Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Zasadniczo najbardziej dyskusyjnym obszarem

 
Post new topic   Reply to topic    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
torandarfJoined: 21 Jun 2018
Posts: 113
Location: New York,NY

PostPosted: 19.07.2019 14:24    Post subject: Zasadniczo najbardziej dyskusyjnym obszarem Add user to your forum ignore list Reply with quote

Rok 2018 był sezonem z bezpiecznym ładunkiem edukacyjnym: wyglądało na to, że wiele butów lub butów pochodzących z ubiegłego roku było nieco bardziej luksusowych. Teraz niekoniecznie stresuję się z powodu ogromnej ilości fantastycznych butów edukacyjnych lub butów. Fantastyczny but edukacyjny musi być dobrze wyważony, ale naprawdę uwielbiam kilka bezpiecznych butów lub butów. być w stanie wznieść się do wewnątrz. Własny FreeXMetcon firmy Nike jest z pewnością jednym z najlepszych butów lub butów w tym roku, buty Adidas w sprzedaży są fantastyczne niemal dla prawie wszystkiego, jednak nie są najbardziej efektywne jeśli chodzi o trening. Metcon 4 były zwykle znane jako szczególny król Kalifornii w odniesieniu do butów Vans OG Sk8-Hi LX, ale niesławnie szkodliwe dla pracy.

W 2010 r. Wszyscy otrzymujemy początkującego, który wydaje się być w stanie grać na automatach wśród 2 ulubionych Metconów, takich tessicaoutdoors jak Metcon Sports. Mimo że identyfikacja będzie niejasna w rozmowach na temat poszczególnych butów lub butów, to w rzeczywistości nie będziemy dobrze wiedzieć, do jakiej aktywności sportowej się spodobają. To, co wiesz na pewno, będzie przyjazne dla budżetu, wpadki, a więc są wystarczające, aby utrzymać konkretną identyfikację Metcon.

Zamglone reflektory różniły się, natknąłem się tam w ciągu ostatnich kilku tygodni, korzystając z nich…

Biorąc pod uwagę buty Nike Moon Racer QS, które Metcon Sport są zazwyczaj całkowicie nowym elementem w zestawie Metcon, szczególny projekt jest wyłączny, aby móc sam; prawdopodobnie żaden z tych komponentów nie uważa, że ​​mogą one zostać wzięte powyżej z niektórych innych butów lub butów w jakikolwiek sposób. Szczytowy design składa się z kilku komponentów, niezależnie od tego, czy uzyskasz układ skarpetek, a nawet jeśli oahu jest najbardziej przystępnym butem w ofercie Metcon, „Naprawdę nie uważam, że ceny nóg są takie same.

Specjalny kołnierz z tyłu pleców jest wykonany z dowolnej siatki / pianki, podobnie jak buty lub buty FreeXMetcon, tylko pluszowy i bardziej wyściełany; sam początek może być o wiele większy, a tym samym uzyskać stopę. wewnątrz tego rodzaju butów lub butów nie może być wyzwaniem, ponieważ było to wokół Flyknit 3. Natknąłem się na buty Nike React Runner Mid, takie miejsce jest bezpieczne na moich własnych szczupłych kostkach, ale Mój partner i nie sądzę zamierza zaoferować wszelkie problemy ze względu na nieco udowodniony procent Achillesa.

Zasadniczo najbardziej dyskusyjnym obszarem Sportu będzie ich szczególna niewystarczająca ilość sznurowadeł, jako alternatywa jest z pewnością tylko indywidualny krawat medialny, taki jak but Oly. Jeśli chcesz, aby projekt przeżywał jakikolwiek krawat, a nie koronki, prawdopodobnie Bądź jakikolwiek czynnik podsumowujący, ale nie możesz twierdzić, że ten but działa właściwie, a znalezienie kostiumu dźwiękowego na całej tylnej powierzchni, bez wysokiego spadku pięty, może być tak łatwe, jak to tylko możliwe, gdy chodzi o wirtualny sklep z butami Fila. każdy krawat będzie bezbłędnie umiejscowiony, aby móc zabezpieczyć stopę prosto w bagażniku, ale zamierzam się przyznać, w jakim miejscu może być jeszcze Nike Air Zoom Generation, aby móc zabezpieczyć prosto w dół szczególny toebox jest nieco bardziej efektowny, ponieważ jest naprawdę obszerny.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group