Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Contest....
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: 03.06.2004 23:47    Post subject: Contest.... Reply with quote

da li postoje nekakve sanse da se pocnu odrzavati contesti u raznim kategorijama na ovom sajtu, ili mislite da to nema smisla?
Back to top
Guest






PostPosted: 04.06.2004 00:40    Post subject: Reply with quote

eh, pa stvarno ste nezainteresirani, blackdude daj reci nesto. : )
Back to top
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 04.06.2004 00:56    Post subject: LA la Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemojete me dovodit u napast, i onako imam too much posla, ali jednom zdravom pissing contest nebi odlio.

Last edited by raytech on 04.06.2004 11:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Guest






PostPosted: 04.06.2004 01:01    Post subject: Re: LA la Reply with quote

zdravom pisssing contest nebi odlio.[/quote]

prevedi?
Back to top
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 04.06.2004 09:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa pissing i odliti je donekle povezivo Smile)
a možemo ga povezati i s mi3ingom i velikim količinama pive

Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Guest






PostPosted: 04.06.2004 12:22    Post subject: Reply with quote

halo.....administratori, bilo bi okej da netko od vas odgovori na moje pitanje vezano za contest, cisto me zanima da li razmisljate o necem takvom.
Ajde ne budite ljenguze......mozda sam se krivo izrazio na pocetku, to jest pitanje se
odnosilo na vas i na sve ostale. : )
Back to top
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 04.06.2004 12:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma mi jesmo zainteresirani i imamo "gotov" sustav za tako nesto. I raspravljali smo o tome i slozili se da je to jako dobro, ali je zastekalo kod ideja za contest.
Lupi par tema, postavit cemo i peglaona Smile.
Real life nas je iscijedio tako da smo s energijom u minusu i svaka pomoc je dobrodosla.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 04.06.2004 12:42    Post subject: Pa evo za početak Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prva tema bi trebala biti naravno wallpaper za mi3. NARAVNO
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Guest






PostPosted: 04.06.2004 12:53    Post subject: Reply with quote

Bog te blagosovio, vec sam mislio da je topic nevidljiv.
sto se tice tema.......hm, vjerovatno bi se trebalo najprije dogovoriti koje bi kategorije bile ukljucene: 2d,3d,digtal art,fotografija,itd i koliko bi trebao trajati, a o temama
bi se trebali svi ukljuciti, mozda da se pokrene topic o tome, onako pucam bezveze.

nisam siguran, ali mislim da smo se upoznali prije brdo vremena vezano za quake3,
ja i moja ekipa smo bili kod vas u Rijeci i bili ste nas zgazili u dathmatch-u...ha, ha to vrijeme quakea mi je bilo zakon, oprosti ako sam te zamijenio sa nekim drugim Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top
Guest






PostPosted: 04.06.2004 12:57    Post subject: Re: Pa evo za početak Reply with quote

raytech wrote:
Prva tema bi trebala biti naravno wallpaper za mi3. NARAVNO


Evo, vec jedna zaista dobra ideja Laughing
Back to top
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.06.2004 13:01    Post subject: Re: Pa evo za početak Add user to your forum ignore list Reply with quote

AKIRA wrote:
raytech wrote:
Prva tema bi trebala biti naravno wallpaper za mi3. NARAVNO

Evo, vec jedna zaista dobra ideja Laughing

je ideja - ali je isfurana pomalo.. svi zivi imaju contest za wallpaper. ajde da je contest za podlozak za salicu, mis.. wallpaper je nje. imho.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: 04.06.2004 13:06    Post subject: Re: Pa evo za početak Reply with quote

Philatz wrote:
AKIRA wrote:
raytech wrote:
Prva tema bi trebala biti naravno wallpaper za mi3. NARAVNO

Evo, vec jedna zaista dobra ideja Laughing

je ideja - ali je isfurana pomalo.. svi zivi imaju contest za wallpaper. ajde da je contest za podlozak za salicu, mis.. wallpaper je nje. imho.


podlozak za salicu.....super, napokon se nesto pocelo desavati : )
Back to top
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 04.06.2004 13:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing nisi me zamjenio s nekim drugim... rematch uvijek Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Guest






PostPosted: 04.06.2004 13:17    Post subject: Reply with quote

zakon!,zakon! nisam igrao dobrih dvije godine, zaboravio sam masu stvari vezano za konzolu, morat cu se ponovo aktivirati, instalirati kvaku3 itd, pa kada budem spreman
izazovem te da naplatim stare racune u ime mojih frendova,hahahaha kad se sjetim bili smo skroz pokisli i utuceni nakon poraza, ali mnogo smo naucili od vas. Kasnije smo igrali jos samo nekih godinu dana u igraonici i onda naglo prestali, jer su ostali zabrijali u usranom unrealu i jos jednoj igri.....ne mogu se sjetiti kako se zove vezana je za halflife.

