Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
who would you fight?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 26.06.2004 00:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Jednostavno... ! Što znači jednostavno? Nakon što se kaže "ljudi se tako i tako rađaju" treba i pokušati i protumačiti neke stvari, a ne stati na 'jednostavno'. Ja se slažem sa svime što ti kažeš, ali čovjek se razmnožava spolnim putem. To znači da dvoje ljudi suprotnog spola moraju biti skupa da bi se napravila malena :twins.

to znaci da vjerujes da smo tu samo da bi se dalje reproducirali...i da na neki nacin osoba koja nije napravila dijete nije ispupnila svrhu svoga postojanja....eto, s tim se ne slazem...
ne mogu nikako misliti da smo tu primarno kao reproduktori.

Quote:
Nadalje, ako su se pojavili seksualno izopačeni ljudi (recimo, mazohisti), to onda mora biti nekakav poremećaj, bug, krivi signal u nekom krivom neuronu. To se dešava u prirodi. Rodio se čovjek koji ima toliku kitu da, kad ima erekciju, padne u nesvijest zbog nedostatka krvi. Rodio se čovjek koji jezik može smotati kao roladu. Ljudi se rađaju bez ruke, noge... To su greške u računu prirode kao što postoje bugovi u php kodu.

sve sto si spomenuo podrazumijeva nekakve "smetnje" osobama koje imaju taj poremecaj, a ponekad i drugima...koju smetnju imaju homoseksualci i koja je smetnja koju poruzrokuju drugima?

Quote:
Sada, ako se vratimo na homoseksualce, recimo pedere, vidjet ćemo dvije osobe koje svoj spolni organ inače namijenjen za reprodukciju guraju na mjesto koje priroda nikako nije namijenila za nešto takvo.

zaboravio si zene homoseksualce? one nista nigdje ne guraju (svojega).... kao i vecina, koncentriras se puno vise na muske gayeve...
prema tome bi i onanija bila protuprirodna i nenormalna, jer cemu da drkam ako je netko osmislio organ koji bi trebao to rijesiti? ako se ne varam, nije nigdje receno nit dokazano da je to stetno, osim sto neki propovijedaju da se radi toga ide u pakao

Quote:
Takvi ljudi su bili neshvaćeni i proglašavani nenormalnima dugi niz godina iz razloga što se na taj način priroda brani od onoga što ne želi.

ljudi se na taj nacin brane od onoga sto ne zele, priroda se od onoga sto ne zeli brani na drugi nacin. (znaci li to da se priroda dugo branila od postojanja crnaca, zidova, i dr.?)

Quote:
Društvo ne gradi pravila, pravila se grade sama kroz onaj rekurzivni proces koji neki zovu samoodržanjem, neki prirodnom selekcijom, neki preživljavanjem jačega.

ne, drustvo gradi pravila...priroda ne gradi nikakva pravila....po tome bi svaki genocid bio priroda koja se brani, a ne zlocin

Quote:
Kad se pravila na tako jedan apstraktan način rađaju, društvo ih provodi, usađuje u moral.

drustvo kroji moral.....nekda je bilo nemoralno imati vanbracno dijete..od cega se tu priroda morala braniti i sto je tu priroda skrojila? pa dobila je svoje fakin dijete nastalo od dvoje ljudi razlicitog spola!

Quote:
Moral nam brani da ubijemo drugog čovjeka,

ljudskost ti brani da to ne ucinis, ne moral...ako ne ubijas ljude samo zato sto je to "moralno" ne ciniti onda si i licemjer...

Quote:
moral nam brani da počinimo incest.

prije zdrava pamet

Quote:
Kada shvatimo važnu ulogu morala, shvatit ćemo važne razloge iza toga, razloge zašto je moral takav kakav jest.

moral nije neka apsolutan vrijednost, i kao sto znas, razlikuje se od kulture do kulture, upravo zato nije produkt prirode vec drustva
(ako treba pr.: negdje je totalno nemoralno i neprihvatljivo setati ulicom nepokrivenog lica, negdje je potpuno nemoralno gledati ljude u oci ...)

