Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
kritike samo za klijente

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 26.05.2004 14:05    Post subject: kritike samo za klijente Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da točno znate na što ciljam.. jedna rubrika u kojoj se otvori topic s imenom rada, te ako vas klijent siluje da hoće svoju verziju, a ne vašu, tu se postaju komentari na obe verzije..
naravno, sve pristojno i OK.. isključivo samo kritike kao; "tvoja mi je bolja jer... njegova mi je lošija jer..". bez offtopica, itd..

i lipo klijenta poslat na taj topic da mu se lakše dokaže i eto.. ako to ne upali - što hoće?

što kažete?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 26.05.2004 14:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni zvuci ok ideja.
Back to top
View user's profile Send private message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 26.05.2004 14:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

naravo, već postoji WIP i WEB STRANICE, ali ovo bi se koristilo samo ako je klijent tvrdoglavo zagrijan za svoju verziju koja je loša..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 26.05.2004 14:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobra ideja,samo mislim da nije bas prakticno primjenjiva,buduci da ce vecina klijenata(paranoicno)pomisliti da si ti sve te ljude nagovorio(sto nije iskljuceno)da podrze tvoje misljenje.Ideja bi mogla uspjeti samo ako imas mladje klijente,koji razumiju sta je net i sta su forumi(a takvih je na zalost malo) Laughing :lol:Ostali ce pitati:"Jel' ja to cujem mravlji prdac" Smile)

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 26.05.2004 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

quote fakz Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 26.05.2004 14:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i zaboravih:
stavi stranice na nekom forumu ne-dizajnera pa cuj sta prosjecni surfer kaze, meni kao klijentu to vise vrijedi nego sta ce reci grupa dizajnera Smile

cheers!

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 26.05.2004 14:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ima pravo fakz,
oni zadrti tupi klijenti koji forsaju svoju ideju ne zele slusati ni dizajnera a kamoli neki dizajnerski forum za koji nije ni cuo...
A onda ce klijent skuzit da tu moze browsat po radovima, pa ce izbrowsat i nac nekog drugog da mu napravi posao, a tebe otpilit Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 26.05.2004 14:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa ne znam baš.. je da su klijenti xxxxx ali opet kada mu ti staviš pred njega crno na bilo sve komentare - zapitat će se..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 26.05.2004 14:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
A onda ce klijent skuzit da tu moze browsat po radovima, pa ce izbrowsat i nac nekog drugog da mu napravi posao, a tebe otpilit Smile

e jebga sad i ti! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 26.05.2004 14:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
Sulien wrote:
A onda ce klijent skuzit da tu moze browsat po radovima, pa ce izbrowsat i nac nekog drugog da mu napravi posao, a tebe otpilit Smile

e jebga sad i ti! Laughing


eheheh e da uzet ce mene Laughing Cool

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 26.05.2004 14:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
oni zadrti tupi klijenti koji forsaju svoju ideju ne zele slusati ni dizajnera a kamoli neki dizajnerski forum za koji nije ni cuo...)

a za taj dio da nikad nisu čuli - ispričaš mu kako je ovo zapravo dizajnerska ekipa iz HR.. sve ljudi s iskustvom, itd..
ja mislim da bi moglo bit OK.. ili barem neka "print" verzija komentara koja mu se pošalje na mail od strane admina mitrija.. al bi imao posla admin.. hehe..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 26.05.2004 14:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ej ars nemoj se ljutit ali ovo mi lici kao kad ja dodjem u neki restoran u italiji i narucim rizotto od mora i hocu parmezan preko a konobar (a mogu si mislit kuhar tek) me ruzno pogleda i kaze "ne stavlja se parmezan u ribu" e onda ja popizdim i kazem mu da sam ja iz rvacke i da me bas briga za neka pravila u kuhinji i da mi donese parmezan jer ako nece ode ja u drugi restoran.

to mi se stvarno desava sa tim rizotom a i sa pastom sa tunjevinom Shocked

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 26.05.2004 21:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sa jedne strane:
Dobra ideja, third party bi sve to lijepo izglaso i izbjelodanio pa bi vidio da si spusio il nisi..
Nes ko dizajnerski Storizuper nova Very Happy (glasanje i komentari)
Obrana svoje ideje, a ideju treba braniti ko lav/macka/whateva teritorij.

Druga strana
kao sto je netko (fakz Very Happy) rrekao, mogli bi postati paranioicni i umisliti da je to sve namjestaljka. No dobro se pripremi i uvjeri ga Very Happy

No trebalo bi i tome dati shot.
Adminu nije tesko napraviti jos jedan forum.. to zasigurno..

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 26.05.2004 21:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

quote fakz + klijenti ne vole kada ispadnu budale/ neuki/ nepismeni/ neobrazovani, a u tom slucaju bi tako ispali...tako da mislim da ti to ne bi bilo prakticno...a kulturne klijente koje znaju slusat tudja misljenja i onako sam obradis...

iz iskustva, kada i usmeno uspijes klijentu objasniti kako nije u pravu, zna se full uvrijediti i bude mu bed (jer to valjda treba uvijek objasniti tako da on ne ispadne glup, nego samo da ponovi tvoje misljenje i misli da je to njegovo vlastito), a najcesca rakcija na to je da te jos vise odjebe, zgazi ili ti vise ne da posao...

