Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Contest....
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 04.06.2004 17:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

raytech wrote:
unique, krivo quotaš Very Happy


ispravljeno Very Happy Wink

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 04.06.2004 22:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Domba wrote:
-polygon wrote:
Ja se još prije Q3 sjećam anti lamer protectiona na websajtu od emptija ha ha Very Happy
to je bilo ljepo pred-free-test-faza-dsl-zbog-q3-htnet-gameserver vrijeme
Smile

Ideja za contest: mi3 boxerice , mi3 winamp skin, mi3 windows customizacija..vinili za auto? Very Happy Very Happy Very Happy


mi3 tange Very Happy


...badić tange na kojima piše 'moj dečko visi na mi3ju a ja sam tu na plaži' i nakon typa jedan Tonko smajlić

Naravno, uz to mora ići mi3 ručnik za plažu i ljetni mi3 top za party na kojem će veliko biti ispisano MI3 pa će nabrijani likovi mislit da će im se nudi threesome Surprised

...mi3 magnetići za hladnjak...

...mi3 home video (kad je Seve već razbila led)...

A zakon contest bi bio da recimo jedan petak (objavljeno unaprijed) svim userima damo administratorska prava na par sati pa tko prvi sruši server... To bi se zvalo 'mi3 happy hour', igralo bi se na runde, onak, cijeli tournament Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 04.06.2004 22:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
A zakon contest bi bio da recimo jedan petak (objavljeno unaprijed) svim userima damo administratorska prava na par sati pa tko prvi sruši server... To bi se zvalo 'mi3 happy hour', igralo bi se na runde, onak, cijeli tournament

Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 04.06.2004 23:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

raytech wrote:
Quote:
A zakon contest bi bio da recimo jedan petak (objavljeno unaprijed) svim userima damo administratorska prava na par sati pa tko prvi sruši server... To bi se zvalo 'mi3 happy hour', igralo bi se na runde, onak, cijeli tournament

Laughing


Da i idemo abecedom po prezimenima... Tako lako mogu dobiti među prvima i sve ostale bannati Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 05.06.2004 00:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:

A zakon contest bi bio da recimo jedan petak (objavljeno unaprijed) svim userima damo administratorska prava na par sati pa tko prvi sruši server... To bi se zvalo 'mi3 happy hour', igralo bi se na runde, onak, cijeli tournament 8)


car!

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 05.06.2004 02:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique wrote:
polygon wrote:
sony-u nešto nagrada, pobjedniku neš od sony-a.



step 1 : Sony dobije nagradu.
step 2 : Pobjednik dobije nesto od Sonya.

Conclusion: Sony has a had start Wink
who is sony ?
Back to top
View user's profile Send private message
Guest






PostPosted: 07.06.2004 17:39    Post subject: Reply with quote

he,he, vidim da su stvari krenule u otkacenom pravcu, zakon!
Nego, koju bi kategoriju bilo dobro odabrati za prvi contest, Digital art, Foto-manipulacija ili Fotografija.....posto vidim da ima najvise radova iz tih podrucja?
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group