Quote:
Osobu ne smijemo ubiti zbog društvenog ugovora, a incest ne smijemo počiniti zbog gena. Ali ljudi to davno nisu znali, nisu znali da među njima postoji društveni ugovor i nisu znali da incestom dolazi do poremećaja u genima, a svejedno su imali moral, što dokazuje da je on iznad ljudske svijesti i da nešto drugo postavlja pravila, ne mi.

tu si malo pobrkao....moral koji su razne vjere propovjedale nastao je upravo zato sto su ZNALI za neke posljedice...(banalan primjer ti je s muslimanima i jedenjem svinjetine...propovijedalo se nejedenje jer se znalo da se meso u toplim krajevima lako pokvari i stoga moze poruzrociti tazne bolesti pa i smrt.....propovijedala se pokornost i poslusnost vladaru kao moralno ponasanje ne da bi se zastitila raja, vec da bi vlastela profitirala...itd)

Quote:
Moral je dugo vremena branio homoseksualizam jer je on na neki način bio poremećaj, seksualna devijacija. Mnogi se možda ne slažu, no neslaganje pojedinaca neće poljuljati činjenicu da su homoseksualce takvima smatrali.

vratimo se na grke i sl...smatralo se devijacijom, pa nije, pa opet jest, ap opet nije....gdje je tu priroda? malo se i ona predomislja???? neodlucna je? (malo su bile moralne kratke suknje, pa nisu, pa opet jesu...priroda? ne, ekonomski uvjeti..imas cijele teorije upravo o ovoj temi...pogledaj modu u doba ratova...kao i "postrozenje" morala u to doba...sve uvjetovano losim ekonomskim uvjetima i socioloskim uvjetima, recesijama)

Quote:
Ja pokušavam ukazati na tu promjenu morala i želim pokazati kako čovječanstvo prerasta eru kad su se ljudi spolno razmnožavali te ulazi u eru nespolnog, želim ukazati na to kako su seksualne izopačenosti sada postale redovite jer su ljudi zbunjeni tranzitnom pojavom i još se nisu prilagodili te želim reći ako moral sad dozvoljava homo samo je pitanje vremena kad će moral osuditi čiste hetero.

ti, dakle, predvidjas kraj ljudskog roda nametnutog iz nekog razloga prirodom (ako vec noa kroji moral)?

Last edited by 4thshadow on 26.06.2004 00:48; edited 1 time in total

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 26.06.2004 00:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forca wrote:
forca wrote:
neven ciganovic i dorjan elezovic...OVDJE SAM NAPISALA NEŠTO JAKO GLUPO I SVEČANO OBEĆAJEM DA NEĆU NIKAD VIŠE


ne znam ko je od admina ovo napisao, ali apsolutno ne mislim da je ovo sto sam napisala nesto jako glupo, jer sam kao i svi ostali odgovorila na topic...


napisala si nesto vrlo glupo u rangu: mrzim karlovcane, mrzim hrvate, mrzim crnce, mrzim ljude koji imaju samo osnovnu skolu, mrzim.....(sto je velika razlika od: mrzim lazljivce, mrzim bahate, mrzim...nesto sto je vezano uz neku negativnu ljudsku osobinu...)tvoja je izjava bila rasisticka, odnosno, seksisticka, a to spada u vrijedjanje, a to tu ne zelimo.
i topik nije "koga vi mrzite" nego protiv koga biste se borili.., ali svejedno...

