Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
renault (nije ni film ni spot ni reklama)
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
spike



Joined: 15 Sep 2003
Posts: 44
Location: Zagreb

PostPosted: 29.09.2003 19:55    Post subject: renault (nije ni film ni spot ni reklama) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ali komentiram viđeno.

DakleM, što mislite o novim modelima renaulta (pod ovim mislim na megane, velsatis i avensis) koji su "sasječeni"?
Meni je IMHO Velsatis najljepši 'tić te vrste, a i Megane (koji se mnogim ljudima gadi) mi je jako, jako dobro dizajniran.


edit:
megane II cc
ultrakul velsatis
scenic II
AAAAAAAAAA

kaj ovo radi tu?
a tek ovo?

ps. nemrem nac avensisa, daje mi tojotu, al ziher sam da sam par puta u gradu vidio zrezanog renoa na kojem iza pise avensis.

_________________
Oko za oko, jezik za zube
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 29.09.2003 23:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne Avensis, vec Avantime....monovolumen sa troja vrata iliti monovolumen coupe.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 12.10.2003 22:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni su Megane i Avantime super, a Vel Satis mi se gadi, baš je bezveze.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 12.10.2003 22:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koliko ih francuzi smatraju "posebnim" (mislim na VelSantis i Avantime) govori činjenica da su izloženi u muzeju moderne umjetnosti Georges Pompidou u Parizu (ona zgrada s hrpom cijevi)...
Meni osobno su cool. Drugačiji su.
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 13.10.2003 11:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni sve to suxa, nekak mi se cini da su francuzi odlucili pokrenut novi trend u dizajnu tutaca, al je sve skupa flopnulo (cinjenica da se nije pojavio niti jedan automobil drugog proizvodjaca sa odrezanim dupetom govori tome u prilog)...
a, bas i ne volim pretenciozni dizajn, pogotovo kad pociva na jednoj (IMHO) losoj fori.
aston martin vanquish rulez, ako mene pitate.
Back to top
View user's profile Send private message
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 13.10.2003 16:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dunga, ti auti su baš zato dobri, jer su potpuno drugaciji od drugih.
Trebalo bi biti više takvih auta.
Aston Martin baš i nemožeš uspoređivati sa tim autima, ali je on isto super.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 13.10.2003 16:41    Post subject: Renaulti kratke guze. Add user to your forum ignore list Reply with quote

Definitivno je u trendu rezat guze na limuzinama. Osim Renaulta i Opel je napravio vrlo sličnu stvar sa svojim Signumom (model iznad Vectre). Moš' ga vidit na cestama ( ima raja para:). Meni osobno nice koncept. Kad se sjetim "Back to the future" i futurističkih tutača koji tamo zuje cestama (a neki i lete:) polako idemo prema tome. Koncepti jako brzo dođu na cestu.......sam čekajte 2013. recimo Smile
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 13.10.2003 19:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

achm...
ak opel i renault budu odredjivali trendove u dizajnu automobila ja nebum vise nikad kupil auto. Laughing
mislim, porsche cayenne je isfurao novi trend (bar se meni cini da je bio prvi, ispravite me ako grijesim, nije bas da pratim auto scenu) - svaki jazavac danas proizvodi neki SUV (ukljucujuci i opel!) - ovo rezanje dupeta je (IMHO!!!!) jeftina fora.
enihau, ja preferiram duplo manje kotaca, tipa:
http://www.ellsworthbicycles.com/images/products/big_picture/temp/Dare.jpg
http://www.rocky-mountain.com/bikes/2004/zoom/z_04_rmx_team.jpg
http://www.whytebikes.com/whyte-2004/
aaaaaaaa, slin!
Back to top
View user's profile Send private message
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 13.10.2003 21:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Renault ni ne postavlja trendove u višim klasama, u nižim da.
Iako u dizajnu auta ne bi trebalo biti nekakvih trendova.
Što se tiče Opela, IMHO Opel je smeće od auta i ima najgori dizajn uopće,
sada su malo poboljšali dizajn, ali to je sve pokupljeno od drugih.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
spike



Joined: 15 Sep 2003
Posts: 44
Location: Zagreb

PostPosted: 13.10.2003 22:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

opel insignia je najs, bar koliko je se sjecam..

