Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
The Dysfunctional

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.06.2004 10:35    Post subject: The Dysfunctional Add user to your forum ignore list Reply with quote

So, zahvaljujuci Dombi i unknown frendu, omogucen je ovaj download "The Dysfunctional" filma, nije quicktime kako sam ja preferirao (guram apple ko lud) nego je XviD (www.divx-digest.com). Tu su dvije verzije, lo-fi i hi-fi pa koga zanima moze downloadati svoju designated velicinu, super high quality ce biti isto available soon.
Eto toliko za sada.

lo-fi [5,2MB] : http://www.midnightformula.com/pidgeon/dysfunctionalLQ.avi
hi-fi [9,9MB] : http://www.midnightformula.com/pidgeon/dysfunctionalMQ.avi
shq [TBA]: TBA

The Dysfunctional by www.pidgeonhead.com

P.S.
Svi vi koji ste dobili full uncompressed frame verziju na cd-u - nadam se da niste imali problema oko gledanja filma jer full frame trosi mnogo resursa vase masine i tu i tamo zna trokirati.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 04.06.2004 10:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajd bas me zanimaju kritike, meni super! Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 04.06.2004 11:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ideja je rula!!! Applause
super.. !!! bash lajkam...
samo da je kraj malo čudniji, tj. da se nešto crazy dogodilo bilo bi za 10 !!!
koliko je puta tip pao dok je šetao?? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 04.06.2004 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jako jako svidjam!!! Smile
ajd sad u detalje....koliko ste dugo snimali, koliko se lik brejkao dok je isao unazad, jesu vas ljudi cudno gledali, itd...?
inace mi super, da je malo bolja kamera i neki kutevi snimanja da su drukciji, bilo bi mi mrak, ovako mi je samo super Smile

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.06.2004 11:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bilo je padova. primjerice ono kada je preskakao preko ograde, e to je bilo tough! Smile
Cak sam i ja pao tamo nekoliko puta dok sam mu pokazivo sto treba.
sve sto je on tu radio sam radio i ja na istim lokacijama.

ga uglavnom film je dosta trashy i ono, puno vise je trashy od ostalih stvari koje trenutno radim.
sad slijedece ide spot od Skama, onda nastavljam rad na "Wild and simple" (tarzan-like covjek koji sece gol sumom i odjednom naidje na civilizaciju... - morali smo cekati toplije vrijeme) i "Morning Lemon" (osoba hoda ulicom i biva zahvacena u kisu limuna koji padaju s neba)...

add:
ljudi su nas cudno gledali da. cak su bili nekakvi klinci (izvidjaci) oko nas i gledali sto radimo i pitali 10x pitanja, vide se na kraju filma by the way. ljudi su dolazili i pitali zasto ovaj hoda unatrag i to pita drito pred kamerom i sve se cuje! auti na kraju su recimo namjerni, ona dva auta koja prodju su bila namjestena. a snimali smo kratko, dobio sam ideju i snimio sam to prije svega, tako je najbolje dok sam jos nabrijan da snimim sto prije, izgleda da ce tako biti jos nenadanih kratkih filmova koji mi sinu preko noci.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 04.06.2004 11:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zanimljiv uradak, super ideja, solidna izvedba... u svakom slucaju za svaku pohvalu s obzirom na budzet s kojim raspolazete Very Happy

ja radim sa svojom ekipom slicne stvari, samo razlika je u tome da smo mi snimali scenu kamerom i sad cemo prema videu radit modele i scenu u 3D-u na malo drugaciji nacin, spojit s muzikom i jos nekakvim meduelementima i ilustracijama pa bi to na kraju trebalo ispast dosta zanimljivo. za sad imamo gotov video, ostalo je u pripremi. koristit cemo mayu za modeliranje, combustion za post prokukciju i efekte i premiere za montazu... more info soon Cool

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 04.06.2004 13:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zgodno. Sad si mi dao jednu dobru ideju, ali otompotom.
Imas premalo kadrova. Tehnika snimanja unatrag nije nis novo, ali trud se vidi, pa eto.
Svidja mi se ona scena kad glavni lik nesto daje u ruku drugom. Tu sam dobio dojam kao da je to neki opaki specijalni efekt. Smile

Ja slijedeci tjedan radim jednominutni film. Za nekih dva tjedna bi trebao bit gotov. Zivi bili pa vidjeli. Onaj polusatni trebao je biti sprzen danas, ali komp frenda koji mi radi DVD authoring pretrpio je gubitak hard diska. Svi njegovi radni fajlovi, ukljucujuci i moj film - whooosh! Al imam kopiju samog filma, pa "samo" authoring treba sad napravit. Opet. Aj animacije su zive, treba ih samo zrendat.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 04.06.2004 13:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

philatzu dobio si komentar..sad sam na faxu pa evo bas sam ga opet skinuo i skuzio sam koji mi je najjacio dio, ono kad se klize na onoj rucki od stepenica, i ono kad dolazi iz pothodnika..predobro..

cu!

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 04.06.2004 17:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

well, it's been done before, ali svaka cast na trudu! Smile

mozda da su pozadinski eventi malo raznolikiji i mastovitiji bili (koliko vidim, vecina se svodi na automobile koji unatrag mogu vozit i u rl Smile).

i malo mi je piknulo oko sto su u nekim scenama razdvojeni dijelovi gdje glavni lik hoda unatrag (unaprijed) od dijelova gdje sporedni likovi hodaju unaprijed (unatrag). npr bilo bi mi vise ql da su pes i coek prosli cestom u isto vrijeme, a ne prvo pes pa onda coek if u get my point Smile)

najbolji mi je dio kad ga na stepenicama u pothodniku 'normalni' gledaju kao budalu, bilo bi mi draze da ima malo vise te korespondencije sa 'zivim' svijetom.

pohvale za spicu though, typo i animacija r00laju Smile
i music sync - pohvala!
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 04.06.2004 18:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vird.
da nema onih automobila sto idu unatraske, mislio bi da tip rrrrrrrah , kak hoda... Very Happy

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group