Last edited by 4thshadow on 26.06.2004 00:51; edited 1 time in total

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 26.06.2004 00:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@sulien: jako fino razradjeno. sve me to podsjeca na huxleya i na brave new world.

mislim da te neke, nazovimo tako 'nove' pojave, ili njihovo toleriranje ne mozemo nazvati neprirodnim i pozivati se, kao sto se mnogi pozivaju, na prirodu. to se donekle moglo prije parsto tisuca godina, kada je ljudsko drustvo bilo uredjeno nalik na zivotinjsko, ali danas ne. iz jednostavnog razloga sto mi vec jako odavno ne zivimo u skladu s prirodom, iako smo okruzeni njome. ne mozemo ocekivati da se ljudi ponasaju u skladu s prirodnim zakonima jer je njihov utjecaj na danasnjeg covjeka sveden na minimum. ne mozemo ocekivati da cemo pustit hendikepirane da se sami snalaze jer nam prirodni zakon kaze da jaci opstaje. danasnje drustvo doslo je na jednu potpuno drukciju razinu umanjujuci drasticno utjecaj prirodnih zakona. kao sto sulien kaze, zapocela je tranzicija iz spolnog u nespolno. cim je doslo do toga da spolni odnos ne nastaje zbog stvaranja potomstva vec iz cistog uzitka, nije li besmisleno optuzivati one koji uzivaju na drukciji nacin od onog, prirodnim zakonom nam propisanog. hetero seva bez stvaranja potomka i homo seva podjednako nisu u skladu s prirodnim zakonima koji su, kao sto sam vec spomenuo, poprilicno marginalizirani.

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 26.06.2004 00:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[shilokko] wrote:
cim je doslo do toga da spolni odnos ne nastaje zbog stvaranja potomstva vec iz cistog uzitka, nije li besmisleno optuzivati one koji uzivaju na drukciji nacin od onog, prirodnim zakonom nam propisanog. hetero seva bez stvaranja potomka i homo seva podjednako nisu u skladu s prirodnim zakonima koji su, kao sto sam vec spomenuo, poprilicno marginalizirani.


ti stvarno mislis da su se nekada ljudi jebavali iskljucivo da bi imali djecu, a ne iz gusta i cistog spolnog nagona? drugim rijecima, vjerujes da ima onih koji su to radili 2-3 puta u zivotu? (mene ovo vec podsjeca na Pythonovce...)

a u Brave new worldu moral apsolutno kroji drustvo, a ne priroda....

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 26.06.2004 00:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Ja pokušavam ukazati na tu promjenu morala i želim pokazati kako čovječanstvo prerasta eru kad su se ljudi spolno razmnožavali te ulazi u eru nespolnog, želim ukazati na to kako su seksualne izopačenosti sada postale redovite jer su ljudi zbunjeni tranzitnom pojavom i još se nisu prilagodili te želim reći ako moral sad dozvoljava homo samo je pitanje vremena kad će moral osuditi čiste hetero.


Stari moj ako se ljudi nastave razmanažati brzinom kojem se sada razmnažamo i pri tome konzmiramo prirodu tvoji unuci neće imati gdje živiti ili još gore što disat. Ja mislim da su homseksualci prirodan mehanizam da se priroda obrani od prepopulacije ljudi.
Čak sam istu raspravu vodio na News Today-u. I većina ljudi se složili s time, ali tamo ih većina nije bila toliko gay - bashing nastrojeno jer je homoseksulanost normalna pojava kod njih i duboko integrirana u evropsku/svijetsku kulturu.

Last edited by raytech on 26.06.2004 01:01; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 26.06.2004 01:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
[shilokko] wrote:
cim je doslo do toga da spolni odnos ne nastaje zbog stvaranja potomstva vec iz cistog uzitka, nije li besmisleno optuzivati one koji uzivaju na drukciji nacin od onog, prirodnim zakonom nam propisanog. hetero seva bez stvaranja potomka i homo seva podjednako nisu u skladu s prirodnim zakonima koji su, kao sto sam vec spomenuo, poprilicno marginalizirani.


