Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
vozimo se vozimo, vozimo po gradu..
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 16.07.2004 00:57    Post subject: vozimo se vozimo, vozimo po gradu.. Add user to your forum ignore list Reply with quote

..uskoro ce biti 30 u hladu...

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=213277
jel samo meni ovo bezveze, kazne nerealne, zakoni maloumni (od 23 do 5 ujutro uz pratnju starijeg) itd.?

mislim mene ove odredbe o mladjim vozacima ne kace, ali mozda nekog s foruma bi moglo okaciti, mislim nemozes otic van s curom navecer negdje se pojebat u autu jer ti treba netko stariji od 25 godina. jebote zakon. i onda bi oni povecali prirodni prirastaj, a sputavaju jebanje.

300kn za zaboravljenu vozacku ili prometnu (ostanu ti obadvoje u drugoj jakni - op 600kn rista). itd....

mozda sam ja moron i meni je samo ovo glupo, neznam, poceo sam se pitat..

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 16.07.2004 01:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kad su ono bili izbori?

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 16.07.2004 01:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
Kad su ono bili izbori?


neznam, nedavno. zasto?

ne pricam toliko o ljudima koji su to izglasali, to su tako i tako supci koji imaju svoje osobne vozace i diplomatski imunitet, i uvijek ce bit supci, otkud god dosli.

zanima me vidjenje ovog zakona.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 16.07.2004 01:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa neznam, računam da ce se svi problemi moci rjesiti kao i do sad, 100 kuna policajcu?

tako svi moji vec par puta, familija, itd, itd...
ja jos nisam niti krenuo na polaganje, tako da, yeeeeah!

pas mater Sad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 16.07.2004 01:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
neznam, nedavno. zasto?

Zato jer su vec svi zaboravili ona divna obecanja (i predivne ljude na prekrasnim izbornim plakatima) na koja padaju svake 4 godine...
Quote:
zanima me vidjenje ovog zakona.

Izmedju redaka sam htio reci da je ovo jedan od nacina da se (izmedju ostalog) popuni rupa u proracunu.

Nikakva briga za mlade, nikakva briga za sigurnost, samo bullshit. Medjiski napumpana prica i onda prolaz zakona. Samo pare. Uzmi dok mozes. Jeben dil su si slozili ovi kaj uvoze alkotestove vjerojatno.

Kao i nova prva pomoc koju moras imati u autu. Bas se mora imati taj jedan set, za koji je eto jedna firma ekskluzivni uvoznik. Bas bad. Garant je i kod ovog zakona nesto takvo u igri.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.07.2004 08:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dakle koje su to bezvezarije. to je drito ona shema: "Problem rjesi u korjenu ma koliko god bio korjen dubok", a neki se fakin' problemi tako ne daju rjesiti. Mislim, kad nesto zabranis, ljudi to jos vise rade na GRO, a pogotovo mladi vozaci koji su dobili auto u ruke i sad moraju ispast face pred polovnjachama iz "sela" u svom Golfu Dvojki. Zakon o sigurnosti prometa na cestama, pa ne mozes ti kontrolirati sigurnost na takav nacin na koji ce svi gledati da nesto popiju i da ih rija ne ulovi. Tocno ovo sto zyt kaze, "Media Stunt". GRO ljudi ce past, a pogotovo u ovom prvom vikendu - daj razmislite malo, ljudi idu van i nesto popiju, krenu doma i opa LIZALICA na cesti i murjak iza nje.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 16.07.2004 08:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a najviše se bune svećenici Very Happy mislim ipak im je vino u opisu posla...
ps.
phil slijedi ruku Wink

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.07.2004 08:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique wrote:
a najviše se bune svećenici Very Happy mislim ipak im je vino u opisu posla...
ps.
phil slijedi ruku Wink

Kakvu ruku?

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 16.07.2004 08:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:

Kakvu ruku?



ovu ruku Smile

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 16.07.2004 08:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobro da to ne kači pješake Laughing Laughing Laughing Laughing ja i dalje mogu po svom cugebunsen gemachen...i onak mi je banana ic s autom van(kad ja vozim naravno) iso jednom i nikad vise.
[/quote]

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 16.07.2004 08:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:

Izmedju redaka sam htio reci da je ovo jedan od nacina da se (izmedju ostalog) popuni rupa u proracunu.
.


jos to ne bi bilo ni najgora stvar kad bi proracun popunjavali .
bas me zanima da li ce seks ostati bez dozvole.

a maloumni kreteni ce i dalje juriti opasnim hrvatskim cestama i ubijati ljude.

ps. meni ono sto fakat ide na zivce je da su su budale okomile na alkohol (nakon tri griotte izgubis dozvolu!!!) a ako povuces dva dima jointa opasniji si u autu nego nakon 5 piva.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 16.07.2004 08:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ali ustvari kak će mene drugi vozit van....a nish počet ću ić van s tatinom ekipom i oni su cugeri Wink shala

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.07.2004 08:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique wrote:
Philatz wrote:

Kakvu ruku?


ovu ruku Smile

AHAAAA:. on my way.. ma nisam skuzio. Moras stavit image da mi proradi kliker jer je stvarno early in the mornin i imam dva patlidzhana ispod ociju tak da onO!!!1 Smile
...

