Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Euro 2004
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 13.06.2004 22:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
kaj je danas tekma bila d'oh!


aj nisam jedini rrrrrrrah

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 13.06.2004 22:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svicarska + Hrvatska == impotencija...

Naša repka: Shocked Brick wall rrrrrrrah Brick wall LeaveMeBe Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall rrrrrrrah LeaveMeBe
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
snih



Joined: 17 Apr 2004
Posts: 12

PostPosted: 13.06.2004 23:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Otto Barić = debilčina... igračima svaka čast...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 13.06.2004 23:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prebolesno je kak si svaki sam sebi diže cijenu i pokušava sa loptom kroz petoricu nebili si digli cijenu..
ah da ćirohito i katana fale opasno..


Ali švicarski kapetan [golman] je car .. ona fora sa glavom svaka čast..

neznam kolko se to može prognozirati ali swiss je bila druga najslabija rangirana repka poslje latvije .. a mi im u 40 minuta bez glavnog napadača nismo mogli čak ni premjestiti igru na njihovu polovicu terena ..tužno .. trebali su malog niku zvat .. mali bar hoće trčat iako nemre Wink
mislim da je jeftinije za sve da se odma spakiraju i vrate ..

+ totalna mi je fora kak se nasi napadaci ne vracaju nego se drze hladovine pred njihovim golom..[hladovine i paucine]

a fakin francuzi imaju starce koje bi svi spremili u dom , ko što smo mi naše.. a skarali su engleze do bola Smile
Back to top
View user's profile Send private message
snih



Joined: 17 Apr 2004
Posts: 12

PostPosted: 13.06.2004 23:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sorry, ali selektor koji odjebe malog Niku (jedinog igrača s vizijom) nemože drugo ni očekivati... kad sam odgledo drugu tekmu još mi je sve jasnije...
jedan je ziĐoSmile
sad navijam za Čehe:)) jedinu uzdanicu slavjanstva...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 13.06.2004 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

DA, naši si mogu fino počet pakirat kovčege i sve kaj ide uz to. Ne moraju više ni trenirat. Nek piju, pljugaju i ganjaju trebe (ko na maturalcu) i ostave si 2 kompleta dresova tak da odigraju još te dve tekme, a onda ih idemo gađat sa paradajzima kad se vrate doma WTF?!?$!

Ništ, repka je izumrla - isto ko i klubovi.

A ovi Francuzi će nas samljet. Englezi igraju ko papci, al svejedno - veći papci od naših. Sad

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 14.06.2004 10:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:

Ali švicarski kapetan [golman] je car .. ona fora sa glavom svaka čast..


osim kad se poceo derati na mornara, ja bi ga tak bila zviznula da bi mu se sve vrtilo, seljak.... Bang!

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SalEX



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 78
Location: home

PostPosted: 14.06.2004 10:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

onaj ivica olich - užas na neku ogromnu potenciju; a tek oTTek !! ali baš uvijek može iznenaditi, recimo sa onim naočalama Embarassed ! presmiješan je !!
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 14.06.2004 11:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
tRC wrote:

Ali švicarski kapetan [golman] je car .. ona fora sa glavom svaka čast..


osim kad se poceo derati na mornara, ja bi ga tak bila zviznula da bi mu se sve vrtilo, seljak.... Bang!


a hebiga , mornara su tlačili cijelu tekmu ona dvojca i onda je išo vratiti i svjetski ga je pokosio ručicom u skoku Wink sudac je vidio i prešutio Exclamation [car].. i nakon dernjave i golmanu dao žuti Smile Smile
dobri su mi takvi sudci koji nakon što vide da je netko pokosio agresivnog igrača i satro ga ko` biljčicu puste agresivca da se isplače i izleže i ustanu ..
po mom napamet brojanju cca 11 zutih i jedan crveni karton ..

