Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
design and painting porfolio

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
emokiddy



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 18

PostPosted: 21.09.2003 12:16    Post subject: design and painting porfolio Add user to your forum ignore list Reply with quote

pogledajte i recite mi komentare vezane za sajt (moze i za radove):

http://www.slobodanjelesijevic.co.yu/

ps - radovi su mojeg matorog, nisu moji Smile
Back to top
View user's profile Send private message
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 21.09.2003 12:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E bas mi je fini sajt,u stilu je s radovima,sto mi se djasvi Smile
Samo par stvari:
Ako vec radis u flashu,onda napravi da se i slike(i drugi radovi)ucitavaju unutar glavnog sajta(a ne da se otvara pop-up,pa onda klikom na rad jos jedan window,malo previse toga iskace Laughing ),a onda eventualno da samo uvecani rad bude u pop apu..
Promijeni ovaj font(ili barem povecaj slova,jer se slova od newslettera i ovo na desnoj strani uopce ne vidi procitati,a i linkovi nisu najcitljiviji!
ps.jednooka treha je zaqon Smile),a stil me podjeca na voju radoicica

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 21.09.2003 12:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Buttoni nemaju Hit Area, pa moraš piknut TOČNO na font da bi se otvorilo nešto... A to živcira narod.

Isto tako, ovakvi display siteovi bolje funkcioniraju u HTML-u ili nekom naprednom Actionscriptiranju unutar Flasha - tako da se sve otvara u istom prozoru (zapravo, običan loadMovie bi pomogao, samo da nema pop-upa).

Gospođa LJ. s portreta ima jedno oko Shocked

Osim toga, sve je zaakon.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 21.09.2003 13:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sajt je ok, mislim totalno u stilu sa tim kako stari crta, al ne razumijem zasto flash? Sta god kliknem skače novi prozor sa običnim html-om.
Što se radova tiče dobre su mi jedino grafike i to dvije samo, maska i onaj ex libris do nje, ovo sve drugo mi nekakav kubizam sa zaobljenim linijama, neznam, ne razumijem, a i preagresivno mi malo sve skupa i to na neki čudan način, neznam kako da ti objasnim, ne osjećam se baš najbolje kad gledam te slike.

EDIT: nemogu vjerovat, dok ja napisem riplaj njih je 7 nutra već :)) star sam pun qrac :)

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
hrky



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 174
Location: Zagreb

PostPosted: 21.09.2003 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Slazem se u potpunosti s tim sto kazu fakz, Painkillerz i hans.
E jos nesto, stavi neki preloader load barom ili barem napisi koliko kb flash ima jer popizdim kad ne znam koliko vremena ce mi se ucitavati.

_________________
i'm Rick James, bitch!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 21.09.2003 14:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

apsolutno... ovako me to otjera sa sajta, ti konstantni popupi.. tio bi pogledat, al nemogu!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 21.09.2003 18:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Slažem se sa svima. Popupi užasno živciraju, pogotov kad ih ima jako puno.
Baš ono što kaže duke, rado bih sve pogledao ali nemogu jer ću poludit od toliko popupa.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
emokiddy



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 18

PostPosted: 21.09.2003 20:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala
upravo menjam jedno po jedno.
Back to top
View user's profile Send private message
TilT



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 117
Location: Lovran

PostPosted: 21.09.2003 22:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nekako mi se čini da ti na prvoj strani tamo di piše design portfolio DES malo niže u odnosu na IGN nisu u ravnini. nakon što se učita bar meni reže doljni dio strane...
Back to top
View user's profile Send private message
emokiddy



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 18

PostPosted: 23.09.2003 06:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo pogledajte sad sajt... mislim da je mnogo bolje
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 23.09.2003 13:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa mislim, bilo bi zgodnije da si sve uklopio u jednu stranicu (nekako), ovako izgleda kao da imas nekakav cover i ostale stranice bez grafike. al ok. bar nema toliko popova, nego manje...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 23.09.2003 17:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Možda je najbolje da se odabrana slika otvori u istom prozoru i da napraviš next i previous linkove pa da se ide kroz sve slike.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group