Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
The Prodigy's New single: "Girls"

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 15.06.2004 14:25    Post subject: The Prodigy's New single: "Girls" Add user to your forum ignore list Reply with quote

So, novi single od The Prodigy-a.... po meni veeeery different od stvari do sada tj. dosta different i totalno different od Babys got a temper. Kako je i sam Liam rekao - cijeli novi album bi trebao biti u stilu "Music for the Jilted Generation".. anyways, tu je link:
http://macky.hacky.nl/frontpage/The%20Prodigy%20-%20Girls.mp3
mislim da nece dugo bit gore so dig in!
Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
zobtic



Joined: 02 Jun 2004
Posts: 41
Location: In the middle of nowhere

PostPosted: 15.06.2004 16:27    Post subject: Thnx Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ql dude...
A kad ce fakin album vise? Zadnji deadline je bio kao prije 2 mjeseca Rolling Eyes

_________________
Always outnumbered, never outgunned.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 15.06.2004 16:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Different + nije tako dobra kao stare stvari Sad

Skoro da mi se čini da gledam mtv Sick
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 15.06.2004 23:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam, meni je very good stvar.. puno bolja od zadnjeg singla babys got a temper, nema tog nekakvog nabrijavanja koje se ocekuje od Liama.. ovo mi nekako vise pase.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 15.06.2004 23:57    Post subject: Re: The Prodigy's New single: "Girls" Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:

http://macky.hacky.nl/frontpage/The%20Prodigy%20-%20Girls.mp3
mislim da nece dugo bit gore so dig in!
Smile


Mislim da sam zakasnio Confused
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 16.06.2004 00:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni isto stvar bas nije...valjda od njih nesto drugo volim cut..

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 16.06.2004 07:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shocked
ovo prodigy?????
mislim da im je krajnje vrijeme da polako odu u penziju, ako vec nisu razmishljali o tome.
gdje je ona energija iz 96/97-e?
:givap
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.06.2004 08:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne znam, ja ne bih htio da se PRODGE ponavlja stalno. Energija iz 97-me je long gone, svi takvi electro punk, big beat i sl. bandovi su u jednu ruku evoluirali jer su pretpostavljali da mjuza na isti kalup ne ide stalno. Ta teorija dokazano varira na razlicitim nivoima muzickih zhanrova - dok je u nekim zanrovima stalna pojava da se stvari rade na isti kalup, u drugom ovisi o mnogim parametrima such as ritam masine, tranutni osjecaj, utjecaj necega, mixanje itd. Velika je razlika izmedju electro muzike koja napreduje tj. mjenja se u jednu ruku svako malo i primjerice nekakvog metal banda. Ali eto to je moj imho. Babys got a temper mi je bio dobar single, nista posebno jer sam slican zvuk cuo some puta, ali ipak, to je bio prodigy i bio mi je super. Citao sam o tome kako je Liam pricao o novom zvuku i simo i tamo i konacno - this is it, manje vise u stilu "music for the jilted..." . Ostatak cemo vidjet kada izadje album. A kad smo kod njega, Jako me zanima full album jer imaju neka dobra gostovanja tipa Juliette Lewis (glumica Juliette, ima svoj nekakav band itd..), Liam Gallagher, Princess Superstar, Kool Keith, Twista ... itd..
E da, da li sam spomenuo da je od sada pa nadalje Prodigy one man show samo sa Liam Howlettom na ritam masinama? E pa je. I prije je Liam bio glavni i svu je mjuzu radio sam dok su Maxim i Keith (keef) davali samo vokale a Leeroy je bio dancer (!). Smile

http://www.delabel.com/static/prodigy/prodigy_alwaysoutnumberedneveroutgunned.jpg

Tracklist of "Always Outnumbered, Never Outgunned";
01. Spitfire
02. Girls
03. Memphis Bells
04. Get Up Get Off
05. Hot Ride
06. Wake Up Call
07. Action Radar
08. Medusa's Path
09. Phoenix
10. You'll Be UNDER MY WHEELS
11. The Way It Is
12. Shoot Down-Alternate Track

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 16.06.2004 09:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne valja mi!

iskreno, zadnja njihova dobra stvar je bila NO GOOD i VOODOO PEOPLE.

od tad nadalje mi idu nizbrdo.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.06.2004 11:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Single:
Girls/Memphis Bells 12" double A-sided promo single. It will be released on 30th August 2004.
http://www.markholloway.com/reason/prodigy_memphis_bells_prvw.mp3
ovo je preview jos jednog singla.
wtf. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 16.06.2004 12:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda si ti phil u pravu,....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 16.06.2004 12:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

the fat of the lnad mi je massive, odlican je!!
no ova pjesma mi nije losa, ko sto svi kazu, malo mi je preprazna..
Neke stvari s vremenom postanu bolje, a ne izblijede.
Prodigy je mix toga.

