Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kad klijent preuzme inicijativu

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
godfather



Joined: 17 Dec 2003
Posts: 93
Location: čakovec

PostPosted: 05.07.2004 11:13    Post subject: Kad klijent preuzme inicijativu Add user to your forum ignore list Reply with quote

I eto, pitanje je bilo vremena kad ce jos jedan redizajnirati stranicu u svom stilu..
http://www.angel.hr
mda....žasu

_________________
Do you feel lucky?? Huh punk? Do ya??? #bang#bang#fršt,špric
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 05.07.2004 11:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pojasni: ti si radio dizajn pa je stvar "izmakla kontroli" !?

Ako je tako, na zapadu ništa novo Smile Preduga bi bila lista "klijenata koji znaju moj posao bolje od mene"......Najekstremniji slučaj koji sam osobno doživio bio je site za jednu austrijsku tvrtku koja se bavi prodajom građevinskih strojeva. Direktoru iste nikako nije sjedao dizajn koji smo mu napravili pa je odlučio potegnuti od Beča do Zagreba da nam pokaže kako se to radi. Prvih 15 min samo je govorio: "ovo stavi ovdje, ovo baci u crvenu, ovo makni..." Nakon toga je izgubio strpljenje i oteo mi miša iz ruku Smile Tu je počela moja višesatna (čitaj 10) agonija. Naime, ne samo da čovjek nema veze sa vezom što se dizajna tiče već su mu i računala strano tijelo (jedan od bisera je mahanje mišem po zraku uz pitanje "zašto se strelica na ekranu ne miče?"

Nakon toga, ništa, ali ama baš ništa me ne može frapirati Smile

Last edited by TYPE01 on 05.07.2004 19:05; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 05.07.2004 11:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...loše se piše [end naslov] Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 05.07.2004 12:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
Pojasni: ti si radio dizajn pa je stvar "izmakla kontroli" !?

Ako je tako, na zapadu ništa novo Smile Preduga bi bila lista "klijenata koji znaju moj posao bolje od mene"......Najekstremniji slučaj koji sam osobno doživio bio je site za jednu austrijsku tvrtku koja se bavi prodajom građevinskih strojeva. Direktoru iste nikako nije sjedao dizajn koji smo mu napravili pa je odlučio potegnuti od Beča do Zagreba da nam pokaže kako se to radi. Prvih 15 min samo je govorio: "ovo stavi ovdje, ovo baci u crvenu, ovo makni..." Nakon toga je izgubio strpljenje i oteo mi miša iz ruku Smile Nakon toga je uslijediloa moja višesatna (čitaj 10) agonija. Naime, ne samo da čovjek nema veze sa vezom što se dizajna tiče već su mu i računala strano tijelo (jedan od bisera je mahanje mišem po zraku uz pitanje "zašto se strelica na ekranu ne miče?"

Nakon toga, ništa, ali ama baš ništa me ne može frapirati Smile


Mene je ovo frapiralo samo čitajući, ono my worst nightmare come to life, sva srećea kod nekoga drugoga.

Zamisli si ti da ti lik dođe i otme miša iz ruku............
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.07.2004 12:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

raytech wrote:


Zamisli si ti da ti lik dođe i otme miša iz ruku............


ja bi se potukla! Exclamation

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
godfather



Joined: 17 Dec 2003
Posts: 93
Location: čakovec

PostPosted: 05.07.2004 12:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ovdje se radi o tipičnom kršenju autorskih prava,..Naime klijent je bez našeg znanja sam mijenjao grafičke elemente i time poprilično narušio izgled autorskog rada... vani bi se fina lova mogla zaradit na ovome jos kad spomenem i da me duša boli u zadnje vrijeme zbog toga...
Druga je stvar kad ti radiš nešto pa klijent daje svoje komentare i ti na kraju moraš dodati brkove Mona Lisi.. to je druga priča...

_________________
Do you feel lucky?? Huh punk? Do ya??? #bang#bang#fršt,špric
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.07.2004 14:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
raytech wrote:

Zamisli si ti da ti lik dođe i otme miša iz ruku............

ja bi se potukla! Exclamation

Laughing
No mercy.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 05.07.2004 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
keye wrote:
raytech wrote:

Zamisli si ti da ti lik dođe i otme miša iz ruku............

ja bi se potukla! Exclamation

Laughing
No mercy.


Kill! Kill! Kill! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 05.07.2004 16:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

raytech wrote:
TYPE01 wrote:
Pojasni: ti si radio dizajn pa je stvar "izmakla kontroli" !?

Ako je tako, na zapadu ništa novo Smile Preduga bi bila lista "klijenata koji znaju moj posao bolje od mene"......Najekstremniji slučaj koji sam osobno doživio bio je site za jednu austrijsku tvrtku koja se bavi prodajom građevinskih strojeva. Direktoru iste nikako nije sjedao dizajn koji smo mu napravili pa je odlučio potegnuti od Beča do Zagreba da nam pokaže kako se to radi. Prvih 15 min samo je govorio: "ovo stavi ovdje, ovo baci u crvenu, ovo makni..." Nakon toga je izgubio strpljenje i oteo mi miša iz ruku Smile Nakon toga je uslijediloa moja višesatna (čitaj 10) agonija. Naime, ne samo da čovjek nema veze sa vezom što se dizajna tiče već su mu i računala strano tijelo (jedan od bisera je mahanje mišem po zraku uz pitanje "zašto se strelica na ekranu ne miče?"

