Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Korijeni vašeg glazbenog ukusa...
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 01.06.2004 21:03    Post subject: Korijeni vašeg glazbenog ukusa... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stara mi danas kaže da joj se Nightwish full sviđa i počnem joj puštat pjesme i sad ću fino njoj i starom svom pržiti metal kompilacije... Uiiii ja sam hepi Wink Znao sam da mi starci vole rock i tako pa mi je baš sad full zabavno Smile. Fino kad budemo išli na more mogu u autu pustiti na miru Maiden da trešti Wink. Nema sretnijega od mene sada. Znači ima genetika s time veze... Inače sam metal pokupio u školi hehe. And you? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 01.06.2004 21:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ljubav prema raznim vrstama mjuze pokupila doma (stara, stari i brat su mjuzofili razlicitih ukusa i svi su stalno pustali svoje ploce....odrasla uz mix opera, klasike, jazza, ranog metala i rocka sa "Tosca" gramofona)...ostatak se desio nakon prvog slusanja Pixiesa :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 01.06.2004 21:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja slusam sve i svasta, ne znam otkud mi to Smile
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 01.06.2004 21:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zeus wrote:
Ja slusam sve i svasta, ne znam otkud mi to Smile


Ma to su sve *igrice* Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 01.06.2004 21:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sa 14 sam se se zakacio na AC/DC i ta ljubav eto traje i danas.Takve bandove volim, bez puno fantazije:Cvrsta, tocna i jednostavna ritam sekcija,dobar riff i vocal sa balls-ima.
Inace slusam dosta raznovrsne rock glazbe, al' mi je drago cuti da vas ima koji niste pukli na cajke.
Za vas koji neznate, A VOLITE ROCK ima jedan dobar slovenski band " DAN D "
Pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 01.06.2004 22:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1986. u moj život i moju sobu ušao je Sanyo kazić, zvjerka (i danas vjerno služi, ali rijetko se pali). Istovremeno s njim ušla je i 101-ca. Bio sam devetogodišnji balavander koji nije baš previše kužio svijet oko sebe, ali ono što je dopiralo iz tih zvučnika opalilo me i drži me još i danas. Tih dana čvrsto sam odlučio da ću se i ja jednog dana okušati u tome...i jesam. Iza mene je 6 godina kao glazbenog urednika i tehničara/montažera po kojekakvim radio postajama.

Desio se pubertet i onda te ljudi obično uz silu drugih stvari pitaju i "koju mjuzu slušaš", "koji ti je omiljeni band" itd, itd. Moj odgovor je uvijek bio diplomatski "svega po malo". Tako je i bilo....i bit će.....Na mojim policama sa CD-ima, minidiscovima i kojekakvim drugim nosačima zvuka (vjerovali ili ne, nemam niti jednu jedinu mp3-cu) stoje Neil Young, Bob Dylan, Pixies, Stone Roses.......sva sila elektronike (trip hop, drum 'n' bass, fusion), nu jazza, acid jazza.........i klasike (onaj tko nikada nije slušao Wagnera ne zna što propušta)......

Da rezimiram, radio kao medij je bio najutjecajniji...Za svaku stvar koju sam čuo, a koja me na ovaj ili onaj način zainteresirala, MORAO sam saznati, tko, gdje i kada...onda se obično od ljudi koji su hodali po vani žicao NME i Melody Maker (neta još nije bilo), slušao se Virgin preko satelita......itd, itd......
Back to top
View user's profile Send private message
GrUdI



Joined: 01 Nov 2003
Posts: 178
Location: Dalmacija...

PostPosted: 03.06.2004 01:52    Post subject: a Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo vako;olvejs slušaj neki rock pa se poslije zakačio na Biskvit(erste album)...Odjeba to kad su otišli u ku%$& i nastavio život sa Slipknot, Korn, Mudvayne itd...Da bi danas bio u situaciji da slušam sve i svašta od rocka i metala....System O.A.D. Slipknot, In flames, Nightswish, Tranquillity, Queens of the stone age, Borgir itd...Sve živo ...


