Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.programeri.org

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 13.07.2004 16:24    Post subject: www.programeri.org Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajde da čujem komentare članova ovog foruma Wink
Nemojte štediti, recite sve što želite...

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 13.07.2004 17:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

PROGRAMERI.org ne izgleda dobro u FF

(pazi ironiju -> programeri -> a strana nije dobro skodirana Mr. Green)
*EDIT* WTF? sad mi dobro zgleda, a prvi put kad sam kliknuo skrolalo se horizontalno do besvjesti... dunno why

Meni OK, ak ce sadrzaj bit onakakv kakav pretpostavljam zapravo ti nije ni bitno kak zgleda jer programeri bash ni nemaju smisla za ta stvari (niti im je stalo do njh)
-> meni OK (malo header trul al ok)
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 13.07.2004 18:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma radi u FF, samo treba sec-dvije da sredi se... Smile

Ok mi je, sve uredno te jako dobro organizirano. Design mi je malo previše sličan raznim Nuke skinovima zbog gradienta itd. U svakom slučaju pregledno i sigurno neću NE posjećivati site zbog designa. On služi svrsi i to je najvažnije. :thumbs up: Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 13.07.2004 18:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nope. ne radi u FF ni poslje par sekundi.....
jako loše ako nisu u stanju ni web isprogramirat.

hmm. nakon kaj klikneš radi..weird....
dajte si to sredite.

inače čisto OK, mogo bi počet svraćat tamo, samo nek se malo napuni sadržaj Very Happy

EDIT:: hm, problem s hrvatskim slovima, opet loše s obzirom na tematiku....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 13.07.2004 22:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koji imaš FF? Meni u 0.9 radi dobro.. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 14.07.2004 00:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

0.8

0.9 nikak da instaliram.. Confused
odbija poslušnost

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 27.07.2004 13:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa mogli ste barem programirati kako treba... ipak ste vi programeri... ili ne?
U FF se raspada, previse se rasiri se po horizontali...

A dizajn mi se ne svidja... header bezveze a ostalo je prazno.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 27.07.2004 13:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dag wrote:
Pa mogli ste barem programirati kako treba... ipak ste vi programeri... ili ne?
U FF se raspada, previse se rasiri se po horizontali...

A dizajn mi se ne svidja... header bezveze a ostalo je prazno.


Sad se sjetiš odgovoriti... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 27.07.2004 14:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo ja cu reci sve sto zelim Smile

- pohvalna je tematika, samo fali sadrzaja za sada.


oke, sad idemo na zamjeke koje se ne ticu dizajna nego kvalitete sadrzaja i prezentacije.

- kada oden na "Teme na forumu" i kada izabirem link onda mi se u status baru pojavi "<table width ....." - popraviti to odma, programerski sajt si nemre to dozvolit.

- gdje je doctype u headeru?

- zasto su prve 2 linije koda u svim stranicama prazne (view source pa pogledaj)?

- krivo se prikazuju odredjeni dijakriticki znakovi (dobijem kockicu umjesto š), treba fixat encoding baze malo.. Smile

- sistem tutoriala mi je malo cudan. konkretno, otisao sam na php > vodici > ostalo i sada kliknem na to, dobim listu sa sadrzajem i kad kliknem na nesto - otvara se u novom prozoru. oke, zanemarim tu neugodnost i sad gledam ja GDJE je sadrzaj kad ono u dnu stranice neupadljivo stoji link za download.

mislim, pohvalno je sto se daje tutorial na download ali ja bi radje da to stoji u htmlu i na webu a ne da ja moram to downloadati. i sto ako nemam neki ahriver koji radi sa .rar arhivama i recimo ne zelim ga skinuti?
uz to, otpakiram ja arhivu i tam stoji file koji je intuitivno nazvan hjkgj.txt.
pa zar je tako tesko bilo nazvati datoteku kako spada? Smile
mislim, i ja sam takav kada radim nesto za sebe pa opicim neko glupo ime fajla ali ako ides pisat tutorial ili nesto slicno - onda je to no-no.


- ocjenjivanje radova - pa kolko puta mozes ocjeniti neki rad? evo, ja sam sad iz fore ocjenio jedan rad 3 puta, tek tolko da vidim dal ste koristili neki sistem za sprecavanje multiplog glasanja.

- zasto me se ne obavijesti da sam ocjenio rad taj i taj sa tom i tom ocjenom nakon sto glasam? mislim, JA znam da sam ja to napravio, ali kad imam otvorenih recimo 20 tabova na programeri.org i idem glasat za svakog i to NE radim po redu - evo konfuzije. pa cu onda ja ljepo glasat za svakog jos jednom da budem siguran Smile

- autor nepoznato nepoznato? Smile

- odem ja u search, upisem "/'1"\ i dobijem
Quote:
Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80040e21'

ODBC driver does not support the requested properties.

/trazi.asp, line 134


malo smo otvoreni na sql injection napade, obrati pozornost.

- prijava na newsletter - ako nisam logiran, zasto negdje ODMA nije izdvojeno pokraj prijave da se ja moram registrirati kako bi se prijavio na newsletter? ja to nisam nigdje vidio.

- ocjenjivanje...evo, ja disableao javascript i ljepo iso ocjenjivat radove bez izabrane ocjene, dakle ocjenio sam radove sa 0. ne mozete se oslanjat na client side tehnologiju prilikom provjere korisnickog unosa..



ako se jos neceg sjetim, postat cu.
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 27.07.2004 14:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eh da, prilikom downloada tutoriala - zasto se link otvara u novom prozoru? mogli ste jednostavno staviti download bez da se otvara u novom prozoru...
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 27.07.2004 14:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kad bi se bar Maxya moglo ugraditi u nekakav debug software ^^
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 27.07.2004 17:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
Kad bi se bar Maxya moglo ugraditi u nekakav debug software ^^


umjesto w3c validatora Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 27.07.2004 17:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

necemo sad pretjerivat, ok? Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 27.07.2004 17:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hes not the terminator, hes the validator ^^
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 27.07.2004 18:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slažem se sa svime što je maxy rekao.. khm...
uglavnom traljavo napravljeno.

ima tu još posla...

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
ligel



Joined: 29 May 2004
Posts: 19
Location: dtrt

PostPosted: 04.08.2004 15:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prosla verzija je meni bila bolja.

I ja mislim da imas tu jako jako puno posla.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ligel



Joined: 29 May 2004
Posts: 19
Location: dtrt

PostPosted: 06.08.2004 10:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A da kao sto Dag kaze, header je bezveze.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sinom



Joined: 08 Aug 2004
Posts: 47
Location: zg<>st

PostPosted: 11.08.2004 14:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

header nije lijep, vijesti i sve ostalo izgleda kao neki osrednji skin php nukea i nije mi jasno zašto vam je na naslovima vijesti manji font nego u samom tekstu...nebi li trebao naslov privući ljude? isto tako kad se spustim ispod headera sve postaje poptpuno nepregledan đumbus slova bez ikakvog sustava i rangiranja...ništa se ne ističe i vrlo je nepregledno

_________________
đava me nosa
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group