Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Peticija. Nova TV

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Platypus



Joined: 07 Feb 2004
Posts: 235

PostPosted: 04.07.2004 18:20    Post subject: Peticija. Nova TV Add user to your forum ignore list Reply with quote

Predlazem peticiju za zabranu prikazivanja spota "Nista ili sve" na Nova TV. Ako zabrana ne prodje onda nek se bar broj prikazivanja smanji sa dosadasnjih 1000 dnevno na neki prihvatljiviji broj.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 04.07.2004 18:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Where do I sign
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Platypus



Joined: 07 Feb 2004
Posts: 235

PostPosted: 04.07.2004 18:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozes ovdje..

ja cu poceti:


1. Platypus
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 04.07.2004 18:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok, kad to prođe, sljedeća će biti za ukidanje 'humorističnih' serija na rtl-u i za mir u Iraku
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 04.07.2004 18:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

iL da jednostavno ugasis tv, iL okrenes program? =) joke.. aL ne, stvarno.. Kad nam svima ova pjesma udje u glavu, i kad je pocnemo svakodnevno pjevusiti, i kad netko napise na forumu pod "now playing" Sasa Tin Kedzo - Nista ili sve, eeeee, onda ce se pojaviti nova pjesma sa novim spotom, i onda dejavu.. =)
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 04.07.2004 18:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za vas znam, ali meni se svidja, mislim na produkciju i slicno, bolja je nego ona prva, tako da je na engleskom bila bi jos bolja, jer i ne volim bas cro pop.
sta fali humoristicnim na rtlu? sabrina, dadilja i ono dvoje su bas kul!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 04.07.2004 19:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

don't watch TV. it corupts your mind!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 04.07.2004 19:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
don't watch TV. it corupts your mind!!!!!


Ja uredno dobijem slom živaca kad upalim TV, onak u kojem trenutku su se svi samodpadni kreteni preselili na TV. Six Feet Under i to je to.

Moram odajvit pretplatu na TV.

Last edited by raytech on 04.07.2004 19:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 04.07.2004 19:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

six feet under, csi, star trek
al to je to :)

i stankovica naravno
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Platypus



Joined: 07 Feb 2004
Posts: 235

PostPosted: 04.07.2004 20:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pjesma je vjerojatno dobra za one koji slusaju taj tip glazbe, ali je Nova TV svojim potezima dokazala da je daaaaaaaaaaleko iza HRTa i RTLA sto se profesionalnosti tice.. Ne znam cemu ista pjesma nakon svake emisije. Tuzbe zbog koristenja "Big Brothera" bez licence.. Puno voditelja koji to ne zasluzuju biti..
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 04.07.2004 20:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Platypus wrote:
... ali je Nova TV svojim potezima dokazala da je daaaaaaaaaaleko iza HRTa i RTLA sto se profesionalnosti tice..


wtf?!!!!1
Jel se to odnosi na onaj isti rtl gdje su veto (dobro, voditelj je jedino što je tu dobro Cool, joke naravno), dadilja (na ultraglupe šale smije se 25 debila i onda bi se i ja trebao?!), shitovi gdje komentiraju ep u portugalu sa uspavljujućim ritmom... I glasom Bobana i onog sa talijanskom imenom (ili prezimenom)... Da ne spominjem da im za svaku najavu glas `posuđuje` onaj NemampojmaKakosezove čovjek koji je ok za jednu-dvije, pa tri najave, ali kada je riječ o najhumorističnoj seriji, prepadneš se kad je najavi neki čokac sa super_basovskim glasom ko da se o hororcu radi...

Nisam rek`o da je novaTV bolja...

who fucks tv... net je zakon Smile)))
Back to top
View user's profile Send private message
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 04.07.2004 22:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.a koja je to pjesma? Surprised
Back to top
View user's profile Send private message
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 04.07.2004 23:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
sta fali humoristicnim na rtlu? sabrina, dadilja i ono dvoje su bas kul!

slažem se...
baš su zakon za pustit mozak na pašu...
+ još uz njih idu star trek Wink
i lagano zaspeš isprid TVa slineći kušin (jastuk) Rolling Eyes Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 04.07.2004 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tell me why, i love you like i do, tell me who, can stop me heart as much as you
tell me all your secrets , and i'll tell you most of mine
they say nobodys perfect, but that's really true this time
i don't have the answer .

uff, neznam dalje :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
GrUdI



Joined: 01 Nov 2003
Posts: 178
Location: Dalmacija...

PostPosted: 04.07.2004 23:46    Post subject: a Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja san za da se ZABRANI onaj spot a za ostalo ...Svak po svon guštu...

