Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Nickname trivia
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 08.07.2004 20:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@blackduke: nemoj se ljutit al crni vojvoda zvuči pomalo ustaški. bar meni. To sam te več htio pitat. Very Happy

@ philatz : da si sam biram ime, ovo bih si dao. Vuče mi na mediteran, a obožavam takav temperament i ambijent, od Portugala do Grčke. Pa da ne koristim baš svoje uvijek....
Klinac će mi se jednog dana ovako zvat, pa će moć uzet moj nick na mi3-u i tako rušit rekord po broju postova. (ako blackduke ne bude živio 110 Smile @ lackduke: čini mi se da si ti najmlađi od maratonaca, pa zato.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 08.07.2004 20:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da ubijem maler Wink
i stvarno, ima smisla, vise se na javlja!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.07.2004 20:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
blackduke wrote:
whiteduke je previse gey Smile

heh. zamisli tek pinkduke Shocked

Laughing
Mr. Pink - it's the same as Mr. Pussy. Very Happy
(Reservoir Dogs)

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 08.07.2004 20:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
@blackduke: nemoj se ljutit al crni vojvoda zvuči pomalo ustaški. bar meni. To sam te več htio pitat. :D

ne, nikakve veze whatsoever, nije mi ni palo na pamet niti sam znao kaj tad.. :)
al se sad vec primilo pa je ok :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
aristrah



Joined: 14 Apr 2004
Posts: 74
Location: zagreb

PostPosted: 08.07.2004 21:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Aristrah-
Grcki filozof koji je prvi pretpostavio da je zemlja kugla ili takvo sto ucenik platonov ako se jos uvjek dobro sjecam.
inace se lik zvao Aristarh al prvi put kad sam se tak potpisivao zajebo sam and it stuck Smile
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 08.07.2004 22:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mene su prije pucali nekakvi cyber filmovi i onda sam rekao uau ja sam FlocK i sad se sramim Embarassed Smile Smile moj mi je nick glup skroz al briga me Smile neka stoji ovako kako je
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 08.07.2004 23:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

FlocK wrote:
Mene su prije pucali nekakvi cyber filmovi i onda sam rekao uau ja sam FlocK i sad se sramim Embarassed Smile Smile moj mi je nick glup skroz al briga me Smile neka stoji ovako kako je


Nemoj se sramit onoga što jesi, priznaj si, ja sam gej Anxious
NHF
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 08.07.2004 23:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da da Smile lol
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 09.07.2004 01:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kad sam bio mali, 2-3 razred, bio sam vrlo slab i svi su me zvali kostur ili, sto bi bilo pravilnije na makedonskom, skelet. Onda se to, cini mi se u osmom razredu, promenilo u koskar, sto znaci u biti isto ili mozda "napravljen od kostiju", ali je tada zvucalo frajerskije. Inace moj su nick "izveli" moji prijatelji, jer rijec 'koskar' ne postoji u makedonskom jeziku.
Sada vise nisam slab, ali tako sam navikao na nick, a i jos se druzim sa prijatelima iz osnovne, da ga koristim u svaku priliku...

Zamislite, kad me netko sa stranog foruma pita sta znaci moj nick? Smile. Doslovan prijevod je "boner", ne? Sad. Svaki put moram objasnjavati SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
kenny



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 22
Location: Našice

PostPosted: 09.07.2004 02:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ah posto mi je omiljena boja orandjasta
prozvase me kenny po kennyu iz SP Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 09.07.2004 02:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

btw. moj nick (za razliku od mog prezimena) ima jedno "r" viska, jer se nisam na nekom forumu mogao registrirati s nickom kracim od 4 slova.

u ril lajfu me neki ljudi zovu "rca" jer je to kao satro "car", kao recimo "racku, lima..."
inace me svi zovu po prezimenu.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
flacus



Joined: 23 Jun 2004
Posts: 132
Location: Osijek, Croatia

PostPosted: 09.07.2004 08:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Latinska rijec....dobio sam taj nick u 1. srednje kada su svi plazili po rijecnicima Smile
malo se zagubio taj nick, prosla faza sprdnje, a ja ga preuzeo online Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ez-rider



Joined: 20 Oct 2003
Posts: 76
Location: Zagreb

PostPosted: 09.07.2004 08:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
@blackduke: nemoj se ljutit al crni vojvoda zvuči pomalo ustaški. bar meni. To sam te več htio pitat.


koja paranoja .. čovječe Shocked

a moj ez-rider, naravno, kao easy-rider, kao čovjek koji voli harley i harley like motore, ali vise tu neku filozofiju slobode zzivota i odabira .. uff.. necu pocimat pricat o tome Smile

.ez.
Back to top
View user's profile Send private message
ian



Joined: 15 Dec 2003
Posts: 97
Location: zg

PostPosted: 09.07.2004 14:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ian - ne-cyber/turbo/cool/ubercool/originalni nick.

