Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
who would you fight?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 26.06.2004 19:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
@dunga: car! Smile kratko i nedvojbeno jasno

Ja tu pišem više nego Proust i onda dođe netko i sva dvije rečenice to baci u vodu Crying or Very sad

4tHshadOw wrote:
mislis na umjetnu oplodnju ili na to da ce se svaka jedinka u buducnosti moci sama razviti bez potrebe neke druge? (dakle, nekakvom diobom ili sl)

Samo se nadajte da se ja neću moći razmnožavati diobom!! Twisted Evil Razz

emptyhead wrote:
Smisao zivota zivog bica (svjesno ili nesvjesno) je osobna sreca. I svatko se ponasa i djeluje u skladu s time...

Panegoizam.

keye wrote:
neki ljudi su odgojeni i u sirotistima bez oba roditelja i izasli su puno bolje osobe od masu razmazenih kretencina koji imaju oba roditelja.

S druge strane, ja sam tijekom ljeta živio blizu jedne udruge u Istri u kojoj volonteri odgajaju djecu (i teenagere) bez roditelja, upoznao sam puno generacija te mladeži (koji su bili moji vršnjaci), hodao sam s jednom od štićenica i nakon dugo vremena došao do zaključka da oni ipak nisu kao ostali... Mislim, tih volontera ima pet puta manje nego djece... Neću reći da su bila poremećena, ali svakako su bila prilično nestabilna, pogotovo emocionalno, dok su muški bili veoma agresivni i često sam zbog toga upadao u besmislene sukobe sa onima koji su mi još godinu dana ranije bili prijatelji iz razloga što oni time izbacuju svoje frustracije. Možda sam malo okrutan što ovo kažem, ali meni ih je bilo zaista tužno gledati, i shvatio sam da su roditelji veoma važna stvar

Evo, neću više forsirat budućnost svijeta, uvjerili ste me

Da ne mislite da sam neki freak Rolling Eyes rrrrrrrah
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 26.06.2004 19:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:

S druge strane, ja sam tijekom ljeta živio blizu jedne udruge u Istri u kojoj volonteri odgajaju djecu (i teenagere) bez roditelja, upoznao sam puno generacija te mladeži (koji su bili moji vršnjaci), hodao sam s jednom od štićenica i nakon dugo vremena došao do zaključka da oni ipak nisu kao ostali... Mislim, tih volontera ima pet puta manje nego djece... Neću reći da su bila poremećena, ali svakako su bila prilično nestabilna, pogotovo emocionalno, dok su muški bili veoma agresivni i često sam zbog toga upadao u besmislene sukobe sa onima koji su mi još godinu dana ranije bili prijatelji iz razloga što oni time izbacuju svoje frustracije. Možda sam malo okrutan što ovo kažem, ali meni ih je bilo zaista tužno gledati, i shvatio sam da su roditelji veoma važna stvar


eto nitko nije rekao da roditelji nisu vazna stvar! ja sam samo navela primjer u kojem se ne smije generalizirati (i bas sam prije nekoliko postova bila ja ta koja sam opisala dijete bez mame sjecas se? Wink )
volontera je malo a djece puno.
lneki ljudi ostanu iztraumatizirani jer su im starci slagali frke cijeli zivot a neki zato sto ih nisu imali. a neki imaju previse pa se poremete jer ih starci nisu znali odgojiti.
nema generalizacije, svaki je covjek slucaj za sebe.
iako je svakome jasno da je ljubav u obitelji dobra osnova za svako dijete. Smile
hej vjeruj mi imam dijete koje se uvrijedi ako nisam dobro cula nesto pa joj kazem da ponovi, i upija svaki put kad sam ja lose volje mozes misliti onda kako su djeca osjetljiva Confused

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 26.06.2004 19:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
4tHshadOw wrote:
@dunga: car! :) kratko i nedvojbeno jasno

Ja tu pišem više nego Proust i onda dođe netko i sva dvije rečenice to baci u vodu :cry:


ovo gore je islo na racun onog sto je odgovorio forci.....(dunga je za svoj odgovor valjda broj slovnih znakova iz mojih odgovora korjenovao 19. korijenom :))

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 26.06.2004 19:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
hej vjeruj mi imam dijete koje se uvrijedi ako nisam dobro cula nesto pa joj kazem da ponovi

Moj mlađi brat je prije par godina nešto htio pitati mamu dok je pričala sa mnom... I tako ona priča i priča a mali cijelo vrijeme "mama? mama?". Na kraju ga ona pogleda i pita 'što' a mali zastane, pa brizne u plač. I sad si mi mislimo što je sad, a mali kroz plač: "Zaboravio sam što sam htio reć!!" Very Happy

@4th: he he... sweet Smile

_________________
Gay je OK! Valjda Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 26.06.2004 19:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mogli bi unutra FFA otovriti FC (fight club) za ovako iscrpne teme :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 26.06.2004 19:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

FC -- moderators: none Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 26.06.2004 19:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
FC -- moderators: none Twisted Evil


sweet dreams Cool

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mia



Joined: 04 Feb 2004
Posts: 52
Location: Zagreb

PostPosted: 26.06.2004 20:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i would sooooo fight forca right now! do you feel lucky, punk? (umjesto guna insert veliku spužvastu macolu Very Happy )

@dunga: Cool Applause

(btw. zna li netko gdje u zg ima za kupiti tih gumenih/spužvastih čekića ili palica... trebaju mi dva rrrrrrrah )
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 26.06.2004 21:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:

