Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Free template ?
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 10.07.2004 18:00    Post subject: Free template ? Add user to your forum ignore list Reply with quote

naletio sam danas slucajno na ovu stranicu
i ucinila mi se strasno poznato
nakon malo trazenja nasao sam ovo http://64.27.10.19/templates/business/
potpuno identicno
poanta je u tome da bi firma koja pruza usluge web designa
trebala poraditi barem na svojoj stranici , da ne bude neki free template
ja od takve firme sigurno ne bi narucio izradu weba
ili nisam u pravu...?
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 10.07.2004 18:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako je ovo istina ne bi me iznenadilo da i za klijente kupuju template te ih prodaju kao svoj rad po malo većoj cijeni...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 10.07.2004 18:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Izrada svih vrsta stranica, pasivnih, ali isto tako i aktivnih u Macromedia Flash MX-u


pasivne stranice?kaj je to?
i od kad se Flash smatra aktivnom tehnologijom? Flash je multimedijski alat, a PHP ili ASP su aktivne tehnologije...i to im je na prvoj stranici..... Rolling Eyes

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 10.07.2004 18:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Aktivne su one koje razumiju i znaju upotrebljavati, a pasivne znaju prepoznati Smile))
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 10.07.2004 19:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
Ako je ovo istina ne bi me iznenadilo da i za klijente kupuju template te ih prodaju kao svoj rad po malo većoj cijeni...


briješ da kupuju ??? don't think so... Smile to su vjerojatno neki srednjoškolci-amateri koji bi se željeli baviti web dizajnom jer briju da je to super lako, samo u office-u pikaš po opcijama pa sejvaš u html Smile

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
ska



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 10.07.2004 20:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma nek kupuju i rade sta hoce samo nek ne ruse cijenu!

zasto nemaju portfolio??????????

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 12.07.2004 08:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sao malo. VIDI WEB TOP 100 - NOMINIRANA STRANICA?!?!?!
Za koju p***u m******u? Ma, cudim se ko pura dreku a i sam znam situaciju,
excuse me - I gotta go and throw up!!!1
... ... ... ...
I'm back. Napunio sam lavabo s onim sto sam jucer jeo a sad da nastavim:
htio bih vidjeti neki portfolio ove dirme za "Small" paket od 750 Kn. Namjenjen malim tvrtkama i osobama koje zele ostvariti brzu i "jednokratnu" promociju na Internetu uz minimalne troskove. What does JEDNOKRATNO mean? Kao.. nema cms-a ili? Stovise, niti jedan paket nema cms. Smile)

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 12.07.2004 08:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shocked onako, bez srama Shocked Shocked
a i ovi koji su ga nominirali, fakat super-professional eh?

i ja sam bas jednom klijentu koji nije imao puno para uvalila template ali zna sa kojeg sajta dolazi i da ce ga jos brdo ljudi imati, to je bas stvar principa u ovom slucaju, rekao je da ce poslije misliti na design kad dobije financije od faksa a ja iz principa ne radim layout za nis.
pokazem mu dva tri screenshota od onog sto bi mu moglo odgovarati ono izabere i to je to Smile
ali to ne ide u portfolio del design Smile mozda pod "hosting" ?? Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 12.07.2004 09:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
a i ovi koji su ga nominirali, fakat super-professional eh?

sam se nominirao, to je onaj 'vidi' natjecaj gdje submitas svoju stranicu i onda zbog neke fore trebas staviti banner gore kao da si nominiram....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 12.07.2004 09:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
keye wrote:
a i ovi koji su ga nominirali, fakat super-professional eh?

sam se nominirao, to je onaj 'vidi' natjecaj gdje submitas svoju stranicu i onda zbog neke fore trebas staviti banner gore kao da si nominiram....

that would explain it.
.. a i to sa tim bannerom ne da je self promocija nego ne znam..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 12.07.2004 09:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
keye wrote:
a i ovi koji su ga nominirali, fakat super-professional eh?

sam se nominirao, to je onaj 'vidi' natjecaj gdje submitas svoju stranicu i onda zbog neke fore trebas staviti banner gore kao da si nominiram....


da ali kuzis, znaci nema nikakve kontrole dosta je submit i stavit banner stranica moze biti i prazna Confused

e bas cu probat Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 12.07.2004 09:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a otkud su ovo prepisali??? Very Happy

