Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Gori vam pod nogama?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Martina



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 78
Location: Rijeka

PostPosted: 18.06.2004 12:24    Post subject: Gori vam pod nogama? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo trening hodanja po vatri. Radi samo engleska verzija, u kojoj fali nešto sadržaja, i gledljivo je na 1024 x 768 ili više.
www.mcg-global.com/firewalking

_________________
Prospekt d.o.o.!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 18.06.2004 12:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.. woow firewalking.. nice. htio bih to probat ali mi bad da mi se ne spale dlake na nogama. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 18.06.2004 12:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
.. woow firewalking.. nice. htio bih to probat ali mi bad da mi se ne spale dlake na nogama. Very Happy


khm... koje dlake? LeaveMeBe



po mom mosljenju bi te slike hodanja trebale biti vece... ipak se o tome radi na sajtu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 18.06.2004 12:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe.. fil nema dlake na jeziku...
a ni na nogama.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 18.06.2004 12:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da.. to je Domba skuzio kad sam mu gazio facu nogom!! Laughing
..a fakat imam dlake na nogama, Arse mogu ti slikat ak oces.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 18.06.2004 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
da.. to je Domba skuzio kad sam mu gazio facu nogom!! Laughing
..a fakat imam dlake na nogama, Arse mogu ti slikat ak oces.


ne, to sam skuzio kad sam ti zadnji puta lomio noge... sjecas se? ne onaj drugi ni treci put nego prosli puta... nema ni 3 mjeseca. Laughing

opet smo debelo OT. koji smo gadovi. ja prestajem! Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 18.06.2004 13:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

site da.. pa meni je ovaj content dio nekako malen.. mozda da se to malo prosiri prema dolje. da i fotkice kako kaze domba, nekako su malene. a tim ljudima stvarno svaka cast za to.
p.s.
a ovo za dlake, ma joj. Smile) imam.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 18.06.2004 13:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je to hodanje po vatri zakon! Obozavam takve neke stvari.. samo mislim da je to nesto sto necu isprobati.. aL voljela bi.. aL onda bi zavrsila u booouuuglavnom.. da se vratim na stranicu.. =)
Kao sto vec gore pise(i ne mislim na onaj dio sa dlakama na nogama.. ), content dio je malo mali, da se produzi.. A i taj dio sa slikama.. znam da bi ja voljela vidjeti vece formate tih slika, da mogu proucavati, gledati i tako.. hmm.. kaj jos.. ne znam.. dalje..
Back to top
View user's profile Send private message
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 19.06.2004 11:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

frikovi...(ti što hodaju) Very Happy
na webu mi super navigacija, fino je animirana ona figura što hoda, a i logač je dobar - story super nova Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Martina



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 78
Location: Rijeka

PostPosted: 19.06.2004 11:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odlično, čini mi se da vam je ok site.

Pa bit će većih fotki u wallpaperima, a meni se učinilo u neko vrijeme da ima i previše fotki... Možda budem radila na galeriji manje slike, pa onda popupe sa velikim slikama. Uglavnom - veće slike - primljeno na znanje.

Što se contenta tiče - tu imam jednu dvojbu. Naručioci žele da se scroller pojavljuje samo u djelu sa contentom i da ga nema u browseru. Ako povećavam taj dio sa sadržajem (koji je sad još podnošljiv za 800 x600) onda ti useri neće moći doscrollati ni do pola teksta. Pa sad ne znam da li da potpuno odjebem ideju o 800x600 ili da zadržim ovako mali content. Šta predlažete?

Quote:
na webu mi super navigacija, fino je animirana ona figura što hoda,
Presretna sam da ga je netko pohvalio, otpali mi prsti dok ispao baš kako sam ga htjela... Wink

A što se dlaka tiče - to si ne morate uzimati za izgovor da ne odete na trening. Možda će vas uznemiriti ili nećete moći prihvatiti da je sve u glavi. Naime dan nakon treninga sam bila u firmi s osobama koje su hodale po vatri. Dečki su mi pokazivali noge. Ne biste vjerovali, ali sve dlake su bile na mjestu, niti jedna opekotina na tabanima. Explain that. Shocked

_________________
Prospekt d.o.o.!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 19.06.2004 12:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ta figura gore što hoda, mi izgleda kao ona figura (u većini slučaja je drvena), a koristi se za promatranje i vježbanje slikanja-crtanja ljudskih aktova i poza... ima ta figurica i neki stručni naziv ali neznam koji... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group