Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Hosting?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 23.09.2003 21:44    Post subject: Hosting? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pitanja, pitanja:

Kakve su razlike između Linux i Windows servera? Koji je najpovoljniji hosting u Hrvatskoj? kako sve to funkcionira? Imajte na umu da nemamo apsolutno nikakvog pojma o tome, pa recite baš sve, čak i ono što se doima debilnim spominjati (primjerice - zakupim prostor - kako uploadam fajlove?) Da, znamo, debilni smo. Pa ljudi se ne rađaju znajuć' to, nismo mi krivi! Embarassed .

D'n'I
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 23.09.2003 22:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uzmi linux pod obavezno, bolji, brzi, kvalitetniji... a i jeftiniji...

mislim da ti je najpovoljniji cube od tramota - 100megi / 364kn godisnje (pdv included)

http://cubehr.com/cijene.php

eto, za pocetak... sretno :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 23.09.2003 22:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ili možeš uzeti kod Plus.hr-a.
Oni su ti malo skuplji ali mislim da su bolji.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 23.09.2003 23:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

//pa kak uploadas sad fajlove, ne kuzim? :))

kako uploudam fajl

1. otvorim ftp klijent (total commander, cute ftp, winftp, vatevr)
2. kreiram account (naci host, username, pass, to je to)
3. stisnes connect
4. i onda imas ljepo ljevo hard a desno nesto sto 'izgleda' isto ko i hard a u biti je tvoj folder na serveru.
5. odes u public_html i tamo od furas fajlove

moj prijedlog je PLUS. Ljudi iz Plusa, kao i oni koji suradjuju s njima, znaju da je najbolji izbor uvijek Plus Hosting. Pruza ljudima dobre pakete sa vrhunskom kvalitetom te izniman response team te logisticku podrsku korisnika kao i brzo rjesenje bilo kakvih problema.

Chosse the best croatian hosting service. Plus Hosting (sad vec muzika svira...)

ahem... gud lak girls :))

Last edited by blackduke on 23.09.2003 23:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 23.09.2003 23:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pitanje s uploadanjem bilo je tu tek kao primjer naše neukosti Smile

Negooo, kakav je Plus.hr što se tiče bandwidtha? Naplaćuju li prekoračenje preko limita, ako taj postoji, a ako postoji, kolik je? To ne piše na njihovu sajtu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 23.09.2003 23:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
ahem... gud lak girls Smile)


Shocked Samo jedna girl. Druga "girl" te gađa cipelom. Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 23.09.2003 23:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nop. nemaju limita. ko fol. al neces potrosit ni blizu toliko da se oni tebi idu nesto buniti il tako.
ne briini.. trosi kolko oces
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Garfield



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 82
Location: Bjelovar

PostPosted: 23.09.2003 23:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je najbolji FDHost ...... 19 kn mjesecno za 50 mb spacea i 3 gb bandwith

www.fdhost.net

_________________
My software doesn`t have bugs, it just produces random features.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 24.09.2003 09:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unix definitivno,... za aploud ti uglavnom hosteri daju uputstva, kod unix servera fajle uglavnom stavljas u public_html ili htdocs (ovisno u platformi), za windoze nebi znao. ima puno dobrih hostera,... relativno jeftinih, moje iskustvo kaze da su najbolji oni koji imaju najbolju korisnicku podrsku bez obzira na cijenu, ja vec par godina radim sa avalonom i poptuno su korektni.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group