Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Vatrena lisica - problem.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 20.06.2004 20:56    Post subject: Vatrena lisica - problem. Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemam ju sad instaliranu, pa nisam sam vidio točno kako loše izgleda ali mi je frend rekao da je totalno razbacan layout stranice. Bio bih zahvalan kad bi mi netko rekao u čemu je stvar. Radim u Dreamweaveru (Mx).
Nešto sam koristio što ne smijem, ili sam jednostavno loš?

U ie radi ok (bar kod mene Rolling Eyes )
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 20.06.2004 21:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

um... jos kad bi i mi mogli vidjet stranicu ./

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 20.06.2004 21:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prije neg te sad napadnu pobornici firefoxa moras znat jednu stvar - firefox se drzi standarda kojeg diktira W3C i kao takav prikazuje stranice ISPRAVNO po W3Covoj naredbi dok IE skuzi gdje je korisnik pogrijesio prilikom formatiranja HTML-a i "ignorira" gresku.
na taj nacin IE prikazuje "los" html ispravno, dok firefox prikazuje html kako je to W3C zamislio.

da, w3c je www consortium koji je ajmo rec izmislio www.

dakle, ak ti se sajt raspada u firefoxu znaci da si los webmaster i da moras upotrijebiti validator.w3.org kako bi vidio koje greske imas i onda ih moras ispraviti.

Quote:
Nešto sam koristio što ne smijem, ili sam jednostavno loš?


pa, ugrubo receno, da - los si ali to je mozda prejaka rijec.
bolje je rec da si neiskusan Smile
Back to top
View user's profile Send private message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 20.06.2004 21:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:

pa, ugrubo receno, da - los si ali to je mozda prejaka rijec.
bolje je rec da si neiskusan Smile


grizeš danas?

@Adrian :: ukoliko se iole ozbiljnije misliš baviti webom, instaliranje barem još jednog browsera uz IE je obavezno. tek kad stranica radi kako je zamišljeno u 2 ili više browsera, onda je spremna za objavu.

inače, ne moraš očajavat, ima mnogo velikih stranica (www.links.hr ili www.profil.hr) koje imaju problema jer su rađene IE_only. ozbiljan web developer ne smije izostavit onih 10,15% ljudi koji ne koristi win/IE kombinaciju za surfanje internetom.

glavno je znaš da greška postoji.....tako ju možeš ispraviti.... Very Happy

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 21.06.2004 01:15    Post subject: jebem mu miša. Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svaki put se jedva sjetim, ako uopće, stavit link. Laughing

Nego, slažem se s tim da bi trebo imat još jedan browser, no toliko sam u gužvi s rokovima i ispitima, Eurom(portugal) i tako to da jedva imam vremena radit na ovome, a kamoli tražit firefox, jer malo je webdizajnera oko mene, pa ga i nemam na izbor. Ali budem sutrra rezultati statistike, možda ću lakše disat.

Što se tiče grešaka na w3 validatoru, već sam bio provjeravao, no ne kužim kako drugačije ubacit flash u stranicu, nego onako kako ga dreamweaver stavi. Jebiga. Nisam coder. Nije da sam pisao kod pa radio greške.
That's the problem, Johnny. Macromedia, tou est foutu. ili kako već.

Nego, link je www.cro-vac.com/lavra

Pa Vas molim za nekakkav savjet. Osim toga da instaliram firefox ili operu, vidim koje su greške, ali ne kužim alternativu.
Shocked
Thnx
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 21.06.2004 07:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.spirit.hr/lavra.gif

evo da vidiš....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group