Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Valkana beach party
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 29.06.2004 10:58    Post subject: Valkana beach party Add user to your forum ignore list Reply with quote

Iako je taj "beach" udaljen samo 10tak kilometara od mora,, ove godine se Valkana odrzava malo OUT Istre, na motodromu Grobnik. I traje samo jedan dan, no to ne znači da ne dolaze opet poznata imena.. kao veliki fan Paul Van Dyka, Picotta, ako cu moci doci, biti cu na techno floorovima, no, i house floor ce me vidjeti Smile

see U there?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 29.06.2004 11:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ej a ja uvijek mislima da je taj party na valkanama u puli Embarassed

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SalEX



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 78
Location: home

PostPosted: 29.06.2004 11:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

valkana je totalno out
Back to top
View user's profile Send private message
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 29.06.2004 11:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ej a ja uvijek mislima da je taj party na valkanama u puli Embarassed

pa mislim da je prije i bio. na sportskom aerodromu medulin. am i right?

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
groove



Joined: 19 Jun 2004
Posts: 39
Location: ZG

PostPosted: 29.06.2004 11:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1. valkana beach se odrzao u Puli na plazama koje se zovu Valkana, a dalje su mijenjali lokaciju samo je ime ostalo isto!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 29.06.2004 11:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne ne to je poslije bilo kraj sportskog aerodroma, to je blizu moje kuce Smile

a znaci ipak potjece od prvog partyja na valkanama, znaci nisam bila daleko Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 29.06.2004 11:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SalEX wrote:
valkana je totalno out


tako je. sad je in - balkana Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
groove



Joined: 19 Jun 2004
Posts: 39
Location: ZG

PostPosted: 29.06.2004 11:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...ono mi je bio 1 post!!! jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 29.06.2004 12:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Partiji su umrli. To je kraj jedne ere, sretni su oni koji su izvukli živu glavu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 29.06.2004 12:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

raytech wrote:
Partiji su umrli. To je kraj jedne ere, sretni su oni koji su izvukli živu glavu.


na srecu, nisam imala tu cast (upoznati partyje) Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SalEX



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 78
Location: home

PostPosted: 29.06.2004 12:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

radje u petak na timu maas-a u rovinj. cisto kao podsjetnik na mladost
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 29.06.2004 12:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
raytech wrote:
Partiji su umrli. To je kraj jedne ere, sretni su oni koji su izvukli živu glavu.

na srecu, nisam imala tu cast (upoznati partyje) Smile

dunno. meni je cijeli sub-kulturni pokret 90tih super. isto kao i 70's i 80's.. dok su u 70's prevladavali likovi koji su se foorali na boogie shoes i slicno, u 80's su se furali na Falca, Jacksona i Sister Christian.. a 90's.. totalno nova generacija ljudi koji su se okrenuli necem novom. Anyways, party ko party.. postoji slight sansa da odem na Valkanu jer N2M je medijski pokrovitelj pa odem sa VIP passom. a raytech, if you don't like it, vidio sam na plakatima da "lampasi" imaju turneju uskoro pa ono. Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 29.06.2004 12:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako bi i ishao, otisao bi samo na deep dish, ali kako sam trenutno raspolozen, mislim da nista od toga, no tko zna - daleko je jos Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 29.06.2004 12:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

don't know... nikad me nije privlacila ta valkana... al zbog dipdishevaca bi isao.
nisam ih nikad slusao uzivo, a prejebeni su mi!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 29.06.2004 13:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

partiji kao i techno subkultura su nekad kod nas bili okej, a sad je to totalno njesra,....
izgubile su se sve pozitivne vibracije, ljubav, tolerancija i uzivanje u muzici,...pa ako hocete i drogama.
a sad je to shit, gomila agresivnih klinaca koji slusaju dj-eve lose kvalitete (cast izuzetcima).
domaca techno scena je zalosna i jedino podnošljivo mjesto u hrvatskoj je tockica. a otv i best kao i tvornica izbace dobar parti jednom godišnje sto je tragicno.
na valkani nisam bio nikad, ali mi sve to smrdi na komercijali proljev, nema tu kruha.
danas se mozes dobro provesti samo na privatnim(i izoliranim) partijima negdje u prirodi, kad se skupi kriticna masa pozitivnih ljudi i dobro izbrije cijelu pricu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 29.06.2004 13:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam posetkom devedesetih bila na jednom partiju i nakon dvadeset minuta dozivjela tahikardiju zbog koje sam doslovno morala pobjeci. jednostavno me ta "muzika" ubije. a ono, oko mene svi cool.
nisam vam ja za to Confused valjda se radi o generaciji, ja sam brijala na soulfingerse u palaticumu i to mi je bilo cool Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 29.06.2004 13:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

