Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
MC -> anketa
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  

Što mislite, dali je hrana na slikama (reklamama za neku hranu ili nešto....) mcdonalda plastična ili prava?
pa naravno plastično, hrana ne može onak lijepo i fino izgledat
33%
 33%  [ 11 ]
ma kak nebi mogla, samo je potreban dobar fotograf da uhvati trenutak (recommended)
36%
 36%  [ 12 ]
nemam pojam i ne zanima me :p (ali da se mene pita ja bi koristio 3Dmax)
30%
 30%  [ 10 ]
Total Votes : 33

Author Message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 08.11.2004 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

micu ih??? zasto ?! to je jedino sta tamo valja Sad

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 08.11.2004 23:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
micu ih??? zasto ?! to je jedino sta tamo valja Sad

to i ja kažem ... izgubili su jednog kupca ... Smile

btw.
MC dnevno nahrani više od 46 milijuna ljudi
Amerikanci pojedu više od milijun životinja na sat
mc ima 3000 restorana u 100 zemlja na 6 kont.
da bi sagorio kalorije nakon pojedenog big maca, pomfrija i cole trebaš hodat sedam sati
...
iz FilmskiOffline (online) a oni s http://www.supersizeme.com vezano za istoimeni dokumentarac...

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 08.11.2004 23:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koskar wrote:
OT

o ukusima se ne raspravlja, ali...
znate li ko radi najbolju cokoladu?


mislim da sam tu za švicarsku,nije sad to zbog zoga što svi tvrde da oni rade najbolje već...star mi je prio radio na terenu i to pa mi je donosio svakakve čokoladice...probao sam ih puno i na kraju zakljuchio da stvarno imaju najbolje,uz naravno krašovu BAJADERU Dancing

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 08.11.2004 23:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

strašno... ukidanje tosta Laughing

a ovo drugo.. ništa novo.. al opet strašno Rolling Eyes

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 09.11.2004 00:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique wrote:
da ali mislim da ih micu ... zadnji put kad sam bio nije ih ni bilo na cjeniku Sad


meni se cini da tost nije nikada bio na cjeniku, to je jedino iz MCa koju mozes jest ujutro, sve ostalo ti zezne tek za cijeli dan, to ekipa koja radi tamo jede tako da...
Back to top
View user's profile Send private message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 09.11.2004 00:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe stripe .. mislis da oni znaju da jedino to valja pa da samo to i jedu heheh h Very Happy

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 09.11.2004 01:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

w!cked wrote:
koskar wrote:
OT

o ukusima se ne raspravlja, ali...
znate li ko radi najbolju cokoladu?


mislim da sam tu za švicarsku,nije sad to zbog zoga što svi tvrde da oni rade najbolje već...star mi je prio radio na terenu i to pa mi je donosio svakakve čokoladice...probao sam ih puno i na kraju zakljuchio da stvarno imaju najbolje,uz naravno krašovu BAJADERU Dancing


ipak....

Belgija! non-negotiable! Tko je bio u Belgiji, zna..... Ostali, trkom u Brisel! Smile

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.11.2004 08:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja inace ne razumijem ljude koji se opterecuju McDonaldsom. Cekaj malo, ako neces jesti NEMOJ, ima ljudi koji ce jesti.. Sve peticije protiv McDonaldsa su zapocete od ljudi koji nemaju (ali zaista nemaju) pametnijeg posla nego drugim ljudima koji zele pojesti normalni obrok u McDonaldsu samo smetaju i kenjanju bezveze. "ZNAM, da McDonalds skodi ali cu ga pojest jer je to moj izbor" - kazem ja. Ako se meni svidja jesti puzeve ja cu ih jesti, ako se meni svidja jesti automobilsku gumu (premda mi netko rekao "joj nemoj to jest jer ti nije zdravo") ja cu ju pojest jer se meni svidja, kaj koga briga sto ja jedem, kako ja jedem i kad ja jedem.
Eto mali offtopic, ali sam ga izjavio.

Sto se tice plasticnosti, nije plasticno ali je definitivno retusirano kao i svaki fakin' product, to se niti ne pita to je jednostavno tako u marketingu i prodaji - nekako te moraju navuc da kupis tu stvar a jedino kako te mogu na nju navuc je da ti dokazu da je to Bozanski savrseno (kao na slici).

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 09.11.2004 09:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

filaaaaaaaaaz Exclamation

1 unistava se zdravlje ljudi (s time da ovdje u fr uspiju na reklamli reci da je to ekvilibrirana hrana za djecu jer kraj big maca i pomfrija stave tekuci vocni jogurt! Evil or Very Mad )
2 unistavaju se amazonske sume da bi se napravile farme krava od kojih ce poslije raditi hamburgere
3 bolje da nikas ne vidis kako izgledaju te krave (ovdje je porsao reportage na arte-u, sledila sam se, te krave nikad ne hodaju i imaju po dvjesto-tristo kila i pune su antibiotika)
4 u hamburgere stavljaju antihemetike (lijek protiv mucnine i povracanja)

da nastavim?

ti mozes odluciti da ne ides, ja npr. ne idem, ali i sam znas kakva je moc medija i kako to utjece na raju. zato raju netko treba upozoriti da nije zlato sve sto sija, naprotiv.
e sad se sigurno pitas pa sta mene briga za raju? pa briga me.
a koga nije...
pa dovoljno se zapitati koliko to onda tezi na zdravstvo (kampanje protiv cigareta su pocele bas tako) Confused

Last edited by keye on 09.11.2004 09:51; edited 1 time in total

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.11.2004 09:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ahhh.. the world we live in.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 09.11.2004 09:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

that's it Confused

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 09.11.2004 13:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
(...)