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 06.08.2004 11:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prodigy - Girls (Music Video)
Radili ga Mat Cook and Julian House koji su radili spotove za Primal Scream "Kill all hippies" i "Swastika Eyes". luuuda animacija. CHECK-IT.

http://www.brainkiller.it/video/Prodigy%20-%20Girls.mpg
(Right Click and GFD)
Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 06.08.2004 13:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

alo

frend je skinuo cijeli album s neta prije nekih tjedan dana i mogu rec da sam totalno razocaran. cijeli album zvuci ko neka "heavy LSD" brija, sve je puno nekih nabrijanih elektro semplova, cudnih ritmova i "spaljenih" vokala. poslusal sam ga dvaput i otisel baciti cd u kos za smece jer me album totalno razocaral. nekad su mi bili dobri al ovo mi je lagana katastrofa.

eto tolko

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 06.08.2004 13:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Smile)
a cuj, nekome je dobar i Halid Muslimovic.. kaj da kazem. Smile

Eto, meni je album super jer, napredovali su a to je ono sto sam i htio - ako rade konstantno po onoj staroj Trance/Big Beat/Electro Punk metodi, samo bi se ponavljali konstantno a to znamo da nije fora niti u jednoj branshi, ti kad gledas filmove koji su na istu foru dojadi ti vrlo brzo.. primjer.
Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 06.08.2004 14:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jebes tog halida, nikad ga nisam slusal, nikad ni nebudem Very Happy

mene je razocaralo to kaj ovaj zadnji uradak nema skoro nikakve veze s njihovim prijasnjim radovima, tj. da ti netko pusti taj novi album i da te pita ko je to - sigurno nebi pogodil da je to novi prodigy. ja bi reko - to je tip albuma koji ti se ili jako svida ili ga nemozes smislit, tj. nema izmedu...

ja ne volim kad se grupa ponavlja iz albuma u album, volim da je album drugaciji od prijasnjih, ali da se nastavlja na prijasnje albume, da ima neka veza. nemora se to ni cuti, al jednostavno osjetis (bar ja). ovaj album mi zvuci ko da je sklepan u reasonu i frutity loopsu za tjedan dana. cekamo na taj album od 1997. i onda dobijemo tak nest... bezveze...

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 06.08.2004 16:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ni meni se ne sviđa ova pisma.

Quote:
gdje je ona energija iz 96/97-e?

Quote:
ja ne volim kad se grupa ponavlja iz albuma u album, volim da je album drugaciji od prijasnjih, ali da se nastavlja na prijasnje albume, da ima neka veza. nemora se to ni cuti, al jednostavno osjetis (bar ja). ovaj album mi zvuci ko da je sklepan u reasonu i frutity loopsu za tjedan dana. cekamo na taj album od 1997. i onda dobijemo tak nest... bezveze...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
geesmo



Joined: 01 Apr 2005
Posts: 47
Location: ZGB istok

PostPosted: 25.12.2005 20:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e phil ti se kuzis u tu vrstu zike, aj mi daj jos neka imena koja zvuce ko stari prodigy?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 26.12.2005 00:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

geesmo wrote:
e phil ti se kuzis u tu vrstu zike, aj mi daj jos neka imena koja zvuce ko stari prodigy?

nice question, imas;

Junkie XL
ima tri albuma, u principu inspiriran Prodigyem, doduse samo na prva dva albuma, na zadnjem je zabrijao na house/dance - i to samo zato sto je napravio remix od Elvisovog "Little less conversation". Elvisov label mu cak nije ni dopustio da se potpise sa Junkie XL pa se potpisao sa JXL)

The Crystal Method
imaju tri albuma, od kojih je prvi totalno big beatastican sa mixom junglea, techna i break-beata dok su na zadnja dva zabrijali na rock jer je to sad IN u americi tako da su napravili mix izmedju big break beata i new metala, imaju doduse odlicna dva mix seta "Community Service". Rade odlicne remixeve tipa Paranoid od Garbagea, nesto doorsa i sl. Na netu ima za skinut sve skupa oko 30 njihovih live setova, imam ih oko 15, vrijedi skinut ali nema se kad poslusat.

Overseer
Isto tako proizasao nakon Prodigya, ima samo jedan album "Wreckage" s kojeg su najpoznatiji singleovi "Supermoves" (featured prvi puta u Snatchu, a nakon njega u pun K reklama kao i u zadnjem Matrixu, doduse u remixiranoj verziji), Doom's day (featured na soundracku od NFS underground .. mislim prvi dio..) i Horndog (isto tako po reklamama).

