Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ave.art dizajn studio

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 17.07.2004 10:36    Post subject: ave.art dizajn studio Add user to your forum ignore list Reply with quote

Molim cijenjene članove da prokomentiraju ovu web stranicu:
www.aveart.org
Naravno, svaki prijedlog je dobrodošao.

ps. Znam da curka nije nešto, ali nije bitno Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 17.07.2004 10:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni font u headeru ne paše...a i brijem da onaj text u user/pass formu ne bi trebao biti bold
I ono dolje, na dnu, gdje piše AveArt team, ne paše mi ta red/blue kombinacija...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 17.07.2004 11:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

AA ispravljeno; bold izbrisan.
Back to top
View user's profile Send private message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 17.07.2004 12:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ante wrote:
bold izbrisan.


nije Confused
barem meni... VIDI

E, da, probao sam i utipkat nešt u to polje, al opet je boldano
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 17.07.2004 13:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vrlo, vrlo prosječno....ne sviđa mi se. Kao da postoji nepisano pravilo da svi koji ulete u svijet web dizajna, hostinga itd. iskemijaju anemični template koji u headeru ima ili "server" ili trebu. i onda nakelje gro "dubokoumnih" tekstova tipa " Napravite i vi iskorak u medij budućnosti, naručite svoj website. Zakoračite u budućnoste već danas ser, kenj..."

Sorry na iskrenosti, ali gledam tone takvih webova svaki dan, a stvari koje iskreno mrzim su stereotipnost, predvidljivost, neinventivnost. Možda bi bio blaži u svojoj ocjeni da sam imao priliku vidjeti i pokoju referencu koja se razlikuje od gore navedenih argumenata - ali nisam.
Back to top
View user's profile Send private message
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 17.07.2004 17:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
Vrlo, vrlo prosječno....ne sviđa mi se. Kao da postoji nepisano pravilo da svi koji ulete u svijet web dizajna, hostinga itd. iskemijaju anemični template koji u headeru ima ili "server" ili trebu. i onda nakelje gro "dubokoumnih" tekstova tipa " Napravite i vi iskorak u medij budućnosti, naručite svoj website. Zakoračite u budućnoste već danas ser, kenj..."


nemam sto nadodat, type je sve reko, jednostavno pogledaj sve moguce hosting sajtove (googlaj) i naletit ces na slicne sajtove Smile

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group