Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.gamerbih.com
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Admir



Joined: 16 May 2004
Posts: 12

PostPosted: 18.05.2004 13:59    Post subject: www.gamerbih.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sajt je u izgradnji ali je dizajn gotov, jos moram prikupiti neke scripte i to je to, de mi recite sta mislite o designu

www.gamerbih.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 18.05.2004 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dizajn mi se sviđa. Smile

Osim onog fonta za izbornik, teško se čita.....

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Admir



Joined: 16 May 2004
Posts: 12

PostPosted: 18.05.2004 14:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok promijenut cu font Very Happy, prije sam imao nekih portala kao sto su nuke i mambo ali sada sam radim svoj dizajn, i ovo drugo, imao sam i prije dizajniranih stranica
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 18.05.2004 16:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nesviđa mi se izbornik u dva reda...
font u izborniku mi je takođe malo nečitljiv...
sve mi je malo previše nabijeno, a i djeluje mi prazno bez teksta...

to je to uglavnom Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Admir



Joined: 16 May 2004
Posts: 12

PostPosted: 18.05.2004 18:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sada cu to srediti, promijenut cu font i sloziti u jedan red menu, a za tekst prvo da nabavim neku scriptu, i jos neke kao sto su za download i drugo, ali uglavnom cu popuniti sajt
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 18.05.2004 20:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nečitljiv font, loša organizacija.
Premalo mjesta za sadržaj za neki gamerski site...
Mislim da gamerski site nebi trebao imati artwork neke određene igre pogotovo ako se bavi svim igrama...

Loše, loše...teško da ćete bit dobri ko gamer.hr. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Admir



Joined: 16 May 2004
Posts: 12

PostPosted: 18.05.2004 20:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dag wrote:
Nečitljiv font, loša organizacija.
Premalo mjesta za sadržaj za neki gamerski site...
Mislim da gamerski site nebi trebao imati artwork neke određene igre pogotovo ako se bavi svim igrama...

Loše, loše...teško da ćete bit dobri ko gamer.hr. Very Happy


Haj ne seri Evil or Very Mad gdje ti vidis da ima odredjene igre, i ima dosta boljih sitea od gamer.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 18.05.2004 20:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

osobno ne volim gamerske sajtove , pa necu ni tvoj komentirati , a
ako je dag rekao svoje misljenje o sajtu koje se tebi ne svidja
nije lijepo tako odgovoriti Shame on you
Back to top
View user's profile Send private message
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 19.05.2004 07:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmmm, bas mi se i ne svidja...
font je los, sve nekako maleno... predaleko da bude neki gamerski site.
gamer.hr je puno bolji, kako s dizajnerskog, tako i s programerskog stajalista Very Happy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 19.05.2004 07:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Admir wrote:

Haj ne seri Evil or Very Mad gdje ti vidis da ima odredjene igre, i ima dosta boljih sitea od gamer.hr


paaaaaaaaa, u samom headeru? i ajd ti svoje misljenje o gameru potkrijepi nekim linkovima.


btw, osim sto potpisuje ostala misljenja, mislim da ti je ono v2 sasvim nepotrebno u headeru, barem toliko veliko.
i sto ce ti shoutbox? pretpostavljam da pucas na velik broj usera....pa nece stic ni procitat sto je covjek na njihov shout odgovorio...
nadalje, sto je tu gejmerski osim cheatovai downloada? necete imat recenzije, najave i tako to?

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 19.05.2004 07:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moram se sloziti oko dijela sa grafikom, recimo meni se cini kao i uvijek da si poceo od ovog logotipa prvo i onda isao prema dolje, i tu si malo zeznuo. buttoni ovi i typo (font) je necitljiv i to je neprihvatljivo imati ovako mutno - bolje bi bilo da stavis bas true font i na njih css, mozes ostaviti okvir ovaj sa tom kockicom ako bas mora biti. crtice po siteu su nekako isfurane i naglasvaju nesto sto se uopce ne treba naglasiti. ja bih to maknuo. generalno se font ne da citati pa tako ni na nazivima topica i kod footera dolje. takav font koristi bez smoothinga. site kao takav mi ima nekakvu paletu boja koja je jesenja i to mi nekako.. don't know.. mozda da se razbije monotonija sa nekakvom narancasto-zutom ili nekom takvom bojom... imas sve aspekte jednog modernog web sitea ali tu ipak nesto fali, cak ni ovaj shadow koji si dodao sa strane to ne poboljsava jer jos uvijek u oko pika ovaj meni i font.
kaj ti mislis?

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Admir



Joined: 16 May 2004
Posts: 12

PostPosted: 19.05.2004 10:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OK hvala na komentarima, znaci moram popraviti font, ukloniti onu sliku od hitmena, i ove crtice, imate li jos koji savjeta. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Admir



Joined: 16 May 2004
Posts: 12

PostPosted: 19.05.2004 10:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da li da koristim ovakav font kao sto mi je sada u menu, mislim da je procitljiv, jedino da promijenem size butona tako da ce font biti veci i jos ce se bolje citati, ukloniti cu i shout
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 19.05.2004 10:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako bas volis taj font onda ga barem stavi bez smooth-a, ono, neka bude pixelast kako spada, ali moja preporuka ti je da stavis true type font. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 19.05.2004 10:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fontu nista ne fali, ali iskljuci anti aliasing, tj nemoj koristiti one gluposti "smooth, strong, crisp" nego stavi "none".