Shocked

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 09.11.2004 13:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye, al u hrvatskoj onak, oni kupuju ful puno mesa (naseg mesa, ljudi imaju posla, sumnjam da su kod nas takve krave bez nogu.. u sad moyda), zatim, kupuju puno peciva (nasi ljudi imaju posla opet), sav papir je recikliran, studosi imaju gdje raditi.....
a i u zdravim kolicinama je sve zdravo, sumnjam da meni steti to sto svakih 2/3 mjeseca odem u mc... (premda, zadnji put kad sam bio, a to se prvi put dogodilo, mi je hamburger skroz los okus imao... skroz los.. mozda sam se prosvijetlio ili nesto)

bez kapitalizma nemozes, live w/it

anyway, slazem se sa filacom
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 09.11.2004 13:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a duke, ali tko ti garantira da oni ZAISTA kupuju hrvatsko meso Smile ... nikad ne mozes vjerovat potpuno... tko ti garantira da stvarno u hranu ne stavljaju svakakva sranja da bi ti se hrana svidjela... ne znam, koliko si upoznat, ali u počecima Coca Cola je sadržavala derivat kokaina da bi se stvorila ovisnost o tom piću... Wink Idea


Hmm.. skroz loš okus.. možda nisi bio gladan ? Wink (ili su zaboravili stavit 'ono nešto')

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.11.2004 13:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
a duke, ali tko ti garantira da oni ZAISTA kupuju hrvatsko meso Smile ... nikad ne mozes vjerovat potpuno... tko ti garantira da stvarno u hranu ne stavljaju svakakva sranja da bi ti se hrana svidjela... ne znam, koliko si upoznat, ali u počecima Coca Cola je sadržavala derivat kokaina da bi se stvorila ovisnost o tom piću... Wink Idea
Hmm.. skroz loš okus.. možda nisi bio gladan ? Wink (ili su zaboravili stavit 'ono nešto')

mislim da imaju ugovor sa PIK Vrbovcem ili tako nesto (za meso)
a Coca Cola je u teskim pocecima imala Koku u sebi, zabranili su u 20-30-tim godinama proslog stoljeca kada je jedan plemeniti vizionar izmislio "Formulu X" tj. danasnju Coca-Colu..

kad dodjes k meni vidjet ces na polici knjigu od 500 strana "For God, Country and Coca-Cola".. proucio sam cijeli history Cole!!! :]

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 09.11.2004 14:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

For God Country and Coca Cola hihiih Smile cool... samo fali jos i "agains communists" Laughing
Baš ono.. .štosno...

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 09.11.2004 14:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jebeš mekdonalds dok su u igri još čevapi Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.11.2004 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
jebeš mekdonalds dok su u igri još čevapi Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ma kako koji.. sad si me sjetio na cevape od proslog tjedna od kojih mi je cijeli dan bilo zlo!!
Some WICKED ass madafaka chevapi!!1

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 09.11.2004 15:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Iznenađen sam i sam bio al meni je prosli tjedan od rubeljovih čevapa bilo zlo Shocked Confused

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 09.11.2004 15:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
jebeš mekdonalds dok su u igri još čevapi Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



weeeee Cheers! TZAR!!1

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.11.2004 15:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
Iznenađen sam i sam bio al meni je prosli tjedan od rubeljovih čevapa bilo zlo Shocked Confused

da. tko zna gdje su sve bili!!!
Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 09.11.2004 15:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:

a i u zdravim kolicinama je sve zdravo, sumnjam da meni steti to sto svakih 2/3 mjeseca odem u mc... (premda, zadnji put kad sam bio, a to se prvi put dogodilo, mi je hamburger skroz los okus imao... skroz los.. mozda sam se prosvijetlio ili nesto)


of course not ni jednom mjesecno, ali to se zove "znati" i izabrati.
na zalost ima ljudi koji se tamo redovno hrane jer imaju pristupacnu cijenu, evo svjedok sam u mom office-u ovaj tip najmanje tri puta tjedno donese u office onu vrecicu sa komplet menijem (a vjerojatno jede i direkt u fastu), i nije blesav covjek ali je totalno neinformiran Confused

ps. i ja sam za cevape Cool

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 09.11.2004 16:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...s lukom ili bez ? Cool

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 09.11.2004 16:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
...s lukom ili bez ? 8)


jebote koje glupo pitanje:)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.11.2004 16:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
edgar wrote:
...s lukom ili bez ? Cool

jebote koje glupo pitanje:)

da fakat. nisam skuzio edgar.. kaj si htio s tim rec da Zene ne smiju jesti luk?? A jesi diskriminantan jeote e!!! Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group