Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
edukon izložba
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 04.06.2004 00:26    Post subject: to all Add user to your forum ignore list Reply with quote

A 0viking0 kaže...

Kao prvo hvala svima koji su došli. Ovo je Edukonu bila prva organizacija ovakve izložbe i naravno da je bila banana u nekim segmentima. Sve je financirao sam Edukon, nije bilo baš puno sponzora koji uletavaju sa milijonima. Nisam spaval 3 tjedna i iako izgleda traljavo u nekim stvarima, fakat sam uložio puno truda. KAko god bilo ovo je nekima zbilja bila jedina prilika da se pokažu, a da o poslovnim mogućnostima i ne govorimo. Već sad ima hrpa molbi za CV-e i radove na CD-ima pojedinih autora, tako da mislim da se neki propusti mogu oprostiti.

Da, ona učionica nije dirana od komisije - I TO NAMJERNO... Jel to loše?

Deset radova... dojam je svakako subjektivan, ali to je jednostavno bio presjek komisije i tu se ništa nije moglo. ...ali pobijediti je moglo 20 od onih svih radova. Neki su morali ispasti i tu nema neke rasprave. Uvijek postoji slijedeći put. Meni je Night Elf bio favorit. Problem je Dejana Barića što mu je dan po jedan glas za svaki rad, dakle nije bio u presjeku i tu nema pomoći. Želim mu da slijedeći put donese nešto još bolje. S druge strane, već sada postoji mnogo poslovnih interesa za njega, pa sam siguran da će profitirati sa te strane. KAKO GOD, isplatilo se napraviti dobar rad. Ako se nekome nešto sviđa, sigurno će to uočiti.

U svakom slučaju Edukon je stresao gadne pare i PUNO VREMENA za ovu izložbu, a dobio je ništa. Niti prodaje plotove, niti prodaje CV-e, niti je itko morao išta platiti da bi sudjelovao, još manje da bi došao tamo. Nije nikome niti kuna uzeta. Bilo je to samo nešto kao Mi3 u živo sa nagradom.

A sad po VAMA... Čovječe kojih sve čudnjaka nije bilo. Ne mislim kao osoba, već... Jedno deset ljudi šalje životopis bez imena i prezimena... AKO JE UVJET BIO DVA RADA zašto su neki donijeli 46? Također BILO JE IZRIČITO NAPISANO da životopis bude u TXT formatu.. Čemu onda PDF i sl. Jedan je životopis bio u nekom formatu za koji nikad čuo i morao sam skidati neku zakrpu za Word da ga otvorim. ...a svi su se takvi slučajevi mogli lagano diskvalificirati što je bilo i navedeno na papiru koji ste svi potpisali, ali nisu. Svi, BAŠ SVI koji su bilošto donijeli bili su predstavljeni. Zato bez BullShit. Bit će još takvih izložba, vjerovatno većih i boljih, ali definitivno sa ponešto oštrijim kriterijima.

A neki jako dobri radovi nisu splotani JER SU POSLANI u rezoluciji npr 200*600 na 72 DPI

A da o krađi materijala sa interneta i ne govorim... ima barem 10-15 takvih... Ali i preko toga se prošlo... I TKO TU SAD KOGA?

Drago mi je što sam upoznao i neke od Vas. Bio je to onak dio - mali dio Mi3inga

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
smasher



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 229
Location: Zaprešić

PostPosted: 04.06.2004 01:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da, htio sam spomenuti taj lopovluk... naime, naišao sam na neke radove koje sam vidio tu i tamo na netu, al kaj ja znam dal je to pravi autor... mislim, zanima me zašto se tu nije bar malo interveniralo...
možda sljedeći put postavite za pravilo, napravit rad nigdje viđen... znači ne smiješ ga postat NIGDJE na nikakvom forumu i to... ja sam malo (pre)realno kritizirao, ali svaka čast za to kaj uopće netko skupio tri čiste i malo zdrmao naše artiste... buđenjeeeee...
kakvo god ja mišljenje imao o edukonovom natječaju, a i sljedećim, pokušavat ću opet i svaki put...

