Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.svetamarija.hr

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
i72852



Joined: 25 Feb 2004
Posts: 81

PostPosted: 20.07.2004 10:27    Post subject: www.svetamarija.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

Molim par komentara...
Može i prijedlozi...
Kaj bi vi promjenili i tak...

http://www.svetamarija.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
targetICQ



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 117
Location: Zagreb

PostPosted: 20.07.2004 11:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gledam malo source i ono... Shocked
u header bi mozda stavio neku prepoznatljivu sliku, pejsaz, trg ili nest slicno...
dobro je david napisao na vasem forumu...
ne znam dal je font u headeru dobar... nekako, ne znam...

aj pozdrav!
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 20.07.2004 12:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ubi embose (na svemu!), promijeni font u headeru i naslovima, ubi tajlani background, malo sredi color shemu, Poradi na paddingu i sličnim stvarima (slike ti se lijepe na tekst).....pročisti, pojednostavi, ubaci neki prepoznatljivi motiv (osim grba, a i njemu makni outer glow)......
Back to top
View user's profile Send private message
Tomica



Joined: 16 May 2004
Posts: 39
Location: Novi Marof, CRO

PostPosted: 20.07.2004 13:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Slažem se! Definitivno prva stvar koja mi se ne sviđa je font u headeru ... da dočaram mislim da je malo pre "neozbiljan" ipak su sto stranice Općine
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 20.07.2004 21:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

taj font, da... ovo ostalo mi ok.

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
i72852



Joined: 25 Feb 2004
Posts: 81

PostPosted: 20.07.2004 21:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znaci font mijenjam sigurno...
maknem ovu narančastu boju i stavim sve tekstove u headeru i footeru bijele boje...

ali ako maknem emboss onda to sve izgleda nekak previse ravno... Smile

A podloga headera je dobra (ovo sa kockicama)??

hvala, pozdrav...

Last edited by i72852 on 20.07.2004 21:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
i72852



Joined: 25 Feb 2004
Posts: 81

PostPosted: 20.07.2004 21:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

targetICQ wrote:
gledam malo source i ono... Shocked
u header bi mozda stavio neku prepoznatljivu sliku, pejsaz, trg ili nest slicno...
dobro je david napisao na vasem forumu...
ne znam dal je font u headeru dobar... nekako, ne znam...

aj pozdrav!


je source je malo zeznut...

kaj je bolje da kod podataka koje čitam iz baze
odmah ispisujem ili da ih pamtim u jednu variablu i tek onda na kraju ispisujem??
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tomica



Joined: 16 May 2004
Posts: 39
Location: Novi Marof, CRO

PostPosted: 21.07.2004 13:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
kaj je bolje da kod podataka koje čitam iz baze
odmah ispisujem ili da ih pamtim u jednu variablu i tek onda na kraju ispisujem??


Ja mislim da bi bilo najbolje da takve stvari s bazama riješiš sa PHP-om ili bilo čim što je server side. U svakom slučaju moje je mišljenje da se svi podaci moraju prvo učitati u HTML, a onda prikazati korisniku jer sam ja desetak sekundi čitao tvoj site u totalno drugačijem formatu nego što si ga ti zamislio!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
i72852



Joined: 25 Feb 2004
Posts: 81

PostPosted: 21.07.2004 19:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sad bas ucim PHP... i namjeravam sve prebaciti na Unix server...
kak to mislis u totalno drukcijem formatu nego sto sam ja zamislio??

molim te pojasni malo...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 22.07.2004 12:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

72852 wrote:
sad bas ucim PHP... i namjeravam sve prebaciti na Unix server...
kak to mislis u totalno drukcijem formatu nego sto sam ja zamislio??

molim te pojasni malo...


U FireFoxu (koji ja koristim) site je desetak sekundi rategnut na dvostruku dužinu od originalne. Nakon par sekundi (10) sve se uredno posloži ali sumnjam da će svaki korisnik imati strpljenja čekati... Vjerovatno je na to Tomica mislio...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Tomica



Joined: 16 May 2004
Posts: 39
Location: Novi Marof, CRO

PostPosted: 23.07.2004 21:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma da baš to! U IEx-u sam prvo vidio grafiku a tekst se nalazio totalno ispod cijelog sitea. Nakon cca 10ak sekundi a možda i više mi se sve složolo pa sam mogao normalno scrolati!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ez-rider



Joined: 20 Oct 2003
Posts: 76
Location: Zagreb

PostPosted: 26.07.2004 08:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Molimo pričekajte dok se stranica ne učita u potpunosti...
hmmz .. sto god kliknem moram chekati .. zasto je tomu tako .. malo to saxa .. inace su stranice ok .. meni ..

.ez.
Back to top
View user's profile Send private message
Domix



Joined: 25 Jun 2004
Posts: 85
Location: Đakovo

PostPosted: 02.08.2004 12:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bio sam na tvojoj stranici. Sviđa mi se...

Ali primjetio sam i kod tebe kao i kod nekih stranica da uz www adresu se nalazi zelena ikona. Kako se to stavi. napravi

_________________
Svi smo looodi.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 02.08.2004 13:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Domix wrote:
Bio sam na tvojoj stranici. Sviđa mi se...

Ali primjetio sam i kod tebe kao i kod nekih stranica da uz www adresu se nalazi zelena ikona. Kako se to stavi. napravi

uploadaj favicon.ico u root, mora biti 16x16 i unutar head tagova stavi ovo:
<link rel="shortcut icon" href="favicon.ico">
favicon ti je ime a .ico ti je ekstazija od tvoje ikonice
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Domix



Joined: 25 Jun 2004
Posts: 85
Location: Đakovo

PostPosted: 02.08.2004 14:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok hvala....

_________________
Svi smo looodi.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group