Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Euro 2004
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 09.06.2004 22:00    Post subject: Euro 2004 Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da se malo maknemo od Severine i ostalih stvari i posvetimo najvažnijoj sporednoj stvari na svijetu. Kakva su predviđanja - dojmovi... Jel navijamo za repku, ako da, za koju? Wink

... HRVATSKA - nije favorit, ali... Švicarci jesu nešto slabiji od nas, ali nisu za potcijeniti. Trebali bi ih dobiti, ali mi se čini da bi mogla biti dosadna tekma - možda čak završi neriješeno.

Francuzi jesu jaki, ali mislim da imamo šanse nadigravati se s njima. Igrači im igraju po jakim ligama i svi su umorni - bit će još umorniji protiv partije s Englezima - a još je u Portugalu jako vruće. Pobjeda, teško, ali se dobrom igrom može napraviti neriješeno.

Englezi su enigma i slabiji od Francuza. Jaki jesu, ali mislim da će biti sa njima čak i lakše nego sa Švicarcima. Ili ćemo u bunker ako budemo umorni, a oni razigrani, ili ćemo napadati svim snagama jer im je obrana banana - čak jedna od lošijih na turniru.

Svi nas potcjenjuju - www.uefa.com - ali mislim da će biti bolje nego u Japanu i J Koreji - iako niti to ne mora značiti prolaz dalje.

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 09.06.2004 22:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Što nije Eurovizija već prošla? Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 09.06.2004 22:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a evo, ja inace ne pratim nogomet, al EP i SP da..
zanima me bash kaj ce bit, pošto sam procito sve o svakoj momcadi na poslu od dosade i sazno da bi mi u biti i mogli proc skupinu..al af kors malo teže..
još kad me nebi fax jebo, pa da u miru mogu gleat tekme.. Confused

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 09.06.2004 22:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Što nije Eurovizija već prošla? Razz

Laughing
vjerujem da si i ti football freak ko i ja
što se stalno spominje neki portugal?
čirs Cool

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Blue Fusion



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 92
Location: Detroit

PostPosted: 09.06.2004 22:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da ćemo sigurno dobiti prvu utakmicu protiv Švicarske, protiv Francuske baš i ne vjerujem da možemo nešto više napraviti dok bi se protiv engleza moglo svašta izroditi Smile

Čak vjerujem u prolaz naše repke Smile

Sad kaj će biti bumo vidjeli Smile

_________________
Brija Dot Com
@ www.brija.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 09.06.2004 22:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa ono...ako nam se dogodi scenarij ko na svjetskom, mislim na to da protiv svicaraca budemo truba, a francuze pobijedimo (oni su nam 2. utakmica, jel?), ziher ne idemo dalje. ako ne dobijemo 3 boda u prvoj utakmici, pa-pa prolaz.
ugl, vidjet cemo, jos nisam cula da za neku slabiju ekipu nisu rekli da "moze iznenaditi", tako da....bit ce interesantno, cini mi se da ce opasti malo pripremanje za faks Smile
ugl, vjerujem u NEprolaz nase repke, kamo srece da me razuvjere Smile

i da, jesam zensko. i da, nogomet je zabavan Smile

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 09.06.2004 22:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja baš mislim da sa Francuzima neće biti tak strašno. Ako dobijemo Švicarce, ekipa će biti full opuštena. Sad zamisli da Francuzi ne dobiju Engleze. Bit će full nervozni i bahati, a to samo znači rupe u obrani... A Olić je brz i čini se u dosta dobroj formi - a Pršo zna dodavati.

Druga stvar - ako ne dobijemo Švicarce - onda nećemo nikog.

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 09.06.2004 22:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ne znam, mislim da svi napikavamo kako ce sto izgledat i ispast...
ja si cak mislim da ce eng vs. frc biti prilicno dosadna utakmica....ono, donekle puno prilika i udaraca prema golu, ali nis od realizacije...we'll see....
zahuktat ce se ovaj topic za koji dan Smile

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 09.06.2004 23:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Oće bogme. Nisam neki nogometnoi freak, al kad repka izađe na teren, nemreš ostat ravnodušan... a tek kad zabija Smile

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 09.06.2004 23:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...a kad zabija, padaju stolovi njemcima, francuzima i neznam kome sve ne, gledaju te blijedo, oće te puknut al nemogu jer su ipak u stranoj državi, na odmoru, i žele ostat skulirani hehe

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 10.06.2004 15:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Šteta samo kaj kod nas ne dolazi previše Švicaraca, Engleza i Francuza Laughing

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 10.06.2004 16:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to je bio primjer..hellou!! Very Happy

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 10.06.2004 20:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vidim malo nas je,malo nas je...koji pratimo nogać', no biti će nas sve više-I belive so.
Kad je repka u pitanju ja sam uvijek optimist, mada si mislim da više nikad nećemo igrati kao u Francuskoj (zato se ima sve na tape-u), ovi dečki mogu igrati dobro.To se vidjelo sa Danskom.Šokota igra dobro, zna zabit i razmišlja.U Danskoj bi većina igrača opalila pred golmanom svom snagom ( i vjerovatno pogodila golmana ), a on je to onako fino "Hrvatski" smjestio iza golmana.Pršo i Mornar su pravi razbijači, Olić je prebrz , obrana je fenomenalna kad Šimunić nije nervozan, sredina je sad puno,puno bolja.Tako da bi se moglo, samo treba nam i sreće - bez nje se možemo slikat' .
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 11.06.2004 11:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nocas na HRT2, nogometni maraton

