Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
I, Robot

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 04.08.2004 00:16    Post subject: I, Robot Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pogledao upravo. Kako se vama cini?

IMHO priča ima rupa, ali to je bilo i za očekivati, jer ionako to nema previse veze sa Asimovim romanima, buduci da su u tim romanima (zapravo kratkim pričama) ta 3 zakona nepogresiva.

Navodno se dosta znanstvenika i istrazivaca koji se bave robotikom u osnovi koristi temeljima ta tri zakona (koje je Asimov btw smislio u kompi sa svojim urednikom), iako zapravo kazu svi da je to cisti zdrav razum. No, The Singularity Institute for Artificial Intelligence ima site na kojem istrazuju ta tri osnovna zakona i objasnjavaju zasto (po njihovom misljenju) ta 3 zakona mozda nisu dovoljna i koje su rupe u cijeloj prici... Interesantno stivo ak nemate kaj radit Smile

U filmu ne očekujte rocket science, ili neke mozgalice - relax, zaboravite da imate mozak i pogledajte film... I, naravno, uzivajte u ogromnim kolicinama ocitih reklama velikih kompanija Smile

BTW, u čikagi 2035. pištolje i ostale pucaljke izgleda ne morate reloadat...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 04.08.2004 00:25    Post subject: Re: I, Robot Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:

BTW, u čikagi 2035. pištolje i ostale pucaljke izgleda ne morate reloadat...


pa nemoras ni u terminatoru :)))

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 04.08.2004 00:50    Post subject: Zaboravih dodati... Add user to your forum ignore list Reply with quote

... zaboravih dodati odlične vizualne efekte, tonu bullet-timea, odličnu kompjutersku animaciju i slične stvari bez kojih film danas ne izlazi ispod holivudskog čekića... Jipi.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 04.08.2004 01:01    Post subject: Re: I, Robot Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
zytzagoo wrote:

BTW, u čikagi 2035. pištolje i ostale pucaljke izgleda ne morate reloadat...


pa nemoras ni u terminatoru Smile))


Ali s tom razlikom da je terminator kultni film pa mu se ne broje takve greskice Wink)

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.08.2004 08:08    Post subject: Re: I, Robot Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
Pogledao upravo. Kako se vama cini?
uzivajte u ogromnim kolicinama ocitih reklama velikih kompanija Smile

hehe.. to je sad postao trend, recimo Minority Report. Smile
Igram na XboX-u jucer bas Driv3r i onak, prodjem pored neke zgrade a na zgradi oooooogroman logo "Nokia".. Smile

A sto se tice Terminatora i gresaka, ma hu givz a fak... meni je najbolja fora u Evil Dead-u 2 a i u trojci isto.. kad Ash ispuca tone shotova iz dvocjevke.. u trojci se drito vidi da je bez reloadanja ispucao 5 shotova. ali ok, to je vise iz fore..
ee vidis to bih mogao opet pogledat. Smile

Nego.. fora mi izgledaju roboti iz "I-Robot-a", nice onako one plavkasto-mlijecne boje, htio bih imat takvog jednog doma da mi radi dorucak, rucak i da ga samaram non stop. Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 04.08.2004 09:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vi to gledate na divxu (ili nekom drugom sh*tu) jer inače ja mrzim divxe (kad kažem divxe ne mislim na codec nego na filmove cod. in divx-u Smile) mislim veći mi je užitak pogledat film u kinu ili na dvdu, bolja slika bolji zvuk
patience, please Smile

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 04.08.2004 09:42    Post subject: Re: I, Robot Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Nego.. fora mi izgledaju roboti iz "I-Robot-a", nice onako one plavkasto-mlijecne boje, htio bih imat takvog jednog doma da mi radi dorucak, rucak i da ga samaram non stop. Laughing

Znas onu, pazi sto pozelis Smile
http://www.ns-5.com/
Steta je samo sto je cijeli site zapravo vrlo detaljno razradjena marketinska kampanja za film, pa cemo se ipak morat jos malkice strpit do prvih pravih robota te kvalitete Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 04.08.2004 09:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique wrote:
mislim veći mi je užitak pogledat film u kinu ili na dvdu, bolja slika bolji zvuk
patience, please Smile

Apsolutno.
Samo mi se ponekad neda čekati pola godine (nekad manje, nekad - nažalost - i više) da pogledam film, i doma mi bude dosadno, i nema nista na televiziji, i nema nista na internetu - e, onda pogledam divx. Ili ako se radi o filmu koji je nemoguce posuditi/pogledati u nasim videotekama/kinima, divx (odnosno mpeg) je jedina alternativa...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.08.2004 09:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@zyt:
Smile e da vidio sam to. Cool.
... a kaj kao ne bi ti dobro dosao takav jedan da ti radi kavu ha?
Tj. fun doesn't stop na kavi.. Wink

