Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
iživljavanje na hardveru
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 06.06.2004 15:10    Post subject: iživljavanje na hardveru Add user to your forum ignore list Reply with quote

e bas me zanima sta radite kad idete nesto radit vazno na kompu a nista ne radi kako triba...recimo upalis ga i on te pita koji ces OS bootat, a imas samo jedan OS, ides upalit illustrator, a on se loada 15 minuti i kad se upali loadas neki file, a onda se sve smrzne Smile

ja uglavnom tucem po tastaturi i misem okolo...pomaze bar oko onog psiholoskog faktora Smile

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 06.06.2004 15:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neki dan sam moro miša popravljat nakon kaj odletio u zid....
o kreativnom psovanju dok radim neću ni pričat Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 06.06.2004 15:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja kresno šakom u komp, nakon čeg se ugasio i nije se palio neko vrijeme..
a tastatura je standard..pogotovo kad mi se freeza i to..

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 06.06.2004 15:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je jednom pala enciklopedija na komp i otisao mi hard.
no toliko o tome.
Meni recimo Premiere i After effectsi ponekad znaju prdnut sami od sebe, samo se sruse i bez ikakvog objasnjenja nista.. i naravno file se ne savea nego sve ispocetka. Illustrator recimo isto tako, cekam 10 minuta da se loada i onda mi ga uopce nema nigdje na taskbaru nego moram alt-tabovat i nac ga.. itd..
It's a whole new world of mystery events. neki lupaju po tastaturi dok cekaju no ja za to vrijeme recimo pospremam stan. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 06.06.2004 15:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

frendu cesto cd-rom nije radio, pa bi ga sutnuo nogom i mrtvo hladno rekao "opet ima one dane u mjesecu".

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 06.06.2004 16:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja udrem po tastaturi.. Laughing
samo sam jednom udrija po monitoru kada mi je 10-i put za red blokao komp.. Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 06.06.2004 16:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moj kompjuter to meni ne radi, jer zna da bi ubio boga u njemu Very Happy

kad mi se friza on previse, il ak mi se corel draw ubije nakon 4 sata trejsanja smislim neku veoma konstruktivnu psovku i oplim sakom po stolu i krenem traziti dal iam mozda bekap Very Happy

inace kad mi se tak friza znaci da trebam disk defragmentirati i malo po registry-u brisat neke stvari Very Happy

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 06.06.2004 16:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jaoo.. =) bolje da ne pricam sto radim kad mi se zbloka comp, jer ce izgledat kao da nisam normalna, ustvari.. oni kojima se to desi, znaju kako je, pa... znalo je bit udaranja misa po stolu, pa sakom po tipkovnici, il po stolu.. pa boli ruka.. ponekad osamarim ekran.. uglavnom, sve u svemu.. moji me izbjegavaju kad sam u tom "stanju".. hehee.. a ponekad jednostavno izludim, i ugasim ga.. i mirujem.. bolje za njega, a i za mene.. Very Happy
I'm not insane! =)
Back to top
View user's profile Send private message
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 06.06.2004 17:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja nemam problema s comp. pa ga i ne udaram....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 06.06.2004 17:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

flame wrote:
ja nemam problema s comp. pa ga i ne udaram....

u pocetku je uvijek tako, onda se on razljuti, pa te zeka, a ti njega pocnes tuci, prvo lagano, kasnije dolazi do ispadanja hdd-a iz kucista, cooler ispada sa proca, itd.. to je normalno..