_________________
Oko za oko, jezik za zube
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Phoenix
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 283
Location: Zgb

PostPosted: 14.10.2003 01:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

majoj, cjela nova serija renoa mi tak suxa da se smrznem kad ga vidim na cesti... kolko sm vidijo, impresivna unutrasnjost al odvratan sh00le i babura, bas su ga kvalitetno omasili... 4etvorka kika ess!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 14.10.2003 01:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

molio bih da se ne prica lose sveukupno o francuzim, jedno ej reno i to, a drugo francuzi.
peugeot 406 KUPE. car.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 14.10.2003 08:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
achm...
ak opel i renault budu odredjivali trendove u dizajnu automobila ja nebum vise nikad kupil auto. Laughing
mislim, porsche cayenne je isfurao novi trend (bar se meni cini da je bio prvi, ispravite me ako grijesim, nije bas da pratim auto scenu) - svaki jazavac danas proizvodi neki SUV (ukljucujuci i opel!) - ovo rezanje dupeta je (IMHO!!!!) jeftina fora.
enihau, ja preferiram duplo manje kotaca, tipa:
http://www.ellsworthbicycles.com/images/products/big_picture/temp/Dare.jpg
http://www.rocky-mountain.com/bikes/2004/zoom/z_04_rmx_team.jpg
http://www.whytebikes.com/whyte-2004/
aaaaaaaa, slin!


hehe... fora.... no kaj je da je... i drugi proizvodjaci imaju takve nove concept aute... meni se najvise svidja seat salsa... predobar je... no jednostavno nemaju muda nekaj tak "drukcije" bacit na trziste... mozda nakon renaulta svi krenu pa cemo imat ultrakul aute Smile

inace... ovaj ellsworth mi izgleda kao kombinacija cannondale jekyla i kona stinky-a/banshee screama sa povecim rocker armom... nista spesl, nista inovativno... fura se odavno... kaj se tice rocky-a... fakat neznam kaj si to stavil... to je klasican single pivot frame kakav se moze vidjeti kod mnogo proizvodjaca (don't get me wrong, zaljubljen sam u rocky-a, RM7 je moj favorit, i da ne kosta 32 soma kuna bio bi mi u garazi definitivno)... a brijem da azonic prednjaci u tome... e sad... ovaj whyte fora izgleda, no pitam se kako radi, i ako radi moze se koristit za xc only, mozda malo agresivniji xc, no mislim da ovaj airshock nece pretrpit prevelik abuse... koncept je fora... no zasto ga forsirati naprijed kada se moze dobiti odlicna xc vilica koju je lakse odrzavat?... kada se govori o revolucionarnim biciklima, tu se definitivno ubraja Karpiel koji radi prebolesne bajkove, i naravno, samo po narudžbi Smile Tu nikako nesmijesh izostaviti ni Nikolai bicikle jer su oni IMHO najjaca stvar na trzistu... ako se govori i tehnickim inovacijama oni su najjaci... gearbox sistem na nucleonu i lanac koji prolazi kroz chainstayse.... kiks es

btw, ja isto vise volim dva kotaca Very Happy

ako vec nisi, joinaj nam se na www.dropbike.com

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spike



Joined: 15 Sep 2003
Posts: 44
Location: Zagreb

PostPosted: 14.10.2003 10:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Phoenix wrote:
majoj, cjela nova serija renoa mi tak suxa da se smrznem kad ga vidim na cesti... kolko sm vidijo, impresivna unutrasnjost al odvratan sh00le i babura, bas su ga kvalitetno omasili... 4etvorka kika ess!


ovo sam mogao ocekivati od svih osim tebe Smile))

enivej, sad je kod naso dosao megane II sedan za one malo konzervativnije Smile

_________________
Oko za oko, jezik za zube
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 14.10.2003 10:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:

ovaj ellsworth mi izgleda kao kombinacija cannondale jekyla i kona stinky-a/banshee screama sa povecim rocker armom... nista spesl, nista inovativno...

je, al ima kool grafiku Very Happy

leon wrote:

kaj se tice rocky-a... fakat neznam kaj si to stavil...

zato kaj sam vidio tipa kad je digo dupe rmx-u, spustio ga sa metar visine, a kotac se spustio na asfalt bez da je jednom jebeno odskocio... a nekak mi je realiska da si ga ubodem jednog dana - za sad imam samo heavily modified xc (istinabog, sad vise izgleda ko dh)

sto se tice nicolai i Karpiel bajkova - bojim se da tu sve ostaje u domeni snova. na kraju krajeva htio ja to sebi priznat ili ne, sto bolji bajk kupim to se manje vozim (otprilike: nacrtaj pravac koji ide od (stx-rc, 8 sati dnevno) do (xtr, pola sata dnevno). Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Phoenix
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 283
Location: Zgb

