Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Dobro/loše/dobro

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 28.06.2004 17:16    Post subject: Dobro/loše/dobro Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako, danas sam saznao dvije stvari, lošu i dobru.

Loša je jako loša, pa je neću ni iznositi, a dobra...dobra je ova

1. dobih svoj primjerak bonaprartea Smile
2. 1.7. svi kupit pcchip i pročitati pismo mjeseca Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 28.06.2004 18:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bacio si bubu u uho. Ako je loša jako loša i tiče se samo tebe onda je to tvoja stvar (osim ako ne misliš da smo pizde i nemamo razumijevanja i volje za dati support.....naravno zafrkavam se Smile

1. Nisam uspio ubost svoj primjerak Bonapartea, čekam Techicolor Cinematoscope edition, a razmišljam i o submitanju nekog rada za idući issue.

2. Idem skočit po PC hip Smile
Back to top
View user's profile Send private message
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 28.06.2004 18:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1. mm, ja nisam. Di se ono može nabavit?
3.1415 a da napišeš to pisamce? Smile

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 28.06.2004 18:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

red wrote:
1. mm, ja nisam. Di se ono može nabavit?
3.1415 a da napišeš to pisamce? Smile


Pa kad već pišeš pisamce iz PC Chipa izbaci i par interesantnih članaka (naravno, želimo poskenirane slike....). Nadam se da brzo tipkaš Smile
Back to top
View user's profile Send private message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 28.06.2004 20:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
Bacio si bubu u uho. Ako je loša jako loša i tiče se samo tebe onda je to tvoja stvar (osim ako ne misliš da smo pizde i nemamo razumijevanja i volje za dati support.....naravno zafrkavam se Smile


Kužim ja zajebanciju i sve to, al ajde, kad baš hoćete znat (možd čak netko zna nešto) - cura mi je javila da ima epilepsiju, a ja idiot nemam pojma o tome, pa ako mi može netko objasnit malo o tome, a najviše me jebe kako se ponašati u slučaju (nedajbože) epileptičnog napada...zvat hitnu or...? jel možda treba osobu postavit u neki položaj or something...?

Type, nemoj ovo shvatit kao da ti predbacujem, sve je ok, baš zato nisam ovo htio dijelit s drugima (ima već na DZ), al ajde, pa ako neštko zna something about it...thanks

BTW. kak sa moba zvat hitnu? nazovem 112 ili...?
a kak sa fiksnog? 94 ili poz.broj županije pa 94?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 28.06.2004 20:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Crying or Very sad

vjerojatno imas dosta toga na netu za procitati...a vjerojatno ce i njoj dati nekakve upute...

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 28.06.2004 20:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E, bed. Sorry. Bratić mi je imao epilepsiju, no manifestirala se vrlo, vrlo rijetko i nikada u obliku težih napada. Medikamentska terapija mu je pomogla i sada više nema problema. Inače, zaradio ju je kao klinac kada je pao sa zida visine 6 m. Čitava stvar počela mu se manifestirati tek 10 godina kasnije (to me fasciniralo, ali kažu da se u pubertetu znaju manifestirati baš takve traume). Što se tiče postupanja sa osobom koja ima epileptični napad tu baš i ne znam puno. Kod jačih napada glavni problem je što se sužavaju i dišni putevi, a i jezik se često prepriječi zraku na putu prema plučima. Toliko od mene laika, za više preporučam pitati liječnika.
Back to top
View user's profile Send private message
Tina



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 156

PostPosted: 28.06.2004 20:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uff,.. da vjerojatno ima dosta info na netu.

ak vam bude trebalo nabavit kakvih ljekova kojih nema u hr a ima vani, koji su djelotvorniji- javi na PM.

_________________
==I don’t want to leave..
::::So don't. Stay here with me. We'll start a jazz band.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 28.06.2004 21:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Epilepsija
Epilepsija Centar
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 28.06.2004 21:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nikola Krajačić wrote:
a kak sa fiksnog? 94 ili poz.broj županije pa 94?

sa mobitela - zupanija + 94 (01 94 u mom slucaju)
sa kucnog samo - 94
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 28.06.2004 21:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemam ti sto dodati, osim da mi je jako zao zbog tvoje cure Confused

ipak, budite pozitivni, ako se javilo tek sada mozda je ublazem obliku i sa ljekovima se uspije stabilizirati.... koliko ona ima godina?
za napad ce ti sve objasniti lijecnici a i bolje ti je to nego da ti sad ljudi tu objasnjavaju pa ti se moze sve ciniti groznijim nego sto je.
samo hrabro!

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 28.06.2004 21:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala svima!
Ima cura 15 godina, a doktor veli da je to kao sad početak epilepsije, tak da vjerujem da nije baš neka tragedija, al opet Confused

Ma, ja kakav jesam, meni je čaša uvijek polupuna, pa brijem da će sve bit ok.

Hvala opet, baš mi je dobar feeling kad se izjadaš nekom stranom, kog ne znaš, a taj ti pomogne koliko god može...to je ljudski
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 28.06.2004 22:15    Post subject: Re: Dobro/loše/dobro Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nikola Krajačić wrote:
2. 1.7. svi kupit pcchip i pročitati pismo mjeseca Smile



kad kupujete pcchip onda ubacite i uber1337 DVD u svoj komp pa kliknite gore ljevo gdje pise "DVD" (sivo) te procitajte creditse pocevsi recimo od zadnjeg pa do negdje polovice i prepoznajte skrivenog mi3 clana Very Happy

sorka na offtopicu, moro sam :>
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 28.06.2004 22:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
Nikola Krajačić wrote:
a kak sa fiksnog? 94 ili poz.broj županije pa 94?

sa mobitela - zupanija + 94 (01 94 u mom slucaju)
sa kucnog samo - 94


E kad bi to bilo tako. Možda jest u Zagrebu. Već kod Mene u Zaprešiću je to broj tipa 3xx xxxx što je totalno kretenski, a još smo daleko od uspostavljanja kvalitetne službe pomoći tipa 911 (po naški 112).
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group