22.55 PORTUGOOOL - uvodna emisija
-------- ----- NOGOMETNI MARATON:
00.35 SP 1998.: Hrvatska - Njemačka 3:0
--.-- SP 1998.: Hrvatska - Nizozemska 2:1
--.-- Euro 1996.: Hrvatska - Danska 3:0
--.-- SP 2002.: Hrvatska - Italija 2:1
--.-- Q za EURO 2004.: Hrvatska - Belgija 4:0
--.-- Q za EURO 2004.: Slovenija - Hrvatska 0:1

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 11.06.2004 11:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jedna kazeta od 4 sata na Long Play preko noći - za internu arhivu Smile

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 11.06.2004 20:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...još nam se poozlijedilo pola momčadi, tam je +40 u hladu... ne piše nam se dobro. d'oh!

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 11.06.2004 21:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, krenulo nas i fuckin' horoskop kaže da će nas pratiti ozljede, ali i da moze biti iznenađujućih rezultata.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 12.06.2004 20:08    Post subject: Grčka, Grčka !!! Add user to your forum ignore list Reply with quote

...a evo i prvog iznenađenja. Kladionice pobrale gro PARA Smile Grčka dobila Portugal - Portugal je imao više od igre, igrao tehnički bolje, atraktivnije, ali nisam ovak dobre kontre ko od Grčke vidio još od 98 kad smo ih mi radili. Full su brzi i jaki. Istina, jedan gol im je iz jedanaesterca, al zasluženog, pali su u drugoj polovici drugog poluvremena, Portugal stisnuo, al su bili full nespretni. Taj jedan gol - sve u svemu Slaaabooo. Mislim da više nisu takvi favoriti kak se pričalo.

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 12.06.2004 20:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Silvijo wrote:
da, krenulo nas i fuckin' horoskop kaže da će nas pratiti ozljede, ali i da moze biti iznenađujućih rezultata.

ha, tipično za horoskop. bit će sunce ali možda padne i kiša. yeah right Cool

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 12.06.2004 20:27    Post subject: Re: Grčka, Grčka !!! Add user to your forum ignore list Reply with quote

0viking0 wrote:
...a evo i prvog iznenađenja. Kladionice pobrale gro PARA Smile Grčka dobila Portugal - Portugal je imao više od igre, igrao tehnički bolje, atraktivnije, ali nisam ovak dobre kontre ko od Grčke vidio još od 98 kad smo ih mi radili. Full su brzi i jaki. Istina, jedan gol im je iz jedanaesterca, al zasluženog, pali su u drugoj polovici drugog poluvremena, Portugal stisnuo, al su bili full nespretni. Taj jedan gol - sve u svemu Slaaabooo. Mislim da više nisu takvi favoriti kak se pričalo.

word.. taman se išlo po klopu do 2. tekme.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 12.06.2004 23:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OK, Španjolci sredili Ruse, al teško.

Grupa A će bit velka kompliciraža. Mislim da će i Španjolci pasati Grcima jer igraju otvoreno. Grcima bi moglo biti najteže baš protiv Rusa koji su fizički jaki i igraju zatvorenije. Portugal ima šanse srediti Španjolce jer Šanjolci imaju dosta lošu obranu, a Portugalci će biti gladni pobjede. Izgledno mi je sada recimo da bi mogle sve repke imat po 4 boda. ...tko zna. Rusi su mi se dosta dopali, čak više od Portugalaca.

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Bbop



Joined: 12 Jun 2004
Posts: 1

PostPosted: 12.06.2004 23:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

POzdrav svima...

nego, što kažete na na dizajn naših dresova? Meni je ta kockasta pidžama očajna, još je ona šahovnica koja bježi kroz rukav podnošljiva, ali ovo mi je trash. Rolling Eyes Ok su mi rezervni (plavi sa šahovnicom ispod ruku)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
t3r0



Joined: 08 Jun 2004
Posts: 107

PostPosted: 12.06.2004 23:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma ja mislim da cemo lakse dobit francuze nego svicarce, nasi su poznati da igraju bolje teske utakmice nego kad su favoriti.
A sto se tice engleza, i njih bi mogli dobit jer igraju slican nogomet ko danci ali imaju bolje igrace.

btw
svaka cast grcima stvarno su poceli igrati super nogomet i imaju obranu dobru.
Back to top
View user's profile Send private message
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 13.06.2004 00:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni dresovi isto jako loši. Najbolje smo dresove imali one Lotto 1997-1999. Onak, stilski definitivno najbolje rješeni.

Da, Grci dobri, ali padaju pred kraj tekme. Ne znam kak stoje s kondicijom, jer to je nekak danas najbitnije. Posebice u Portugalu gdje nije ispod 35 u hladu. Confused

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 13.06.2004 05:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

GG za grke Smile. Baš fini početak Smile.

Istu stvar sam očekivao da ce i Rusija napravit al jebiga... kreten ih je trenirao. Samo da si lopte dodaju unaprijed a ne unatrag, igrali bi puno bolje - ovako, otvaraju se sporije nego 2advanced na modemu....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group