Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
biofarm.hr

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 31.05.2004 22:53    Post subject: biofarm.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

upravo postavljamo stranice na web, htio bih čuti vaše mišljenje o tome kak izgleda....
cijeli sustav se još uvijek testira (bar za sada).

www.biofarm.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Phoenix
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 283
Location: Zgb

PostPosted: 31.05.2004 23:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

looks fine to me!
malko me smeta to sto je gore ljevo, mozda ce se sa sadrzajem popunit al trenutno je jako sh00plje na 1600x1200, onak, moram nakrivit glavu, jako Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 31.05.2004 23:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nice , volim takav tip sajtova ,
clean and simple Smile
samo , malo me smeta sta na onom
flashu gore na right click izbaci menu ,
ono , zoom in i to
stavi mu <param name="menu" value="false">
i stvar rijesena
uglavnom sajt mi se bas svidja
Back to top
View user's profile Send private message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 31.05.2004 23:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

heh. mi postavljamo, oni pune sadržajem.
u početku smo mislili staviti u sredinu, ali zbog nekoliko razloga smo odustali od toga....

kolko ja znam, biće dosta sadržaja kad počnu redovito objavljivat tekstove.

EDIT:: ma flash je nabrzinu, samo da stavim nešto do sutra ujutro....
kaj se tiče jednostavnosti, morali smo, em su tražili tako (to mi odgovara), em hoće svako zastupstvu u drugoj boji, pa da ne radim 7x hrpu elemenata, onda smo išli s minimumom Wink

menu riješen Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 31.05.2004 23:59    Post subject: Super Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jedino što mi smeta su oni blurani krugovi s voćem, ja bi rađe da su oštri ali to sam ja (obrazloženje: stvar je u tome što su sve crte site-a oštre i onda taj bluur ko šaka u oko.)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 01.06.2004 00:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imaju punu oštrinu u gornjem layeru, blur je samo na donjem layeru, nekih 2-3 px (da pokažemo da znamo to i tamo koristit photoshop Wink ), inače, problai smo bez blura, malo je preoštro, treba nekaj da se ublaži....

a i nije to još final verzija flasha...hehe....sutra ćemo čuti kak su zadovoljni s tim...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 01.06.2004 07:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ideja je dobra.. lajkam.. samo malo bolja realizacija.. malo meni animirat, jer je dosta nepregledan.. i takve sitnice..
ali sve u svemu - skroz OK.. Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 01.06.2004 11:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmmm...da su linkovi fiksni, ja bi ih radio u flashu, ali linkovi se dodaju prema potrebi,u administracijskom dijelu weba, tak da je ovo najjednostavniji način da oni mogu dodavati prema željama i potrebama.

za cijenu koju su dobili nema šanse da idem radit flash+php+mysql kombinaciju Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 01.06.2004 19:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

looks fine to me..
cisto i pregledno.. ok Smile

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 01.06.2004 19:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jako fino, sviđa mi se clean look.
ali
izgleda mi preblijedo (kombinacija bijela, isprana zelena i sivi font)
oni horizontalni ruleri između kategorija/novosti na naslovnici su mi predebeli (ne pašu mi)
ne pašu mi ni ikonice voća gore, netko je već spominjao blur. ako je preoštro bez njega probaj s polutransparentnim rubom ili manje bluraj

onaj grm zeleni i logo na njemu lajkam. very. Very Happy

a jesam nadrobio. svašta. Shocked
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 02.06.2004 07:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

samo vi drobite...uzimamo sve u obzir.

kaj se tiče rulera, budem ih vjerojatno zamjenio s nečim drugim. (EDIT:: mislim da je sad bolje, točkice više pašu uz ostatak weba, ak imate kakvih dodatnih prijedloga/komentara -> welcome Very Happy)
voće gore?....ajmo reći da je ovo privremeno rješenje, uzimam u obzir sve kritike.

kaj se tiče boja..ajoj...sve kaj ću reći je da dok su oni sretni i ne prigovaraju ja boje ne diram Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 02.06.2004 08:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sad su bolje točkice Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
alen_ST



Joined: 26 May 2004
Posts: 19
Location: Split

PostPosted: 02.06.2004 09:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evala!

Jako fino sve skupa...jednostavno, pregledno i prakticno...

Dvi stvari sam primjetio...prva, na milupa mi se pojavi horizontalna crta ispod "hrvatski, engleski..." priko cilog ekrana...cini mi se (ovako od-oka) da je razmak izmedju milupa bannera ih ovih botuna ispod nesto veci pa onda tablica ispadne veca nego sta bi trebala bit...itd...