_________________
Hey mam look it's me!!!
Back to top
View user's profile Send private message
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 04.07.2004 23:54    Post subject: Re: a Add user to your forum ignore list Reply with quote

GrUdI wrote:
ja san za da se ZABRANI onaj spot a za ostalo ...Svak po svon guštu...


Smile mozete se bunit kolko hocete, aL oni nece zabranit pustanje spota. Ako vam smeta, jednostavno ugasite tv. Normalno je pustit spot par puta, max 2-3.. (ajd, nek im bude..) aL stalno, pa co'ece, nadmasili su one silne reklame.. a znamo da ih ima.. brijem da traju i duze od same serije.. aL ajde, ima to i pozitivnu stranu, prosetas psa, napravis si sendvic.. i tako.. uglavnom, pretjeruju.. by =)
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.07.2004 08:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma nije bad. samo kada pocne nekakav sadrzaj koji ti smeta - simply switch the channel. Ima gro pograma - pogotovo ako imate kabelsku ili satelitsku, i za tih 3,5 minuta ili 4 koliko traje spot ili bilo koji drugi impozantni materijal, pronadjete nesto drugi za gledati. Plain and simple. No mene zanima druga stvar, koliko vas prebaci program kada pocnu reklame?!

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 05.07.2004 09:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovisi kakve reklame su u pitanju. Nekad su mi reklame najzanimljiviji dio programa. Osim onih 0800 naravno. Na njih mi se riga. Mad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.07.2004 09:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sasac wrote:
Ovisi kakve reklame su u pitanju. Nekad su mi reklame najzanimljiviji dio programa. Osim onih 0800 naravno. Na njih mi se riga. Mad
ne ali onako, manje vise si ih vidio sve, i sad, kad god pocnu reklame, ja prebacim odmah channel. onako vec iz navike. a mozda je to isto kao dok traju reklame da vidim sto ima na ostalim programima a da ne propustim seriju/film ili sto vec gledam na tom prvom programu.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 05.07.2004 10:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ista shema kao i Philly, a posto je nanovoj toga gomila, onda se stigne prevrtit i cijelih 16 kanala Smile

e a ovo za spot, kako ne kužite, nova je na našoj strani, hoće da svima dosade i da ih nitko ne sluša.. to je ona šema "kill the user" Smile)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 05.07.2004 13:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...meni je dadilja zakon...

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 05.07.2004 13:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja prebacim program kad vidim jumbo plakat (gle ptićica). Neželim biti pod utjecajem tih užasa, bilo bi loše po moju karijeru. Ono pročitaš jeadn "punch line" on ti se ko virus ugnjezdi u glavu, i onda svako malo izvire, to bite you in the ass.

Last edited by raytech on 05.07.2004 13:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.07.2004 13:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

raytech wrote:
Ja prebacim program kad vidim jumbo plakat (gle ptićica). Neželim biti pod utjecajem tih užasa, bilo bi loše po moju karijeru. Ono pročitaš jeadn "punch line" od ti se ko virus ugnjezdi u glavu, i onda svako malo izvire, to bite you in the ass.

ja kad se vozim u autu i vidim jumbo plakat pa cesti, odmah skrenem desno, udarim deset autiju i prouzrocim lancani.
Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 05.07.2004 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
No mene zanima druga stvar, koliko vas prebaci program kada pocnu reklame?!

Ja gledam TV samo kad sam kod cure, i reklame ne mogu smislit s njihovim jinglovima i glupim ženskama koje se šuljaju u šest ujutro u stan nakon 'ludo' provedene noći, i ostalim idiotarijama pa uvijek stavim mute. Zašto mijenjat kanal, kad oćeš pogledat film do kraja... Al' zvukove stvarno ne podnosim, ulaze mi u glavu, čak i čujem te jinglove nakon što stavim mute jer su mi u mozgu... Njih nije briga koliko je reklama zapravo idiotska i koliko vrijeđa naš intelekt, važno im je samo da nam to uđe u glavu i da se toga ne možemo otarasiti, pa da kao zombiji bezglavo kupujemo njihove marke na polici dućana. Al' kad pukneš mute zajebao si ih, ne mogu te više dobiti na hipnozu i možeš mirno živjeti. Cool

Nanny je ok, butler rula, a klinci glume skroz dobro. Ostalo - trash (ne znam za 6fu, nisam nikad vidio, ali sabrina the little witch... Sick ). Imam dvoje mlađe braće (blizanci) koji se ne mogu odlijepit od svega toga jer im je sve super, pa vise na tv cijelo popodne, koliko sve skupa i traju te serije... Kad odu van, najduže ostanu pola sata jer jedino toliko i imaju između onih idiotskih anime-a i onoga što slijedi. Sad, kako objasniti klincima da se serije ne moraju nužno gledati samo zato što postoje Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group