Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
mi3dot crew u off Pc Chipu
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
boby-s



Joined: 10 Apr 2004
Posts: 222
Location: Samobor< >Zagreb

PostPosted: 16.07.2004 11:59    Post subject: mi3dot crew u off Pc Chipu Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobro ste ispali...samo tako dalje Smile Smile Smile Smile bravo
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 16.07.2004 12:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da, info.
tnx borji na stavljanju nas u Off Pcchip, koji je od jucer na kioscima. ima mini intervjue s nekima od nas
takodjer, u sekciji 2020 su radovi od mr. Phoenixa te mene o viziji web stranice pcchipa u buducnosti (2020, premda nisam znao da se gleda tako daleko u buducnost kad sam radio :)

eto, zahvaljujemo borji na podrzavanju Hrvatskog Design Communitya™
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.07.2004 12:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super su fotke.. pogotovo kad vidim che-a.. Smile .. Ne mogu kategorizirat te poze ali eto da ja dam svoju recenziju poza s lijeve na desnu stranu..
Zyt: "joj kad dugo jos moram tam gledat" poza.. Smile
Hans: "hey WOOOOAH" poza.. zakon. Smile
Empty: "Starry-Eyed Fish" poza.. common enough. Smile)
Che: "play tough damn it" poza. Smile
Penix: "serious aL kolko mi jos traje parking" poza. Smile
Duke: "Must do something - star trek" poza. Smile
Vanja: "Yeah I know you want it" poza. - zaaahaaakon poza. Smile)

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 16.07.2004 13:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

daj nek neko skenira i posta, dok ne stignem do kioska, a kak je tu na poslu krenulo ne budem jos dugo izasao Confused
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.07.2004 13:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote


........ ..
a ovo je Che: The Connan
iliti "Chenan".
http://www.midnightformula.com/temp/che_connan.jpg

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 16.07.2004 14:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Super ste ispali Smile Ono bad ass mi3 crew Smile) Emti i Vanja zgledaju scary Wink Smile)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 16.07.2004 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je najbolje ispala 4th Smile

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 16.07.2004 14:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[shilokko] wrote:
meni je najbolje ispala 4th Smile


Ima matching invisibility coat kao Spilja Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 16.07.2004 14:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[shilokko] wrote:
meni je najbolje ispala 4th Smile

to sam joj ja posudila invizibiliti kejp Wink

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 16.07.2004 14:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
[shilokko] wrote:
meni je najbolje ispala 4th Smile

to sam joj ja posudila invizibiliti kejp Wink


Aj nju it Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 16.07.2004 15:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bilo kako bilo, neizmjerno sam zahvalan borji na cd-u.
stoga, BORJA HVALA TI!!1
Cool

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 16.07.2004 16:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
e da, info.
tnx borji na stavljanju nas u Off Pcchip, koji je od jucer na kioscima. ima mini intervjue s nekima od nas
takodjer, u sekciji 2020 su radovi od mr. Phoenixa te mene o viziji web stranice pcchipa u buducnosti (2020, premda nisam znao da se gleda tako daleko u buducnost kad sam radio Smile




nema na cemu, nadam se da se takvih akcija biti jos, narocito s vasim sminkerskim slikama zbog kojih ce N djevojaka pohitati na kioske Smile trebao sam na naslovnu staviti mi3 explicitne fotke inside! ovo jer zakon sto se ti i phoenix napravili, super je ispalo, da je cijeli broj na tu foru, bio bi puno sretniji, i mislim da je sve to moglo biti doradjenije i dizajnerski razigranije, ali kako to vec biva...

enivej, nije ni ovo lose...

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 16.07.2004 16:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[shilokko] wrote:
bilo kako bilo, neizmjerno sam zahvalan borji na cd-u.
stoga, BORJA HVALA TI!!1
Cool


e na izvrsnoj house kompilaciji treba zahvaliti badassu (blacksoulmusic.com) koji je skupio ekipu i gregoru koji je napravio omot, stvarno je odlicna kompilacija...