Kad si već spomenio Nightwish i starce slušaj ovo: starci su mi odrsli na Dire Straits i takvim stvarima i ima pola godine za vrime neke utakmice stara oće mjuze sa kompa ja pustin Children of bodom -bed of razors i ona uleti ala ovo je zakon...Pošaljen priki poruku da mi se stara zapalila za Bodom i on to reče još jednon priki koji je bia s njin , i kako su gledali utakmicu, ovaj je to shvatia ka da mi je stara spremala žigericu i zapalila se doslovno...samo šta mi nije sućut izrazia...Svašta... Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Hey mam look it's me!!!
Back to top
View user's profile Send private message
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 03.06.2004 02:03    Post subject: La la Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moja muzička povijest je prije svega koliko raznovrsna toliko burna. Jedan veliko dio te povjesti je posvejećen klubskoj glazbi, a ostak svemu što mi je uhu ugono koje ovisi o mom raspoleženju. Moj glazbeni stil bi se najlakše mogao opsati kao tekući sa mejstimićnim smrzavanjem. Bjork mi rula, Erykah Badu, Placebo, neprežaljeni Skunk Anansie, Garbage.
Depache Mode .Prijatelji (omar, Yas, Zrakoff, pyczek ) dj. I felver kad nije umišljen. Zvuk Broda su zakon. Obžavam slušat jazz, blues & soul, HIP HOP nekomercijalni, klasika, zborovi ..... the list goes one.

Ja smatram da ukus u glazbi raste s tobom..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 03.06.2004 09:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eto

kod mene je "revolucija" pocela u prvom srednje kad sam prvi put cuo rage against the machine i pjesmu killing in the name. par tjedana kasnije kupio sam taj cjeli album i doslovce se zaljubio Very Happy na to sam naslagal korn, dog eat dog, at the drive in, soulfly, sepulturu, soundgarden, tool, a perfect circle, itd. uglavnom sve moguce i nemoguce zanrove nesto zesceg zvuka (bez "klasicnog" metala afkorz).

nakon toga lagani zaokret prema engleskom big beatu (fatboy slim, apollo 440, cut la roc, midfield general, chemical brothers, death in vegas, crystal method ...), drum'n'bassu, trip-hopu, downtempu, acidu, nu-jazzu, loungeu (thievery corporation, lamb, massive attack, cafe del mar kompilacije, kid loco, morcheeba itd.)

zadnjih par godina sam totalno u hip-hop vodama, i to vecinom odl-school zvuk (big daddy kane, slick rick, stari wu tang, outkast, a tribe called quest, de la soul, afu-ra, jeru the damaja, stari warren g, ol dirty bastard, method man, redman, kool keith, keith murray, EPMD, del tha funky homosapien, eric sermon itd.). sve u svemu imam nekakvu kolekciju od 700tinjak audio CD (sto originala, sto isprzenih) i kombiniram sve pomalo.

u familiji mi niko nije previse muzicki "opicen" a stari me uvijek zajebava kad potrosim 300tinjak kuna na par novih diskova... jebiga, nece on to nikad shvatit Very Happy

peace & out

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 03.06.2004 10:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kupus,... totalni kupus. tako bih ja opisao svoj trenutni muzicki ukus.
spavam uz krushevo od stefanovkog feat. miroslav tadić, budim se uz cinema paradiso soundtrack by ennio morricone,... dok idem na posao slušam maaajku, na poslu slušam kid loco-a, air, anastasiu, billie cobhama, frank sinatru & scissor sisters. sa posla dok idem slušam wilco-a, smoke city, frank black, billy brag. posljepodne kyuss i desert sessions-e,..... idem spavati uz brian eno-ov music for airports.
e da,.... ljude nikad ne slušam. bash nikad.

...... pa ti sad zakljuci kakvi su korjeni mog muzičkog ukusa...........
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 03.06.2004 10:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve je pocelo 93. kad sam na stojedinici cuo Westbamov "Celebration Generation".

