Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
20-06-2014 - FSOZ "15 godina" promo party vol. 1 @

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
oriGIGIpromotion



Joined: 30 Nov 2010
Posts: 307
Location: HRV

PostPosted: 17.06.2014 18:43    Post subject: 20-06-2014 - FSOZ "15 godina" promo party vol. 1 @ Add user to your forum ignore list Reply with quote



TOP DJ MAG's B-DAY SPECIAL
Promo Party Vol.1: FUTURE SOUND OF ZAGREB "15 godina zajedno"

FB event: https://www.facebook.com/events/1498522113695240/


►22.00-01.00// Cet
►01.00-02.30// Kiki
►02.30-04.00// Mr. DJ Dario
►04.00-06.00// Damir Ludvig B2B Go Cut
Participacija: 30kn<24h>40kn

Nakon nezaboravnog i spektakularnog DEJA VU-a dobri duh starog BESTA ponovno će pokucati na vrata DEPO kluba samo zato jer ste vi to tražili. Velika mi je čast i zadovoljstvo stoga ponovno pozvati svu svoju znanu i neznanu, staru i novu ekipu, prijatelje i fanove u petak 20.6.2014 @ DEPO klub na svoj veliki slavljenički B -Day tulum i FSOZ 2014 promo party vol.1 u povodu 15-e godišnjice Future Sound Of Zagreb-a koji će se održati kao veliki dvodnevni klupski festival odmah nakon ljeta na lokaciji koju ćemo kao i potpuni line up uskoro i najaviti. Ovu slavljeničku noć uveličat će svojim odabranim i posebno pripremljenim retrospektivnim setovima (1999-2014) moji stari DJ frendovi koji su svi odreda također i te nezaboravne noći 21.6.1999 točno prije 15 godina nastupili u starom Bestu na prvom danas već legendarnom FSOZ-u : Cet // Kiki // Mr.DJ Dario // Damir Ludvig // Go Cut .Ovaj party posvećujem našem starom frendu, DJ legendi Mark Spoon-u (RIP) koji je tada kao glavna zvijezda večeri pred gotovo 4000 posjetitelja al doslovno razvalio i okrenuo Best naglavačke ali nas je nažalost kao što svi znate prerano napustio 2006g.

Svi ste pozvani na vrijeme tak da nikakve ispričnice ne uvažavamo. Obećajem da ćemo se opet svi maksimalno potrudit da kao i prije mjesec dana dupkom napunimo klub i da vam glazbom i samo glazbom i starom i novom ponovno izmamimo osmijeh na lice.
Dobrodošli!

Damir Cuculić /TOP DJ MAG/
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group