Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Uči li se?
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 24.06.2004 17:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
orange wrote:

moze se naucit u 7 Smile
u biti skroz su lagani, prodes one osnovne, a to ste sigurno radili i rjesit ces negdi 60-70% fizike barem Smile

ne. mozes donekle naucit princip rjesavanja. ali bas NAUCIT fiziku i skuzit po kojem to sve principu ide...a-a.

Fizika se u srednjoj školi krivo uči, kao i matematika. Sve stvari izgledaju užasno teško i svi plaču i kukaju nad time, a onda dođeš na faks i nauče te sve isto, od početka naravno, ali tako da skužiš da je sve u stvari jako trivijalno Surprised
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 24.06.2004 18:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Fizika se u srednjoj školi krivo uči, kao i matematika. Sve stvari izgledaju užasno teško i svi plaču i kukaju nad time, a onda dođeš na faks i nauče te sve isto, od početka naravno, ali tako da skužiš da je sve u stvari jako trivijalno Surprised

da, samo sta kad dodjes na faks, ipak si intelektualno puno napredniji nego u srednjoj skoli, tako da sumnjam da bi ti to sve bilo tako trivijalno.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 24.06.2004 19:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da tocno to sad kad gledam iz ceg ja nisam imo 5 oci bi si kopo najradje.... ajd fiziku sam cak ispite dobivo 4-5 ali mi je profesorica sama djelila neke ocjene iz "usmenog".
a matiku bi dobivo 4-5 usmeni 2-3 pismeni nekad cak i 5 ali uvijek bi imo jedva 4.
ma cijela srednja skola je takva banana i pljuga da je to nes nevjeroatno...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 24.06.2004 21:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:

Fizika se u srednjoj školi krivo uči, kao i matematika. Sve stvari izgledaju užasno teško i svi plaču i kukaju nad time, a onda dođeš na faks i nauče te sve isto, od početka naravno, ali tako da skužiš da je sve u stvari jako trivijalno Surprised


mi smo znali govoriti da se kod nas fizika uvijek nauci prije ili poslje - prije ili poslje testa. naime, profa je jako voljela davati zadacic u testu iz gradiva koje nismo bas sasvim obradili, ali je ona "htjela da sami dodjemo do toga". i slicno. a sto reci o zeni koja je jednom davno bila miss jugoslavije, a upisala je fiziku samo iz inata jer su joj rekli da ne moze. yay. generacije i generacije djece koja su osudjena na DIY fiziku.
sto se matise tice, no complaints, meni zakon objasnjavana Smile

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 24.06.2004 21:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr sta ces ti upisati?! Very Happy

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 24.06.2004 21:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forca wrote:
carr sta ces ti upisati?! Very Happy

a ti?

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 24.06.2004 21:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ae vidit cu idem na graficki i arhitekturu..tako da tesem po kemiji i matematici,a mozda probam i farmaciju i biokemiju to mi je ono last wish.. Smile

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 24.06.2004 21:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forca wrote:
ae vidit cu idem na graficki i arhitekturu..tako da tesem po kemiji i matematici,a mozda probam i farmaciju i biokemiju to mi je ono last wish.. Smile

correct me if i'm worng, ali ne moras li i na arhitekturi i na grafickom dati originalne dokumente? Shocked
btw, kak to mislis ici na 4 prijemna?

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 24.06.2004 22:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:

correct me if i'm worng, ali ne moras li i na arhitekturi i na grafickom dati originalne dokumente? Shocked
btw, kak to mislis ici na 4 prijemna?


3 prijemna, farmacija i biokemija je jedno!

koliko ja znam na grafickom ne moras, ali kad predajes na jednom faxu prijemnicu onda ti oni ovjere neku potvrdu da si dao orginal dokumente pa to predas uz ovjerne kopije na drugom...tako ja barem dobila informaciju.. Smile

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 24.06.2004 22:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forca wrote:

3 prijemna, farmacija i biokemija je jedno!

koliko ja znam na grafickom ne moras, ali kad predajes na jednom faxu prijemnicu onda ti oni ovjere neku potvrdu da si dao orginal dokumente pa to predas uz ovjerne kopije na drugom...tako ja barem dobila informaciju.. Smile


ups Anxious
but still, nemos na 3 prijemna Smile
jedva cekam papirologiju Rolling Eyes

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 24.06.2004 22:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
ups Anxious


Smile

Quote:
but still, nemos na 3 prijemna Smile


ne brini, sve se moze kad se hoce Smile

Quote:
jedva cekam papirologiju Rolling Eyes


to je najzesce... Very Happy

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 24.06.2004 22:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako ja ne upadnem na arhi, idem na filozofski. na gruzijski i pakistanski rrrrrrrah

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 25.06.2004 01:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forca wrote:
carr sta ces ti upisati?! Very Happy


ono sta ti neces sigurno tak da te nemoram gledat Razz

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dark angel



Joined: 25 Jun 2004
Posts: 1

PostPosted: 25.06.2004 21:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ide li tko na kemiju na pmf?

ja sam čak počela učiti prije dva dana, a kako uz to još i radim, sumnjam da će nešto ispasti od toga Confused
a da ne spominjem kak je sjebano učiti na balkonu i gledati u more kako se drugi kupaju tebi ispred nosa Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group