Very Happy
@empyros: pa nije ti Norman Cook aka. Fatboy Slim onaj debeli sa covera.. hehe.. Norman ti je onako, skinny tall guy. Smile
zapravo izgleda malo kao Domba.


ma kako nije? Wink
pa evo ti ga, spreman je za fight !
Fatboyfighter

Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 26.06.2004 23:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forca wrote:
...ali sta je je mrzim pedere pa ti reci sta oces

Pa svatko od nas je malo konzervativan. Me for instance, ne mogu smislit ljude s mobitelima Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 27.06.2004 00:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
forca wrote:
...ali sta je je mrzim pedere pa ti reci sta oces

Pa svatko od nas je malo konzervativan. Me for instance, ne mogu smislit ljude s mobitelima Razz


Ajoj, a danas sam si baš kupio novi mob... Simemens MC60... Smile Dont you love me anymore lol Smile)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 27.06.2004 00:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa sad si u tim godinama, imat ćeš novi mob svake godine Smile

I Nataša je nedavno dobila novi mob, prije uopće nije visila na starom, sad je u stanju po cijeli dan tipkat... Samo zato što ima ljepši skin i lijepe menije Cool

Najbolji učenik u našem razredu cijeli je četvrti razred proveo na mobu, držao bi ga ispod klupe i tužno gledao u njega, čekajući da mu dođe poruka... Znao bi on tako gledat u njega po pol sata... He he baš se sjećam toga kako je bilo kod Erjavca, cijeli sat ne bi pogledao na ploču
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 27.06.2004 10:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Pa sad si u tim godinama, imat ćeš novi mob svake godine Smile

I Nataša je nedavno dobila novi mob, prije uopće nije visila na starom, sad je u stanju po cijeli dan tipkat... Samo zato što ima ljepši skin i lijepe menije Cool

Najbolji učenik u našem razredu cijeli je četvrti razred proveo na mobu, držao bi ga ispod klupe i tužno gledao u njega, čekajući da mu dođe poruka... Znao bi on tako gledat u njega po pol sata... He he baš se sjećam toga kako je bilo kod Erjavca, cijeli sat ne bi pogledao na ploču


Znači to si ti... Misteriozan lik s razredne fotke Smile))) Baš sam nazvao Nataly da li ti zna nick... LOL this is funny...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 27.06.2004 12:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:

ti stvarno mislis da su se nekada ljudi jebavali iskljucivo da bi imali djecu, a ne iz gusta i cistog spolnog nagona? drugim rijecima, vjerujes da ima onih koji su to radili 2-3 puta u zivotu? (mene ovo vec podsjeca na Pythonovce...)


every sperm is sacred Whistle

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 27.06.2004 16:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"...God shall make them pay for
Each sperm that can't be found" Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 27.06.2004 17:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

and God said: "Let there be sperm?!" Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 28.06.2004 09:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
and God said: "Let there be sperm?!" Smile

and the sperm started to float...

Sad imam totalno u glavi cijeli onaj "mjuzikl" dio iz MP-a.. "Eveeery speeeerm is saaaaacred, eveeeeeery speeeerm is goooood".... Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 28.06.2004 09:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jeste li kad vidjeli spermice pod mikroskopom?? Very Happy pa kad navale svi na mjehuric zraka jer su ga zamjenili za jajasce???

ako nekome treba microskop....rpodajem jeftino Laughing Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 28.06.2004 09:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
jeste li kad vidjeli spermice pod mikroskopom?? Very Happy pa kad navale svi na mjehuric zraka jer su ga zamjenili za jajasce???
ako nekome treba microskop....rpodajem jeftino Laughing Laughing

hahahha.. OLEEEEEE.. i svi na bubble. I jedan onako pametni spermich kaze ostalima koji se komesaju okolo: "ej.. ej.. mir mir.... zajebali su nas". Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 28.06.2004 09:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe, cult movie "sve sto ste zeljeli znati o sexu a niste se usudili pitati" Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 28.06.2004 18:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
keye wrote:
jeste li kad vidjeli spermice pod mikroskopom?? Very Happy pa kad navale svi na mjehuric zraka jer su ga zamjenili za jajasce???
ako nekome treba microskop....rpodajem jeftino Laughing Laughing

hahahha.. OLEEEEEE.. i svi na bubble. I jedan onako pametni spermich kaze ostalima koji se komesaju okolo: "ej.. ej.. mir mir.... zajebali su nas". Very Happy


Ma najbolje da ti kreneš raditi još jedan flash movie... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 01.07.2004 13:58    Post subject: Re: who would you fight? Add user to your forum ignore list Reply with quote

zeleni_spijun wrote:
Philatz wrote:
If you could fight any celebrity (living and dead), who would you fight?
- I'd fight Kubrick. Smile

tek kada pobjedis sebe mozes se nositi sa drugima

Yeah. ain't that a bitch.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 05.07.2004 18:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja bi tukla maju šuput i vlatku pokos..
vlatki bi ugurala njenu vlastitu manolo blahnik štiklu u ona ogromna, lajava usta i nadala se da nikad neće više zapjevat..

maju šuput bi istukla iz estetskih razloga... fakat bi trebala postojati modna policija... Smile)))

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.07.2004 18:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:
ja bi tukla maju šuput i vlatku pokos..
vlatki bi ugurala njenu vlastitu manolo blahnik štiklu u ona ogromna, lajava usta i nadala se da nikad neće više zapjevat..
))


vlatka pokos pjeva???????, Shocked Shocked Shocked Shocked sta nije ona bila neka voditeljica??

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 05.07.2004 18:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

losa pjevacica koja je postala losa voditeljica pa sada opet hoce biti losa pjevacica

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 7 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group