Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ehm...eurosong :D
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 15.05.2004 23:18    Post subject: ehm...eurosong :D Add user to your forum ignore list Reply with quote

upravo sam pogledala ovo glasanje (glasovanje?) na eurosongu i hvala Bogu nisam cula nijednu pjesmu Laughing
nesto me ipak pogodilo pa sam potrcala to podijelit s vama Very Happy
a fakat ti turci imaju smisla za dizajn i modu, ono, bas im je u genima Shocked

jel' netko vidio ona srdasca? Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 15.05.2004 23:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a jel itko vidio kako smo dali srbima 12 bodova. na stranu privatna misljenja o njima, i nek se nitko ne uvrijedi, al pjesma je truba. ocaj zivi.

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 15.05.2004 23:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

statistike ovih glasovanja pokazuju da po tudjim zemljama ima najvise srba i turaka Smile

ps. francuzi su riknuli jer ih nitko ne voli svi samo za susjede glasaju a oni bez susjeda Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 15.05.2004 23:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ps. francuzi su riknuli jer ih nitko ne voli svi samo za susjede glasaju a oni bez susjeda Laughing


e pa nisu nam nikad ni boda dali, nebudemo ni mi njima :p

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ozi2002ris



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 79
Location: Zagreb Hrvatska/ Amsterdam Nizozemska

PostPosted: 15.05.2004 23:59    Post subject: I ko je na kraju pobjedio? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Question Je'l sam ja to nesto vazno propustio Question Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 16.05.2004 00:00    Post subject: Re: I ko je na kraju pobjedio? Add user to your forum ignore list Reply with quote

ozi2002ris wrote:
Question Je'l sam ja to nesto vazno propustio Question Laughing


ja maloprije dosla doma, srecom nisam vidjela nijednog izvodjaca Very Happy
p.s.
navodno srbi imaju plagijat?!

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 16.05.2004 00:03    Post subject: Re: I ko je na kraju pobjedio? Add user to your forum ignore list Reply with quote

ozi2002ris wrote:
Question Je'l sam ja to nesto vazno propustio Question Laughing


kod mene je veceras bio "smallvile" , bas su bile dvije dobre epizode Cool Razz

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 16.05.2004 00:06    Post subject: Re: I ko je na kraju pobjedio? Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

kod mene je veceras bio "smallvile" , bas su bile dvije dobre epizode Cool Razz


sa francuskom sinkronizacijom, jelda? Smile

al kog briga za smallvile kad mi imamo tajni zivot alex mack, dosjee z i sabrinu Very Happy

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ozi2002ris



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 79
Location: Zagreb Hrvatska/ Amsterdam Nizozemska

PostPosted: 16.05.2004 00:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E ja sam sjedio za racunalom do sada .... sad idem pogledati malo TV programa, pa nazad do racunala prije krpa i spavanja! Smile Valjda cu vidjeti ko POBJEDI veceras! Niskozemci nisu to znam, to ne mogu fulati! Smile
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 16.05.2004 00:16    Post subject: Re: I ko je na kraju pobjedio? Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:


al kog briga za smallvile kad mi imamo tajni zivot alex mack, dosjee z i sabrinu Very Happy


ja petkom imam stargate - tri epizode odjednom Cool

ps. pobijedila ukrajina
ps2. normalno sve je strogo sinkronizirano Razz

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 16.05.2004 01:25    Post subject: :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kak ja mrzim sinkronizacije. Izgubi se feeling za sve. Daj zamisli Seinfilda na francuskom, il još gore "Only fools & horses". Kak onda sinkraju ono kad delboj pokušava odglumit neki francuski. Nadam se samo da kod nas neće početi.

Usput, cura i ja smo gledali eurosong (dobro, gledali - al čuli sve pjesme jesmo - to sigurno Smile ) i u biti sve su plagijati. Ukrajina je imala dobar scenski nastup, Mikulić je loše obradio pjesmu na engleski. Objektivno, Srbi su u toj konkurenciji još imali kakvu-takvu pjesmu. Po meni bolju od Ukrajine koja je pobijedila.

Sve u svemu još jedan banana Eurosong.

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 16.05.2004 01:29    Post subject: Re: :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

0viking0 wrote:
Kak ja mrzim sinkronizacije. Izgubi se feeling za sve. Daj zamisli Seinfilda na francuskom, il još gore "Only fools & horses". Kak onda sinkraju ono kad delboj pokušava odglumit neki francuski. Nadam se samo da kod nas neće početi.

jednostavno nemaju engleske serije.
ni oni ni talijani Smile

btw masu glupih serija (pogotovo americkih) je spaseno bas zbog sinkronizacije. jer su ljudi koji daju glasove puno uvjerljiviji od originala. Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 16.05.2004 01:37    Post subject: Re: :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
btw masu glupih serija (pogotovo americkih) je spaseno bas zbog sinkronizacije. jer su ljudi koji daju glasove puno uvjerljiviji od originala. :)


apsolutno istina :)
(naravno, i Colgate citas onda kao KOLGATE, Carefree kao KAREFRE i sl. ali to je car talijanske telke :)))

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 16.05.2004 01:39    Post subject: Zanimljivo Add user to your forum ignore list Reply with quote

To zbilja nisam znao. Kak spašenih? Pa kak se Kramer i George mogu svađati uvjerljivo na francuskom kad ni usta ne otvaraju kak treba? To si zbilja ne mogu predočiti.