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 26.05.2004 22:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@4th: to što bi on ispao glup/neuk u dizajnu - već sam ih 100 puta doveo u tu situacija kada bi ga spojia na net i pokaziva radove od raznih dizajnera i poznatih firmi koje imaju dobar web.. tu puknu, tj. odustanu od svoje verzije, al opet, ima i drugih klijenata koji su "tvrđi" pa ih na ovakav način treba razbit..
ja ću probat.. ne mora bit novi forum, samo ću napomenut na početku teme da je topic za klijena! vidit ćete da će upalit..
dobra priča prije vaših kritika + linkovi = dobar dizajn.. Cool
ma makar ne dobija taj 1 posal, probat ću.. nema puno filozofije.. naravno, klijenta ću pomno odabrat.. neću bilo kojeg.. Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 26.05.2004 22:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

to mi se stvarno desava sa tim rizotom a i sa pastom sa tunjevinom Shocked

ajoj Smile

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 26.05.2004 23:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ars:Svakako javi kako je proslo Laughing.Volio bih da ti upali,ali ovo su vremena klijenata koji su u mladosti imali schmeck za design,to im je tajna ljubav i bas tebe(mene ili bilo koga)cekaju da obnove stare ljubavi i uspomene.Ako ne ide sa tvojim rjesenjem,samo se upitaj:"tko sam ja da rusim tudje svjetove" Laughing i odmah ce ti biti lakse preboliti sranje od designa koji oni hoce + odlazis sa lovom u djepu Laughing Laughing Laughing

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 27.05.2004 00:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz wrote:
@ars:Svakako javi kako je proslo Laughing.Volio bih da ti upali,ali ovo su vremena klijenata koji su u mladosti imali schmeck za design,to im je tajna ljubav i bas tebe(mene ili bilo koga)cekaju da obnove stare ljubavi i uspomene.Ako ne ide sa tvojim rjesenjem,samo se upitaj:"tko sam ja da rusim tudje svjetove" Laughing i odmah ce ti biti lakse preboliti sranje od designa koji oni hoce + odlazis sa lovom u djepu Laughing Laughing Laughing


Mr. Green fakz, ti si car!

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 27.05.2004 09:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz wrote:
@ars:Svakako javi kako je proslo Laughing.Volio bih da ti upali,ali ovo su vremena klijenata koji su u mladosti imali schmeck za design,to im je tajna ljubav i bas tebe(mene ili bilo koga)cekaju da obnove stare ljubavi i uspomene.Ako ne ide sa tvojim rjesenjem,samo se upitaj:"tko sam ja da rusim tudje svjetove" Laughing i odmah ce ti biti lakse preboliti sranje od designa koji oni hoce + odlazis sa lovom u djepu Laughing Laughing Laughing

Cool
optimizama malo.. nadam se da će prvi dio (iako je jaaaaako kratak naspram ovom drugom) čut neka viša sila.. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 27.05.2004 10:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ideja bi trebala biti ok, ali ne vjerujem u to.
sto ako netko napravi sranje i stavi ga na forum da uvjeri klijenta da je super.
mi bi trebali reci da je to super ili sta??
ja osobno cu reci da je sranje i ono sto ja napravim, isto tako ocekujem od svih ovdje da naprave isto NHF i to,...

mislim da klijent koji pocne tupiti da oce po svom ce bas nakon toga sto vidi da svi kazu da njegova ideja saxa htjeti jos vise napraviti onako kako on zeli.

to je moje iskustvo.

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 27.05.2004 11:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa nećeš stavljat radove koji su ti loši! samo one koji su OČITO bolji od klijentove ideje..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 27.05.2004 11:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a to netko kaže i loše mišljene za tvoj rad - ofkors.. to će se popravit..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 27.05.2004 11:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
ne mora bit novi forum, samo ću napomenut na početku teme da je topic za klijena! vidit ćete da će upalit..


I think it's crazy enough to actually work! Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 27.05.2004 11:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
pa nećeš stavljat radove koji su ti loši! samo one koji su OČITO bolji od klijentove ideje..


ako ti imas klijenta koji ne vidi da je tvoj rad OCITO bolji od njegove ideje, uzalud ti sve i stvarno ne kuzim gdje hoces zavrsiti... da se njemu dokaze da nema pojma i da si ti super ili sta?
u ovom slucaju ne vidim koji je gori od vas dva!

ali stvarno nemoj se ljutiti, ja ti onako, prijateljski i ako te to vrijedja necu se vise mjesati Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 27.05.2004 11:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ars wrote:
pa nećeš stavljat radove koji su ti loši! samo one koji su OČITO bolji od klijentove ideje..


ako ti imas klijenta koji ne vidi da je tvoj rad OCITO bolji od njegove ideje, uzalud ti sve i stvarno ne kuzim gdje hoces zavrsiti... da se njemu dokaze da nema pojma i da si ti super ili sta?
u ovom slucaju ne vidim koji je gori od vas dva!

ali stvarno nemoj se ljutiti, ja ti onako, prijateljski i ako te to vrijedja necu se vise mjesati Smile

tko se ljuti? Cool
svi imamo svoja mišljena.. to je normalno.. Wink
očito sam došao do perioda kada se poduzimaju zadnje nade da preobratim klijnte.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group