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 16.07.2004 17:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

justtin, šta ti je stigla majica s threadless-a, normalno da je mora odmah pokazat Smile

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 16.07.2004 19:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
[shilokko] wrote:
meni je najbolje ispala 4th :)


Ima matching invisibility coat kao Spilja :)


ma shadow mi je pao na krivu stranu :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 16.07.2004 19:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lijepo...
ajd nek sad netko napiše redom ko je na slici, ja mogu samo emtija i vanju prepoznat... Confused

Mislim, druge ni ne znam Laughing

E; da, vidim da je Vanja neki šminker, huh huz d meeeen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 17.07.2004 03:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@nikola: pogledaj philatzov post, pise :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 17.07.2004 11:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cestitam ljudovi !!1
eo danas dodjem sa voznje i kupim Chip, pijem kavicu, slusam cd (veri kewl Very Happy ) i ono naletim na mi3.krew
ljudi bi po defaultu pomislili da ste neki freakovi, a njava je to suppa reko
PCChip njava statement wrote:

Imam glavu, ruke i noge, reket za tenis, role, fotoaparat, dobro društvo, kriglu... Zašto nas se želi prikazati ko techie-geekove /w no social life?


big up urself

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
boby-s



Joined: 10 Apr 2004
Posts: 222
Location: Samobor< >Zagreb

PostPosted: 19.07.2004 10:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odlican je cd...oslican je magazin...dignuo se iz mrtvih i pobrao vidi i bug...bravooo!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 19.07.2004 11:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, ja ga kupih jucer - al ga ne zelim otvarati prije plaze Cool

onak, samo cu izvaditi cd i nek se vrti na putu do mora, a off pc chip cu citati na plazi Cool

i btw @pc chip crew: svaka cast ljudi, stvarno se isticete od konkurencije - ne da ste ih pobrali, vec ih nigdje nema na kilometre za vama. kog god znam cita samo vas, ostali se vise ni ne spominju. kupujem svaki broj chipa jer mi je mrak casopis i clanci su mi ful kvalitetni i zanimljivi.
KEEP UP THE GOOD WORK, citatelja vam nece faliti! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 19.07.2004 11:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma super ste!
a 4th je tamo negdle samo kako je medju ovim divovima, sjena ju poklopila Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 19.07.2004 11:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da samo PC chip ima redovnnu sekciju unutar časpoisa posvecenu unix-u, to je pohvalno, however, ja od domacih casopisa citam samo mrezu, jeste da je iz bug konzorcijuma koji bash i ne volim, ali jedino mi mreza interesantna....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 19.07.2004 11:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da, odlicna ekipa ti mi3, ja sam odustao ujutro u 3 Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 21.07.2004 21:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kliker wrote:
mislim da samo PC chip ima redovnnu sekciju unutar časpoisa posvecenu unix-u, to je pohvalno, however, ja od domacih casopisa citam samo mrezu, jeste da je iz bug konzorcijuma koji bash i ne volim, ali jedino mi mreza interesantna....


mreza mi kewl sto ima dobre stvari na cd-u, no ne bi falilo chipu ako bi ubacitli recimo novi kde 3.3 kad izadje i tak neke stvarcice. Tipa neke veće pakete (od cdd-a 30 => mb ).. No i ovako je OK Very Happy

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 22.07.2004 00:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

_butch wrote:


mreza mi kewl sto ima dobre stvari na cd-u, no ne bi falilo chipu ako bi ubacitli recimo novi kde 3.3 kad izadje i tak neke stvarcice. Tipa neke veće pakete (od cdd-a 30 => mb ).. No i ovako je OK Very Happy


ja slabo konzumiram te cdjeve, obicno zavrse u smecu cim otvorim celofan casopisa,
a mreza mi super kao casopis, ne rijetko je procitam od korica do korica, dok mi bug i vidi npr. nisu dobri ni kao podmetaci za posude sa cvijecem, ajde...pc chip se neshto kao drzi iznad njih ali moze to puno bolje. naravno, sve je to stvar ukusa i osobnih/profesionalnih afiniteta.
prica je ono o mi3 ekipi u pc chipu, a ne o recenzijama caspisa,....
oups Silenced Eh? Think d'oh!
pardon mi
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group