Nakon toga, ništa, ali ama baš ništa me ne može frapirati Smile


Mene je ovo frapiralo samo čitajući, ono my worst nightmare come to life, sva srećea kod nekoga drugoga.

Zamisli si ti da ti lik dođe i otme miša iz ruku............


Ja bi odjebo klijenta. ko te jebe. pa se ti fraćaj u austriju...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 05.07.2004 17:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nikola Krajačić wrote:
Ja bi odjebo klijenta. ko te jebe. pa se ti fraćaj u austriju...


hmm, mislim da nisi u položaju baš da "odjebeš" klijenta, lako je to reći kada te hrani mama doma Smile, no ak imas troskove koje moras pokriti, a ne kapa ti svaki mjesec isto, pogotovo ako si freelancer, ne preporucam "odjebavanje" klijenata, vec izadjes u susreti pokusas mu objasniti da te ipak ne placa bez razloga ili da postoje razlozi zasto bi te trebao placati..

a ovo na ovom site,, hehe,,
jeste vidjeli koji su linkovi?
http://elite.html/
http://najavajz.htm/
Laughing Laughing

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
pixelpusher



Joined: 12 Feb 2004
Posts: 123
Location: Rijeka

PostPosted: 20.07.2004 08:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:

hmm, mislim da nisi u položaju baš da "odjebeš" klijenta, lako je to reći kada te hrani mama doma Smile, no ak imas troskove koje moras pokriti, a ne kapa ti svaki mjesec isto, pogotovo ako si freelancer, ne preporucam "odjebavanje" klijenata, vec izadjes u susreti pokusas mu objasniti da te ipak ne placa bez razloga ili da postoje razlozi zasto bi te trebao placati..


Mislim da je bilo priče o ovome, ali ovakvi klijenti ti zaista ne trebaju. Takve spodobe ti oduzmu puno više vremena nego što bi trebalo, nikad neće biti zadovoljni i što je najgore misle da oni tebi rade uslugu i da zato imaju pravo zajebavati. I gotovo nikad ti se to financijski ne isplati.
Pristati na neki poneki klijentov loš prijedlog je jedno ali da te netko mrcvari 10 sati, e to je nešto sasvim drugo...
Kao što Keye kaže: i ja bi se potukao Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dot



Joined: 09 Jan 2004
Posts: 29

PostPosted: 20.07.2004 09:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ahhhh!!! Sreca da postoji ovo pa da se mogu malo izjadat Crying or Very sad a i da drugi vide da nisu sami...

Moj klijent je naveo slijedece reference:

http://www.192villas.net/universalresorts.html
http://www.jumbo-tours.hr/
http://www.globtour.hr/

... pa eto mi sad. Nek kreiram. Mozda cu se na kraju i morat potuc
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 20.07.2004 10:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo jedne od evolucija layouta pod klijentovom direktivom.
od mog prvog prijedloga pa do skoro definitivnog layouta (imam jos neke sitnice za zavrsiti i krajem tjedna je gotov ali u principu to je to)

http://www.ksw.fr/cnam/cnam5.jpg
http://www.ksw.fr/cnam/cnam6.jpg
http://www.ksw.fr/cnam

@dot: good luck! Confused

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
godfather



Joined: 17 Dec 2003
Posts: 93
Location: čakovec

PostPosted: 20.07.2004 12:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo maknuo sam im sliku ko je radio sajt, link nek ostane.. pa kad je ruzno nek je ruzno do kraja. Nek im sad njihovi web dizajneri mijenjaju sto zele i kako zele. .. idem oprat ruke..

_________________
Do you feel lucky?? Huh punk? Do ya??? #bang#bang#fršt,špric
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ez-rider



Joined: 20 Oct 2003
Posts: 76
Location: Zagreb

PostPosted: 20.07.2004 14:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
http://www.angel.hr

meni stranice uopce nisu uzzas .. nisu nista posebno .. radjene su s nekim osnovnim znanjem .. jednostavne kako za oko tako i sadrzzajno .. ochu reci .. stranice nisu neki plus i prezentacija firmi .. ali nisu katastrofa ugly kao npr.
Quote:
http://www.192villas.net/universalresorts.html

'ebiga
.ez.
Back to top
View user's profile Send private message
godfather



Joined: 17 Dec 2003
Posts: 93
Location: čakovec

PostPosted: 21.07.2004 10:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slazem se da su prosjecne.. al su bile OK prije 5 godina kad su napravljene.. Ebiga, znas ono.. kolko para tolko muzike...

_________________
Do you feel lucky?? Huh punk? Do ya??? #bang#bang#fršt,špric
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group