Tu stvar sam poslusao milijon puta, i poceo se drogirati elektronikom. (ne drogirati uz nego sa)
Postao sam strastveni skupljac glazbe i smatram se velikim audiofilom jer sam uvijek sav novac davao samo za glazbu i hi-fi tehniku. Danas mi je soba premala za sve CD-e i ploce koje moraju u nju stati.
Sjecam se dok su kiki i frajman vodili deep Fm nocu na stojedinici... to su bila vremena, cijele noci se nije spavalo vec se sa slusalicama na usima upijala svaka rijec i informacija koju su bacili.
Slijedom dogadjaja, poceo sam i pustati glazbu, sve vise su me ljudi zvali na tulume, u kafice na partije.
Postao sam reziden DJ u jednom bircu/klubu. Najbolji feeling na svijetu je kad pustas glazbu, kad ljudi oko tebe uzivaju i kad si za to je**no placen.
Nakon toga sam poceo raditi na radiju i imao svoju emisiju nekih godinu i pol kroz koju su prosla sva tadasnja velika imena hrvatske elektronike (DJ Markan, Ivan Komlinović, Vatroslav (jedan od utemeljitelja Loopsa u Aquariusu uz Kikija, Frajmana i Felvera), Luka 313, Teo Harouda...i hrpa drugih, bilo je to "davno").
Nakon sto sam postigao ono sto sam sanjao, a to je pustati mjuzu na veceri na kojoj pustaju velike face, npr. u OTV domu koji je tada bio jedno od najjacih mjesta sto se tice partijanja u zgb, slijedi razocaranje u ekipu, publiku, drustvo...
Nazove tip jednom na emisiju i pita "e, jel ces pustat ovakvu muziku jos par sati, ja bi si zveknuo bonkas pa mi bed da me ne sje***s". To je bila zadnja emisija na kojoj sam radio.

Sad sam i dalje strastveni sakupljac i uzivatelj u glazbi, s time da sad uz elektroniku slusam i dosta etna, ali i ostalih glazbenih stilova.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 03.06.2004 11:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sjecam se negdje devedesetih (toga se uvijek sjetim kao iz filmova, onako sunce, plavo nebo... more), stari je u to doba imao nekakav kabriolet - mislim da je bio Saab ili Rover, i non stop smo slusali nekakav Euro-Pop ili tako nesto iz 90's. Prije svega mislim da se u mojoj kuci stalno nesto vrtilo, od starih ploca do najnovijih cd-a. Stari je izgubio dosta ploca u poplavi Save koja je bila jos davnih 60'tih ili 70'tih ne znam, pa je od onda pokusavao pribaviti sve sto je izgubio tamo i imao je stvarno tone toga. Prvi cd player koji je buraz nabavio je bilo preko nekog frajera koji je mjenjao cd player za mikrovalnu pecnicu, mi smo imali dvje pa smo napravili exchange. U to doba veliku ulogu su imali cd-shopovi koji su rentali cd-e tako da je buraz stalno rentao cd-e i snimao na kazete itd.. Nesto kasnije su pocele kupovine cd-a, pa odlazak nekud van pa uzivanje u velikim megastoreovima tipa Virgin i sl. Od tada buraz i ja skupljamo cd-e sve do danas i svidja nam se super kolekcija probrane kvalitetne muzike po nasem standardu. Bilo je negdje oko '92 kada sam uletio u skolu sa Sony walkmanom (koji je by the way bio zute boje i mogao je ici pod vodu - bio je ogroman) i kazetom na kojoj je bio The Prodigy - Experience. Odjednom je bilo: "isuse pa kaj je to". Sjecam se da su oni leksikoni odjednom vrvili stranim grupama tipa: Prodigy (koji je postao kultna grupa za 90's generation - ali je odjednom utihnuo medju ljudima. Moja definicija toga je da se netko vidi da slusa takvu muziku a netko se jednostavno ne vidi u tome premda je prvih nekoliko mjeseci slusao pun kufer.. dakle, upoznavanjem novih ljudi se navodi i na novu muziku, veliki faktor ima i srednja skola u kojoj se upoznaju mnoge nove osobe i tu se odrzava vecinom nekakav twist pubertetskog i osobnog preobrazaja), Spice Girls, Guns N' Roses itd.. Isto tako aktualna drzava na sceni je bila i Njemacka sa stvatima tipa Scooter (ili kako se pise), Mr. President, D.J. Bobo i sl. Srecom, nije me to uhvatilo te sam ostao na jednoj smjernici koja me i dan danas vodi. Slusam probrane stvari, vecina toga se dosta tesko nalazi u Hrvatskoj i toga sam ponosan, Amazon i slicni siteovi su mi frendovi a kad odem nekud van ne micem se iz nekog Megastorea satima.
Ne znam za vas ali ja sam pratio svaki MUZIK magazine koji je izasao sve od negdje 1997, nazalost MUZIK se ugasio prije mjesec dana. MUZIK je bio source of the news, tocno ono sto smo buraz i ja trazili u to vrijeme dok je jos internet bio u "pocecima". Prije svega MUZIK mi je bio super jer je pomno drzao na oku Britansku Big Beat scenu ciji sam ogroman fan godinama. Ljudi slusaju sve i svasta i to je samnom ok, slusaj sto zelis premda ne slusam nista domaceg - to kad kazem uvijek svi nasrnu kao: "pa kak?... kaj ni hladno pivo? (c) Fortius" Smile... But that's just the way it is. Godine prolaze, people are changing and so is the music. Dakle svi vi koji vidite nekakvu alternativu u zivotu.. Hello. Smile