btw kaj se taj mornar pokusava prodat *?? kamera je zaljepljena na njega 24/7 i onda je još u studiu sa wankel motorom bio..
Back to top
View user's profile Send private message
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 14.06.2004 11:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nasi su uzas, taj bod protiv svicaraca ce nam biti jedini kojeg cemo osvojit. od francuza gubimo 3:0, englezi ce nas dobit 2:1 i to je to. prvak? francuska ili portugal (ja bi radio vidio i engleze)

mir

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 14.06.2004 11:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SalEX wrote:
onaj ivica olich - užas na neku ogromnu potenciju; a tek oTTek !! ali baš uvijek može iznenaditi, recimo sa onim naočalama Embarassed ! presmiješan je !!

neznam zasto tako mislis ? kaj ti je bio sa curom ?
igrac utakmice je bio definitivno.. ono najbolji od šake jada..bar je trcao .. jedina mu je zamjerka sto se nije vracao nazad .. al hebiga ima ih dvojca gore koja se ne moraju vracat preko centra i dvojca koja bi morala al im nije ni palo na pamet...
da nije bilo njega nebi ni tih par sansi bilo pred golom..
al sokotu skrtog treba streljat.. i naucit orijentaciju u prostoru recimo , na koju je stranu gol .. zatim malo vremenske orijentacije ..kratki tecaj , "Zasto ne mogu sam voditi loptu 12 minuta" i slicno..

otto je svabo jebiga , jedva da hrvatski prica.. a to kak zgleda ak te smeta , zažmiri .. naočale su prehebene , Oakley Juliet , plazma stakla i titanski okvir .. trenutno jedne od najboljih i najizdržljivijih naočala na svijetu.. mozda mu ne stoje ..ali ima ljudi u zivotu kojima je komfor ispred halo efekta u životu..
Back to top
View user's profile Send private message
SalEX



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 78
Location: home

PostPosted: 14.06.2004 12:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:

neznam zasto tako mislis ? kaj ti je bio sa curom ?
igrac utakmice je bio definitivno.. ono najbolji od šake jada..bar je trcao .. jedina mu je zamjerka sto se nije vracao nazad .. al hebiga ima ih dvojca gore koja se ne moraju vracat preko centra i dvojca koja bi morala al im nije ni palo na pamet...
da nije bilo njega nebi ni tih par sansi bilo pred golom..
al sokotu skrtog treba streljat.. i naucit orijentaciju u prostoru recimo , na koju je stranu gol .. zatim malo vremenske orijentacije ..kratki tecaj , "Zasto ne mogu sam voditi loptu 12 minuta" i slicno..

otto je svabo jebiga , jedva da hrvatski prica.. a to kak zgleda ak te smeta , zažmiri .. naočale su prehebene , Oakley Juliet , plazma stakla i titanski okvir .. trenutno jedne od najboljih i najizdržljivijih naočala na svijetu.. mozda mu ne stoje ..ali ima ljudi u zivotu kojima je komfor ispred halo efekta u životu..


don't touch my girl !!
ma je trcao, ali skoro pa uzaludno !! ono sa glavom jednostavno nije smio fulat!! Mornar je recimo bio bolji !
ma svako ima pravo na naočale kakve želi ! samo kažem da je smješno izgledo -- a zna se da pati na izgled (bečka škola)
Back to top
View user's profile Send private message
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 14.06.2004 13:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a baš su me morali "naši" raspiz*it na početku prvenstava ... Evil or Very Mad

Jad+bijeda+žalost =11 mlohavih

Japan se ponavlja...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 14.06.2004 13:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma ne ponavlja se Japan. Tam su Francuzi sve zgubili, a nas dobili Mexikanci. ...pa smo pobijedili Italiju... Tko zna, treba nam pobjeda za prolaz. Banana jesu, al sve ostale utakmice su kasnije i trebali bi malo više i lakše trčati. Seremo, a da sad kojim slučajem dobijemo Francuze ili Engleze, skakali bi od sreće. Malo je vjerovatno, ali tko zna... ...još 2 tekme.