ti stvarno mislis da su se nekada ljudi jebavali iskljucivo da bi imali djecu, a ne iz gusta i cistog spolnog nagona? drugim rijecima, vjerujes da ima onih koji su to radili 2-3 puta u zivotu? (mene ovo vec podsjeca na Pythonovce...)

a u Brave new worldu moral apsolutno kroji drustvo, a ne priroda....

mislim da nisam bas shvacen. to sam i htio reci. da priroda vise ne igra nikakvu ulogu u postavljanju tih nekih normi jos otkad je covjek prvi put odlucio napravit sebi krov nad glavom ili se mozda obuc u nesto toplo. zato i mislim da je glupost napadat homosexualce s nekakvim argumentima vezanim uz prirodne zakone jer nam oni skoro vise nista ne odredjuju. zato i govorim koliko je licemjerno govorit (najcesce od strane klera) da su oni protiv gayeva jer je njihov spolni odnos cisti uzitak bez ploda. pa zar tako nije i kod vecine hetera?

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 26.06.2004 01:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@shilokko: moj bed, krivo sam, ocito, protumacila

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 26.06.2004 01:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto naspavao sam se, nisam više ljut što moram učit, flejm se ugasio.

Isprike forci, I was to harsh i zaboravio sam gdje živim.

Make pace, not war

Last edited by raytech on 26.06.2004 10:23; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 26.06.2004 02:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@All : Dajte ljudi ! Nnapravite si svoj topic "homo Vs. hetero" ,nemojte spoilat ovoga... Rolling Eyes

BTW ...
I'd fight Mr. Fatboy Slim !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 26.06.2004 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ontopic: izgubio sam se na pola texta.. Smile)

offtopic: samo cu reci da kad se ovako razvije forum onda covijek ne zna od cega bi poceo. i nije se jednom desilo da je netko nesto napisao, otisao offline - ljudi ga u medjuvremenu krivo skuze i napisu 500 postova na forumu.. on se vrati i vidi 500 postova i ne zna od kuda bi se poceo braniti ali zapravo se nema za sto braniti jer je sve vec receno i zavrseno. mozda cak i vidi da je pogresno nesto napisao ali sada je vec kasno da ispravi ili da se izvlaci jer ce to biti ociti primjer kako se netko izvlaci iz govara. dakle, jedino sto mogu preporucati je: "Place your brain into a fuckin' gear before you start typin' on the keyboard".

@Empyros: Pretpostavljam da bi ga isto onako "tukao" iz postovanja jelda? ili?? ili oces da ti Norman kicka ass fo' real?!

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 26.06.2004 12:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
"Place your brain into a fuckin' gear before you start typin' on the keyboard".


jako mudro filac, ali ovo nije bio taj slucaj....nitko tu nije bio neshvacen...forca nam je 3x fino potvrdila da mrzi homoseksualce i oko toga se rasprava vrtila...sumnjam da je itko napisao gro texta slucajno

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 26.06.2004 13:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
samo cu reci da kad se ovako razvije forum onda covijek ne zna od cega bi poceo. i nije se jednom desilo da je netko nesto napisao, otisao offline - ljudi ga u medjuvremenu krivo skuze i napisu 500 postova na forumu.. on se vrati i vidi 500 postova i ne zna od kuda bi se poceo braniti ali zapravo se nema za sto braniti jer je sve vec receno i zavrseno. mozda cak i vidi da je pogresno nesto napisao ali sada je vec kasno da ispravi ili da se izvlaci jer ce to biti ociti primjer kako se netko izvlaci iz govara.

pametno.. zajebana je stvar brzina neta i razvijanja jedne teme.. ne govorim o ovoj temi konkretno, nego inace o tom problemu.. ali opet ne mozes znat hoce li te netko krivo shvatit prije nego se razvije 10000 teorija.. Wink
mislim da bi se trebalo poslusat ljude kojima se dogodilo ovo sto je fil rekao.. opet kazem.. ne odnosi se na ovu temu, nego inace..