By the way Domba, ova prica sa "Bonkasom i frajerom", to je prica koje se svako malo sjetim. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 03.06.2004 11:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja takoder jednostavno nemogu pretrpit domaci muzicki sljam. ajde cast izuzecima tipa TBF, edo maajka, u srednjoj sam volio let 3 i hladno pivo ali to je vise manje to. severinu, magazin, coloniu i ostali sljam izbjegavam u sirokom luku. njemacku glazbu nemogu cut, pogotovo scooter, dj bobo i sl. katastrofa!

kad odem van hr i naletim na neki veliki cd-shop nema me vani satima. jednom sam bio u rimu na jednom natjecanju i dok su ostali cjeli dan razgledavali arenu i sl. ja sam bio u ogrom cd megastoreu na 3 kata i potrosil svu lovu koju sam imal kod sebe Very Happy preostale dane u rimu sam provel na kruhu i vodi Very Happy

kad danas malo razmislim potrosil sam sigurno 20k kuna na nosace zvuka, sljedeca zelja je kupovina kvalitetnog stereo hi-fi sistema (ne sljivim previse ove all-in-one kucno kino surround gluposti) i jednstavno uzivat.

kod mene je program - budi me neka laganica tipa thievery corp ili cafe del mar, na poslu hip-hop i big beat, poslje posla ili predvecer tvrdi old school hip-hop, a za laku noc opet neka laganica - cinematic orchestra, kid loco i sl... i onda opet i opet i opet... kud bi mi bez kvalitetne glazbe??? Very Happy

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 03.06.2004 12:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@dirt mcgrit: haaaa i kod mene je sve počelo s ratm (nakon spice girls i limp bizkit)..da, bilo je to u sedmom razredu.. i još uvijek su mi najdraži bend.. uz njih su došli dry kill logic, fear factory, sick of it all, minor threat... a onda su se pojavili strokesi... nekad fakat trebaš veselih pjesmica koje te ne tjeraju na razmišljanje..... s njima i international noise conspiracy, adam green itd.

i ne smijem zaboravit reggae!1

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 03.06.2004 20:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja nisam bas previse se trgao od slusanja glazbe dok sam bio klinac, onda me tamo uhvatilo kad sam otkrio MTV na satelitskoj (cudno kako ga nisam prije vidio, samo kanal prije je bio Cartoon Very Happy), i *probao* sam slusati techno, i nije islo.
Tada je izasla "Americana" od Offspringa te se navukao na "Preety Fly..", kasnije LB - Take a look around i onda metallica (on pjesma za M:i 2) ..
Doso u srednju i frend mi doneso 'tallicu, totalno fora, onda kupio Califonication od Pepersa, rokaona, kupio si Reload kojeg sam preslusao zilijun puta, te kasnije su u moj zivot usli Deftones i KoRn. I tako je to pocelo.
NO poceli su se pojavljivati novi bendovi koje svarstavam u hit-and-run kategoriju - xplozivne pjesme o proplanim ljubavima.. ko da slusam metal cajke.
Okrenuo sam se proslosti Smile poceo sakupljati stvari od Toola, postao biggest fan (rezem zile kad cujem Lateralis i Pushit live Smile ).