PostPosted: 14.10.2003 13:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

omg, ovo je sweeeeet!1
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 14.10.2003 13:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:

zato kaj sam vidio tipa kad je digo dupe rmx-u, spustio ga sa metar visine, a kotac se spustio na asfalt bez da je jednom jebeno odskocio... a nekak mi je realiska da si ga ubodem jednog dana - za sad imam samo heavily modified xc (istinabog, sad vise izgleda ko dh)


cek?... vidio si drop sa metra visine? Smile hmm... moram ti nabavit filmica par gdje ekipa skace sa visina 10+ metara i lenda sve bez beda... ovakvih od metar mozesh vidjet ak odesh s nama na voznju kolko hocesh Smile

a kaj sad imas?... ja sam svog fulla strgao prije mjesec i nesto dana kada sam skako niz one stenge u importanne pod full spidom, bez kocnica Smile puko swingarm ko beba Smile al nema veze... na proljece stize banshee ili stinke dee-lux Smile

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 14.10.2003 14:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:

cek?... vidio si drop sa metra visine? Smile hmm... moram ti nabavit filmica par gdje ekipa skace sa visina 10+ metara i lenda sve bez beda... ovakvih od metar mozesh vidjet ak odesh s nama na voznju kolko hocesh Smile


xexexexexe... daaa... drop s metra visine... i kotac se nakon pada nije pomakao... jedina fora je u tome sto covjek NIJE sjedio na bajku Laughing

leon wrote:

a kaj sad imas?...


giant 870 atx ('99), XT, dirt jumper III, amoeba zha lulica i jy volan, xt nabe, magura chain raider, magura julie (mamu-li-joj, nije bas da mi je kraj svijeta), flat pedale...
Back to top
View user's profile Send private message
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 14.10.2003 17:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne kuzim ovo s pomicanjem kotaca da me hebesh Smile kaj zadnji shock uopce nije radio? Very Happy

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spike



Joined: 15 Sep 2003
Posts: 44
Location: Zagreb

PostPosted: 14.10.2003 21:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Phoenix wrote:
omg, ovo je sweeeeet!1


cudan koncept, originalan, lijepo su mi prozor bocni postavili...inace, prepretenciozno...

_________________
Oko za oko, jezik za zube
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 14.10.2003 22:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

IMHO... opavezna lektira:

tango
salsa emoticon
salsa

po salsi emoticon sam slinio na zadnjem autoshowu... al cuvali su ju redari jer je bila prototip i nisam mogao ni blizu al sam zato zveknuo podosta slikica Smile

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
chance



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 3

PostPosted: 14.10.2003 23:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

megane II sedan
ludilo!

_________________
ili ce mi zivot biti cvijece ili mene vise biti nece!
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 15.10.2003 10:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:
ne kuzim ovo s pomicanjem kotaca da me hebesh Smile kaj zadnji shock uopce nije radio? Very Happy

jok - odi u mf vlasku (sjeverna strana, negdje oko fumica) u ducan, pa vidi... Shocked
btw., jucer je frend svratio na svjezem jekyllu 700 (proslogodisnji model, za male pare). ahhh... sad me nagovara da ubodem novi 400 (pupust Very Happy ) - naravno da bi na njega prebacio svoj dirt jumper, volan, opremu... mislim, ozbiljno sam narajcan - iza mu je fox float RL pro-pedal, a meni je vec dosta ravnanja zadnjeg obruca Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 15.10.2003 21:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

joj... decki decki... ak hocete ozbiljno divljat zaboravite na air shockove... fox vanilla RC, 5th element, manitou 6way SPV... to su shockovi za abuse Smile

a znam kak rocky izgleda Smile ako bog da, iduce sezone cu se vozit na njemu... samo ono je RM7 verzija... no slican je dosta RMX-u...

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spike



Joined: 15 Sep 2003
Posts: 44
Location: Zagreb

PostPosted: 15.10.2003 21:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:
IMHO... opavezna lektira:

tango
salsa emoticon
salsa

po salsi emoticon sam slinio na zadnjem autoshowu... al cuvali su ju redari jer je bila prototip i nisam mogao ni blizu al sam zato zveknuo podosta slikica Smile


salsa (emotion) i tango su mi malo precudni....vjerujem da drugacije ispadne lajv, ali ovako mi zbilja lici na nedoradjeni koncept...

meni je primjer dobrog koncepta concept-r od vw-a (kromirano iznutra, mmm...)
Inače, mislim da će sad ogr0mni trend (nakon onih kul svjetala) u autoindustriji postati kromirane flege (aluminij u zaborav).

_________________
Oko za oko, jezik za zube
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group