Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Splitska Banka
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
eSc4lad3



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 32
Location: RI-City

PostPosted: 24.09.2003 16:48    Post subject: Splitska Banka Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sto god treeebaaasss....Sto god traaazzziiiissss...

Cool

Eto, reklama nije nista extra ali mi je fora. I nasa je Cool [cudno].

_________________
iNfecTed.unlimited - Ministry of Online Gaming
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 24.09.2003 20:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ta reklama je definicija idiotizma. amen.
Back to top
View user's profile Send private message
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 24.09.2003 21:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Slazem se,uzas zivi...

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 24.09.2003 21:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jeste primjetili da je to na bazi američkog načina snimanja "spotova"? ima DOST dinamike.. plesovi i sra*ja.. meni se iskreno ne sviđja, ali dosta takvih se može vidjeti na CNNu ...

meni nije nešto
cosmos
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 24.09.2003 22:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
ta reklama je definicija idiotizma. amen.


Potpisujem!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
collector



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 38
Location: Phobos

PostPosted: 25.09.2003 02:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

totalni debilizam. Ježim se kad čujem reklamu.
U biti, mnoge reklam je lakše gledati bez tona.
Jeste primjetili kak su reklame na novoj za par decibela irtantno glasnije.

_________________
Kowach
Back to top
View user's profile Send private message
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 25.09.2003 10:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kaj ima nekaj drugo na Novoj osim reklama i sapunica?

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 25.09.2003 10:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ima - majkl dudikof.... mislim moras bit u kurcu totalno ako das serijal majkl dudikofa a nedas "Americkog ninju"... pa koj sam kurac ja navlacio crne majice preko glave na crnu trenerku i skrivao se u podrumu nebodera? Da oni meni ne bi dali "Amerckog ninju"? Jebote...

edit: e da, reklama mi je malo ... blje. Oni ce meni nabijat kamate i pjevat? OCE KITU!1

Last edited by emptyhead on 25.09.2003 10:27; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 25.09.2003 10:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gRa wrote:
Kaj ima nekaj drugo na Novoj osim reklama i sapunica?

Ima. Otok izazova. I story super nov@ fakin mjuzik telnts. i junior telnts. i obn telnts.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 25.09.2003 10:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Emti: DA! Mislim, što je ciklus filmove Majkla Dudukoffa bez Americkog Ninje. Jebote, ko čužpajz bez povrća. Ko zubna pasta bez kalcija. Nevalja.

Zyt: Ja se nadam da ne postoji nitko osim nas u svemiru. Nezgodna stvar s tim radio valovima je kaj putuju i putuju. Ako ejlijeni vide music talents, kume gotovi smo. Jednostavno ce nam doc i pobit nas. Sve.

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 25.09.2003 11:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gRa wrote:
Zyt: Ja se nadam da ne postoji nitko osim nas u svemiru. Nezgodna stvar s tim radio valovima je kaj putuju i putuju. Ako ejlijeni vide music talents, kume gotovi smo. Jednostavno ce nam doc i pobit nas. Sve.

Nego, kak se zove onaj film (jel to film, neka serija, il sam sanjao?), na spiku da je zemlja samo jedan veeeeliki reality show za elijene?

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 25.09.2003 11:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Reklama je malo debilasta, a ako se malo bolje pogleda, vidi se da tip koji želi znati o banci na kraju pjesmuljka završi IZVAN banke... Šta će, jadan, istjeralo ga.




I nije mi jasno zašto puštaju i bosanske storisupernove? Naše nisu dovoljne? Mislim, osim što imamo odrasle debile i debile junior, trebamo i strane debile? Dajte nam još i Talijane, pa da režem žile.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 25.09.2003 11:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e sori...meni je stori supernova zakon....daj mi reci jos jednu emisiju na nasim prostorima u kojoj se ljudi idu onaq samovoljno ponizavat?