No moja orjentacija ne svidja se vecini ljudi, jervo 95 % ljudi koje poznam slusa cajke.. Bed.. I sigurno znate ono - gle ga sotonista itd Smile no to je f0ra kad vidis kak daleko ljudksa glupost moze dogurati.
no moja stara zna koji put poslusati neke stvari od Pink Floyda, to je cool. I Jethro Tull joj konza.
Carr jako dobro zna uzas cajki (e kaj je stvarno Kizo pjevo za 5 iz informatike ? Very Happy lol)..

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 03.06.2004 21:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja se sjecam iz mog ranog djetinjsva ja i starci na putu, a stalno brije bijelo dugme Razz ili stonesi ili clapton and the cream, e da eaglesi i deep purple, i stari uvijek lupka ritam dok vozi (stari mi je bio bubnjar u jednoj grupi a stara svirala bas).
u principu da, ja slusam sve ali ono sto me bas zdrma je dobar rock, skunk anansie (ludilo), alanais morisette, anouk, anastacia, ti jaki zenski glasovi i normalno svi jaki bendovi ne samo rock ono, stonesi, clapton, pink floyd (to mogu brijat satima i jezit se), the cure i tako to...

a od nasih su mi ludilo lauferi i haustor (bar ono devedesetih sta je bilo).
a mom starom isto super! Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 03.06.2004 21:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
"pa kak?... kaj ni hladno pivo? (c) Fortius" Smile


Pa mislim, ipak je Cold Beer roxor! Smile Phil GFD Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 03.06.2004 22:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ae ovako je to bilo, ono rat 90...sa starcima sam isla u njemacku do rodbine, tmo smo se nasli u nekom hotelu i bratic me odveo u cd shop, a tamo su bili oni jon bon jovi...ajme odma sam se zaljubila...i tako je recimo pocelo moje slusanje muzike sa nekim zanimanjem...onda su dosli pixies...green day, abba, r.e.m., i monostvo razno raznih gupa....eto to je ostalo i danas, al eto ono jos od "cicibana" karlovackih malisana ostala je ljubav prema klapskim pjevanjima, tako da jako volim i klape te ostatak dalmatinske muzike... Smile

nije bas da idu pixies i klapa cambi...but its me Smile

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 03.06.2004 23:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ forca: i moja mama sluša klape i stonese Smile
prvo klapa maslina trešti iz auta, a onda mick jagger

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 04.06.2004 00:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forca wrote:
... oni jon bon jovi...

ne, it's not true, not u 2.. damn.. the whole world's gone krazy!! Laughing Laughing Cool

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 04.06.2004 02:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Dirt McGrit : RESPECT !
.....sve je počelo davno u 4. razredu kad je doša od prijatelja stric iz austrije i donija kutiju od postoli punu kazeta . tu je bilo svega..dance, dream dance, techno, house>...i tako da san ja to pičija na jedan prastari radio.....
onda san slučajno nabavija kazetu od Fatboy Slima (thnx Orange Wink ) i zarazija se tooooooooootalno.pa onda lagano Moby (play),prodigy, faithless i ostala ekipa....
mislim...neslušam samo elektronski šit......ono......slušam po feelingu. Nekad znam poslušat SOAD,nekad Metallicu ,nekad Floyde ...n stuff
il nekad slušam jazz sa nekim ambijentalom.....Saint Germain.
obožavan ethno+drum'n'bass tipa..AfroCeltSoundSystem Dancing
nekad neka alternativna sranja od kojih zna zabolit glava WTF?!?$!
nekad slušam klasiku i klape.
nekad Marleya HELLO MR. SCIENTIST!!!111
nekad Edu il TBF

stvarno "svašta"
ono ...uvik ovisi o feelingu
MUSIC IS THE KEY !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
GrUdI



Joined: 01 Nov 2003
Posts: 178
Location: Dalmacija...