peace..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 26.06.2004 13:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
Philatz wrote:
"Place your brain into a fuckin' gear before you start typin' on the keyboard".

jako mudro filac, ali ovo nije bio taj slucaj....nitko tu nije bio neshvacen...forca nam je 3x fino potvrdila da mrzi homoseksualce i oko toga se rasprava vrtila...sumnjam da je itko napisao gro texta slucajno

ne ne to stoji. to mi je jedna od onak, najglupljih izjava na mi3-u - sa svim postovanjem forco... naravno da svatko ima pravo na svoje misljenje i ukoliko postujem necije misljenje ne znaci da se s tim misljenjem moram i sloziti.

ali zato sam i stavio to "place..".. pod "offtopic toga sto sam rekao jer nisam htio da se veze uz ovo, no cesto je stvarno onako kada se zbog nemara onog koji pise sve krivo shvati..

quote ars.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 26.06.2004 13:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
ali zato sam i stavio to "place..".. pod "offtopic toga sto sam rekao jer nisam htio da se veze uz ovo, no cesto je stvarno onako kada se zbog nemara onog koji pise sve krivo shvati...


:)) ajd se i drugi put to sjeti napisati (kad treba) :)) uletio si s tim kao savrsenim primjerom kako da te netko (ja) na licu mjesta krivo shvati :) (a mozda jer je bilo na krivom licu..mjesta..da..hm)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 26.06.2004 13:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam čitao Huxleya, ali bih htio. Zapravo, nisam čitao gotovo ništa što raspravlja o drušvu i ljudima... Embarassed Možda bih i saznao neke stvari...

Quote:
sve sto si spomenuo podrazumijeva nekakve "smetnje" osobama koje imaju taj poremecaj, a ponekad i drugima...koju smetnju imaju homoseksualci i koja je smetnja koju poruzrokuju drugima?

Prije: društvo nije bilo spremno za nespolno razmnožavanje i homoseksualnost je bila 'smetnja' jer je to bila zajednica dva čovjeka koja ne može uraditi 'plodom'. Sada: društvo postaje spremno za nespolno razmnožavanje i homoseksualci su prihvaćeni jer više nisu 'smetnja', tj. zajednica dvoje ljudi u budućnosti neće služiti za pravljenje djece već eventualno za odgajanje istih.

Quote:
drustvo kroji moral.....nekda je bilo nemoralno imati vanbracno dijete..od cega se tu priroda morala braniti i sto je tu priroda skrojila? pa dobila je svoje fakin dijete nastalo od dvoje ljudi razlicitog spola!

Za pravljenje djece obitelj kao zajednica nije nužna, no bez čvrste obitelji budućnost djeteta i kvaliteta njegovog odgoja je upitna. Dvoje se ljudi, osim seksa, moraju i povezati nečim konkretnim... i eto braka Surprised "love and marriage, love and marriage... goes together like a horse and carriage"

Quote:
ti, dakle, predvidjas kraj ljudskog roda nametnutog iz nekog razloga prirodom

Ne, ne kraj ljudskog roda, već kraj spolnog razmnožavanja. Ljudski rod će još dugo... Very Happy

shilokko wrote:
cim je doslo do toga da spolni odnos ne nastaje zbog stvaranja potomstva vec iz cistog uzitka, nije li besmisleno optuzivati one koji uzivaju na drukciji nacin od onog, prirodnim zakonom nam propisanog

Ovo mi je jako dobro

4tHshadOw wrote:
ti stvarno mislis da su se nekada ljudi jebavali iskljucivo da bi imali djecu, a ne iz gusta i cistog spolnog nagona? drugim rijecima, vjerujes da ima onih koji su to radili 2-3 puta u zivotu? (mene ovo vec podsjeca na Pythonovce...)

