Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
RAF - revija amaterskog filma

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
djipster
Guest





PostPosted: 24.05.2004 02:45    Post subject: RAF - revija amaterskog filma Reply with quote

hmm...bio sam danas u booksi u marticevoj...na RAF-u i moram priznat da je bilo kikess filmova...fakat dobrih...onak priznam da nisam to ocekivo...
a bome bilo je i pun qrac dosadnih...mislim skuzio sam ja poruku filma...al je dosadddaaaaannn :-!
e...izdvojio bih miss punniverse....
ruke...
i jos jedan neznam kak se zove ugl...od plastelina covjeculjci koji se bore ZA HLADOVINU POD DRVETOM...
e i nisam mogo do kraja ostat...moro sam ic...
jedva cekam sljedeci RAF ...sigurno cu ic i sve cu ih odgledat !
e...sry...i INSIDE...jeben film....
odlican!
Back to top
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 24.05.2004 06:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ee i mos drugi put stavit njuz kad je nesto ovako da i mi drugi odemo vidjet, a ne da nam samo poslje kazete kak je bilo super Embarassed Rolling Eyes

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 24.05.2004 11:45    Post subject: Reply with quote

ja u zadnji cas otiso nisam imo pojma da su ponovo projekcije...inace to je bilo asi if i remember pred kraj 2. i pocetkom 3. mjeseca...
ovo su bile samo REprojekcije Wink
Back to top
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 24.05.2004 12:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
ee i mos drugi put stavit njuz kad je nesto ovako da i mi drugi odemo vidjet, a ne da nam samo poslje kazete kak je bilo super Embarassed Rolling Eyes


@spilja, evo ti raspored imaš i mail tu za listu pa se subskrajbaj Wink

-----Original Message-----
From: Booksa [mailto:info@booksa.hr]
Sent: Thursday, May 20, 2004 5:54 PM

Subject: ijopet mi!


Iako je napokon zatoplilo i vi ste se razmiljeli po Bogovicevoj (nije
valjda!) mi smo jos uvijek tu Smile i na to vas podsjecamo sljedecim:

Dvajstreci peti (nedjelja) u 20:00
Izbor najbolje prihvacenih filmova s Revije amaterskog filma - RAF 2004.
(www.revijaamaterskogfilma.hr)
u sklopu festivala Free as a bird (www.groovesanctuary.urk.hr)

Dvajstcetvrti peti (ponedjeljak) u 19:00
Knjizevna vecer s Monikom Wogrolly
u sklopu Festivala europske kratke price 2004.
Monika je austrijska spisateljica koja je za svoju prozu dobila nagradu grada Beca te je objavila ine hvaljene romane. Prica ce biti citana u originalu, a za one koji se ne snalaze s njemackim prijevod ce se projicirati na zidu.

Dvajstpeti peti (utorak) u 19:00
Opet sve isto ali ovaj put s Nenadom Velickovicem, sarajevskim autorom romana, kratkih prica, scenarija, radio drama i eseja. Hoce reci, jednim od najcjenjenijih bosanskih prozaika i dobitnikom brojnih knjizevnih nagrada. Prijevod - simultani Smile.

Dvajstsedmi peti (srijeda) u 19:00
Projekcija filma Michaela Moorea "Roger and me"
U sklopu GRAK-a ilitiga Kampanje za povecanje vidljivosti gradjanskih inicijativa. Trajanje, 120 min.
(www.zamirnet.hr/grak)

Dvajsdeveti peti (petak) u 19:00
Projekcija filma "To je nekako ravnopravno". Produkcija: CESI i FAKTUM.
Trajanje, 45 min.
(www.zamirnet.hr/grak)

I jos nesto, malo smo azurirali bazu clanova pa se nadamo da ce ovaj mail dobiti i oni koji do sad nisu primali nase obavijesti. To nam je jako drago. Isto tako, ako nekom slucajno ne odgovara da mu pisemo, molimo da nas obavijestite.

V&M&M

P.S.
Stigle knjige iz Sarajeva. Produkcija - bratski Buybook. Dodjite, provjerite i kupite.

Last edited by tRC on 29.03.2008 23:00; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 24.05.2004 12:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala Embarassed

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 24.05.2004 12:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

no problem Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 24.03.2006 00:53    Post subject: Reply with quote

evo raf traje a niko nis ne posta...
ja sma bio dosad svaki dan i pogledo sam fakat pun q projekcija...
uglavnom...smao mala digresija,...naime jucer je bio raf teens i to sam odgledo...i moram priznat da je jucer bio stvarno najbolji dan...klinci snimaju filmove do jaja...vidi se da su iskreni i opusteniji od odraslih koji se previse trude i na kraju ispadne sranje..
ne kazem da nije bilo dobrih filmova koje je snimila starioja ekipa...je ...ali ne u toj koncentraciji kao kod klinaca...

na kraju jucerasnje veceri bio je film VINOPIRI....nije bilo titlova pa nisma bas dobro skuzio slovenske dijelove filma...al njemacke sam donekle i pokopco...
super film...i predobre neke scene u filmu...
kamera i boje super...

danas je bio bore lee sravnjeni sa zemljom...dvorana full puna...pljeskanje i fuckanje...
scene klasicne, monolozi i dijalozi u borinom stilu...

SPOILER
opet je prebio sefa bande KRESU!!!!
i ranka i sve ostale bandite naravno...
Back to top
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 24.03.2006 03:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bilo: http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=8188

i prvi dan smo bili philatz, polygon, sulien, martina ;) i ja.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 24.03.2006 09:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

luksy wrote:
bilo: http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=8188
i prvi dan smo bili philatz, polygon, sulien, martina Wink i ja.

Ko? Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 24.03.2006 09:53    Post subject: Reply with quote

hm...sry onda na reotvaranju topica...
nisam vidio onaj a kaj je najtuznije searchao sam Sad
Back to top
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 24.03.2006 16:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fakat tužno Wink

Meni bilo dobro na RAFu u ponedjeljak sve do trećeg ciklusa filmova kad su me ubili dokumentarci, dva osiječana i jedan hercegovac (mislim) sa 3 totalna smeća od filma što nisu niti umjetnički da imaju neku poruku nego potpuni waste of time. Onda sam otišao i ne dočekao četvrti.

Nije bilo nekaj što me oduševio. Luksy mi je bio super, i onaj "Botoksija" ili tak neš Very Happy Potencijala za dobar film je imao onaj sa ljudima prikopčanim na žice kad se lik počinje kvarit, ali u drugoj polovici je bio loše razrađen.

Trgao sam se na onaj trash o lovu na strašnu kornjaču, napad na Cibonin toranj i to... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group