To što je engleska verzija mog real life imena je puka slučajnost Smile
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 09.07.2004 14:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pred 5 godina sam igro carmageddon 2 (ili pred 4, zaboravio) pa sam si stavio nick na q2 multiplayeru "MAX DAMAGE" sto mi je postalo lagano debilno nakon nekog vremena ali eto - svi me poceli zvati max..i ja sam odlucio da cu si izmislit kraci nick. nakon raznih glupih nickova sam si priljepio y na max i osto mi je ghey nick..ali me boli kita Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 09.07.2004 14:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
. nakon raznih glupih nickova sam si priljepio y na max i osto mi je ghey nick..ali me boli kita Very Happy


Barem si toga svjestan.. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.07.2004 14:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
pred 5 godina sam igro carmageddon 2 (ili pred 4, zaboravio) pa sam si stavio nick na q2 multiplayeru "MAX DAMAGE" sto mi je postalo lagano debilno nakon nekog vremena ali eto - svi me poceli zvati max..i ja sam odlucio da cu si izmislit kraci nick. nakon raznih glupih nickova sam si priljepio y na max i osto mi je ghey nick..ali me boli kita Very Happy

What's erap?

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 09.07.2004 15:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dirt McGrit - jer sam prljav do bola Wink sala, prije mi je ncik bio Ol Dirty (preuzeto od Ol Dirty Bastarda iz Wu Tang Clana), a kasnije sam ga promijenio u Dirt McGrit (to je takoder jedan od pseudonima Russela Simmonsa aka Ol Dirty Bastarda),

toliko o tome Very Happy

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 12.07.2004 08:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobro ajde barem su nam se neki izjasnili.
meni su totalno cudni ti nadimci, nadimci koji su onako jednostavni su mi bezveze, ali kad netko ima nadimak koji je origigi, koji je weird.. totalno odmah znam da je u prici nekakvo bizarno podrijetlo nadimka. Smile

top 5 nicknamea (koji su tu) su mi:
TYPE01
Sulien
aristrah
ska
tRC

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 12.07.2004 09:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Smile hehehe thnx dude

Super quote, Godot.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 12.07.2004 10:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sasa = ime moje
C = pocetno slovo prezimena

U mrezi se logiram kao "kismajes", ali ne bi bilo odvec u redu imat taj nadimak ovdje.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 12.07.2004 10:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sasac wrote:
Sasa = ime moje
C = pocetno slovo prezimena
U mrezi se logiram kao "kismajes", ali ne bi bilo odvec u redu imat taj nadimak ovdje.

ja kad god recimo vidim tvoj nick uvijek citam "sašac". Very Happy
a suliena sam prvo citao "Suljo".. a kasnije samo Sulien. Laughing Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 12.07.2004 10:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovako. šiloko je u mom dijalektu vjetar jugo (ili široko). e sad. mi dole na moru svi postanemo malo-puno psycho kad to zapuse. stvarno svi budu malo twisted i svih boli glava. i mene isto. jos dodatno me bole i sinusi. tako da je to svojevrsni hommage mom tamnicaru i krvniku Cool

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 12.07.2004 10:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ne znam odakle meni orange...
bila mi je na stolu kraj kompa naranca, pa od toga valjda... Smile

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 12.07.2004 11:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
sasac wrote:
Sasa = ime moje
C = pocetno slovo prezimena
U mrezi se logiram kao "kismajes", ali ne bi bilo odvec u redu imat taj nadimak ovdje.

ja kad god recimo vidim tvoj nick uvijek citam "sašac". Very Happy
a suliena sam prvo citao "Suljo".. a kasnije samo Sulien. Laughing Wink


A ja tvoj nick recimo vidim citam Philly, da ti ide uz avatar What's Your Flava? Twisted Evil
Sala mala. Napisao bih sh u nicku, ali na Mac-u mi ne vata ? (sh)
Evo vidish: ??Ťśĺ
To bi bilo glupo.
Sa?ac
Question
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group