@Peewee: ma jos bolje da si pjesice jer je najgore da sad odes van, popijes pivu i provedes noc u necijem krevetu u zatvoru, next day - bilo bi ti dosta banana!!1 Smile (Sad znam da ce netko vec rec "KAK ZNAS, KAJ SI I TI BIO TAMO" - NISAM! Samo pretpostavljam... eto da se ogradim). Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.07.2004 08:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

ps. meni ono sto fakat ide na zivce je da su su budale okomile na alkohol (nakon tri griotte izgubis dozvolu!!!) a ako povuces dva dima jointa opasniji si u autu nego nakon 5 piva.

Istina. Ali upravo zato je to "Media Stunt", ne znaju kaj ce pa drito na najlaksi nacin do love. A to je definitivno zakon, napravis reformu i da vidis odmah se budzhet popravi. Iskreno, ne znam kako cemo prezivjeti weekend. Rolling Eyes

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
aikon



Joined: 19 Sep 2003
Posts: 166

PostPosted: 16.07.2004 08:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve sta ste rekli stoji.Nece nikakve zabrane, pratnje, alkotestovi sprijecit ljude da voze i ponasaju se ka idioti. Ovo je vjerojatno samo nacin za napunit blagajnu.
Samo sta definitivno triba nesto ucinit i skinit kretene sa ceste. Prije 4-5 dana je u jednom, JEDNOM, danu poginulo 7 ljudi. Dosta idiota ne pije ali voze neke bjesne aute koje ne znaju kontrolirat. Njih ne hvata ovaj zakon sa 0 promila. Ili sta policija radi sa ovima koje uvate da su pili ili uopce nemaju dozvolu ili sl. Prije misec dva je jedan dida ubia svoja 3 unuka u sudaru. Ima je 3 promila alk. u krvi, masu kaznenih bodova i 40-tak puta su mu uzimali vozacku. Koji IDIOT mu je vratia?
Nije problem sta ce takav idot poginit, nego sta ce nekoga povuc sa sobom.
Back to top
View user's profile Send private message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 16.07.2004 08:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
dakle koje su to bezvezarije. to je drito ona shema: "Problem rjesi u korjenu ma koliko god bio korjen dubok", a neki se fakin' problemi tako ne daju rjesiti.

pa po meni se problemi i rjesavaju u korijenu.
ali ovo nije korijen problema.

nisu problem oni vozaci koji napusu 0.2, nisu problem biciklisti bez kacige, mladi vozaci koji u 00:00 voze nekog doma itd.

mislim kolko je to stupidno, pa neku ljudi za 20 godina vec imaju zenu i dijete, i sad ti isti po novom zakonu ne mogu voziti svoju obitelj?

ili ljudi koji su vozaci, to im je posao, razvoze recimo kruh za pekare, sad oni u 3 ujutro nesmiju raditi svoj posao.

Philatz wrote:
Mislim, kad nesto zabranis, ljudi to jos vise rade na GRO, a pogotovo mladi vozaci koji su dobili auto u ruke i sad moraju ispast face pred polovnjachama iz "sela" u svom Golfu Dvojki. Zakon o sigurnosti prometa na cestama, pa ne mozes ti kontrolirati sigurnost na takav nacin na koji ce svi gledati da nesto popiju i da ih rija ne ulovi. Tocno ovo sto zyt kaze, "Media Stunt". GRO ljudi ce past, a pogotovo u ovom prvom vikendu - daj razmislite malo, ljudi idu van i nesto popiju, krenu doma i opa LIZALICA na cesti i murjak iza nje.

ma slazem se. nadam se samo da kao i sada se to nece provoditi (ko sta djuka kaze) medju policijom.

Peewee wrote:
dobro da to ne kači pješake

pa zapravo i kaci te, jer ako predjes cestu tamo gdje nije zebra neces dobiti 50kn kazne kao nekad, nego 300kn Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 16.07.2004 09:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sreca da sam tam sam dan dva pa im se ne bi stigo svidit....Wink, a frend(susjed, ne druzim se s njim) mi je reko da u remetincu toga nema on je bio 4 mj.
ma joj i da ima jaci sam ja pa ipak sam peewee mrcina od covjeka...vidio si me koliki je žak pored mene (ogroman) Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 16.07.2004 09:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:



mislim kolko je to stupidno, pa neku ljudi za 20 godina vec imaju zenu i dijete, i sad ti isti po novom zakonu ne mogu voziti svoju obitelj?

ili ljudi koji su vozaci, to im je posao, razvoze recimo kruh za pekare, sad oni u 3 ujutro nesmiju raditi svoj posao.



to u stvari nisam ni htjela komentirati koliko je glup taj dio zakona das nekome dozvolu i onda taj isti ne smije voziti , koji ku... mu je onda dajes?
moja tetka ima 40 godina i ima dozvolu ali nije vozila bar vec dvadeset. a i nadam se da nece jer ako sjedne za volan ubit ce nekoga.

