Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
edukon izložba
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 28.05.2004 21:58    Post subject: edukon izložba Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pošto sam pozvan na otvorenje izložbe, pitam se ide li netko i od vas ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 28.05.2004 22:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

yap..im goin..
pa bio bi red da dođu svi sudionici ne.. Very Happy
tko zna..možda si pobijedio ne..?
jedino ak u tom slučaju nebi htio nekome (recimo meni) prepustit taj dar ono.. Laughing

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 28.05.2004 23:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A je'l moze na izlozbu upast ko hoce? Mislim, ja sam sudjelovao, ali bi se za izlozbu zaletio sa curom We Need A Surgeon!!

I koliko ce to biti ozbiljno, onak vizualno, da'l se moram lijepo obuc? i'm da man

Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 28.05.2004 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moš doć ko klošarčina nije bed...da mi radiš društvo i da se ne osjećam ko manjina baš..
a jednu osobu moš povest da..

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 29.05.2004 06:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vele da je to negdje ko Pet - centra, jel* dosta daleko od tamo ?Di mi je najbolje da se sparkiram - kod tog centra možda ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 29.05.2004 10:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odma s desne strane od pet centra ti je ulaz i unutra imaš whole parking plot..

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 29.05.2004 10:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel mogu ja na kraju upast na izložbu, iako nisam sudjelovao? Valjda samo za otvorenje mogu doći oni koji su sudjelovali?

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 29.05.2004 13:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da..na otvorenju sudionici..

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 31.05.2004 13:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jo

eto zvali me iz edukona na otvorenje izlozbe ovog cetvrtka u 19h. e sad, adresa ja zavrtnica 17 u zagrebu, a posto sam iz varazdina i ne snalazim se bas najbolje molio bih nekog "domaceg" da mi otprilike objasni gdje je to (znam gde je kaj u zagrebu, nisam totalna "tuka", "tabula rasa" i sl. Very Happy pa vjerujem da nebude problema).

eto tolko,

hvala, peace

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 31.05.2004 14:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote


ideš po vukovarskoj, skreneš u strojarsku (ako ideš iz smjera zapada po vukovarskoj, prva lijevo nakon držičeve), furaš se po strojarskoj, i skreneš opet u prvu desno (to bi zavrtnica trebala bit), onda se furaš prema sjeveru po zavrtnici i tamo di vidiš neki 'poslovni komplex' sa 10 sivih zgrada (odmah prije velikog PRINT STUDIO bannera na mostu za vlak) skreneš unutra (desno). i onda pičiš ravno i vidiš onak 3-4 zgrada na lijevo, pise edukon

valjda sam IMALO pomogo!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 31.05.2004 15:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jesi duke, hvala Very Happy

peace

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
smasher



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 229
Location: Zaprešić

PostPosted: 02.06.2004 21:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

znači klošarimo se do edukona... kaj si ono reko za parking. jel to u sklopu edukona ili neko lijevo parking slot?

baš me zanima kak će to bit organizirano... mislim, neka klopa bi dobro došla... onak odojak, malo lukića, salatice i to... ipak se moram trnkeljati do tam iz zaprešića... aaarrgh.
pa kad (vrlo vjerovatno) neću pobrat čak ni utješnu nagradu, onda bar nekaj da pojedem.

_________________
http://3DHR.net - Srce hrvatskih 3d artista
http://www.Rhino3DHelp.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
smasher



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 229
Location: Zaprešić

PostPosted: 02.06.2004 22:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da, i kaj na kraju na otvorenje ne mogu povest osobu, a neki drugi dan mogu? ili obrnuto, ili oboje, ili nijedno.... ??hmhm???

_________________
http://3DHR.net - Srce hrvatskih 3d artista
http://www.Rhino3DHelp.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 02.06.2004 22:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moš jednu osobu doteglit sa sobom..
i parking je tam, od edukona..

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 02.06.2004 22:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja idem, mozda dodjem jos s nekim. e da.. da li se placa parking? osobu koja me nosi na ledjima cu sparkirat na parkingu pa me zanima.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 02.06.2004 22:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@phil: da, meni se plaća za parking.. Very Happy

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 02.06.2004 23:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel se mogu ja kao nesudjelica ikako prošvercat na otvorenje

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 02.06.2004 23:21    Post subject: Post Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ulaz je s pozivnicom i u biti vrijedi za dvije osobe. Iz Varaždina - skreneš na skretnici Zagreb Istok, ideš do Heinzlove - sad je to gradilište i skreneš kod pet centra - vidjet ćeš velkog cucka na krovu jedne zgrade. Tam je tabla Edukon.. Za hranu ne znam baš, al cuge bi trebalo bit - bit će dosta ljudi. Neće biti velika gnjavaža - podijele se nagrade i moš`te ić - a tko je što dobio - vidjet će se. ...iako - puno je radova došlo, pa je uspjeh već i sama objava rada. Unatoč svemu - svi su radovi ipak sudionici izložbe. Bolji su na zidovima, a ostatak će se moći vidjeti na kompovima. Posebno su se za potrebe izložbe doteglili E-mac, I-mac, te još dvije PC mrcine.

Bit će puno poslovnih ljudi - lovaca na talente i radnu snagu Smile, pa tko zna, možda netko ulovi i kakav poslić.

Ako ništa, bar će se ekipa sa mi3-a malo pobliže upoznati.

