Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
hara.lunacom.ba portal o elektronskoj muzici

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
x_skater



Joined: 19 May 2004
Posts: 26
Location: Mostar

PostPosted: 19.05.2004 08:15    Post subject: hara.lunacom.ba portal o elektronskoj muzici Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jos je u beta verziji, tj na testiranju, ali želio bih znati što mislite o dizajnu i funkcionalnosti sajta.
Svaka primjedba je dobrodošla....

stranica je :
www.hara.lunacom.ba
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 19.05.2004 08:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

malo je skuro (ali to je nocni zivot jel' Wink ) ali fino mi izgledaju oni svjetleci naslovi, kao neke krijesnice Very Happy iako su malo necitljivi.
sve u svemu solidno Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 19.05.2004 08:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja si uvijek prije nego sto krenem gledati neki link u WIP-u predocim site prema nazivu i opisu autora i onda se ili iznenadim ili razocaram. recimo sad sam citao od x_skater-a opis i od keye ove "krijesnice", i zbog tih krijesnica sam si zabrijao nesto skr0z dvadeseto. ali imho, super mi je ta fora sa naslovima contenta, krijesnica-like. Smile sve u svemu mi se site svidja ali mi malo ovaj content nije nekako skupljen kako spada, sve mi je razbacano na sve strane, mozda da se malo po radi na organizaciji svega. pod organizacijom mislim sredjivanje fonta, grupacija i nekakvo standardiziranje cijelog sitea po nekim guidelineovima, dakle slike standardizirat da su sve u istom tonu tj. istom sizeu itd.. font je citak, tj. boja je ok, najgore mi je kad je tamni site i onda jos tamniji font ili font koji blijesti pa se nista ne kuzi - u ovom slucaju to nije tako. i jos saaamo jedna stvar koja mi je malo tako-tako je ovaj winampski outline sa sivim linijama. cool mi je i ova css fora sa buttonima, isto krijesnica-like. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
x_skater



Joined: 19 May 2004
Posts: 26
Location: Mostar

PostPosted: 19.05.2004 11:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vekritike su dobrodosle, samo pucajte Smile ...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
x_skater



Joined: 19 May 2004
Posts: 26
Location: Mostar

PostPosted: 19.05.2004 12:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
malo ovaj content nije nekako skupljen kako spada, sve mi je razbacano na sve strane, mozda da se malo po radi na organizaciji svega. pod organizacijom mislim sredjivanje fonta, grupacija i nekakvo standardiziranje cijelog sitea po nekim guidelineovima, dakle slike standardizirat da su sve u istom tonu tj. istom sizeu itd.. font je citak, tj. boja je ok, najgore mi je kad je tamni site i onda jos tamniji font ili font koji blijesti pa se nista ne kuzi - u ovom slucaju to nije tako. i jos saaamo jedna stvar koja mi je malo tako-tako je ovaj winampski outline sa sivim linijama. cool mi je i ova css fora sa buttonima, isto krijesnica-like. Smile


mozes samo malo detaljnije objasniti sta bi bilo dobro da se odradi, i neki tvoj prijedlog ili ideja kako bi to bolje izgledalo...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
x_skater



Joined: 19 May 2004
Posts: 26
Location: Mostar

PostPosted: 19.05.2004 13:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Golemo nema neko neku ideju ili nesto hm..., to vjerovatno znaci da je dobro i ovako Very Happy ako neko ima neki konkretan prijedlog, neka javi....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 19.05.2004 15:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
stranica kreirana za 7.644 sekundi

pitanje severa ili neoptimiziranog code-a?

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
x_skater



Joined: 19 May 2004
Posts: 26
Location: Mostar

PostPosted: 20.05.2004 07:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pitanje servera naime prije 7 dana cijeli hardweare servera je bio promijenjen, i jos je u fazi namještanja, ne kazem niti da je code perfektan ali obicno bude za 0.050 sec. otprilike. Uglavnom jos cu probati sve sredjivati...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group