quote kliker.
fak. sto se nisam malo prije rodio Evil or Very Mad

raytech wrote:
Partiji su umrli. To je kraj jedne ere, sretni su oni koji su izvukli živu glavu.

a koja je sad era?

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 29.06.2004 14:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kliker wrote:
partiji kao i techno subkultura su nekad kod nas bili okej, a sad je to totalno njesra,....
izgubile su se sve pozitivne vibracije, ljubav, tolerancija i uzivanje u muzici,...pa ako hocete i drogama.
a sad je to shit, gomila agresivnih klinaca koji slusaju dj-eve lose kvalitete (cast izuzetcima).
domaca techno scena je zalosna i jedino podnošljivo mjesto u hrvatskoj je tockica. a otv i best kao i tvornica izbace dobar parti jednom godišnje sto je tragicno.
na valkani nisam bio nikad, ali mi sve to smrdi na komercijali proljev, nema tu kruha.
danas se mozes dobro provesti samo na privatnim(i izoliranim) partijima negdje u prirodi, kad se skupi kriticna masa pozitivnih ljudi i dobro izbrije cijelu pricu.

I quote you dude. Very Happy
Kad cemo organizirat nekakav party u prirodi? Eto, ja bih stvarno htio.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 29.06.2004 14:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mi smo nedavno imali nesto tako. ukratko (text na dnu stranice) Smile
eto primjera privatiziranog otoka. ali pozitivno iskoristenog Cool Wink

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 29.06.2004 14:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:

I quote you dude. Very Happy
Kad cemo organizirat nekakav party u prirodi? Eto, ja bih stvarno htio.


ja sam neplanirano bio u subotu na jednom, u kanjonu rječice Krčić , par kilometara iznad izvora rijeke Krke. dodushe, ekipa je mogla biti puno bolja, sve je bilo prilicno površno organizirano a i sound+dj-evi nisu bili bash neshto(bar meni, ja imam malo profiliraniji ukus i ne padam na carl cox-a tek tako), ali cijela ideja je genijalna i definitivno za pohvalu svim onim koji su to organizirali. bravo decki !
meni bilo okej, 50/70-ak ljudi, ispred svjetla od auto farova, kvazi-light, uz agregat na livadi pored rijeke, daleko od civilizacije,...do kasno u noc.

ja sam uvijek za hepeninge slicnog tipa,.... samo vrijeme mi bash ne dopushta da se posvetim organizaciji.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 29.06.2004 15:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SalEX wrote:
valkana je totalno out


ako van dyk dođe nemože biti nikako out Very Happy

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 29.06.2004 19:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa nakon Monvi Cluba gdje se to održalo prošle godine, bilo je upitno održavanje sljedeće godine. dobro je da idu dalje.

U puli se par puta odrzao na plazi ispod verudele, Keye, znas di je to Smile
Valkana je definitvno IN, a sada jos vise, odkad su dobili sponzorstvo MTVa Smile koji prenosi Ibizu, Ambasadu i jos par podrucja,, steta sto je problem naci adekvatan prostor za odrzavanje toga.

svejedno...sign me up Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 29.06.2004 20:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ Phill: Ubrajam se među preživjele.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 29.06.2004 20:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

..bio na Valkani dva puta.. mislim da zadnji put prije 2 god ... sve je otislo u K.... kad se pocelo brijat samo na drogu..... a muzika niti onda bas nije valjala...

..ljeto 2000. je bio kraj partya u pozitivnom smislu....
Back to top
View user's profile Send private message
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 29.06.2004 20:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

BTW: sva gore navedena imena ne valjaju ni pol posto s glazbene strane.... jeb..o idiotska muzika.... nemojte me krivo shvatiti. I ja volim elektroniku, ali ne kvazi-undergraound ili kvazi-progresivnu vrstu elektronike.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group