Edukonu je to prva izložba, pa su bugovi mogući, ali u pripremi je već i slijedeća - bolja, veća i bogatija Smile

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 03.06.2004 00:32    Post subject: Re: Post Add user to your forum ignore list Reply with quote

0viking0 wrote:
Edukonu je to prva izložba, pa su bugovi mogući, ali u pripremi je već i slijedeća - bolja, veća i bogatija Smile


oh really?

i tak ono..ti šutiš..a već u pripremi..e pa vjeko..stvarno ono..mogo si mi reć..
pas maher..otkad imaš cvike briješ si da si važna faca.. Cool

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
smasher



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 229
Location: Zaprešić

PostPosted: 03.06.2004 22:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i kaj je na kraju bilo...
došo sam tam, (NARAVNO DA SAM POZIVNICU ZABORAVIO), doteglio još DVE osobe, i ušo nutra ko u birc.

evo ovak, kak sam ja to doživio...
sve je u redu bilo, dok sam skužio kolko soba ima, di je kaj, di je moj rad i to, trebalo je... možda sam blesav, al trebali su na one dve sobe napisat da su to izdvojeni radovi. Onda, ona soba di su ostali radovi (NE SVI - NIJE BILO MJESTA ???????), valjda nije ni taknuta od onda kada je ekipa bila i ocjenjivala radove. tolko o organizaciji...
sad o radovima...
prostor je bio malo retardiran, bio sam u sobi sa kompjuterima i vidio sam projektor na kojem su prikazivali slike NE !!! naime, autore izabranih radova su prozivali da kažu ponešto o svojem remek.djelu...ha. e sad, kolko sam shvatio, prvu nagradu je odnio neki lik (ne pamtim imena) koji po meni nije zaslužio. Nije sad da sam jalan, od svoje sličice nisam niš ni očekivao (al nije ona rađena u Paint-u !!! Smile), ali po meni prvo je mjesto definitivno trebao uzeti neki fotograf koji je pomoću Photoshopa ukomponirao prirodne motive sa slikom jedne moderne ženske. :)hah. pierceing na nosu, kratka kosa....
teško je za objasnit kakva je slika bila, nisam slikao, na žalost.

možda je sve ovo retardirano što mislim, i nimalo ne potkrijepljano činjenicama, ali takav sam dojam ja dobio....

a što se tiče mog područja (3D) mislim da je žalosno što je bilo tako malo radova. A znam da postoji u HRV jako, jako dobrih 3dovaca... ali zato, ono što je bilo (malo) 3da, bilo je kvalitetnog 3da. Bravo Toni Bratinčević... !!!!

_________________
http://3DHR.net - Srce hrvatskih 3d artista
http://www.Rhino3DHelp.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 03.06.2004 22:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ smasher: Misliš na ovo http://www.mi3dot.org/gallery/work/705/ ?

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
psiho



Joined: 13 Mar 2004
Posts: 9
Location: Zagreb,Croatia

PostPosted: 03.06.2004 22:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E pa ja dajem sve pohvale ovom projektu (naravno i zato sto sam usao medu 10 finalista) i stvarno mislim da je vrijeme da bude sve vise ovakvih natjecaja. Pa jebote, mozda sam materijalista (ne mozda nego i jesam) ali ovakvi projekti poticu ljude na kreativnost a osim toga tu dobije covjek i priliku da se pokaze. Pa koliko puta ste pokusavali doci na neki razgovor za moguci posao a da vam nije ni pruzena prilika da pokazete svoj rad a ovdje ti ljudi sami uletavaju sa ponudama za posao...jebes sada te fore "losa je organizacija", slijedece godine ce biti bolja. Bitna je ideja i dobra namjera da se pomogne mladim kreativcima...ispricavam se na svojem francuskom.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 03.06.2004 23:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Maloprije sam se vratio -- ne znam zašto Smasheru nije bilo dobro, meni je bilo skroz. Radovi su bili impresivni, 3d je bio veoma impresivan (jes, bilo ga je malo, pa što?), izbor najboljih deset je bio neobičan, neću reći loš jer je svaki od izabranih bio fora (jedino 'Kruh' nisam uopće skužio, a kad je ženska objasnila kužio sam još manje)... Pričao sam kasnije sa 0viking0, kojeg sam veceras upoznao (plesao je s nekom ženskom kad sam odlazio Wink) Raspravljali smo o načinu kako su radovi konkurirali jedan drugome i zašto neki zaista dobri nisu došli među deset...

Haha, i vidio sam Skama sa komadom i Philatza (zanimljivo kako sam ih odmah prepoznao -- bradica i puppy dog eyes)... Mislio sam upast s nekom spikom 'mi3 ovo ono' ali sam se predomislio, mislim šta ovi znaju ko sam ja i tako, a Phil je ionako djelovao jako povučeno... Sad

Mjestimično nespretno izvedena izložba, ali sam se dobro zabavio, jeo puno hrane & cookies, upoznao puno ljudi i vidio jako dobrih radova. Cool

Full oke, volio bih vidjeti tu najavljenu sljedeću Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 03.06.2004 23:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@sulien: Very Happy, nisi fora..mogo si uletit s tom spikom..damn..
hebga ja tebe nisam skuzio...a kaj se tice philatza..umoran je bio..(got your back dog) Very Happy

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
smasher



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 229
Location: Zaprešić

PostPosted: 04.06.2004 00:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

možda sam samo očekivao previše....
al trebalo je probit led, ne? koji je trebao bit probijen još prije sto godina,al ipak nakon svega, nadam se da će biti više toga, jer svaki put MORA bit bolje, a, možda bi bilo dobro i da se kategorizira?
tako bi neka druga tehnika došla do većeg izražaja, al tu je bila bitna tema, što ja nisam odma skužio...

da,da onaj kruh je totalno nerazumljiv... a treba je totalno spaljena, mislim, dugo nisam vidio tak zbunjenu osobu... Smile

_________________
http://3DHR.net - Srce hrvatskih 3d artista
http://www.Rhino3DHelp.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group