Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Crtanje?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Crtanje, slikanje, itd.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
flacus



Joined: 23 Jun 2004
Posts: 132
Location: Osijek, Croatia

PostPosted: 24.06.2004 00:39    Post subject: Crtanje? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cuo sam da postoji negdje gdje se moze uciti crtati...Premda sam totalni seronja u crtanju, volio bi to jako nauciti...i imam podosta ideja, al crtanje suxx bigtime!

Imate li iskustava sa nekim tecajevima, online, offline, dvd, cd, live instrukcije?

p.s. jos su neki ljudi isli na arhitekturu i isli su na nekakve pripreme...naucili osnove....

hmhm Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 30.06.2004 22:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Rokov perivoj (tel:4824 270, 4824 856)+ (djuka ce preciznije)...

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 30.06.2004 22:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako ce mi to dati step ahead pri mojem ucenju Illustratora, i ja sam zainteresiran.

Al bih volio imat vise podataka, o cem se tu radi - skola, tecajevi...?

Ima li kakve kvalitetne literature o ucenju crtanja?

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 01.07.2004 00:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

either way, 15.6 je zatvorena sezona. otvara se, u 10mjesecu cin mi se opet, tako da se u 9om mozete raspitat sve i pitat. sad ionako ne rade preko ljeta.
cheers
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 01.07.2004 00:40    Post subject: Re: Crtanje? Add user to your forum ignore list Reply with quote

flacus wrote:
Cuo sam da postoji negdje gdje se moze uciti crtati...Premda sam totalni seronja u crtanju, volio bi to jako nauciti...i imam podosta ideja, al crtanje suxx bigtime!

Imate li iskustava sa nekim tecajevima, online, offline, dvd, cd, live instrukcije?

p.s. jos su neki ljudi isli na arhitekturu i isli su na nekakve pripreme...naucili osnove....

hmhm Rolling Eyes


crtanje i nije neki veliki problem=> crtanje kao isve drugo ima svoje zakonitosti,
za crtanje ljudi najbitnija je anatomija,ona ima svoje zakonitosti kao isve ostalo,
mozes kupit knjige starih majstora koje su razradene i prilagođene za pocetnike,
zivio

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 01.07.2004 06:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ILI

http://accad.osu.edu/~cbelland/public/loomis_FIGURE_draw.pdf

Odlična knjiga. Plan to study it during the sommer.

E da i savijet, ak se pališ na digi art drugih ljudi, imaj na umu da ti gotvo svi profiji imaj wacom tablu za crtanje, a najmočniji alt za digtal art je Corel Painter, odmah iza toga ti je Photoshop.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 01.07.2004 08:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ili

http://www.gfxartist.com/features/tutorials
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
flacus



Joined: 23 Jun 2004
Posts: 132
Location: Osijek, Croatia

PostPosted: 01.07.2004 09:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

puno fala na odgovorima, mislio sam da necete nista odgovarati Smile

Nego, skinuo sam loomisa, i zakon je! preporucam svima sto se tice crtanja za pocetnike!

@4thshadow: nisam iz ZG, tako da mi je to malo problem:)
@emti: fala Smile
@ray: fala fala:) malo sam picio po forumu, pa sam pokupio linkove...i sada malo istrazujem...sto se tice digi arta, rulZ! wacoma, rulZ! ali zelim prvo nauciti crtati rucno, pa tek onda na kompu...
@astolitu: bas sam razmisljao o tome i otici cu pogledati sta se moze pronaci u osjeckim knjizarama...imas li mozda neku knjigu za preporuciti?

@all: ako imate jos nekih linkova za crtanje, mislim da ce jos nekome dobro doci..ne samo meni

P.S. Puno Vam hvala
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 01.07.2004 10:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

raytech wrote:
ILI

http://accad.osu.edu/~cbelland/public/loomis_FIGURE_draw.pdf

Odlična knjiga. Plan to study it during the sommer.

E da i savijet, ak se pališ na digi art drugih ljudi, imaj na umu da ti gotvo svi profiji imaj wacom tablu za crtanje, a najmočniji alt za digtal art je Corel Painter, odmah iza toga ti je Photoshop.


evo kad si već dao taj link onda evo cijela strana Smile loomis

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 01.07.2004 14:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

od loomisa sve, apsolutno
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Crtanje, slikanje, itd. All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group