Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Pucajte....[clubvibes.info]
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
x_skater



Joined: 19 May 2004
Posts: 26
Location: Mostar

PostPosted: 19.07.2004 21:07    Post subject: Pucajte....[clubvibes.info] Add user to your forum ignore list Reply with quote

Redizajn stranice www.clubvibes.info je uradjen, dali je sve kako treba, ili moze i bolje, dajte ocijenu od 1-10 (dizajn, funkcionalnost, preglednost, dostupnost informacijama, kvaliteta informacija itd...) i vas komentar

Rokajte Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 19.07.2004 21:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jako dobro!
Dizajn mi se jako svidja, site je pregledan...
Sto se tice kvalitete informacija, ne mogu reci... bas i nisam ljubitelj elektronike Mr. Green

jedina zamjerka - prostor ispod bijelog bannera mi je prevelik, izgleda prazno s obzirom na to kako je sadrzaj ispod gusto postavljen...

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
x_skater



Joined: 19 May 2004
Posts: 26
Location: Mostar

PostPosted: 20.07.2004 01:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pokusat cemo i to da rijesimo, barm da smanjimo tu bijelu povrsinu... anything else Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 20.07.2004 01:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo, osobno, jedan detalj koji mene smeta na webovima....
na svakom njuzu koriscenje slike druge velicine... totalno mi zezne cijeli site, kako god dobar
kao i koriscenje lowres fotki i slika poput ove
eto, mali detalj.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
x_skater



Joined: 19 May 2004
Posts: 26
Location: Mostar

PostPosted: 20.07.2004 01:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

znam, hvala na komentaru, ali shta chu, to sam dobio da postavim, a nisam druge imao, uglavnom...upravu si, primjedba ti je na mjestu, i to cu narednih dana izmjeniti sve....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.07.2004 08:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cool site .. cool.
Isto ovo sto kaze duke za standarde - to je dosta vazno za samu ozbiljnost stranice.
Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
x_skater



Joined: 19 May 2004
Posts: 26
Location: Mostar

PostPosted: 20.07.2004 08:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

znam... Smile zato to i morma srediti imateli neke ideje, jeli nesto na pogresnom mjestu, i falili nesto posebno, da sam preletio ili tak..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 20.07.2004 09:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Header se rastegao too much. Login form si mogao staviti u jedan red. Fotke, kao da su slikane low res cell kamerom. Bilo bi zgodno da su sve "po špranci" tj. iste veličine, eventualno alignane lijevo (desno text), možda wrapane.
Back to top
View user's profile Send private message
x_skater



Joined: 19 May 2004
Posts: 26
Location: Mostar

PostPosted: 20.07.2004 19:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok...za slike sam skontao, moraju biti sve jednakih dimenzija, i na pocetnoj i na galeriji, sto trenutno nije, ali bih trebao srediti, i mislim da od tog a puno zavisi izgled stranice Smile poz..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 20.07.2004 23:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je onaj registracijski dio pre naguran, zašto je onaj "zapamti me" tak prljen uz ono druga,
& further more, daj napravi/samnji ili neštp s tim gornjim djelom, malo mi izgleda pre prazno.
Ali dizajn je COOOOOL
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Platypus



Joined: 07 Feb 2004
Posts: 235

PostPosted: 20.07.2004 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sorry, ja sam onaj koji je napisao predugacku rijec u shoutboxu.. htio sam vidit kako si ti rijesio taj problem, ali ocito nisi Laughing

i ovo ti se pojavljuje iznad stranica:

es=0,menuBar=0,resizable=0,scrollbars=yes,width=608,height=448,left=16,top=16'); } function picture(url,sx,sy) { window.open('pfs.php?m=view&id='+url,'Picture','toolbar=0,location=0,directories=0,menuBar=0,resizable=1,scrollbars=yes,width='+sx+',height='+sy+',left=0,top=0'); } function redirect(url) { location.href = url.options[url.selectedIndex].value; } //-->
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
i72852



Joined: 25 Feb 2004
Posts: 81

PostPosted: 21.07.2004 00:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e to me bas zanima...
kak se rijesava takav problem sa tim dugim rijecima...
jel moguce kako pitati za duljinu??

jer ako se pita po broju slova ja malo zeznuo jer npr. "m" i "i" nemaju istu duljinu...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Platypus



Joined: 07 Feb 2004
Posts: 235

PostPosted: 21.07.2004 00:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

72852 wrote:
e to me bas zanima...
kak se rijesava takav problem sa tim dugim rijecima...
jel moguce kako pitati za duljinu??

jer ako se pita po broju slova ja malo zeznuo jer npr. "m" i "i" nemaju istu duljinu...


bila je jedna rasprava u vezi toga.. obicno odaberes dozvoljenu duzinu rijeci, tj. broj slova... teoretski mozes izracunati kojih kojih slova imas u rijeci i mnoziti to sa duljinom pojedinog slova.... ali nije preporucljivo Wink
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 21.07.2004 02:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zasto se meni stranica rastegla jaaaaaaako? pa za koju rezoluciju je to?
meni je duplo sire od 1024...

