Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
I've been RIP-ed

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 05.07.2004 11:17    Post subject: I've been RIP-ed Add user to your forum ignore list Reply with quote

Upomoć ljudi.

Naime, što bi vi napravili da, vam netko od vaših prezentacijskih slika ide, ide raidit web. Onako totalna katastrofa, neznam što da naprapravim.

Moj katalog
http://free-zg.htnet.hr/raytech/images/prva-i-zadnja.jpg
http://free-zg.htnet.hr/raytech/images/1-i-2.jpg
http://free-zg.htnet.hr/raytech/images/3-i-4.jpg
http://free-zg.htnet.hr/raytech/images/5-i-6.jpg
http://free-zg.htnet.hr/raytech/images/7-i-8.jpg
http://free-zg.htnet.hr/raytech/images/9-i-10.jpg

TRAMOTOV prijedlog
http://www.neboder.com/exp/insako/web/


Ovo sve je napravljeno bez mog odobrenja. Naime moj klijent im je samo prsoljedio moje preznetacijeske jpg.ove.

KATASTROFA
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 05.07.2004 11:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da tu nije kriv Tramot nego klijent i/ili ti.

Zasto?

Da li ti je klijent ovo platio (katalog)? Da li ste u ugovoru rekli da grafiku smiju koristit samo u katalogu, kojeg si ti napravio i oni prihvatili? Gle, sa gledista klijenta za kojeg ti samo crtkas na kompjuteru, njemu se svidjao katalog i htio je takav web. Zasto se tebi nisu obratili za to - nemam pojma, ali oni su dobili katalog, ako niste precizirali ista vise od toga vezano za katalog, oni zele i takav web - i dobili su ga. Ako im ti nisi specijalno napomenuo da to smiju koristit samo u obliku kojeg si im ti dao, jebe se njima - oni su platili, oni su dobili i oni ce dobit jos vise od toga (i vjerojatno misle da su ti previse para dali pa koj qrac se imaju s tobom jos dogovarat).

Nemoj me krivo shvatit da ja tebi nesto kenjam... ovo samo opisujem razmisljanje klijenta.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 05.07.2004 11:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ah to mi je škola.
Ali nisu mi još, platili. A ja sam kriv zato što nisam radio ugovor, i zato što radim na crnjak i zato što se previše zalažem, i ko debli izalzim u susret.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
ska



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 05.07.2004 12:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grozna situacija ali e. ima pravo.
jedino ti ostaje da nazoves klijenta i trazis da ti potpisu dizajn na stranici tamo gdje je tramot nalijepio ''development''.
nemoj trazit novac i prepirati se. s time neces nista postici. dizajn ti je super i sad kad si u ovoj bezizlaznoj situaciji bitno ti je izvuci sto vise mozes.

navijam da nesto od toga i izvuces!

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 05.07.2004 12:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TNX DUDES
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 05.07.2004 13:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto na kraju, klijent je izvukao stvar. Prijedlog im nije prošao. GO IVANA.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 05.07.2004 13:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

raytech wrote:
Eto na kraju, klijent je izvukao stvar. Prijedlog im nije prošao. GO IVANA.

nadam se da si izvukao neku pouku iz svega ovoga.
Back to top
View user's profile Send private message
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 05.07.2004 14:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

VELIKU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
nidurhaf



Joined: 23 May 2004
Posts: 4
Location: Kraljevina Danska

PostPosted: 09.07.2004 15:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ukoliko ste bili "ripovani", mozete slucaj prijaviti na www.ripperhunting.com.
Website sadrzi odlican forum na kojem se diskutuje ripping, ali i sve drugo vezano za grafiku, webdesign, foto i sl.

_________________
-------------------------------------------------------
it's all about love, respect & knowledge.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 09.07.2004 15:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

offtopc: zna li tko što je sa plagijatom ? plagijat.org
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 09.07.2004 21:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ugasen

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 09.07.2004 21:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
offtopc: zna li tko što je sa plagijatom ? plagijat.org

istekla domena
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
TaTaM



Joined: 10 Jul 2004
Posts: 1

PostPosted: 10.07.2004 15:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto desi se svasta sa klijentima. Morati cu samo potvrditi da je Empty totalno u pravu klijent posalje materijale i kaze zelim odo ovoga web.......
U doticnom slucaju je tek nakon zavrsetka rada rekao: joj moramo pitati za prava autora kataloga.....
Kako prava nisu bila rjesena sve je otislo na pocetak........... I eto da bude na prosudbu stavljeno je na zadnji link iz prvog posta.......

Moj definitivni savjet bez papira i novaca ne pocinjite ni razmisljati o hvatanju misa u ruku jer na kraju ispadne da napravite posao koji netko drugi ili nitko ne naplati........

TaTaM
Back to top
View user's profile Send private message
gggg



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 21
Location: Zagreb

PostPosted: 11.07.2004 20:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

plagijat.org je ugašen, tj. pušten je da umre u mukama Smile
prvo nije bilo dovoljno vremena za kvalitetno praćenje i punjenje sadržajem, a s druge strane, počelo se pojavljivati toliko plagijata da je to postalo nemoguće sve poloviti. žalosno ali istinito Sad

a što se ovog tiče, sve je gore rečeno.. klijent je nakon što je napravljen prijedlog prema tim jpegovima koje su nam dostavili i rekli "mi bi da to bude u skladu s ovim", rekao da nema prava i da moli da se sve ispočetka napravi... i sve je napravljeno ispočetka i svi sretni i zadovoljni... ti si dobio veliku pouku (iliti naučio si na teži način), oni su ipak odustali od weba prema katalogu na koji prava nisu platili, a mi smo im napravili novi i bolji web od onog koji sad imaju Smile

_________________
Jebo signature...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group