Last edited by keye on 16.07.2004 09:06; edited 1 time in total

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.07.2004 09:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ispricat cu jednu pricu kojoj se uvijek nasmijem, fakin' istinita prica i desila se prije nekoliko mjeseci. Uglavnom, vozimo se i idemo kod frenda, dva auta od frenda Twingo i drugi frend sa Renault Chetvorkom, i sad, vozimo se po Aleji Bologne i idemo prema frendu, mi smo u Twingu i manje-vise smo trijezni dok je frend koji vozi Chetvorku pijan, drito pijan ali se kontrolira (i stvarno vozi dobro, covjek ne bi rekao). I sad, on (KRETEN) skrene prema King Crossu iz nepoznatog razloga i na putu do tamo da zaustavi murja... mi dodjemo pred njegov house i tamo ih cekamo, cekamo i cekamo 15 minuta i onda ih zovemo. javi se frend iz cetvorke i kaze kao "e zaustavila nas murja, mi smo tu na cesti, a soki trci doma po lovu da plati murjacima". Mi ostali zbunjeni, za kojih 10 minuta dotrcava taj lik doma, sav pijan nam objasni situaciju i kaze da ce za 10 minuta doc murja pred njegov House po lovu - obecao im je 300 kuna. I vidi stvarno, dodje murja. Mi svi stojimo vani pored Twinga, pravimo se trijezni a zapravo umiremo od smjeha. Murjak izlazi van, izlazi frend i da mu 170 kuna!!!! Od obecanih 300! Murjak nakon neke kao "povuci-potegni" spike, uzme 170 kuna i ode. A mi krepavamo od smjeha i ne vjerujemo sto se desilo, lik je 'em pijan, 'em vozi pijan, 'em ma nemam pojma kaj sve ne.. i jos se cjenka sa murjom!! i tako dalje. uglavnom onda smo isli po cetvorku i tako.. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 16.07.2004 09:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@phil: ma policajac kuzi kako je biti pijan, pa izlazi u susret Very Happy
lmislim ljudi su, samo ce sad prvi vikend morati donijeti odredjeni broj dozvola i para i to je to Smile

mene ti to bas puno ne pali jer vozim samo u puli pa ako mi i uzmu dozvolu ne treba mi bar tri mjeseca Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.07.2004 09:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

mene ti to bas puno ne pali jer vozim samo u puli pa ako mi i uzmu dozvolu ne treba mi bar tri mjeseca Very Happy

da ma ti mozes onda namjerno se naroljat i vozikat okolo pijana i onak kad dodje murjak samo kazes: "UZMI!! AJDE... UZMI MI VOZACKU... AJDE FACO!!!". I onda se nadas da ce uzet vozacku ali te lupi pendrekom po glavi! Laughing
E to bi bila scena. Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 16.07.2004 09:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

steta sto se vise ne mogu naroljat (ebote sad sam roditelj dvoje malodobne djece Laughing ) ali u mladjim danima bila neka slicna scena, nisam dobila pendrekom al skoro Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 16.07.2004 10:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Philatz..mogu ti ispričat istu takvu priču...
vraćam se doma, lizalica, "dobra večer, jest pili?", "jesam".....zbunjena faca.."a kolko?", "dovoljno da napušem preko 0.5"...."pa zašto?????", "ma bila je jedna mala, i vi bi se napili da ste ju vidli"....
uglavnom, pošto nisam imo lipe u đepu (sve popio) ostavio sam mu broj mobitela da me nazove i da mu donesem lovu....nazvo me 2 dana kasnije, našli se, ja mu dao 400 kuna i to je to....

kaj se tiče cijelog zakona...
ajd pogledajte u kakvim autima ljudi ginu, 10-15-20 godina stari golfovi, kadeti, jugići i ostala krama kojoj nije mjesto na cesti. u takvom autu će ginut i dalje, takvi auti će i dalje sklizat po kiši, otkazivat kočnice i sve ostalo....
da im je stalo do sigurnosti, dali bi ljudima da kupe nove aute, a ABSom i zračnim jastucima, država bi pomogla na taj način više nego ovakvim glupostima...
siguran sam da bi i manja cijena bolničkih lječenja (koja se plaćaju iz proračuna) pokrila razliku od manjih carina i trošarina...

dok se vozi 20 godina stara govna po cesti ljudi će i dalje ginut....to je žalosna činjenica.
i to je najveći uzrok tolike smrtnosti za volanom....mrtvački kovčezi koje sirotinja vozi jer nema za novi auto sa svim sigurnosnim elementima koji bi im možda u tim situacijama spasili život....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 16.07.2004 10:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence ne slazem se bas.
ovi sa dobrim autima isto tako izazivaju nesrece (zbog prebrze voznje na losim cestama) samo sto poginu oni u losim autima a ovi u boljim se spase.

a na zalost nije ni to kriterij.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 16.07.2004 10:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
bas me zanima da li ce seks ostati bez dozvole.

Monty Python wrote:
"Well, most things we do in life for pleasure is taxed. Except... one."
"What do you mean?"
"Well, smoking has being taxed, drinking has being taxed, but not... uhh... thingy."
(everyone's shocked)
"You're not suggesting we should tax... thingy?"

Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group