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 14.06.2004 14:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dirt McGrit wrote:
nasi su uzas, taj bod protiv svicaraca ce nam biti jedini kojeg cemo osvojit. od francuza gubimo 3:0, englezi ce nas dobit 2:1 i to je to.

slažem se.. iako mislim da će nas i englezi sredit X:0
loše igramo.. ovo nisu vatreni nego plamen od šibice.. Sick rrrrrrrah Anxious
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 14.06.2004 22:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Danska - Italija 0:0, al puno bolji Danci. Šteta kaj nisu dobili

Švedska - Bugarska 5:0 Šveđani dobri, al ne toliko bolji. Baš bih volio da prođu Danci i Šveđani. Talijani su mi banana pod zadnje.

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 15.06.2004 20:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

0viking0 wrote:
Seremo, a da sad kojim slučajem dobijemo Francuze ili Engleze, skakali bi od sreće. Malo je vjerovatno, ali tko zna... ...još 2 tekme.


ala...jesi optimistićan.. Rolling Eyes

PS. dabogda se ja ugriza za jezik...al čisto sumljam da ću... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 15.06.2004 22:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajmeeee. ....kako je ruud sad zabiooooo, eee Very Happy

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 18.06.2004 01:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

HE HE, nije pobjeda, al definitivno bolje... 2:2 sa Francuzima - nije tak loše Smile

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 18.06.2004 01:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mornar je retardiran a tudor je prepotentan jel tako dodaje.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 18.06.2004 02:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja inace nisam obozavatelj nogometa, i ne gledam uopce te nogometne utakmicu, aL ovu nisam mogla propustit jer je bila opca panika doma.. pas se bojao dernjave, pa mi skocio u krilo, i na kraju se penjao po stolu, stari vristi iz dnevnog boravka, stara vristi.. opca panika.. gol gooool!! Tako da sam se morala dic i otici pogledati taj nas famozni prvi gol. I moram rec, a to kaze netko tko apsolutno nema pojma o nogometu, da je taj gol izgledao super.. Stvarno nisam mogla vjerovati da "smo" dali gol francuzima.. i to jos jedan kasnije.. Nisam mogla vjerovati da su zabili dva gola francuzima, zemlji koja je bila europski prvak. aL ajde.. tako da moram rec, da sam gledala tu utakmicu, aL samo od onda kada su zabili prvi gol francuzima.. i mislim da su dali dva veoma dobra gola. A sto se tice druga dva gola, prvi nisam vidjela, aL sam cula da je neki autogol, dok je ovaj drugi tako bio bez veze.. gol je bio prazan, a i koliko sam cula bio je neki udarac u ruku koju je sudar zanemario. aL sve u svemu mislim da su jos i dobro prosli s tim da sam ocekivala da nema sanse da prodju, da ce izgubiti od francuza, tima koji je bio europski prvak. Ajme sta sam se raspricala.. Very Happy idem.. necu vise.. =)
Back to top
View user's profile Send private message
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 18.06.2004 02:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E ak Trezeguet bude u francuskoj rukometnoj reprezentaciji naje.... smo na olimpijskim Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
amusic



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 82
Location: Zagreb

PostPosted: 18.06.2004 07:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 18.06.2004 08:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sinoc, u mojoj maloj ulicici svi su sa otvorenim prozorima gledali utakmicu.
a bila mi je dosla i sestricna iz zagreba.
i tako je cijela ulica odjednom skuzila (nakon tri godine) da ima i hrvata kad smo se poceli derati a sto je najbolje i iz susjednog hotela su se derali (znaci dva prozora protiv cijele ulice).
cak je tip sa petog kata zgrade nasuprot nase izasao i pita "sta ste dali gol?" Question mislio je da se netko sali Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 18.06.2004 08:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
mornar je retardiran a tudor je prepotentan jel tako dodaje.


a dje je to mornar reterdiran seceru?
po meni je npr. rosso (svaka mu dala za 11m), ful lose dodavao, bjelica isto tako makar je dosta lopti pokrao itd....mornar je lose zahvatio loptu - big dil, tek je bio usao, a i ljudina je pa i nije za ocekivati da je savrseno precizan.
sto je sokota napravio u 60 i kusur minuta dok je bio u igri?

kakav je ovo stadion (bugarska vs danska)?? iza bugarskog gola je polje Shocked

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group