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 19.05.2004 11:16    Post subject: gamerish Add user to your forum ignore list Reply with quote

imho
-font mi je osobno blago katastrofičan -nečitljiv , stvar se neće promjeniti povećanjem buttona , samo će postati veliki button sa nečitljivim fontom aka. nije nečitljiv zbog veličine.
-color shema mi vuče na sajt koji prodaje ljekovite kreme od algi i dosadna je za popizdit..
možda ti krvar scrn shotovi poprave doživljaj
-hitman je "posuđen"
-imaš sjenu lijevo i desno ? što nebi imao i gore i dolje.. pa malo u prostoru
-e da.. tvoj nastup sa
Quote:
Haj ne seri gdje ti vidis da ima odredjene igre

se u najmanju ruku može okarakterizirati kao ishitrena bahatost ..
mmmkay Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Admir



Joined: 16 May 2004
Posts: 12

PostPosted: 19.05.2004 11:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo iskljucio sam, samo jos moram slike uplodovati na server, de mi predlozite neke scripte za pisanje news, da mogu napraviti one kategorije kao sto su recenzije, najave, vijesti i jos sta ima
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 19.05.2004 11:17    Post subject: gamerish Add user to your forum ignore list Reply with quote

imho
-font mi je osobno blago katastrofičan -nečitljiv , stvar se neće promjeniti povećanjem buttona , samo će postati veliki button sa nečitljivim fontom aka. nije nečitljiv zbog veličine.
-color shema mi vuče na sajt koji prodaje ljekovite kreme od algi i dosadna je za popizdit..
možda ti krvar scrn shotovi poprave doživljaj
-hitman je "posuđen"
-imaš sjenu lijevo i desno ? što nebi imao i gore i dolje.. pa malo u prostoru
-e da.. tvoj nastup sa
Quote:
Haj ne seri gdje ti vidis da ima odredjene igre

se u najmanju ruku može okarakterizirati kao ishitrena bahatost ..
mmmkay Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Admir



Joined: 16 May 2004
Posts: 12

PostPosted: 19.05.2004 11:18    Post subject: Re: gamerish Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
imho
-font mi je osobno blago katastrofičan -nečitljiv , stvar se neće promjeniti povećanjem buttona , samo će postati veliki button sa nečitljivim fontom aka. nije nečitljiv zbog veličine.
-color shema mi vuče na sajt koji prodaje ljekovite kreme od algi i dosadna je za popizdit..
možda ti krvar scrn shotovi poprave doživljaj
-hitman je "posuđen"
-imaš sjenu lijevo i desno ? što nebi imao i gore i dolje.. pa malo u prostoru
-e da.. tvoj nastup sa
Quote:
Haj ne seri gdje ti vidis da ima odredjene igre

se u najmanju ruku može okarakterizirati kao ishitrena bahatost ..
mmmkay Cool



Neznam koju boju da postavim ,da li crnu boju ili nesto slicno crnoj
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
aspirine



Joined: 26 Dec 2003
Posts: 49

PostPosted: 19.05.2004 11:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oooh... well if it isn't good ol' admir Twisted Evil

anyway, nećemo o tome... dobio si već komentare na sajt.

al ovo me smeta... jako Mad

http://www.vision-coders.net/

http://nfs.gamerbih.com/

nemam komentara..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Admir



Joined: 16 May 2004
Posts: 12

PostPosted: 19.05.2004 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aspirine wrote:
oooh... well if it isn't good ol' admir Twisted Evil

anyway, nećemo o tome... dobio si već komentare na sajt.

al ovo me smeta... jako Mad

http://www.vision-coders.net/

http://nfs.gamerbih.com/

nemam komentara..



E to nije moj sajt nfs to sam dao jednom clanu, ali cu mu ga ukinuti posto je kopirao od drugih
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 19.05.2004 13:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Screen Sedmice - zasto si napravio resize pomocu img taga? daj zamisli da je slika 1600x1200 - pa ucitavala bi mi se pun qratz!
thumbnail stavit za screen sedmice pa kada klinkem onda mi ucitaj full image.

cracks? to malo ilegalni gamerski sajt?
inace, meni se sajt cini kao da je jos u izradi - naime nemas dovrsene pojedine djelove/module, u title-u od href taga ti se pojavljuju capsane rijeci i ispravno napisane - odluci se kak ces imat - sve capsano ili ispravno napisano.
konkretno:
na downloads pise DOWNLOADS
na guestbook pise GB Guest Book
trebas biti dosljedan..
ovo v2 i davanje verzija sajtu me totalno podsjeca na 2advanced..ne znam zasto..

title od samog sitea - uzasno podsjeca na gamer.hr-ov makar pise g a m e r b i h .

izgleda nedovrseno..
treba promjeniti ovo sto su ti ljudi rekli te neke detalje vezane u z title na href tagu, onda ovaj problem sa screenom sedmice moras rijesiti ODMA te poceti dodavati tekstove itd.
Back to top
View user's profile Send private message
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 22.05.2004 00:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Admir wrote:
gdje ti vidis da ima odredjene igre, i ima dosta boljih sitea od gamer.hr


Pa zar ona slika u headeru nije iz neke igre ?
Ne bih bas rekao da je to opcenita slika.

Ima dost boljih siteova od gamera, to je tocno,
ali je ocito da se vi malo furate na gamer.hr, kaj ne ?
Title stranice vam je slican, imate isto ime... Rolling Eyes


E da, ako ne zelis negativne komentare, onda to napisi u svom postu,
a nemoj se ljutiti zbog tog, m'kay ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
maes



Joined: 22 Nov 2003
Posts: 22
Location: Sarajevo

PostPosted: 22.05.2004 10:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

trebao si napomenuti "svaka slicnost sa www.gamers.ba je slucajna", pogotovo logo

_________________
Done 50% failed.
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 22.05.2004 11:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maes wrote:
trebao si napomenuti "svaka slicnost sa www.gamers.ba je slucajna", pogotovo logo


khm, izgleda da je teska inspiracija dosla od navedenog sajta Very Happy

e admire moj... Shame on you
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group