Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
XboX - My Review
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.08.2004 08:22    Post subject: XboX - My Review Add user to your forum ignore list Reply with quote

O cemu se radi, bio sam na moru tjedan i nes sitno i uglavnom nesto mi se pri-igralo, nisam nista igrao vec duuuugo a komp mi je samo za posao tako da sam odlucio nesto poduzeti vezano uz to. Frend koji je bio samnom na moru ima "PS2" i cijelo me vrijeme nagoara na PS no kao sto sam i citao u nekoliko recenzija (cak je i Fortius napisao jednu recenziju za XboX) PS2 je vise za mladju ekipu (citaj: iliti male Japance) dok je XboX ergonomski za stariju skvadru, no isto tako osim izgleda i dizajna samog Joysticka - XboX mi naprema PS2 izgleda mnogo robustnije tako da sam svoj choice napravio. XboX.
Za samo 2100,00 kuna sam dobio konzolu (skroz izmodiranu sa chipovima and shit - tako da mogu gledati i DivX, XviD, Wma i tko zna sto sve ne...), dva joysticka, 4 igre vec instalirane na hardu i oko gigu modova za emulatoe (dakle mogu igrat igre sa Gameboya, Advancea, Sege, Snes-a, Nintenda, Saturna... itd.. - moram priznat da su se decki potrudili da sve to strpaju gore) i uz sve to dobio sam sate igranja. 4 igre koje su vec bile instalirane su bile CRAP pa sam ih odmah maknuo (Shrek, Crash Bandicoot, The Italian Job i The Sims - nabavio sam si Bustin' Out pa sam ovaj obrisao)... Nabavio sam oko 10 igara vec next day i sad lagano uzivam u konzoli. Iskreno, meni je cijeli feeling XboX-a vice slican PC-u tako da ne samo da osjecam prisustvo PC-a koje me prati vec desetljece nego se tocno vidi razlika izmedju PS2 i XboX-a. XboX je po meni dosta napredniji nego PS2 a jedini bad XboX-a je sto nema toliko igara kao PS2 no to se mjenja. Gotovo svaka nova igra koja izlazi za PS2 izlazi i za XboX. Prednost u kolicini igara ima PS2 jer ipak, on je na trzistu dulje nego Boxie a i zastupljeniji je. Iovako ionako su svi veci hitovi i na jednoj i drugoj konzoli, ove ostale igre ili ne valjaju ili su ne znam, jednostavno crap tako da me to niti ne dira.
Nisam neki 100% gamer ovo-ono.. vec sam XboX kupio prvenstveno za ekipu, za chillanje i za nabijanje (hence, dva joysticka) - isprobali smo "Dead Or Alive 3", "NFS: Underground" .. i jos nesto, ne sjecam se sto.. uglavnom zbilja radi. Smile -jucer sam bas poceo igrati "The Chronicles of Riddick: EFBB" i mogu reci da izgleda veeeevy nice. Just hope I won't het hooked up on my boxie. Wink
..and there it is, my review.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 04.08.2004 09:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mmm...NFS Underground Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.08.2004 10:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
mmm...NFS Underground Very Happy

ma meni je ono, ajd ok.. prvenstveno mi super jer mozemo igrat dvojica.. vidio sam shotove iz Underground 2, looks nice a i navodno je puuuno bolji gameplay.
Imam jos neke race gameove tipa Gotham Racing 2, Race Driver 2... itd. vidjet ces kad dodjes. Wink

EDIT: ovo cu si nabavit: http://www.gamespot.com/xbox/action/fightclub/index.html
Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 04.08.2004 11:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nabavit cu ti ja naruto soru pa cemo se premlacivat Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 04.08.2004 11:55    Post subject: Re: XboX - My Review Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
cak je i Fortius napisao jednu recenziju za Xbox


