Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
test LCD-a i CRT-a

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 01.07.2004 11:59    Post subject: test LCD-a i CRT-a Add user to your forum ignore list Reply with quote

bio sam jucer popodne do nekoliko ducana s monitorima i usporedivao crt i lcd..
gledao sam samsunga i LGa.. LCD je puno bolji od crt-a u kvaliteti slike i bistrini.. lcd od LG me oduševio.. ima jako puno opcija za namistit u vezi boja.. stvarno je 99,9% slična stvar kao kod crt-a.. samo je lcd bolji u tome što su pixel detalji nenadjebivo bolji nego na na crt-u.. kontrast mu je 700:1.. evo taj lg lcd..
http://www.lge.co.uk/mod_perl/go.pl/site/products/pc/monitors/tftlcdmonitors.htm?product_uid=2732&category_uid=643

moj zaključak je ovaj:
mislim da kuži jedna loša glasina za lcd monitore, tj. da se sve vrti oko lcd-a kao gluvog telefona.. prvi je rekao jednom da je loš, a to su svi proširili dalje, a malo ih je imalo pravo iskustvo s njima..

eto..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 01.07.2004 12:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cuj ja sam radio deset mjeseci na ovom http://www.neovouk.com/products/S-19A.htm , monitor je bolesno skup i kvalitetan. Sad sam ga prodao i kupio Sony Trinitrona 21" G520 i razlika je ogromna. Ne bih se sad nakon Sonya nikad vratio na LCD-a. No, nije Sony bez razloga prekinuo proizvodnju CRT-a, ocito vide kvalitetu i buducnost u LCD-ima.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 01.07.2004 14:13    Post subject: Re: test LCD-a i CRT-a Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
bio sam jucer popodne do nekoliko ducana s monitorima i usporedivao crt i lcd..
gledao sam samsunga i LGa.. LCD je puno bolji od crt-a u kvaliteti slike i bistrini.. lcd od LG me oduševio.. ima jako puno opcija za namistit u vezi boja.. stvarno je 99,9% slična stvar kao kod crt-a.. samo je lcd bolji u tome što su pixel detalji nenadjebivo bolji nego na na crt-u.. kontrast mu je 700:1.. evo taj lg lcd..
http://www.lge.co.uk/mod_perl/go.pl/site/products/pc/monitors/tftlcdmonitors.htm?product_uid=2732&category_uid=643

moj zaključak je ovaj:
mislim da kuži jedna loša glasina za lcd monitore, tj. da se sve vrti oko lcd-a kao gluvog telefona.. prvi je rekao jednom da je loš, a to su svi proširili dalje, a malo ih je imalo pravo iskustvo s njima..

eto..


kolko dodje taj LCD od LG-a?

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 01.07.2004 14:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

čekam da mi pošalju ponudu za njega.. trebaju ga iz vani naručivat.. radim za LG distributera web, pa će meni bit jeftinije zbog kompezacije.. još ništa ne znam.. sigurno nije jetin, al želim napokon dobar monitor.. Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 01.07.2004 21:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
pa će meni bit jeftinije zbog kompezacije...


he, he, to si ti nešto pobrkao, može ti biti jedino skuplje zbog kompenzacije, još ako uvoze samo zbog tebe Smile stavit će oni troznamenkastu maržu Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 01.07.2004 21:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
ars wrote:
pa će meni bit jeftinije zbog kompezacije...


he, he, to si ti nešto pobrkao, može ti biti jedino skuplje zbog kompenzacije, još ako uvoze samo zbog tebe Smile stavit će oni troznamenkastu maržu Very Happy

krivo.. ako ja radim za nekoga, i oni žele kompezirat, ja dobivam nižu ciru.. VJERUJ MI.. to pravilo br. 1 kompezacija.. pa zašto bi se kompezirao onda?? ako je ista cira ili još skuplja, išao bi s lovom koju mi daju u 2. dućan..
već sam puno toga kompezirao i uvik je jetinije..
ne uvoze zbog mene, nego ih inache uvoze..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 02.07.2004 08:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a, OK onda, uzmi, čini mi se kao dobar monitor
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group