Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Tražim partnere za branding agenciju
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
milosh



Joined: 27 Aug 2004
Posts: 55

PostPosted: 27.08.2004 03:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo je vec zanimljivo! zainteresovan sam za saradnju! da... bas to... da budemo partneri u poslu. sticajem okolnosti, bas planiram otvaranje pravog studija i dizajn corporate identities mi je jedna od specijalnosti.

javi mi se za vise info.


svako dobro,
m. <:
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
gablu



Joined: 22 Jan 2004
Posts: 41
Location: crikvenica : croatia

PostPosted: 27.08.2004 07:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nsdsg wrote:
Sorry for offtopicing, al' meni ovaj Peeled Orange logo neverovatno lici na

http://www.red-dot.org/


jep, nevjerovatno!! Shocked Shocked

evo, kao autor priznajem da izgledaju kao braca blizanci (skoro, ovaj ima par crtica vise), a jako zanimljivo je animiran na homepageu, stvarno nice... good find :thumbsup:

inace, ovo mi je prvi put da vidim taj logo, neznam koji je prije nastao, ali buduci sam ga napravio pro-bono nije me bas ni briga dal je prije kokos ili jaje.. uglavnom, svaka cast Wink

_________________
no sigs for me. i'm designer. i'm good. so they say.
www.gablu.biz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 27.08.2004 09:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gablu gledam malo portfolio i pitam se... Cek, ako si toliko logoa napravio za strane klijente (pretezno usa), mora da si zaradio masne pare ? ako nisi, trebao si... nemogu vjerovat da si toliko logoa napravio, svaka cast :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 27.08.2004 09:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bit ce da je Esher bio barem jednom od njih inspiracija Wink. Ako ne direktno Esher, onda tutorial iz knjige "Photoshop Underground" (ili "Subway" ili nemam vise pojma kako se knjiga zove... amnezija - posudih knjigu davno i nikad mi je nisu vratili - uglavnom, prva edicija knjige za koju pise majstor s pauskruske? Smile ).

@edgar: obrisao sam post i tebi i philatzu zato jer gablu je rekao svoje - a njega se pita i ne trebaju mu babe narikace sa strane koje su cule "da je jedan crnac negdje u americi silovao zlatnu ribicu" pa sad skacu, vriste i kukaju kako je svijet otisao u qrac.
Philatzov post je naravno bio zajebancija na tvoj post i prijetio je opet odlasku topica u krivom smjeru.

Ako ne mozes prihvatit razloge zasto sam ti obrisao post, onda recimo da se desio problem s bazom podataka i post ti je sam nestao zbog greske. U svakom slucaju, EOD na tu temu.

Takodjer, po iskustvu i nekom patternu, ti bi se za taj svoj post opet morao ispricavat 5 postova poslije pa sam ti ustedio vrijeme.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gablu



Joined: 22 Jan 2004
Posts: 41
Location: crikvenica : croatia

PostPosted: 27.08.2004 11:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
Bit ce da je Esher bio barem jednom od njih inspiracija Wink. Ako ne direktno Esher, onda tutorial iz knjige "Photoshop Underground" (ili "Subway" ili nemam vise pojma kako se knjiga zove... amnezija - posudih knjigu davno i nikad mi je nisu vratili - uglavnom, prva edicija knjige za koju pise majstor s pauskruske? Smile ).


ok, neznam na sta se ovo odnosi, ako se odnosi na post iznad u vezi logoa - vjerovatno sam malo izgubljen (ah, kad cijele dane radis, to ti se dogodi) ali - tko je esher? Question

inace, knjige nisam citao 100 godina, beleteristika me ne interesira.. ja znam citat samo one slikovnice, kao "logolounge" i tako Smile

_________________
no sigs for me. i'm designer. i'm good. so they say.
www.gablu.biz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 27.08.2004 12:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.worldofescher.com/gallery/A39.html Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 27.08.2004 12:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@empty: u prvom je bio typo: escher Wink

EDIT:
btw. strasan lik !

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 27.08.2004 12:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@budha: thx
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gablu



Joined: 22 Jan 2004
Posts: 41
Location: crikvenica : croatia

PostPosted: 27.08.2004 13:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jap, cini se da je sve krenulo od eschera ili kakogod... eh, steta sta se nisam rodio prije, sad su sve ideje vec iskoristene Crying or Very sad

nego, to me podsjeca na ono, kad je glavni u zavodu za patente u USA negdje pocetkom 20. (ili krajem 19.) stoljeca trazio da se taj zavod zatvori jer su "ljudi izmislili sve sta se dalo izmislit" Laughing

_________________
no sigs for me. i'm designer. i'm good. so they say.
www.gablu.biz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 27.08.2004 14:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
milosh



Joined: 27 Aug 2004
Posts: 55

PostPosted: 27.08.2004 15:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

auuu.... kakav offtopic! logos mi se dopadaju, inace.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
nsdsg



Joined: 16 Feb 2004
Posts: 23

PostPosted: 28.08.2004 08:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gablu wrote:
jep, nevjerovatno!! Shocked Shocked

evo, kao autor priznajem da izgledaju kao braca blizanci (skoro, ovaj ima par crtica vise), a jako zanimljivo je animiran na homepageu, stvarno nice... good find :thumbsup:

inace, ovo mi je prvi put da vidim taj logo, neznam koji je prije nastao, ali buduci sam ga napravio pro-bono nije me bas ni briga dal je prije kokos ili jaje.. uglavnom, svaka cast Wink


Ma nisam ni mislio da si ga ripnuo, to se da videti iz tvog portfolia. Kao sto neko rece, prva asociacija na peeled orange je bas to sto si napravio.
Back to top
View user's profile Send private message
gablu



Joined: 22 Jan 2004
Posts: 41
Location: crikvenica : croatia

PostPosted: 28.08.2004 08:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nsdsg wrote:
Ma nisam ni mislio da si ga ripnuo, to se da videti iz tvog portfolia. Kao sto neko rece, prva asociacija na peeled orange je bas to sto si napravio.


ma nije, mogao sam nacrtat i hrpu porazbacane kore narance po podu i par kapi juicea? Very Happy

_________________
no sigs for me. i'm designer. i'm good. so they say.
www.gablu.biz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group