Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
WAREZ

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: 24.05.2004 18:18    Post subject: WAREZ Reply with quote

Sto mislite, da li su hakeri i pirati na indirektan nacin zasluzni za nasu kreativnost Question
Back to top
Phiber



Joined: 18 Apr 2004
Posts: 319
Location: Čakovec, Kroejša

PostPosted: 24.05.2004 19:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sumnjam da bi kupio photoshop kad sam pocinjao sa web design-om
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
aikon



Joined: 19 Sep 2003
Posts: 166

PostPosted: 24.05.2004 19:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hakeri su "zasluzni" da je puno programa dostupno pa mozes nabavit program i ucit se. Ne bih bas reka da su zasluzni za kreativnost. A pirati su tu just 4 d money.
Back to top
View user's profile Send private message
Guest






PostPosted: 24.05.2004 20:08    Post subject: Reply with quote

Slazem se ,ali sa ucenjem postajes kreativniji i znatno ubrzavas svoj skill.
Kao sto sam napomenuo, "zasluzni su na indirektan nacin".
Back to top
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 24.05.2004 20:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma pirati su lijena stoka koja zarađuje masne pare na radu crackera koji rade besplatno.
A hakeri u pravom smislu rijeci nemaju nikakve veze s ovime...

Nisu bas zasluzni za kreativnost... ali itekako pomazu da se ta kreativnost razvije...
Kad sam ja pocinjao sa dizajnom, nije mi bilo na kraj pameti da kupim neki program.. nije ni sada! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 24.05.2004 21:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dag wrote:

A hakeri u pravom smislu rijeci nemaju nikakve veze s ovime...


nevjerujem baš da pirati prave crackove i cd key generatore Wink

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 24.05.2004 22:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vedran wrote:
nevjerujem baš da pirati prave crackove i cd key generatore Wink


samo cekam DoS na serveru mi3ja Very Happy
hakeri != krekeri

hakeri = 1337
krekeri = 1336 Mr. Green
priati = govna (ali jebi ga, trebaju nam)
Back to top
View user's profile Send private message
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 24.05.2004 22:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa velikim dijelom jesu..
crackeri jesu..
hacker - ne ..
pirati - oni su paraziti.

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 25.05.2004 16:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vedran wrote:
dag wrote:

A hakeri u pravom smislu rijeci nemaju nikakve veze s ovime...


nevjerujem baš da pirati prave crackove i cd key generatore Wink


Pa hakeri i ne radi to...
Crackeri su oni koji to rade, i postoji velka rezlika imedju njih...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 25.05.2004 16:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svi su oni dragi, cakani i korisni Wink
Back to top
View user's profile Send private message
zvone



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 160
Location: Zg

PostPosted: 25.05.2004 23:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pirati su u 80% slučaja i crackeri. Možda to nije kod nas situacija, ali u svijetu je ! Bas mi je drago da radite razliku između crackera i hackera.

Inače ne znam dali ste znali, ali hacker je svaka osoba koja je u nečemu jako dobra i vješta, obično se taj termin koristi za računalne i sigurnosne stručnjake, ali i odličan web ili grafički dizajner u svojoj domeni je također hacker. Analogno vrijedi i za sva ostala zanimanja.

_________________
Odin's descendant
Back to top
View user's profile Send private message
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 25.05.2004 23:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dag wrote:

Kad sam ja pocinjao sa dizajnom, nije mi bilo na kraj pameti da kupim neki program.. nije ni sada! Laughing


me too ... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 26.05.2004 00:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Na stranici od Suse Linuxa su izracunali koliko bi trebao dati cova koji hoce kupiti winXP i jos sve popratne programe za grafiku, multimediju, programiranje i sl.

Ukupno EUR 5,964.44 Cool

A linux EUR 89.95, s tim da ga zapravo mozes skinuti besplatno, cijena je zapravo shipping i support

http://www.suse.com/en/private/products/suse_linux/prof/winprice.html

Ja sam jedno vrijeme razmisljao da kupim flash professional, onda sam otisao na site, vidio cijenu, mirno zgasio browser i disconnectao.
Onda sam neko vrijeme razmisljao da ne kupim flash.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 26.05.2004 16:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa pirati nisu zasluzni... pirati su doduse zasluzni sto je softver dosao do nas smrtnika koji nemamo broadband (bar dok ga nismo imali Laughing ) i koji ga ne mozemo skinuti s neta. Pirati su takodjer jedna jako bogata stoka koja ima najbolji posao na svijetu.. naime neki imaju i 80% profita u odnosu na promet sto je astronomsko.
Nekad sam se time bavio i mogu vam rec da je to the best job on the block. Laughing

Hackeri konkretno nemaju nikakve veze.. to su strucnjaci za racunalnu sigurnost, ali s krive strane Laughing To nisam nikad radio niti me previše zanima.

Crackeri su pravi majstori, barem oni vrhunski. Za biti cracker treba jaaako dobro poznavati računala, programiranje i sl stvari. Okušao sam se u tim vodama, skinuo par cd zaštita ali sam se prestao time bavit kad su u igru usle ove malo zeznutije stvari a la novi safe disc, securom i poxylok.
To je neplaceni posao bez kojeg nebi bilo ni pirata.

Oni su indirektno zasluzni zato sto bi bez njih crtali u MSPaintu a programirali u notepadu Twisted Evil

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Guest






PostPosted: 26.05.2004 17:30    Post subject: Reply with quote

ispricavam se sto sam sa zabunom spomenuo hackere, mislio sam na crackere.
hebi ga! Embarassed
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group