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 25.09.2003 11:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@retro: sabor? prva hrvatska nogometna liga? dnevnik? hrvatski filmovi?

@painkillerz: ja bi i slovenske karaoke :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 25.09.2003 11:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
@retro: sabor? prva hrvatska nogometna liga? dnevnik? hrvatski filmovi?


true...al za sve ovo sta si nabrojao ljudi dobivaju pare...a na ssn dodui...ispadnu glupi i i odu doma...nikakava korist....zakon jebote Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 25.09.2003 11:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:) istina... al mislim da je tragicnije sto ovi dobivaju pare (npr. veleštovani mauher, katalinić, krpan, mujčin :)) itd.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 25.09.2003 11:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
true...al za sve ovo sta si nabrojao ljudi dobivaju pare...a na ssn dodui...ispadnu glupi i i odu doma...nikakava korist....zakon jebote Very Happy Very Happy Very Happy

Hm, ako ispadnu dovoljno glupi, onda dobiju i pare. I record deal s Croatiom i publicity... Sam se moraju dovoljno potrudit.
On a sideonte, meni bi to bilo super gledat kad bi vecina pevaljki bilo ovak pripremljeno. To ja zovem scenski nastup Twisted Evil

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 25.09.2003 11:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
On a sideonte, meni bi to bilo super gledat kad bi vecina pevaljki bilo ovak pripremljeno. To ja zovem scenski nastup


Hihi.... "Oni koji još nisu posetili vebsajt Jelene Karleuše, pokajaće se! Bekgraund mjuuzak za 5+ a ostalo si možete i zamisliti."
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
lee



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 67
Location: Zagreb

PostPosted: 25.09.2003 11:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
pa koj sam kurac ja navlacio crne majice preko glave na crnu trenerku i skrivao se u podrumu nebodera?

to sam ja isto radi0!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 25.09.2003 11:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lee wrote:
emptyhead wrote:
pa koj sam kurac ja navlacio crne majice preko glave na crnu trenerku i skrivao se u podrumu nebodera?

to sam ja isto radi0!


Shocked
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 25.09.2003 12:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:
Hihi.... "Oni koji još nisu posetili vebsajt Jelene Karleuše, pokajaće se! Bekgraund mjuuzak za 5+ a ostalo si možete i zamisliti."

Mali ispravak, nije to site jelene karlause, nego lika iz svabije koji je bio na koncertu i stavio onda slike... Inace, njegov site je ovaj. Ima tamo svega, horror ljudi moji, horror.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 25.09.2003 12:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

la la.. mi smo dio.. .grupe H N B.... pruzamo usluge sveee... la la... hm hmm.. la....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 25.09.2003 13:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
Painkillerz wrote:
Hihi.... "Oni koji još nisu posetili vebsajt Jelene Karleuše, pokajaće se! Bekgraund mjuuzak za 5+ a ostalo si možete i zamisliti."

Mali ispravak, nije to site jelene karlause, nego lika iz svabije koji je bio na koncertu i stavio onda slike... Inace, njegov site je ovaj. Ima tamo svega, horror ljudi moji, horror.


Dobro, al' uglavnom, 'ko ne ode, kajaće se. Ne, fakat, hoće, to je toliko grozno da je smiješno.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 25.09.2003 13:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se sere od tih novih reklama koje misle da sam ja prosjecni mutavi amer koji pada na zgodne zenske u reklami Smile
seremise od vecine reklama - od ove za banku, tix tide, mister muskolo, kupiulozak i dobi +10 na karizmu i luck, kupi zubnu pastu pa ces sijat bolje od sunca i dobis +10 na light radius....
ODBIJAM! Smile
radje cu zakopat pare u zemlju, prat sa difoltnim praskom za rublje kojeg uvjek pljuju itd. :>
faking amerikanizam, jos ce mi podvalit "hrvatski san" u svakodnevnom zivotu.
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 25.09.2003 13:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A koje tenisice imas, maxy?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group