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
x_skater



Joined: 19 May 2004
Posts: 26
Location: Mostar

PostPosted: 21.07.2004 08:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ Platypus: heheh ja kontao neko mi namjerno ono uradio, i sada stavio da mogu samo registrovani korisnici dodavati poruke Smile Sto se tice ono prikazuje vise stranice, neznam ja sam gledao na vise racunara, sa razlicitim browserima nije mi se to dogadjalo, koji browser koristis???


@ nel`chee: stranica se rastegla, zbog puuuuunnnnno slova mmmmmmmm, ali sada je ok, nije ti do rezolucije Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 21.07.2004 11:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel namjerno kad hoveram news autora mišem se pojavi onaj link ogroman prek teksta pol? Very Happy

edit: ista stvar desno u statistici...

edit 2: zašto nema permanent ZAPAMTI ME?

edit 3: ok je al malo mi još smeta login polje bez ikakvih oznakica user pass ko šta di..mislim logično je prvo user onda pass al neak prazno izgleda
Back to top
View user's profile Send private message
x_skater



Joined: 19 May 2004
Posts: 26
Location: Mostar

PostPosted: 28.11.2004 19:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da je sada sve to izmjenjeno i da je OK. Pozdravi ako ima zamjerki pisite Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 28.11.2004 20:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije. i dalje se dešava ono kad hoveraš mišem prek aktivnih korisnika desno dolje
i sve je isto.. hmm
Back to top
View user's profile Send private message
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 28.11.2004 21:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je site nice. Slažem se sa login formom ispod headera mogla bi se malo doradit da ne bute toliko prostora prazno do sadržaja i svakako sredi slike u njuzima gadno izgledaju. E i sorry ija sam onaj koji ti se sad u shoutbox potpisao sa velikiom porukom zanimalo me kak to izgleda o čem su govorili. Nadam se da se ne ljutiš Wink. Mislim da bi ovo mogao riješit tako da odrediš širinu ove tablice, sad ti je stavljeno ak se ne varam na 100%. Ili širinu tablice u koju sohout upisuje smanji moglo bi i to pomoć.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
x_skater



Joined: 19 May 2004
Posts: 26
Location: Mostar

PostPosted: 28.11.2004 22:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma nema frke, evo taman sam ono pobrisao, a sto se tice na rollover efekta, ono je namjerno odradjeno, što se tiče slika na početnoj ima li netko konkretan prijedlog, pošto sam ostao bez ideja... možda -polygon pošto on to često spominje Rolling Eyes pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
x_skater



Joined: 19 May 2004
Posts: 26
Location: Mostar

PostPosted: 28.11.2004 22:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a sto se tice tabele, nije širina postavljena u % vec zadana u pix. Smile tak i tu ideja moze dobro doci..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 29.11.2004 00:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja nisam nijednom spomenuo slike...
ja sam govorim o onim linkovima u statistici(koje si u međuvremenu popravio)

mislim da su ljudi htjeli za slike reč da bi bilo super da su sve istih dimenzija barem
Back to top
View user's profile Send private message
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 29.11.2004 00:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
...ja sam govorim o onim linkovima u statistici(koje si u međuvremenu popravio)

ili nije. Question
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
x_skater



Joined: 19 May 2004
Posts: 26
Location: Mostar

PostPosted: 29.11.2004 08:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Izvini -polygon, mislio sam na bozob-a, jer ako neko ima ideju kako bi i šta bi sa slikama, volio bih da mi pomogne. o tome se radi. ili ako neko ima ideju kako nesto poboljšati nek slobodno napisše, jer komentari tipa, meni se nesvidja ovo... stvarno nisu od koristi.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Limbus



Joined: 06 Jan 2004
Posts: 220

PostPosted: 29.11.2004 14:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se ne sviđa. izgled mi je previše corporative
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group