I druga...za ovakve stvari ja radje koristim <div>-ove nego tablicu, jer IE ceka cijeli sadrzaj tablice da bi je prikazao...vidim da je ovo razlomljeno u dvije, tri tablice sta pomaze, ali ako u glavnoj bude puno sadrzaja, nece to bas fino izgledat...opet ces dugo imat prazni ekran, dok divove prikazuje kako ih i ucitava...

Mislim, nije to nesto...i nece ode valjda bit puno sadrzaja...al eto...kad vec pitas.. Smile

pzdrv!
Back to top
View user's profile Send private message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 02.06.2004 13:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imam molbu, ja sam vidio tu crtu preko ekrana na Milupa kod klijenta,
ali ja je sad ne vidim...

očito je stvar verzije IE...u FireFoxu i IE 6 toga nema, tako da ne uspijevam vidit točno u čemu je problem.

gumb i banner su rađeni iz istog .psd fajla, tako da mi nikako nije jasno od kuda bi mogla biti razlika, dok je recimo milupa.php copy-paste sebamed.php di je samo sebamed promjenjen u milupa....stvarno mi je čudno od kud to...idem još malo pregledat sve, ali bi te zamolio da mi kažeš koju verziju IE koristiš i koji OS....

hvala.

EDIT:::: napravio sam copy-paste phpfajla koji ide gore, daj reci jel još uvijek ta crta tamo....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
alen_ST



Joined: 26 May 2004
Posts: 19
Location: Split

PostPosted: 02.06.2004 15:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nema crte... Smile

inace, IE6 ali ne cisti, vec u ljusci avant browsera...

ovaj avant b. na dnu prozora ima jos jedan toolbar sa otvorenim browsanim prozorima...tako da smanjuje prostor (visinu) za prikazivanje stranice za kojih 25px (isto bi se dogodilo s obicnim browserom ako je taskbar windowsa "lockan" da stoji podignut cijelo vrijeme...mozda ti je u tome bio problem... Wink

pzdrv!
Back to top
View user's profile Send private message
alen_ST



Joined: 26 May 2004
Posts: 19
Location: Split

PostPosted: 02.06.2004 15:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

PS: jos jedna stvar sta san primjetija i kod nekih svojih projekata....ide mi na zivce i nije mi jasno...

kod tablica sirine 100%, kad se stranica tek ucita ne bude siroka preko cijelog ekrana (IE6), nakon F5 stvar "sjedne" na svoje mjesto...bacija san oko u N7, tamo nema tog problema...

nije nesto...al bode oci...
Back to top
View user's profile Send private message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 02.06.2004 17:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

heh..e to sa 100% i mene živcira.
ubija me u pojam. ak neko čita i zna o čemu se radi, biću mu zahvalan do groba.
imam osjećaj da je neka glupost na koju do sada nisam obraćao pažnju Embarassed .

thx na komentarima, pomažu...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 02.06.2004 18:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stavi u css

Code:
body {
    margin: 0px;
    padding: 0px;
}


moglo bi rjesit problem

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 03.06.2004 04:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

izgleda da je sređeno...puno hvala. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
veronique



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 49
Location: RI-ZG

PostPosted: 03.06.2004 08:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jako lijepi sajt, baš super Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
ZoDu



Joined: 03 Feb 2004
Posts: 29
Location: Ljubljana

PostPosted: 03.06.2004 15:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto i mene! Pozdrav svima!

Ne znam je li tko to spomenuo, nisam čitao sve odgovore ...Sve 5, osim ... Very Happy ...

hrvatski, english, kontakt, o nama i mislim da je home ... bi po mojem mišljenju biti malo veči... tj. polje "botuna" bi trebalo biti malo veče....

_________________
Moderators, keep your fingers away from my post!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 03.06.2004 18:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
izgleda da je sređeno...puno hvala. :D


np :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pixelpusher



Joined: 12 Feb 2004
Posts: 123
Location: Rijeka

PostPosted: 04.06.2004 13:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svidža mi se look! Boje, linije, feel, sve mi je super. Ono što mi malo smeta su ovi okrugle slicice. Voli bih da nisu okrugle sa featherom. navigacija mi je mrvicu konfuzna bez obzira na color coding. Kao da nisu dovoljno jasno odijeljene cjeline.

Nice work!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 07.06.2004 13:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bok skvadra!
ja sam vam tu prvi put a ovaj decko kaj se dopisuje s vama -je papastrumf tj. sef.
ja sam izrabljivani dizajneric. Rolling Eyes
no dobro, mala sala Wink

fala na pohvalama, a kritike velkam olvejz!

budite mi dobro, debelo i sretno!

cao

ivana Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group