Siguran sam da moja recenzija nije bila ključna ^^... Inače svaka čast M$u na Xboxu, moram priznati da sam uživao recenzirajući taj PC mofran u konzolu.. Jedino mi je žao što sam od Sensa dobio samo jedan kontroler Sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 05.08.2004 00:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Xbox je najbolji choice - imam ga i ja Smile
no moj je uber.... 120 giga diska mmmm (necu u detalje Razz)
uglavnom, nabavi si Beyond good and evil - ruuuulzzz Very HappyD
nabavio sam za pc, no nije to to. Xbox rocka svakak.
Jedino sto volim igrat na compu su RPGovi, i u tome uzivam Smile

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 05.08.2004 01:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve vrvi eksboksovcima! Izdajice! Shocked

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 05.08.2004 03:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Code:
public static void DoThing()
{
    int i=0;
    while (!(konzole[i]==konzole.Length)
    {
        this.Pljuc(konzole[i++]);
    }
}

Rolling Eyes

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 05.08.2004 10:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:
Sve vrvi eksboksovcima! Izdajice! Shocked


Zar niste vi veliki M$ pobornici? ^^
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 05.08.2004 13:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
Painkillerz wrote:
Sve vrvi eksboksovcima! Izdajice! Shocked


Zar niste vi veliki M$ pobornici? ^^


Ne, samo mrzimo Mozillu.

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 05.08.2004 16:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:
Fortius wrote:
Painkillerz wrote:
Sve vrvi eksboksovcima! Izdajice! Shocked


Zar niste vi veliki M$ pobornici? ^^


Ne, samo mrzimo Mozillu.


oh, ok Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.08.2004 18:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
Painkillerz wrote:
Fortius wrote:
Painkillerz wrote:
Sve vrvi eksboksovcima! Izdajice! Shocked

Zar niste vi veliki M$ pobornici? ^^

Ne, samo mrzimo Mozillu.

oh, ok Embarassed

Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 05.08.2004 20:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E moras si nabavit igru Top Spin.

Meni je promijenila komplet percepciju x-boxa (sad roxxora Smile)

Odem kod frenda, nalijemo si svako deci Jack Danielsa i udri po tenisu

pre pre pre pre zabavno

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 05.08.2004 20:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke brijem da je meni svaka igra dobra nakon jack danielsa :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 05.08.2004 21:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
lekke brijem da je meni svaka igra dobra nakon jack danielsa Smile


a vidi ga, sad dok je na netu onda odjednom i pije i igra igre Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 05.08.2004 21:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je brezveze. Osim sto previse baca na windowse i pc, najveci minus je sto je fakin fugly i joypadovi su fakin fugly. Osim sto su gadni nisu ni blizu kul za ruku ko oni od PS-a. Tipicno za microsoft da pokusaju isfurat neki glupi novi standard, al mi je nejasno zas mora ta konzola izgledat ko cunga lunga balon, i jos onaj isfurani X. fju bljak. PS2 je 9999999999,9 puta ljepsi.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 05.08.2004 21:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
blackduke wrote:
lekke brijem da je meni svaka igra dobra nakon jack danielsa Smile


a vidi ga, sad dok je na netu onda odjednom i pije i igra igre Very Happy


Smile)))))))
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 05.08.2004 21:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kad stignete igrati igrice????

Anyway ja sam vrlo ograničen u području igrica. You se I play only with evil caracters. I pošto RPG i ima monopol na to, osuđen sam na njih. Ono priča jedan lik u ime dobra spašava cijeli svijet mi uvjek nadaži želudac. Dođe mi da ga raparam na sastavne. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 06.08.2004 00:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma zabrijavate svi, kakav Xbox, igrao sam 2 puta na tome (na gameru) i katastrofa, kakvi su to joystici? ono WTF, daj mi jostick od plejke i pricat cemo.

Plejka rula Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 06.08.2004 04:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

raytech wrote:
Kad stignete igrati igrice????