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 06.06.2004 18:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja imam firewire karticu u komp ustekanu, i imam 4 porta u jednom mi iPod u drugom mi kamera.. i sad, ako kojim slucajem zelite izvaditi kabel tj. jack iz porta iscupat cete cijelu karticu van jer kabeli .. jednostavno ne idu van. ne znam da li je do fucked up kartice sa too small portom ili do kabela, uglavnom, kabeli su tamo stuck forever, ako netko zeli iskusat svoj strenght ko ekskalibur na mom kompu ima moj welcome u stan.
ako uspije, dobije "hobits" keks i vritnjak u "the place where the sun never shines" on the way out. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
smasher



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 229
Location: Zaprešić

PostPosted: 06.06.2004 18:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja obično ne udaram po hardveru kako sam svjestan da to nebu pomoglo... Smile
ali uz psovke koji put se znaju i neartikulirani zvuci čut od mene, tak da bi se moglo i naslutit da onak pomalo ludim... recimo ovaj glupi spyware, skinem ga, otvorim IE, a on opet, pa tak 10ak puta zaredom, pa onda počnem ludit. al uglavnom se zderem na njega, i šakom o sto... Smile

mislim, da mi je kučište na podu umjesto na stolu, ne bih se čudio da mi se neki put pojavi tik u nozi...

znao mi se rušit vižual bejzik svaki put kad kliknem na save... Smile

_________________
http://3DHR.net - Srce hrvatskih 3d artista
http://www.Rhino3DHelp.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 06.06.2004 18:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

_butch wrote:
flame wrote:
ja nemam problema s comp. pa ga i ne udaram....

u pocetku je uvijek tako, onda se on razljuti, pa te zeka, a ti njega pocnes tuci, prvo lagano, kasnije dolazi do ispadanja hdd-a iz kucista, cooler ispada sa proca, itd.. to je normalno..

e da...a triba povremeno i puknit po njemu onako bez nekog razloga, da ne postane bahat i pocne ispucavat neke fancy poruke tipa: "Error 757: There is not enough free memory because I don't want to give you any!" Smile

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 06.06.2004 18:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

orange wrote:

e da...a triba povremeno i puknit po njemu onako bez nekog razloga, da ne postane bahat i pocne ispucavat neke fancy poruke tipa: "Error 757: There is not enough free memory because I don't want to give you any!" Smile


Moj je komp lijen, ponekad kad ga upalim pa se buni sta ga palim, cijelo vrijeme sa ventilatorom mi bruji..
Sada nisam siguran jel to cooler od proca il od grafičke, al dobro izudaram kantu pa se oni smire.
vide tko je gazda.. Very Happy

I posto nije dugo mi srao, dobio je upgrade, neonsku lampu Very Happy

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 06.06.2004 18:28    Post subject: Re: iživljavanje na hardveru Add user to your forum ignore list Reply with quote

orange wrote:
e bas me zanima sta radite kad idete nesto radit vazno na kompu a nista ne radi kako triba...recimo upalis ga i on te pita koji ces OS bootat, a imas samo jedan OS, ides upalit illustrator, a on se loada 15 minuti i kad se upali loadas neki file, a onda se sve smrzne Smile

ja uglavnom tucem po tastaturi i misem okolo...pomaze bar oko onog psiholoskog faktora Smile


e k'o da si mene opisao sa mojim ex kompjuterom Laughing
sva sreca ovaj novi jos ne mulja a i tastatura mu je ljepsa pa ne tucem Cool

ps. da i to sve dok me muz ne vidi Embarassed

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 06.06.2004 19:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam bacio mob u zid... pa sjebo ekran :/

ehhmmm--- ima i par slucajeva kas se mis raspo, al ono to samo extremne stvari... inace uopce ne lupam po tastaturi ili njemu...

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 06.06.2004 19:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tic984 wrote:
ja sam bacio mob u zid... pa sjebo ekran :/
.


Sto si i ti dobio albanski virus ?
Albanski virus wrote:

Dobili ste aljbanski virus!
Moljimo vas da bacite svoj mobitelj u zid pa ce prestat funckionirati!
Hvalja!


kad smo vec kod bacanja mobova, ja sam svog T29 baco svuda, ispao mi dok sam sa bicom se spusto iljadu km/h i nista, slucajno je u zid odletio..
a sada ovaj C55, krivo ga pogledas i vec se sam raspadne..

