Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
fudbal
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 30.09.2003 17:30    Post subject: fudbal Add user to your forum ignore list Reply with quote

onaj topik o paintbalu me sjetio da bi mogli bacit fudbal tu i tamo Smile
naime, mi sa quake 2 (aka debili) stalno dolazimo subotama igrat nogomet kod pete gimnazije (mimara). bili su emti i njava jednom, pa ak je vise ekipe zainteresirano - recite pa mozemo citba jednu fucu kak spada, nas ili fali 2 ili nas ima viska 3. mogli bi slozit 3 (ili cak 4) ekipe i pucat! :>
Back to top
View user's profile Send private message
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 30.09.2003 18:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jab rdije kosarku...nas uvijek fali sto...ili se nadjemo u nekom bircu pa se razbijemo i neodemo igrat Mad

Al' moze i nogomet, dok jos vremenska prognoza to dopusta...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 30.09.2003 19:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Može jedan fuco. Da iznojim i iskasljem katran iz pljuća. I da pokazem svima svoju impozantnu fizičku kondiciju. Ja sam golman.

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 30.09.2003 19:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ti bi qrac a ne kosarku pato... od 31337 dogovorenih, nisi bio ni na jednoj. Mozda si konstantno dolazio na krivo igraliste? Shocked
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 30.09.2003 19:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ocete u ovu subotu igrat (ak nece padat kisa)?
mozemo u birc pokraj igralista ic poslje, emti zna di je to.
Back to top
View user's profile Send private message
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 30.09.2003 20:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
Ti bi qrac a ne kosarku pato... od 31337 dogovorenih, nisi bio ni na jednoj. Mozda si konstantno dolazio na krivo igraliste? Shocked


Neko je imo i posla Mad Wink

A dvorana na Kneziji, da ne spominjem...
al ako cemo ovu subotu- Nemoze...slupalo mi auto (jako), a neda mi se tranvajem Evil or Very Mad

Kad bolje razmislim, V gimnazija (tj. pedagoska za nas malo "starije", tam di je Tesla po zimi grudala curice Twisted Evil ) mi i nije uopce daleko, dapace....Ma moze sjebota!!,
jasm za!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 30.09.2003 20:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ujebote. Kaj je bilo s autom? Gadno? Si okej?

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 30.09.2003 20:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gadno je, nisam (psihicki), 3 tjedna (najmanje) brez auto Evil or Very Mad

Shipac iz srednje skreto lijevo, a ja so ravno sa dvedesetpet....on kriv do jaja,
oboma kazne za prebrzu voznju (valjda)....ee, da, pojas je jako dobra stvar Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 30.09.2003 23:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gRa wrote:
Može jedan fuco. Da iznojim i iskasljem katran iz pljuća. I da pokazem svima svoju impozantnu fizičku kondiciju. Ja sam golman.

Smile)) i ja bi tata ovo radio....
Godinama sam igrao na Srednjaču (iza Mimare) ali ekipa se raspala... A konda??? Pa pet minuta bi mogo odhaklat Smile
Ak se ekipa dogovori, zakaj ne Smile
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 30.09.2003 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pata wrote:
Gadno je, nisam (psihicki), 3 tjedna (najmanje) brez auto Evil or Very Mad


sad si uzmi onog istog koji nije regan, sto si ga sakrijo, i stavi mu tablice s ovog Twisted Evil

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hrky



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 174
Location: Zagreb

PostPosted: 30.09.2003 23:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pata wrote:
Gadno je, nisam (psihicki), 3 tjedna (najmanje) brez auto Evil or Very Mad

Shipac iz srednje skreto lijevo, a ja so ravno sa dvedesetpet....on kriv do jaja,
oboma kazne za prebrzu voznju (valjda)....ee, da, pojas je jako dobra stvar Wink


Di ti se to desilo? Cuo sam da je nesto slicno bilo u Klaicevoj pa me zanima jesi to bio ti! Rolling Eyes

_________________
i'm Rick James, bitch!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 01.10.2003 00:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da.
ja sam isto za šicu.
a u nogometu mogu bit stativa, ak treba. :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 01.10.2003 11:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

može nogač kaj se mene tiče
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 01.10.2003 11:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam isto radije za kosarku... al ak se igra nogomet ja cem uz đuku bit jos jedna stativa...

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 01.10.2003 12:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hrky wrote:
Di ti se to desilo? Cuo sam da je nesto slicno bilo u Klaicevoj pa me zanima jesi to bio ti! Rolling Eyes


Krizanje Grada Mainza i Slovenske
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 01.10.2003 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
sad si uzmi onog istog koji nije regan, sto si ga sakrijo, i stavi mu tablice s ovog Twisted Evil


Good thinking Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 01.10.2003 12:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:
ja sam isto radije za kosarku... al ak se igra nogomet ja cem uz đuku bit jos jedna stativa...


Ja cem bit greda Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Phoenix
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 283
Location: Zgb

PostPosted: 01.10.2003 12:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja cem mrezicu glumit, sh00plju! Razz mogli bi mali nogomet bacit?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 01.10.2003 16:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Onda je najbolja varijanta stolni nogomet. Tu rulam jako :)

Zakon, imamo jedan cijeli gol. (leon, đuka, pata) fali nam josh jedan.

Last edited by gRa on 01.10.2003 16:53; edited 1 time in total

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 01.10.2003 16:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oce ko doc onda ovu subotu? mi smo tam oko 1 popodne Smile
Back to top
View user's profile Send private message
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 01.10.2003 19:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pata wrote:
Gadno je, nisam (psihicki), 3 tjedna (najmanje) brez auto :evil:

Shipac iz srednje skreto lijevo, a ja so ravno sa dvedesetpet....on kriv do jaja,
oboma kazne za prebrzu voznju (valjda)....ee, da, pojas je jako dobra stvar :wink:


Zvuči grdo. Jesi imo vozačku kod sebe? :) Nemrem vjerovat da si bio vezan, to je bio neki predosjećaj? :)

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 01.10.2003 19:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

....ja se uvijek vezem Smile a vozacku...kaj ti mislis, jesam imao?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 01.10.2003 20:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pata wrote:
....ja se uvijek vezem Smile a vozacku...kaj ti mislis, jesam imao?

Znaci, kaznjikos i za voznju bez vozackinjos, a? Cool

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 01.10.2003 23:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ali nism Bio kriva!!!! To me tjesi...ma j...s kaznu Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 01.10.2003 23:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pato, šećeru, ja se mučim ko konj da ti se ne izrigam u autu da bi ga ti razbio 2 tjedna poslije??!!??666 Shocked

Btw. da si imao francusko auto ko svaki pošten čovjek, izbjegao bi sudar jer bi jednostavno bio prebrz za onog balvana. Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group