al, evo što bi za ziher trebali napravit sljedeći put... ono sa projektorom je ok ideja, al čovječe, nemreš nagurat 100 ljudi u onaj mali hodničić... mogli ste na parkiralištu... ne znam kakvi su kapaciteti te zgrade, i koji dio te zgrade je edukon, ali bilo bi dobro da je tu uletila neka već prostorija, pa pobacate stolce tam, i napravite neku gala najavu favorita i to... možda sam ja tu to osudio jer sam sitni, i doslovno sam morao skakutati preko ljudi da vidim na pano... hmhm.. da ne spominjem da sam bio iza zida....
al, evo, već sam počeo cjepidlačiti... ma bilo je oke

_________________
http://3DHR.net - Srce hrvatskih 3d artista
http://www.Rhino3DHelp.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 04.06.2004 06:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eto, bijah i ja
Doaao sam negdje oko 18,45 i otisao oko 19,30.Bio sam solo, pa kad sam sve pregledao polako sam zapalio nazad.Po meni je bilo uredu, mada je to meni prva izlozba.
Kada sam vidio kavih sve radova ima, malo sam ze zapitao kako je onaj moj dospio na onaj pano ?Mislim bilo je vrlo malo fotki.
Definitivno je "Elf" najbolji-masterwork.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.06.2004 08:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Sulien: a to si mi se ti smijao tamo cijelo vrijeme. coece vidim poznatu facu i vidim lika ali nikako da mi se lampica upali. Kaj se nisi javio jebote. Prije svega htio sam ti rec: "Stop smilin' at me!.". Smile To sam rekao i Skamu: "Dude I think that guy is stalking me!".
@Silvijo: gledao sam okolo ali nikako nisam mogao naci covjeka koji izgleda kao ti na onoj slici pa ono. Smile)
@0viking0: nice outfit, you looked attractive - maybe little bit gay but still, attractive. Wink

Last edited by Philatz on 04.06.2004 08:11; edited 1 time in total

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 04.06.2004 08:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
a Phil je ionako djelovao jako povučeno... Sad


sulien, philac ti je i inace jako povucen, iz njega treba izvlaciti rijeci, full cudan tip


E, philac je sve osim povucen! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 04.06.2004 09:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eto ja zapalio skroz iz Varazdina u ZG na izlozbu i mogu rec da sam lagano razocaran, previse ljudi u premalom prostoru, skoro sam ostal bez zraka kad sam prosetal svim sobama i hodnicima... malo mi je bilo sve "razbacano" okolo naokolo, bil sam gore nekih 15tak minuta i otisel do frenda malo se "ischillat". nisam cak ostao pogledat proglasenje i sl. jer mi je bilo uzasno zagusljivo i totalni guzvanac.

al ajde, posto je ovo prva izlozba necu bit previse kritican nego cu rec "keep up the good work" pa ce valjda sljedeca izlozba bit bolja Laughing

mir

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 04.06.2004 10:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E Phil trebali smo se dogovoriti, ono ruza u reveru, Vecernjak pod rukom, he,he.Da bad mi je bio kaj sam bio solo i nisam nikoga upoznao, no ima dana.
Inace ako si spazio koga usamljenog, smeđa kosulja, traperice, crne cipe, cvike i kratka zurka, that was me.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.06.2004 10:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehhe.. ja sam vidio jednog tipa onako, malo debeljuskasti lik sav u crvenom (ko nekakve tajice), velika bijela brada, crvena kapa.. sa nekakvom vrecom na ledjima. Smile ..
nego.. da ma trebali smo se dogovorit nekako, ja sam imao pelikana na majici tako da smo se mogli po tome koordinirati. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 04.06.2004 12:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

yap, do drugi put ..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 04.06.2004 14:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bilo je fora nakon što je pobjednik bio proglašen, ljudi su već razišli, ja pričam s nekim iz Edukona i samo čuješ žensku na mikrofonu da je netko zatvorio vrata od zbornice gdje je bilo najviše klope, a nitko od posjetitelja nije skužio Smile

Sad mi preostali odemo tamo i vidiš pun stol pladnjeva Cool Kušao sam suhu šljivu sa slaninom, grožđe sa orahom i sirom, ananas sa šunkom... Rolling Eyes Bio sam gladan

Na next izložbi netko mora imat pelikana, ovcu, munogsa ili tak nešto pa ko vidi životinju na nekom priđe diskretno i kaže "Typo je malen danas...", a mi3ovac treba odgovorit "Lose the typo" Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group