@unique:
joj daj kaj imas protiv DivX-a.. ako nema nista drugo naravno da cu gledat i DivX.. a po mojem misljenju vise nisu kvalitete kao prije ne znam, dvje-tri godine kad te obasipalo GRO pixela..
a i kad ti je film nadohvat ruke, zasto ne pogledat - osim ako nije neka SCREENER verzija divx-a.
Ono sto najvise gledam filmova to je na DivX-u, u kino me vise ne pustaju kao ni u videoteke tako da.. DivX is my salvation.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 04.08.2004 10:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm kak dospije film na divx ako ga jedino puštaju u kinu ... znamo svi, kamera + kino + prvi redovi Smile mislim nije to to, kvaliteta takve "snimke" nije ni blizu dvd-u
jednostavno i don't like it Smile

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.08.2004 10:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique wrote:
hmm kak dospije film na divx ako ga jedino puštaju u kinu ... znamo svi, kamera + kino + prvi redovi Smile mislim nije to to, kvaliteta takve "snimke" nije ni blizu dvd-u
jednostavno i don't like it Smile

ne.. imas (to je nova fora sad) distributerima se daju DVD kopije filmova da vide film i da odluce da li ce to dalje distribuirati ili ne, naravno tada se desi da neki plemeniti vizionar to sprzi u DivX and that's it. Fora je u tome da je to vec gotov film prebacen na DVD format.. neki filmovi imaju warning da se sadrzaj filma moze mjenjati i sl.. ili imaju onako, svakih 5-10 minuta b/w screen slike na nekoliko sekundi i sl.. kao da se kuzi da je to tek distribution screener dvd. Ali inace, looks preety nice.
Ona kino smeca - nemam pojma da li to itko gleda vise?!?!

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TreeZZ



Joined: 13 Feb 2004
Posts: 94
Location: Istra

PostPosted: 04.08.2004 10:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
unique wrote:
hmm kak dospije film na divx ako ga jedino puštaju u kinu ... znamo svi, kamera + kino + prvi redovi Smile mislim nije to to, kvaliteta takve "snimke" nije ni blizu dvd-u
jednostavno i don't like it Smile

Ona kino smeca - nemam pojma da li to itko gleda vise?!?!


prvi i jedini (i zadnji) film koji sam pogledao snimljen na taj način bio je Pasija. Kvaliteta ja pun qrac slaba....odsada mi e draže iznajmit par dvd-a , uzivat cijelu noc...i to je to....

_________________
axynet.org
one step closer to the end
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 04.08.2004 10:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:

ne.. imas (to je nova fora sad) distributerima se daju DVD kopije filmova da vide film i da odluce da li ce to dalje distribuirati ili ne, naravno tada se desi da neki plemeniti vizionar to sprzi u DivX and that's it. Fora je u tome da je to vec gotov film prebacen na DVD format.. neki filmovi imaju warning da se sadrzaj filma moze mjenjati i sl.. ili imaju onako, svakih 5-10 minuta b/w screen slike na nekoliko sekundi i sl.. kao da se kuzi da je to tek distribution screener dvd. Ali inace, looks preety nice.
Ona kino smeca - nemam pojma da li to itko gleda vise?!?!


mm to nisam znao Smile kul

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 04.08.2004 10:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kad pustis divX na projektoriću sa slikom 2x3 metra na lijepom kućnom kinu [hvala zyt!]
razlika je vrlo lako zaboravljiva.. tj. jedino što me smeta jesu chapteri tj to što ih nema.
Back to top
View user's profile Send private message
Vujke



Joined: 11 Aug 2004
Posts: 33

PostPosted: 07.09.2004 08:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobar je film, samo šteta što nema veze sa knjigom Confused
Eh da, kad smo kod DVD-a, juče sam dobio od strica iz Italije - Bellagio DVD player (sa Mp3, CD,CD-RW i DiVx support-om) .... još mi samo treba TV Very Happy .... ako zna neko više o tom playeru nek mi kaže, da znam da li sam dobio neki normalni DVD ili kršinu Smile

btw, (jer moram ovo stalno da govorim?) imate review I, robot filma + screenshots na mom sajtu ( http://www.soulcry.org )

_________________
My portfolio site with addons - movie, site,
music & game reviews - |||| http://www.soulcry.org ||||
|||| Best hosting provided by - http://www.tip-internet.hr ||||
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group