Andy Hunter
Brijac po svojem, brije na religiju i sve svoje stvari posvecuje istom tako da u vokalima imas recenice tipa "Opet your eyes, to see what Was meant to be seen" ako se ne varam i sl. Uglavnom ima odlicne beatove, dva albuma i jedan EP koji je izasao prije pola godine.

Cold Storage
Lik zapravo radi soundtracke za igre, radio je za WIpeout, Krazy Ivan.... Ima dobar zvuk, totalno nije los, ima za download muziku na svojem sajtu, guglaj.

Fluke
Koji su napravili stvarno dosta muzike al ostali zapamceni nazalost po hitovima lajk "Atom Bomb", "Absurd" i "Good Night Lover". Imaju odlican zvuk, super stvari zapravo. Zadnji album im je povratak starom Big Beatu (koji svi zele revitilizirati) sa mixom techna.

imas i Trans4mera, moj frend iz Bugarske koji se probija sa svojim Break Beatom inspiriranim drito Prodigyem, ja mu radim spot za single koji brije izdat u 2006 ako skupi pare.
zadnji singl ti je tu za download:
TRANS4MER - ELECTROSHOCK EP
Code:
http://www.bk-recordings.com/public/bkm1/trans4mer/electroshock/01.TRANS4MER-Start.mp3
http://www.bk-recordings.com/public/bkm1/trans4mer/electroshock/02.TRANS4MER-ElectroShock.mp3
http://www.bk-recordings.com/public/bkm1/trans4mer/electroshock/03.TRANS4MERfeat.Copy1-SupaFlyPart1.mp3
http://www.bk-recordings.com/public/bkm1/trans4mer/electroshock/04.TRANS4MERfeat.Copy1-SupaFlyPart2.mp3
http://www.bk-recordings.com/public/bkm1/trans4mer/electroshock/05.TRANS4MER-ElectroShockLotharioMix.mp3
http://www.bk-recordings.com/public/bkm1/trans4mer/electroshock/06.TRANS4MER-ElectroShockLotharioRemix.mp3
http://www.bk-recordings.com/public/bkm1/trans4mer/electroshock/07.TRANS4MER-LightsBehindGlassWalls.mp3


evo to ti je za pocetak. za ostalo, pricekaj da se izda moja knjiga. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
geesmo



Joined: 01 Apr 2005
Posts: 47
Location: ZGB istok

PostPosted: 26.12.2005 11:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e hvala
ti se stvarno kuzis u to Smile

Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 26.12.2005 13:25    Post subject: Reply with quote

Kad smo već malo na elektroniku otišli, phil, što misliš o Basement Jaxx-u i o Deepdish-u (Dubfire)? Meni su oni full dobri što se elektronike tiče. Basement je spaljen totalno.
Back to top
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 26.12.2005 16:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:
Kad smo već malo na elektroniku otišli, phil, što misliš o Basement Jaxx-u i o Deepdish-u (Dubfire)? Meni su oni full dobri što se elektronike tiče. Basement je spaljen totalno.


Nisam Phil Very Happy, al Basement Jaxx mi zakoooooon, pogotovo ona stvar "Do Your Thing" ....
Još ako ju prati genijalan spot, uživancija potpuna ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
sime
Guest





PostPosted: 26.12.2005 16:50    Post subject: Reply with quote

kakarinac wrote:
Nisam Phil :D, al Basement Jaxx mi zakoooooon, pogotovo ona stvar "Do Your Thing" ....
Još ako ju prati genijalan spot, uživancija potpuna ....


Drago mi je da se razumijemo :)
Back to top
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 26.12.2005 21:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:
Kad smo već malo na elektroniku otišli, phil, što misliš o Basement Jaxx-u i o Deepdish-u (Dubfire)? Meni su oni full dobri što se elektronike tiče. Basement je spaljen totalno.

Basement Jaxxi su odlicni. Imaju uvijek isti ton i stil glazbe sto je meni odlicno, to je inace cudo kada se bandovi drze svojeg ritma, Prodigy recimo nije jedan od tih, oni idu kud puhne (ne kazem da je to losa stvar). Mjenjaju se sa stilom, dok recimo Orbital ima isto tako manje-vise unikatan zvuk koji traje i traje. Phil i Paul Hartnoll (burazi iz Orbitala) sad idu svaki svojim putem, Phil Hartnoll recimo ima par novih stvari na soundtracku od Wipeout Pure-a (dosta dobro, mix Orbitala i .. ne znam.. Dylan Rhymesa skupa sa malo Plump Dj'sa. Po tome se kuzi da se zapravo drze svojeg ritma, imaju svoju briju tj. viziju kako stvar treba izgledat. Dakle, muziku rade sa stilom.

Deep Dish imaju cool stvari premda ih bas i ne slusam, imam njihove stvari ali za sada jos nisam zabrijao na njih kako spada. Mozda zato sto malo vise vuku na House.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group