"But that's the same with us!"
"What do you mean?"
"Well, we have two children... And we had sex twice!"
"But that's not the point! We could have had it anytime we wanted it."
"Oh...?"

...ovako nešto Smile

Ljudi to rade zbog nagona, a nagon hoće da se rade djeca. Seks samo zbog gušta je sporedna stvar, kao i sladoled. Ljudi misle da se seksaju zbog gušta i onda hopla... Eto dijete, šta ćemo sad, ništa, zadržat ćemo ga. Kako niti jedna kontracepcija nije 100% sigurna tako niti jedan seks nije 100% gušt Twisted Evil beware

raytech wrote:
Stari moj ako se ljudi nastave razmanažati brzinom kojem se sada razmnažamo i pri tome konzmiramo prirodu tvoji unuci neće imati gdje živiti ili još gore što disat. Ja mislim da su homseksualci prirodan mehanizam da se priroda obrani od prepopulacije ljudi.

To je isto jedna od teorija, kao i moja... Neki misle da su alergije (naprimjer, nenormalna reakcija ljudi na naoko bezazlenu ambroziju) način na koji se priroda brani od čovjeka. No, na Zemlji ima još puno neiskorištenog mjesta i još puno kuća dvokatnica gdje će jednom biti neboderi. Na Zemlju definitivno stane još par milijardi. A skoro ćemo i u svemir Shocked Smile

Jako je zanimljivo pričat s vama ljudima, naročitvo s 4th... Very Happy Ukazuje ti na propuste u vlastitim zaključcima Confused

Al smeta me, ak ja počnem pobjeđivat u raspravi, ona uvijek može postat završnu riječ i lockat topic Mad Grr

Hehe kidding Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 26.06.2004 13:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forca wrote:
...no ja jednostavno ne podnosim taj musko-muski fizicki seksualni kontakt i zbog toga mi se gade! puno sam puta vidila homoseksualce i jednostavno bi mi se zgadilo kad bi se poceli zvaliti pred menom...

aleluja!
znam kako ti je - ja imam slicne stavove - ne mogu podnest zene koje misle da su jednako vrijedne kao i muskarci (zamisli...); gadi mi se vozit se sa srbima u istom tramvaju (mislim, kamo to vodi...); idu mi na kua brojna parkiralista za invalide (nema nogu - nema parkinga!); smatram da bi patuljke, mongoloide, debile i retarde trebalo uklonit iz drustva (em sto su los genetski materijal, em ih je ruzno za vidjet. a zamisli kak bi izgledalo da se jos i pocnu zvalit u javnosti! bljak!); prezirem tipove s dugom kosom; ekipa koja fura naocale je samo korak od invalida (dakle, proc!); crnci smrde; azijati imaju male pimpeke; zagorci su glupi; dalmosi su lijeni; hercegovci su lopovi, dizajneri su pedercine (ili, ako se radi o manjevrijednim zenama-dizajnerima - frustrirane muskarace), sirotinja je sljam... e, i smatram da bi pusacima trebalo odrezat desnu saku i zasit usnice. ali to je samo moje misljenje...

btw - ja bih se tukao sa isusom. i nekak si mislim da bi on, nakon sto mu ispricam u sto se njegova ideja pretvorila, spustio gard...
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 26.06.2004 13:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Nisam cˇitao Huxleya, ali bih htio. Zapravo, nisam cˇitao gotovo nisˇta sˇto raspravlja o drusˇvu i ljudima... Embarassed Mozˇda bih i saznao neke stvari...

dobra ideja. mozda nakon opseznijeg proucavanja gradiva shvatis da su tvoji "argumenti" gomila notornih budalastina koje izlaze iz besmislenih premisa, pa ih, shodno tome, ne nalazim potrebnim pobijati. Wink
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 26.06.2004 13:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Quote:
sve sto si spomenuo podrazumijeva nekakve "smetnje" osobama koje imaju taj poremecaj, a ponekad i drugima...koju smetnju imaju homoseksualci i koja je smetnja koju poruzrokuju drugima?

