Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Omal-Polyester

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zak



Joined: 02 Jul 2004
Posts: 12
Location: Split

PostPosted: 02.07.2004 11:53    Post subject: Omal-Polyester Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako bi mogli komentirat stranicu...

www.omal-polyester.hr

Pozdrav svima... od zaka Smile
Back to top
View user's profile Send private message
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 02.07.2004 12:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se jako sviđa
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Phoenix
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 283
Location: Zgb

PostPosted: 02.07.2004 13:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eek, guba Smile

par zamjerki na interfejs;
prvo, onaj scrooling je uuuuzasno spor, ubrzaj ga barem za duplo ili napisi skiptu da ti pomice slike ovisno o poziciji misa (flashkit.com tu imas tutorijal)

drugo je background sa rulerima, nekak mi smeta to sto je lagano zbluran i prevucen sa gradientom, probaj maknut taj fade-out efekt, mozda bude bolje

(btw, probaj ubacit nesto da se mice u pozadini, npr. par trejsova ovih slika iz "galerije")
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 02.07.2004 14:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

veri najs. Very Happy

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 02.07.2004 15:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve je malo preprazno, dodaj još neke detalje, nadopuni to malo...
I onu vrpcu u kojoj su thumbnailovi bih ja zamijenio nečim drugime..
I logo je gadan! Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 02.07.2004 22:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da ti fali boje. Tipa, onaj film sto drži thumbove bi mogao biti obojan u neku smeđu kakve je boje i pravi foto film.
Ne b škodilo pokušat napravit main content kojih 70 % širine filma i thumbova. Znači ako bi moglao film biti širi od rulera i toga.

Ruleri ti po meni ne trebaju. Čini mi se da fali ravnoteže zbog njih i nedostatka boje.
Još samo da mrežu(brod) proširiš podjednako i na desnu stranu..

E, da, footer mi totalno ne paše. Jedini je u ispunjen, i to k tomu tamnom nijansom.

Otherwise, full dobro.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 05.07.2004 09:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e jel moze neko rec kako napravit da se ona brodica iscrtava??? ima neki tut za to...

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.07.2004 10:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da kao sto kaze penix - meni je slooooow.. Smile
sve u svemu je cool, ali mozda da je bg content dijela neke druge boje, tipa ona boja u bloku, onako svijetlo-svijetlo plava ili tako nesto, tek toliko da se ovaj content tj. flash odvoji od pozadine koja je isto bijela.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
zak



Joined: 02 Jul 2004
Posts: 12
Location: Split

PostPosted: 09.07.2004 08:48    Post subject: Brod u omal-polyesteru Add user to your forum ignore list Reply with quote

F@NTOM wrote:
e jel moze neko rec kako napravit da se ona brodica iscrtava??? ima neki tut za to...


Neznam jeli ima neki tutorial, ali sam ja to napravio tako da sam preko fotografije iscrtao brod te ga animirao sa maskama da se onako iscrtava....

Pozdrav Smile
Back to top
View user's profile Send private message
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 12.07.2004 09:26    Post subject: Re: Brod u omal-polyesteru Add user to your forum ignore list Reply with quote

zak wrote:
F@NTOM wrote:
e jel moze neko rec kako napravit da se ona brodica iscrtava??? ima neki tut za to...


Neznam jeli ima neki tutorial, ali sam ja to napravio tako da sam preko fotografije iscrtao brod te ga animirao sa maskama da se onako iscrtava....

Pozdrav Smile


to sam i pretpostavio, ali sam mislio da ima bas neka posebna tehnika kojom se to moze napravit.

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group