PostPosted: 04.06.2004 02:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
MUSIC IS THE KEY !

potpisujem...

_________________
Hey mam look it's me!!!
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 04.06.2004 02:50    Post subject: Reply with quote

Ja slusam severinu....a korijen pronadjite sami Wink
/ F L E J M /
Back to top
morbith



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 112

PostPosted: 04.06.2004 09:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

got one thing to say
THE ONLY GOOD SCHOOL IS OLD SCHOOL

minor threat, soia, anthrax, sepultura., biohazard(orva 4), agnostic front..youth of today-rest in pieces,downset...ima toga pantera...superjoint ritual----soad---fear factory..propain--deafness by noise=))...stepping stone---edo maajka---hladno pivo(prva dva)....toplo pivo ne slusam.---house of pain...vlatko stefanovski&miro tadich. sting...rancid...woodooglowsculls..ramones misfits...stormtroopersof death..method of destruction(ne methodman)....i da ne nabrajam...u biti nemam korjene u stilu muzike...ali definitivno korijen svake muzike je ili bi trebala biti energija koja proizlazi iz nje...da zaboravih ratm...prodigy...

a za sve koji nisu culi jedne do najoriginalnijih i najsnaznijih hip hop baraba...new jersey's finest DÄlek---ako netko ima nesto vise od njih pliz sej so...

live heavy....live for LEGIJA=))
Back to top
View user's profile Send private message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 04.06.2004 09:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

auff...jos u 5-6. razredu osnovne slusali su se BSB i spice girls i mene je to zivciralo, pa sam ja kao "alternativu" (mos mislit Very Happy ) slusala hansone. doduse, to slusanje se svodilo na stavljanje njihove kasete jednom tjedno u walkman (seka i ja dobile panasonicov ogromni walkman koji je bio otporan na vodu i udarce, jos je donekle ziv, radi mu radio), al me slusanje walkmana nije bas fasciniralo tako da je sve ostalo na slusanju glazbe s telke...radio ni dan danas ne slusam, osim u autu.
ugl, do prvog srednje me nis posebno nije drzalo, nije bilo skupljanja nikakvih albuma, al je onda u skoli dosla ljubav za nirvanom/metallicom itd. te walkmanom, konacno. trebalo se vozit svaki dan tramvajem oko sat vremena (nekad i vise) i walkman je bio zakon frend, pogotovo ako je trebalo nastrebati rijeci iz latinskog u tramvaju - navines metallicu i u pol sata nastrebas rijeci (tako sam ih ucila cijeli drugi razred).
e s ljubavi za walkmanom je porasla i ljubav za skupljanjem muzike...svaceg je tu bilo, od nirvane do eminema (tog se rijesih davno, srecom me brzo pustilo Embarassed ), rhcp, puddle of mudd, queen...u svakom slucaju, koji god cd je dosao u ruke, odmah se presnimavao na kasetu...
no, kako to obicno biva, nirvana me ubrzo pustila (fakat ne znam nikog tko je slusao nirvanu, a da je nije, sort of, prerastao). al sve onak malo zesce je ostalo...
metallica je i dalje prva i velika ljubav, al sad se slusaju i malo lakse stvari poput strokesa, white stripesa (zaaaakon), coldplaya, ali i hivesi, incubus (zadnji album je PREYEBEN), jet,...
sve vise me vesele i OST-ovi, poput kill billa (oba), pulp fictiona, chicaga (savrseno), pa cak i fight cluba, iako fakat ne volim elektronsku glazbu, eventualno ponesto od prodigya.

uz sve ovo se ponovno, od drugog razreda, rodila ljubav za gitarom, tako da zabavi nikad kraja Smile

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group