Prije: društvo nije bilo spremno za nespolno razmnožavanje i homoseksualnost je bila 'smetnja' jer je to bila zajednica dva čovjeka koja ne može uraditi 'plodom'. Sada: društvo postaje spremno za nespolno razmnožavanje i homoseksualci su prihvaćeni jer više nisu 'smetnja', tj. zajednica dvoje ljudi u budućnosti neće služiti za pravljenje djece već eventualno za odgajanje istih.


sam sebi pocinjes brkati sadasnjost i proslost....prema tvojoj teoriji drustvo ce tek u buducnosti postati spremno za nekakvo nespolno razmnozavanje (ukoliko toga ikad bude), a homoseksualci su nekada smetali jer nisu mogli uroditi plodom...da te ja vratim na grke ili ces sam? (ni onda nisu mogli uroditi plodom, ali su bili prihvaceni, kao i mnogo puta u povijesti)
Ova teorija gore ti je jako labava...homoseksualci nisu mogli biti smetnja u tom kontekstu, jer nisu unistavali tudje plodove, samo nisu donosili svoje ..dakle, no harm u tom smislu....
sto stavljas u korist nespolnog razmnozavanja? mislim, imas tu teoriju, ali nemas nikakav dokaz ili naznaku tome? mislis na umjetnu oplodnju ili na to da ce se svaka jedinka u buducnosti moci sama razviti bez potrebe neke druge? (dakle, nekakvom diobom ili sl).

sto se tice zajednice koja odgaja djecu...procitaj Huxleyev "Otok", bit ce ti sigurno zanimljiv

Quote:
Za pravljenje djece obitelj kao zajednica nije nužna, no bez čvrste obitelji budućnost djeteta i kvaliteta njegovog odgoja je upitna. Dvoje se ljudi, osim seksa, moraju i povezati nečim konkretnim... i eto braka :o "love and marriage, love and marriage... goes together like a horse and carriage"

da, ali i danasnja vanbracna djeca nemaju tu obitelj, a opet je to danas moralno prihvatljivo. i danas ce svakom samohranom roditelju biti teze "podici" dijete nego u skladnoj obitelji, samo sto samohrane majke vise ne nazivaju kurvama, vanbracnu djecu kopilad i nitko im vise u drustvu ne otezava zivot ...dakle, uvjeti se nisu promijenili, ali moral jest.
nitko nije imao neku vecu prijetnju za opstanak drustva u samohranim majkama, nego su one i njihova djeca imale prijetnju drustva. danas je to samo moralno prihvatljivo i drustvo i vise ne prijeti i ne otezava zivot.


Quote:
Ljudi to rade zbog nagona, a nagon hoće da se rade djeca. Seks samo zbog gušta je sporedna stvar, kao i sladoled.

mozes to i okrenuti na to da su djeca sporedna stvar ispunjavanja tog gusta i nagona...(zasto bi to bilo primarno? ako zelis dijete potrudit ces se da ga imas, ako ga ne zelis, a zelis se jebavat, potrudit ces se da ga nemas..tako je oduvijek....u korist tome, kinezi kao prilicno stara civilizacija, koristili su vec u drevna vremena kontracepciju...a i ne samo oni)


Quote:
Al smeta me, ak ja počnem pobjeđivat u raspravi, ona uvijek može postat završnu riječ i lockat topic :x Grr

ma nema brige....neces pobjedjivat :)) (...jer ovo nije natjecanje)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 26.06.2004 13:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@dunga: car! :) kratko i nedvojbeno jasno

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 26.06.2004 14:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Smisao zivota zivog bica (svjesno ili nesvjesno) je osobna sreca. I svatko se ponasa i djeluje u skladu s time... i to je "prirodni" zakon.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 26.06.2004 15:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:

Za pravljenje djece obitelj kao zajednica nije nužna, no bez čvrste obitelji budućnost djeteta i kvaliteta njegovog odgoja je upitna.