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 06.06.2004 20:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prvi komp smo dobili doma prije kojih cca 16 godina i brat mi je odma objasnio ako ne radi , očisti disketu , prošarafi po kazeti i slično..resetiraj famozne module..
nema lupanja i divljanja Wink .. tak da se i danas tak ponašam i prema kompovima i serverima i printerima i svemu..
izuzetci su moji osobni kompovi ... gdje svima napamet znam gdje je pravi power button ne ono za gasit i hibernirat nego efekt čupanja kabla pa idemo ponovo..
a mobiteli su letili na cestu kroz prozor , u more .. u zidove..

nedavno me doduše izživcirala ladica sa hardiskom pa je bila malo jače povučena pri izlasku i onda sam nekim čudom zaokrenuo ruku pod kutem tako da je u moj ruci ostala ručica a 80GB je potrčalo u zid na drugom kraju sobe.. Rolling Eyes sad nosim goli disk u ruksaku..
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 06.06.2004 20:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ljudi, neznam jeste li probali, ali tečaj joge je kao stvoren za vas Wink ummmmmm..

ili to ili si kupite boksačku vreću, čujem da je jeftinija od kompjutera Very Happy

inače, ja nemam takvih problema
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 06.06.2004 21:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

_butch wrote:
tic984 wrote:
ja sam bacio mob u zid... pa sjebo ekran :/
.


Sto si i ti dobio albanski virus ?
Albanski virus wrote:

Dobili ste aljbanski virus!
Moljimo vas da bacite svoj mobitelj u zid pa ce prestat funckionirati!
Hvalja!


hehe, jesm

_butch wrote:
tic984 wrote:
ja sam bacio mob u zid... pa sjebo ekran :/
.

kad smo vec kod bacanja mobova, ja sam svog T29 baco svuda, ispao mi dok sam sa bicom se spusto iljadu km/h i nista, slucajno je u zid odletio..
a sada ovaj C55, krivo ga pogledas i vec se sam raspadne..



ja sam svoju nokiu 7210 zavalio toim silinom u zit da sam milio da ga necu moc slozit kasnije, al srecom samo ekran puko.... mala flekica je ostala na zidu, valjda se farba oljustila il kaj neznam, nisam ni probo skidat Smile

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 06.06.2004 22:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam jednom napravio jako cudnu stvar pred godinu dana tocnije...

dosao sam doma nakon nekog vremena i upalio 'stolnjak'... odoh ja lijepo da cu ukljucit visual studio i nakon duzeg vremena nastavit radit na necemu.. kad ono.. klik klik klik.. smrz.

pokusavam upalit opet a shvatim da je disk mrtav... divan 40GB IBM.

u tom trenutku je par zvucnika zavrsio na podu a tastatura u monitoru...Smile

nakon toga sam morao kupit novi monitor jer je ovome crkla katodna:D

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 06.06.2004 22:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
... a tastatura u monitoru...Smile


Shocked you must really hate your computer Shocked

Very Happy

nije komp Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 06.06.2004 23:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
edgar wrote:
... a tastatura u monitoru...Smile


Shocked you must really hate your computer Shocked

Very Happy

nije komp Twisted Evil


well... in that moment I did, really! Twisted Evil

but well, I needed a new monitor and it was a logically the end for a 15" view point Twisted Evil

Last edited by edgar on 06.06.2004 23:16; edited 1 time in total

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 06.06.2004 23:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo.. sjetila sam se necega, pa sam nasla na netu, kvaliteta bas i nije naj, aL sigurna sam da su svi to vidjeli, i da vjerojatno imaju taj video negdje doma na cd-u. Samo sam vas htjela podsjetiti kako to izgleda kad covjek poludi.. hehee... LOL Very Happy
http://www.dupyup.com/bloopers/badday.php
Back to top
View user's profile Send private message
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 06.06.2004 23:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Više ne lupam po hardveru otkad mi je umjesto softvera tako ošo i hardver......

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group