Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
nr
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Knjige
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 25.10.2004 11:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Borges wrote:
Svake devete godine dolazi u ovu kuću devet ljudi da ih ja oslobodim od svakog zla. Čujem korake ili glasove na kraju kamenitih hodnika i radosno im trčim u susret. Ceremonija traje nekoliko časaka. Padaju jedan za drugim a da ja nisam umrljao ruke krvlju. Ostaju tako zanavijek, i po njihovim truplima razlikujem pojedini hodnik od ostalih....

Aleph
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 15.11.2004 15:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"Antologija norveske kratke price" - price su malo vird

Tko se sve usrecio bogatim plijenom na Interliberu? :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
zweistein



Joined: 14 Nov 2004
Posts: 57
Location: Pula, HR

PostPosted: 15.11.2004 22:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Orwell - 1984

Na engleskom... Smile Nisam daleko stigao, ali so far - so good.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 15.11.2004 23:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

CNAP Networking Basics v3.1
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 15.11.2004 23:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moore - Stupid White Men
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 13.12.2004 11:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo tri za bozicne blagdane Smile (i jaaaaaaaaaaako su kul!!!!!)

"Psychologie cognitive" Fortin, Rousseau
"L'analyse psychologique de l'activitè en ergonomie" Jacques leplat
" Comprendre le travail pour le transformer" Guerin, Laville

+ ono sto vec zavrsavam
"Ergonomie" Pierre Falzon (the bible)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 13.12.2004 11:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

AS for Flash MX - The Definite Guide
Zlatarevo Zlato Razz - da nije lektira koju moram pročitati u roku keks možda bi i uživao čitajući
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
remac



Joined: 13 Jan 2005
Posts: 10

PostPosted: 13.01.2005 18:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo dovrsio cudesan zivot edgara minta (brady udall)...prilicno dobro
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 10.04.2005 11:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tom Stoppard / Rosencrantz i Guildenstern su mrtvi

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
brainless



Joined: 01 Dec 2004
Posts: 96
Location: nyc

PostPosted: 10.04.2005 11:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mhh da vidimo
Da Vincijev kod još 80 - tak stranica, Digitalna Fotografija PRIRUČNIK-Tom Ang,Lord of the Rings na engleskom još 200 tinjak stranica i Flash za Sveznalice (ali brijem da će završiti u peći, jerbo je jako loša) Laughing

_________________
Making the world a better place since 1983 !
Back to top
View user's profile Send private message
nightfly



Joined: 21 Nov 2004
Posts: 360

PostPosted: 20.04.2005 20:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nr: camus - stranac

ima ko neku kratku i pristupacnu knjigu o flashu za preporucit. cisto s relativno osnovnim stvarima. treba mi za maturalnu... ne da mi se buljit u ekran i ne da mi se birat sto da printam. mnogo fala.

_________________
"pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
mocnimax



Joined: 12 Sep 2004
Posts: 24
Location: RI

PostPosted: 20.04.2005 20:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Igor S. Pandzic - Virtualna okruzenja
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 20.04.2005 21:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

J. W. Goethe - Patnje Mladog Werthera

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
leemun



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 67
Location: zagreb

PostPosted: 24.04.2005 19:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

douglas adams - the hitchhiker`s giude to galaxy

_________________
copy paste but nothing happens.
undo but can`t undo.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 25.04.2005 13:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jes kasno je doslo do mene: Dan Brow: Da Vincijev kod , te, hehe, odma iza toga, Amy Welborn: Dekodirani da Vincijev kod

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Chali



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 132

PostPosted: 29.04.2005 23:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:
Dan Brow: Da Vincijev kod

^the same here
Back to top
View user's profile Send private message
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 30.04.2005 00:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo sada trenutno, u ovom momentu sam na 251. njegove prethodne knjige: andjeli i demoni... isto nelose... tip ima ocito neke probleme, 24h opise na 450+ stranica... dvaput zaredom... al meni super, radnja je puna akcije i nije dosadno...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 24.05.2005 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

upravo zavrsila novi esej od Kundere! Very Happy
"le rideau" (zastor)

5+ odlicna!! Exclamation

sad pocinjem "la plaisanterie" (sala) isto od kundere. procitala na hr prije brdo godina (skolska lektira Wink ) ali nije na odmet prisjetiti se dobrih knjiga na nekom drugom jeziku Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
daex



Joined: 20 Aug 2004
Posts: 111

PostPosted: 26.05.2005 13:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma kundera je zakon
evo vidio tvoj post i upravo naručio kod amazona tu firangu

apropos: ne sjećam se više je li u "Šali" na početku onaj opis sa onom fotkom gdje su izklonirali onog nepoćudnog velikana? historijska scena i opis...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 26.05.2005 13:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

'Može i bez kavijara' by JM Simmel.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 26.05.2005 14:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

daex wrote:


apropos: ne sjećam se više je li u "Šali" na početku onaj opis sa onom fotkom gdje su izklonirali onog nepoćudnog velikana? historijska scena i opis...


jel'ovo? Very Happy
Quote:
U veljaci 1948. izasao je na balkon praske barokne palace komunisticki vodja Klement Gottwald da odrzi govor stotinama tisuca gradjana okupljenih na Starogrodskom trgu. Bio je to prijelomni trenutak u povijesti Ceske. Sudbonosni trenutak kakvih je jednom-dvaput na tisucljece.

Gottwald je bio okruzen drugovima. Tik do njega stajao je Clementis. Bilo je hladno, leprsao je snijeg, a Gottwald je bio gologlav. Brizni Clementis skinuo je krznenu subaru i stavio je na Gottwaldovu glavu.

Odjel za propagandu umnozio je na stotine tisuca primjeraka fotografiju balkona na kojem Gottwald, sa subarom na glavi i rame uz rame s drugovima, govori narodu. Na tom je balkonu pocela povijest komunisticke Ceske. Fotografiju je poznavalo, s plakata, iz udzbenika i iz muzeja, svako dijete.

Cetiri godine kasnije Clementis je bio optuzen za izdaju i objesen. Odjel za propagandu odmah ga je izbrisao iz povijesti i, naravno, sa svih fotografija. Otada Gottwald stoji na balkonu sam. Tamo gdje je bio Clementis, prazan je zid palace. Od Clementisa je ostala samo subara na Gottwaldovoj glavi.


nije "sala" nego "Knjiga smijeha i zaborava" a i ja sam mislila da je "zivot je drugdje" Smile

Quote:
evo vidio tvoj post i upravo naručio kod amazona tu firangu

ps. imas kratki opis knjige na mom blogu Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
daex



Joined: 20 Aug 2004
Posts: 111

PostPosted: 27.05.2005 17:37    Post subject: @keye Add user to your forum ignore list Reply with quote

to je! hvala ti za citat! volio bih jednom vidjeti rečenu fotografiju, sa clementisom ili bez njega (a najradije obje). - lijepo prosim ak netko zna da mi javi link ili knjigu ili gdje već ima.

i thnx za opis knjige. a i blog ti je wow, uvalio sam si ga u favorite i mislim da ću navratit.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 27.05.2005 18:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kulundžić - knjiga o knjizi
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Tommy



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 176
Location: Sarajevo

PostPosted: 27.05.2005 21:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo upravo pročitao zadnju rečenicu iz 'Gospoda Glembajevi'.
Normalno zna se da je Krleža napisao knjigu

_________________
Interficio, ergo sum!
TheWaver.net | Last.fm | Imdb
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Chali



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 132

PostPosted: 19.07.2005 16:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

J. K. Rowling "Harry Potter and the Half-Blood Prince"
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Knjige All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 4 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group