Question Shocked
znas li ti koliko unistenih ljudi znam jer su rasli u zajednici isforsiranih brakova i koliko normalnih ljudi koji su rasli samo sa majkom?
za zdravi psiho-motorni razvoj djeteta potrebno je puno ljubavi a ne "cvrsta" obitelj. ako su oba roditelja jos bolje ali ako su roditelji zajedno samo zbog djece, boze nas sacuvaj i savjetujem im da se odmah razvedu ako vole to dijete.

neki ljudi su odgojeni i u sirotistima bez oba roditelja i izasli su puno bolje osobe od masu razmazenih kretencina koji imaju oba roditelja.

mislim uopce kako se tako nesto moze stavljat pod upitnik?

Quote:
Dvoje se ljudi, osim seksa, moraju i povezati nečim konkretnim... i eto braka Surprised "love and marriage, love and marriage... goes together like a horse and carriage"

to vazi za svaku vezu sa i bez djece.

pazi sve ovo generaliziranje je jako opasno, to mi lici na onaj sajt gdje je jedna antropologinja pokusava uvjeriti zene da treba dojiti do sedme godine jer po njenim promatranjima zivotinja djeca prirodno napustju sisu od druge do sedme godine!
dzizus! pa covjek 70% energije potrosi na mentalne procese a ona me upsporedjuje s mackom! Shocked ono sto je najgore ima ljudi koji u to vjeruju. Exclamation
eto trebalo bi malo tu "prirodu" vec jednom staviti sa strane i skusiti da mi nismo samo "u se, na se i poda se" kao ostali zivotinjski svijet vec smo homo sapiens, sto znaci nesto ipak malo kompliciranije.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 26.06.2004 15:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:

@Empyros: Pretpostavljam da bi ga isto onako "tukao" iz postovanja jelda? ili?? ili oces da ti Norman kicka ass fo' real?!


pa nego kako ? Smile
isto bi on ja njemu malo spank-a ass fo' real ... Wink
ono ...pošajba bi se s njim krvnički .. Twisted Evil
pa da vidimo `ko je gazda !
nekoko mi se ćini zdepast ...nije baš toliko okretan pa bi ga moga lako dobit Rolling Eyes
hoćeš li ti bit bookie ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 26.06.2004 16:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
btw - ja bih se tukao sa isusom. i nekak si mislim da bi on, nakon sto mu ispricam u sto se njegova ideja pretvorila, spustio gard...

e to je ono sto sam ja mnogim ljudima, i na nekim forumima, i na svom blogu govorio i pokusavao objasnit. dzizs je bio revolucionar. i to najveci u povijesti. a sada njegovo djelo svojataju gusitelji revolucija, neprijatelji svakog progresa i promjene. bljak!

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
GrUdI



Joined: 01 Nov 2003
Posts: 178
Location: Dalmacija...

PostPosted: 26.06.2004 18:09    Post subject: a Add user to your forum ignore list Reply with quote

I would also fight my mom...

_________________
Hey mam look it's me!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 26.06.2004 19:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
Philatz wrote:
ali zato sam i stavio to "place..".. pod "offtopic toga sto sam rekao jer nisam htio da se veze uz ovo, no cesto je stvarno onako kada se zbog nemara onog koji pise sve krivo shvati...

Smile) ajd se i drugi put to sjeti napisati (kad treba) Smile) uletio si s tim kao savrsenim primjerom kako da te netko (ja) na licu mjesta krivo shvati Smile (a mozda jer je bilo na krivom licu..mjesta..da..hm)

Very Happy

@empyros: pa nije ti Norman Cook aka. Fatboy Slim onaj debeli sa covera.. hehe.. Norman ti je onako, skinny tall guy. Smile
zapravo izgleda malo kao Domba.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 6 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group