bas mi je drago da si to ti...ZAKON!
Back to top
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 04.06.2004 13:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja se još prije Q3 sjećam anti lamer protectiona na websajtu od emptija ha ha Very Happy
to je bilo ljepo pred-free-test-faza-dsl-zbog-q3-htnet-gameserver vrijeme
Smile

Ideja za contest: mi3 boxerice , mi3 winamp skin, mi3 windows customizacija..vinili za auto? Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 04.06.2004 14:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
Ja se još prije Q3 sjećam anti lamer protectiona na websajtu od emptija ha ha Very Happy
to je bilo ljepo pred-free-test-faza-dsl-zbog-q3-htnet-gameserver vrijeme
Smile

Ideja za contest: mi3 boxerice , mi3 winamp skin, mi3 windows customizacija..vinili za auto? Very Happy Very Happy Very Happy


mi3 tange Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.06.2004 15:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Domba wrote:
-polygon wrote:
Ja se još prije Q3 sjećam anti lamer protectiona na websajtu od emptija ha ha Very Happy
to je bilo ljepo pred-free-test-faza-dsl-zbog-q3-htnet-gameserver vrijeme
Smile
Ideja za contest: mi3 boxerice , mi3 winamp skin, mi3 windows customizacija..vinili za auto? Very Happy Very Happy Very Happy

mi3 tange Very Happy


ne ne ne.. Mi3 Action Figures!!!1 imas onak, mi3evce i mozes se igrat s njima day and night. ..
like in plastic.. it's fantastic.. you can brush their hair.. Undress them everywheeeeere.. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 04.06.2004 15:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Domba wrote:
-polygon wrote:
Ja se još prije Q3 sjećam anti lamer protectiona na websajtu od emptija ha ha Very Happy
to je bilo ljepo pred-free-test-faza-dsl-zbog-q3-htnet-gameserver vrijeme
Smile
Ideja za contest: mi3 boxerice , mi3 winamp skin, mi3 windows customizacija..vinili za auto? Very Happy Very Happy Very Happy

mi3 tange Very Happy


ne ne ne.. Mi3 Action Figures!!!1 imas onak, mi3evce i mozes se igrat s njima day and night. ..
like in plastic.. it's fantastic.. you can brush their hair.. Undress them everywheeeeere.. Very Happy


imas malog filca i onda u njega zabadas spenadle... indecent proposal
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.06.2004 15:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne. kolekcija je limitirana na MI3 crew tako da neces zabadat u mene! buahahahaa.. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 04.06.2004 15:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobra ideja Smile no što bi bila nagrada? ponos Very Happy (meni dovoljno)?

podložak za šalicu* je kul ideja Smile (za miš se brzo izgrebe podloga i ostene samo zatupljujuće bjelilo. ...... Smile )
(*samo bi zbog podloška koristio šalicu Very Happy)

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 04.06.2004 16:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nagrada bi mogla bit da iznajmimo neki jeftini jumbo plakat(na nekom autoputu il neš) i naljepimo gore <nickname pobjednika> JE ZAKON!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

@Action figures LOLOLOL
Back to top
View user's profile Send private message
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 04.06.2004 16:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

IDEJA: MI3 naljepnice Very Happy

i ko zgubi daje neš keša za štampanje lol i onda ljepimo po gradu ko reklamu he he
Back to top
View user's profile Send private message
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 04.06.2004 16:54    Post subject: Ja sad ozbiljno Add user to your forum ignore list Reply with quote

E pa da povežite se onaj tread mi3 okupljanje i zato nek rulja napravi poster. To bi bilo mrak.

Ili postajte neku fotku pa da od toga naprave priču.

Ili mi3 majica.

Ok to je što se tiće mi3, a dalje sklopite ugovor s nekom jebačkom firmom da im napravimo neš (reklamu, indentety, katalog ili tak nešto) . Recimo sony-u nešto nagrada pobjedniku neš od sony-a. Ali ovako je teško treba par ljudi sjest zajedno i iz brainstoramt nešto. Ili još lakše ostavit otvoreni thread da korisnici sipaju ideje.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 04.06.2004 17:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

polygon wrote:
Nagrada bi mogla bit da iznajmimo neki jeftini jumbo plakat(na nekom autoputu il neš) i naljepimo gore <nickname pobjednika> JE ZAKON!

lol koja luda ideja Very Happy Very Happy lol
(koja bi faca ispo pred frendovima .... Laughing Laughing )

raytech wrote:
Ok to je što se tiće mi3, a dalje sklopite ugovor s nekom jebačkom firmom da im napravimo neš (reklamu, indentety, katalog ili tak nešto) . Recimo sony-u nešto nagrada pobjedniku neš od sony-a. Ali ovako je teško treba par ljudi sjest zajedno i iz brainstoramt nešto. Ili još lakše ostavit otvoreni thread da korisnici sipaju ideje.

mecenat Very Happy Very Happy

Last edited by unique on 04.06.2004 17:30; edited 1 time in total

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 04.06.2004 17:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique, krivo quotaš Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group