Anyway ja sam vrlo ograničen u području igrica. You se I play only with evil caracters. I pošto RPG i ima monopol na to, osuđen sam na njih. Ono priča jedan lik u ime dobra spašava cijeli svijet mi uvjek nadaži želudac. Dođe mi da ga raparam na sastavne. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Baldurs gate Wink ?
nema bolje od RPGova (old skul jel)

i da plejka je for kiddies (tj mali japanci) koji vole igrat arkade po cijelid dan...

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 06.08.2004 08:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@lekke: kaj tenis ha? Hmm... vidis vidis.. ma budem vidio. uglavnom u 4-5 dana sto imam box ubo sam si oko 20 gameova, samo da istestiram sto vise. Smile
Jucer sam primjerice ubijao "Burnout 2". Smile

@robi: da. pa ovako, meni je inace playstation bio blje... prvo i prvo, uvijek sam mrzio kad mi se neki playstation gamer hvalio kako ima super grafiku i onda mu prodam cijelu teoriju sa rezolucijom monitora i lagano ga slustim na zemlju kad mu pokazem nesto na PC-u. Sto se tice samog dizajna, meni je osobno MyBox lijepsi jer nije toliko isfuran kao i playstation i ima nekakav "MATURE" izgled. Ali gle naravno, svatko ima svoje misljenje - daleko od toga. Uglavnom, jos jedna stvar zasto imam Box - koristim PC skoro desetljece i ono, uzet cu ono sto mi je blisko.

2312 wrote:
i da plejka je for kiddies (tj mali japanci) koji vole igrat arkade po cijelid dan...

My man! Smile

raytech wrote:
Kad stignete igrati igrice????

ma ja nisam stigao i upravo sam zato i kupio box, samo se pristekam i gazim

Moj glavni razlog zbog kojeg sam ga i kupio je da se mozemo medjusobno shorat, primjerice prekjucer su kod mene bili frendovi i Dead Or Aliveali smo se cijelu noc. damn. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 06.08.2004 08:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ Phill: Back to puberty? Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 06.08.2004 08:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

raytech wrote:
@ Phill: Back to puberty? Very Happy

Ako je to tebi back to puberty onda ne znam kako se drzis sa "morning errection"?!?
Wink
whaaaaa?? ..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 06.08.2004 11:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobit ćete vi "igrice" ako Zeus svrati... Smile Budem njegov agent ovdje dok ga nema pa ću reći: IGRE!!!!! Wink

Citirat ću sam svoju kolumnu:

Igre ili igrice
U današnjem društvu stariji računalne ili video igre zovu igricama, deminutivom. Ta činjenica proizlazi iz toga što se igrice drže dječjom stvari, nečim za što se odrasli ne zanimaju, što ih ne može zaokupiti, što je jednostavno i djetinjasto. Današnje video igre daleko su od toga, kako svojom tehnološkim aspektima tako i publikom. Današnja ciljana publika više nisu djeca i tinejdžeri već odrasli, koji prema istraživanjima više igraju video igre. Video igre postaju sve kompleksnije, zahtijevaju sve bolje sposobnosti i znanje igrača. Prema mom mišljenju nezahvalno ih je zvati igricama. Prikladniji naziv bio bi «igretine». Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 06.08.2004 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
Današnja ciljana publika više nisu djeca i tinejdžeri već odrasli, koji prema istraživanjima više igraju video igre. Video igre postaju sve kompleksnije, zahtijevaju sve bolje sposobnosti i znanje igrača. Prema mom mišljenju nezahvalno ih je zvati igricama. Prikladniji naziv bio bi «igretine». Embarassed

pa naravno. zasto izbrijavat neki machoisam ili ne znam kaj ako ti je to ok. ja fakat nisam igrao nista full dugo jer mi se nije dalo nista instaliravat na komp a nisam ni nabavljao stvari, kad imam free time na kompu onda gledam neki film.. i sad mi ovo taman uletilo. No, meni je vise zanimljivije tj. veci mi je plus kad vidim lica od frendova dok se nasutavamo po imaginarnim prostorijama on TV SCREEN - nego kad sam brijem po nekoj igri.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group