Quote:
Dizajniranje Vaseg identiteta ukljucuje sve vizualne elemente, pocevsi od odabira prikladne karakteristicne boje, dizajniranje Vaseg logotipa, dizajniranje sluzbenih dokumenata koristenjem elemenata Vaseg vizualnog identiteta, smisljanja i dizajniranja maskote Vase
kompanije, kreiranje originalne posjetnice, kreiranje web stranica koje odgovaraju Vasem poslovnom profilu...
Stvaranje vizualnog ,identiteta ukljucuje stvaranje osobnosti Vaseg businessa i njegove pojavnosti na svim podrucjima, kako prema klijentima tako i prema
investitorima i poslovnim partnerima.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 12.07.2004 10:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

možda to dođe s templatom?
"originalni vizualni identitet (samo ga nemojte pokazivat okolo)"

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 12.07.2004 10:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
a otkud su ovo prepisali??? Very Happy
Quote:
Dizajniranje Vaseg identiteta ukljucuje sve vizualne elemente, pocevsi od odabira prikladne ...... {SNIP}
mozda je stvarno fora da dodje sa templateom ali imas napomenu da moras izmjeniti text (fk0rz), ali ovima se text toliko svidio da su ga odlucili zadrzati!

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 12.07.2004 11:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kaj vam je tu čudno , oni svojim webom promoviraju svoj najbolji proizvod,
kako jos nemaju uspijesno dizajniranih stranica onda je to template Wink
a po ovom tekstiću oni su neka opaka branding agencija..

dok ne dođe neka forma zakonodoavstva u ova područja .. a neće još dugo. štedite živce Smile

uostalom pogledajte tko to radi Wink
http://www.neronart.com/3b/neprijatelji.htm
Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 12.07.2004 12:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nema dijakritickih znakova, pravopis je los, cak nemaju niti .html nego .htm...

dovoljno da ugasim browser makar sam prije toga ignorirao sto su upotrijebili template. Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 12.07.2004 12:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
nema dijakritickih znakova, pravopis je los, cak nemaju niti .html nego .htm...:


maxy sad si me uplasio, ja sve spasavam .htm Shocked
sta nije isto??? Confused

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 12.07.2004 12:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sto se tice browsera - isto je, ali sto se tice mene - nije Smile
osim toga, markup language se zove HTML a ne HTM pa se ja pridrzavam tog nekog pravila da mi fajlovi budu .html
Back to top
View user's profile Send private message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 12.07.2004 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

quote keye....

Shocked

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 12.07.2004 13:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
sto se tice browsera - isto je, ali sto se tice mene - nije Smile
osim toga, markup language se zove HTML a ne HTM pa se ja pridrzavam tog nekog pravila da mi fajlovi budu .html


a jesi ti neki zaeban mali Wink

ma meni ga ps slajsa u .html a ja onda samo napravim drugi kao .htm tako da u jedan sa istim imenom slajsam images a na drugom radim, to mi je vec u krvi

Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 12.07.2004 13:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sad sam se sjetio da nisam napravio .htm ili .html file preko 6 mj, svi su mi ili .php ili .sql Smile
ali ljudi, to je HTML a ne HTM Smile
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 12.07.2004 13:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma znam da je html ali mi jos nije jasno kako je postao htm!
cak ga DW sejva htm po defaultu Shocked

ps. to sa php-om je zakon, evo ja sad moram dat kao neki dizajn u html-u, a nema mi gabrija da mi to slozi u php-u pa da bar imam neki header, content i footer, ovako je totalni kaos Confused

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 12.07.2004 13:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
.htm is a throwback to the DOS days, of 8.3 long filenames. People started designing web pages in Windows 3.11 but couldn't save their files as .html, so they decided on .htm. They forgot to correct this muck-up, and that's why these prehistoric .htm files are still around.
Back to top
View user's profile Send private message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 12.07.2004 13:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
uostalom pogledajte tko to radi Wink
http://www.neronart.com/3b/neprijatelji.htm
Twisted Evil


lol, to su djeca iz moje skole Very Happy

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 12.07.2004 13:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
tRC wrote:
uostalom pogledajte tko to radi Wink
http://www.neronart.com/3b/neprijatelji.htm
Twisted Evil


lol, to su djeca iz moje skole Very Happy


jeap 5kolonaši Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group