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 16.05.2004 01:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jer talijani imaju najbolju skolu sinkronizacije na svijetu. to su glumci-sinkronizeri, i skoluju se upravo za to. isti glumac-sinkronizer godinama sinkronizira jednog ili 2 glumca u svim filmovima u kojima se pojavi (npr. Pacinov glas je oduvijek jedan te isti...i bit ce tako dok ne krkne ili Pacino ili glumack koji ga sinkronizira). U principu posebnu paznju posvecuju "skidanju" nacina glume i govora oderdjenog glumca kojeg prate godinama, zato i jesu uvjerljivi.

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 16.05.2004 02:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OK svaka cast. Vjerujem da stvar ima svojih draži, al dižem ruku za dobre stare titlove. Samo nk oni ostanu. Moja baka si stisa telku i čita jer ne voli pucnjavu, a voli gledat krimiće, pa to nekak ne ide skupa. Da zna, i ona bi poslala + za titlove Smile

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 16.05.2004 05:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma sve je to ok, ali sto kad treba sinhronizirati neku igru rijeci koja je specificna za originalni jezik? titlovima se to jos koliko toliko da rijesiti (znate ono kad napisu u zagradama prijevod sto je sto :)), iako najvise profitiraju oni koji znaju originalni jezik (koji je najcesce eng, jel).

evo sad mi na pamet pada nedavna epizoda southparka kad su klinci pomijesali semen sa sea people. ne vidim kako bi se ta epizoda dala sinhronizirati a da zadrzi originalnu ideju...

btw... nijemci su sinhronizirali dio epizoda monty pythona... prestrasno :)). na njemackom vise lici na dramu nego na komediju, upravo zbog bezbroj tih igara engleskim jezikom.

ontopic :)

eurovision je genuine trash, that's why we love it :)
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 16.05.2004 08:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam gleda sve samo 10 - 15 min, al je bilo i previše..
voditeljica mi je bila koma - malo joj je izletilo špeka kroz haljinu.. hahahaha.. LOL
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 16.05.2004 12:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

IMHO naš predstavnik je fakat seljačina primitivna. Na stranu to što je Hercegovac (nisu svi takvi) ali ne ići na primanje iz nekik kvazipolitičkodomoljubnih razloga... Mislim Isuse BOŽE!!!! Da je Srbija & Crna Gora pobijedila vjerovatno bi bilo onih koji bi i pozivali na rat .... Ne bi se nimalo iznenadio!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 16.05.2004 12:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
ali ne ići na primanje iz nekik kvazipolitičkodomoljubnih razloga... !


daj daj ispricaj, sta se dogodilo, nesto sam propustila,?? koje primanje? Shocked

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 16.05.2004 12:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sa službenog sitea:

www.eurovision.tv/english/croatia.htm

................"Ivan Mikulic alias "Jesus Christ Superstar".............................. Brick wall
Back to top
View user's profile Send private message
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 16.05.2004 12:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pjesma od srba mi je za q. nis ne valja

Ni jedna pjemsa mi se ne svidja, mozda onda od domacina, al mlako, jako mlako..

Sto se tice vizualne strane, jako jako kewl, posebno u bg-u kada je panorama grada i most se vidi. da nema mosta nebi nista valjalo Very Happy

i mali osvrt na stipsin kraj Very Happy
stipsa wrote:

eurovision je genuine trash, that's why we love it Smile


you know it.
sad sam se sjetio kad je dragovicka bila, pa se obukla onak prestrasno, ono malo sisa sta ima nagurala van. proomasaj Very Happy

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 16.05.2004 13:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

osim toga sto dosta ih pjeva na engleski da se uvuce u guzicu ljudima jel onda kao razumiju pjesmu, a poanta je da svako predstavlja zemlju a nije mi jasno kako to moze na drugom jeziku, pjevanje mikulica na eng nebi nazvao the smartest move. covjek nezna kak se rječi izgovarao. fkn stupid
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 16.05.2004 14:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
Fortius wrote:
ali ne ići na primanje iz nekik kvazipolitičkodomoljubnih razloga... !


daj daj ispricaj, sta se dogodilo, nesto sam propustila,?? koje primanje? Shocked


Ma na nešto kod Serbie i Monte Negra Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 16.05.2004 14:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
daj daj ispricaj, sta se dogodilo, nesto sam propustila,?? koje primanje? :shock:


Ma super je bilo :)))
Prvo se nije htio slikati u skupini jer su u pozadini bile dzamije (?!?!), a kasnije se udaljio zbog srpskog predstavnika :)))

A jeste culi ono kak je mislio da ga prati i truje UDBA AHAHAHAHH :))... I kak ga je onda Kostadinov najavio: 'Evo, vidim ga kako izlazi na stage... prate ga... ali prate ga njegovi prateci vokali!' LOOOOL
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group